Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul CALLATIS 2012-Editia A II-A, 1 Septembrie.Turneu categoria "A+"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Corneanu Sorin din Botoșani ocupa locul 77 nu 88 (conform clasamentului din 20august2012). Multumesc.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Din pacate, se retrage Craciunica Andrei, din Călărași.
      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

      Comentariu


      • Bilanici Mircea amatori București

        Comentariu


        • Balan Ionel-Călărași-amatori-421
          Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

          Comentariu


          • Postat în original de Bila Vezi post
            Rezervat pentru inscrieri.

            OPEN
            Nume si prenume Localitate MA Loc
            1 Roman Iulian Brașov 34 1
            .
            .
            .

            REZERVE
            61 Dascalasu Catalin București 20 804
            62 Sengoz Mehmet Botoșani 18 62 inscris la Amatori
            .
            .
            .

            AMATORI
            Nr Nume si prenume Localitate MA Loc
            62 Sengoz Mehmet Botoșani 18 62
            63 Migea Cornel Sibiu 18 63
            68 Zainescu Corneliu Galați 18 68
            .
            .
            .
            Buna Bila am fost trecut la Open nu am inteles dece sunt trecut acuma la Amatori. Chiar nu eram macar nici in rezerve lui Open dar in fine cred ca exista o Logica. Existe o posibilitate ca sa joc la Open. Sau cand se clarifica situatie asta ca sa stiu si eu sigur doresc joc la open de aia multumesc si doamne ajuta

            Comentariu


            • aloha dragilor...se retrage GIPSY KING Alba Iulia... sorry....din Ardeal acelas traditional...LONG LIVE ROCK AND ROLL

              Comentariu


              • in fine cred ca exista o Logica. Existe o posibilitate ca sa joc la Open. Sau cand se clarifica situatie asta ca sa stiu si eu sigur doresc joc la open de aia multumesc si doamne ajuta
                Efendi Mehmet, treaba-i simpla: fiind atat de multi jucatori inscrisi, am fost nevoiti sa procedam la ordonarea lor, in limita celor 120 si, respectiv, 60 de locuri in felul urmator: la turneul "open" vor juca, obligatoriu, cei clasati in primii 60; tot aici, dintre inscrisi, vor juca cei cu medie de "open", adica MA 19 sau mai mare, in ordinea clasamentului. In acest fel sau ocupat cele 60 de locuri alocate acestei sectiuni. Cei cu MA 19, sau mai mare, ce nu se vor regasi intre cei acceptati, sunt "victimele" prea putinelor participari la concursuri, fapt ce determina o clasare pe loc nepotrivit valorii lor. Asta e... Din pacate, acestia, nu pot participa la nici o sectiune de aceasta data. Cei cu MA 18 sau mai mica pot participa la "amatori" (cazul Dumneavoastra) pentru ca permite Regulamentul. In acest fel, componenta celor doua sectiuni este si regulamentara si maxim valoric constituita.
                Sa ne vedem "cu bine"!
                Ultima editare de amedeo; 28.aug.2012, 17:42. Motiv: completari

                Comentariu


                • Postat în original de amedeo Vezi post
                  Efendi Mehmet, treaba-i simpla: Sa ne vedem "cu bine"!
                  Multumesc mult EFENDI intrebare mea a ramas in aer ( Existe o posibilitate ca sa joc la Open ). Am inteles idea si ok asta este. Dar momentan sunt rezerve la open si daca retrage cineva apare un loc pt mine nu ??????
                  Multumesc mult inca o data Efendi

                  Comentariu


                  • calm ca mai e putin !
                    http://www.youtube.com/watch?v=O6pdy_cTdtY&feature=plcp

                    Comentariu


                    • Iusan Mircea-Cluj Napoca 141 Ma 23 Open
                      Ultima editare de Bila; 28.aug.2012, 20:41.

                      Comentariu


                      • Cu mare, mare parere de rau se retrag din Sibiu: Mitzea Alexandru, Temelie Dragos si Iancu Sorin...
                        Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                        DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                        Just do it !

                        Comentariu


                        • multumesc frumos.
                          blade:bty garaydia alc
                          fh: Bty rozena
                          bh: Bty t05fx

                          Comentariu


                          • Postat în original de mehmet Vezi post
                            Multumesc mult EFENDI intrebare mea a ramas in aer ( Existe o posibilitate ca sa joc la Open ). Am inteles idea si ok asta este. Dar momentan sunt rezerve la open si daca retrage cineva apare un loc pt mine nu ??????
                            Multumesc mult inca o data Efendi
                            Asta vedem la sala, Efendi Mehmet. Daca unii din lista finala nu se vor prezenta, vor fi inlocuiti cu cei prezenti la sala (respectand criteriile de mai sus).
                            Atentie, totusi! Dumneavoastra ar trebui sa veniti pe la ora 08.30, pentru ca nu vom sti pana dupa-amiaza cine vine si cine nu vine la "open"... Iar de jucat la ambele categorii nici nu se pune problema.
                            Tamam!

                            Comentariu


                            • Se retrage Micu Cosmin
                              FH/Butterfly Tenergy 05
                              Blade/DHS Hurricane King
                              BH/Butterfly Tenergy 05

                              Comentariu


                              • Dom Paul are el un pic mai mult de dreptate, vad ca la A+ si chiar unele A e un pic de mai mare inghesuiala in medie +20 de persoane .DECI PAUL poate ar fi de luat in analiza de catre board-ul Amaturului gabriel Pascu braila

                                Comentariu


                                • ....si posibil sa ajungem iarasi si la discutia punctelor pentru deplasare.... ! concursurile de B tind sa se transforme aproape toate in concurs la gramada...cu maxim 20-25 jucatori. Dar exista discutie deschisa undeva pe la regulament...n-are rost s-o reluam aici, sa lasam loc posturilor pentru inscrieri.
                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                  Bh: cu tepi
                                  Fh: fara tepi

                                  Comentariu


                                  • Din pacate in tara magiunului sunt ceva probleme asa ca suntem nevoiti sa ramanem acasa!

                                    Se retrag Valceanu Daniel, Traistaru Marius, Parvan Radu si Botirca Sorin, toti de la Open!

                                    Salutare si sa ne vedem sanatosi!
                                    www.clubarena08.ro

                                    Comentariu


                                    • Va asigur ca, d-nul Bodeanu n-are absolut nicio legatura niciun "interes direct" , in a dilua participarea amatorilor la turnee, si raspund cu argumente ferme, pt aceasta afirmatie!
                                      Va asteptam la Mangalia!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Dragomir Paul
                                        Aseara figuram la : " Rezerve " acum sunt iar pe lista... Domnilor va mai amintiti de sintagma : " Dezbracate ca te f..., imbracate ca nu te mai f... " ?!
                                        Nu are nimeni impresia ca un regulament PROST se joaca si cu destinele noastre ?!
                                        Umil imi cer scuze in fata organizatorilor de la Mangalia si cu parere de rau postez pe aceasta pagina a dinsilor dar asa au cazut zarurile...
                                        Domnule Bodeanu vreau sa-mi raspunde-ti daca aveti un interes DIRECT in a dilua participarea amatorilor la turnee... Asta in favoarea celor care nu au nici o legatura cu notiunea de AMATOR.
                                        Cu doar un pic de bunvointa, puteti sa va raspundeti singur la aceste intrebari, retragerea de pe lista a unor participanti implica reintrarea in lista a unor rezerve.
                                        Asa cum puteti vedea. in lista celor 120 de amatori nu sunt inscrisi decat amatori; nu "diluarea" este problema pentru care sunteti la limita inscrierii pentru turnee A+, ci participarea d-vs din ce in ce mai rara la turnee.

                                        D-le Paul, astept cu interes propunerile d-vs. de modificare a regulamentului, astfel incat sa convina tuturor si intotdeauna. Simplele aluzii aruncate din cand in cand nu tin loc de propuneri BUNE.

                                        Comentariu


                                        • Din Sibiu: Todarcea Ioan la Amatori ( preferabil la Open ) 642 , MA15
                                          Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                          DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                          Just do it !

                                          Comentariu


                                          • Daca doreste cineva din București sa ajunga la turneu, dar nu are mijloc de transport sa ma sune la 0722 455761 (Gelu). Momentan suntem 2 persoane si as vrea sa mai luam 2, maxim 3. Plecarea, sambata dimineata la ora 5,00, din zona Unirii/Romana, cu intoarcere sambata seara.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dragomir Paul
                                              Aseara figuram la : " Rezerve " acum sunt iar pe lista... Domnilor va mai amintiti de sintagma : " Dezbracate ca te f..., imbracate ca nu te mai f... " ?!
                                              Nu are nimeni impresia ca un regulament PROST se joaca si cu destinele noastre ?!
                                              Umil imi cer scuze in fata organizatorilor de la Mangalia si cu parere de rau postez pe aceasta pagina a dinsilor dar asa au cazut zarurile...
                                              Domnule Bodeanu vreau sa-mi raspunde-ti daca aveti un interes DIRECT in a dilua participarea amatorilor la turnee... Asta in favoarea celor care nu au nici o legatura cu notiunea de AMATOR.
                                              Dragomir eu am incredere la baiat din Mangalia si bravo lor fiecare data pune suflet si organizeze cele mai frumose concursurii. Tu stiu mai bine cat de greu este sa organizez un turneu. Iar phaze cu regulament trebuie punem o propunere si votam si gata. Nu trebuie de cat incercam se mergea mai departe ce ati inceput voi dela inceput pt Amatur. Da intre adevar nu este frumos eu mam inscris si eram in locul 32 plasat la Open dupa aia mam trezit ca sunt in rezerve. astazi dupa retragerile s-ar putea intru din nou la Open dar in ultima minutele daca sa inscrie cateva care are media mai mara cat mine el joace si nu eu. Eu cred trebuie gandit si la asta putin nu este chiar correct sa batem atata km si trezesc ca nu am voi.
                                              Inca o data va multumesc mult la baieti din Mangalia pt efortul de puse si munca lor. Bravo Mangalia doresc succes si ca organizator si ca jucator. Succes tuturor. Cer scuze dar se retrage Mehmet SENGOZ Open / Amatur va multumesc

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mehmet Vezi post
                                                Dragomir eu am incredere la baiat din Mangalia si bravo lor fiecare data pune suflet si organizeze cele mai frumose concursurii. Tu stiu mai bine cat de greu este sa organizez un turneu. Iar phaze cu regulament trebuie punem o propunere si votam si gata. Nu trebuie de cat incercam se mergea mai departe ce ati inceput voi dela inceput pt Amatur. Da intre adevar nu este frumos eu mam inscris si eram in locul 32 plasat la Open dupa aia mam trezit ca sunt in rezerve. astazi dupa retragerile s-ar putea intru din nou la Open dar in ultima minutele daca sa inscrie cateva care are media mai mara cat mine el joace si nu eu. Eu cred trebuie gandit si la asta putin nu este chiar correct sa batem atata km si trezesc ca nu am voi.
                                                Inca o data va multumesc mult la baieti din Mangalia pt efortul de puse si munca lor. Bravo Mangalia doresc succes si ca organizator si ca jucator. Succes tuturor. Cer scuze dar se retrage Mehmet SENGOZ Open / Amatur va multumesc
                                                Iata un om care stie cum sa raspunda bulibaselii din regulamentul Amaturului. Este un exemplu bun si , nu ma mir, fiindca nu este roman.
                                                Felicitari pentru comportament Mehmet !

                                                Comentariu


                                                • Se retrag din Constanța - open
                                                  - Micu Daniela
                                                  - Cartuna Mihai

                                                  Comentariu


                                                  • LUNGOCI MIHAI este din Craiova nu Severin,prima participare a avut-o la un concurs la Severin.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X