Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul CALLATIS 2012-Editia A II-A, 1 Septembrie.Turneu categoria "A+"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lungu Cosmin -open

    Comentariu


    • Morosanu Vasile-Suceava-Open

      Comentariu


      • Graur Robert:Focșani - stiu, cei din Ploiești au gresit....mii de scuze in numele lor! - i-am rugat si pe forum sa modifice, insa probabil nu au mai verificat

        Comentariu


        • La amatori, din Amarastii de Sus, Dolj, Bogdan Cristian-loc 137

          Comentariu


          • 1.Durdun Gheorghe
            2.Boaca Valentin

            4.Rada Catalin
            5.Uta Adrian
            6.Marinescu Razvan NOU ....toti la open


            1.Tanase Tiberiu
            2.Tanase Horia la amatori
            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportShop.ro

            Comentariu


            • Consultandu-ne cu organizatori mai experimentati decat noi, am hotarat urmatoarele:
              -la "amatori" vor fi 20 de grupe a cate 6 jucatori (120 concurenti) si grupe superioare;
              -la "open" vor fi 10 grupe a cate 6 jucatori (60 concurenti) si grupe superioare.

              Comentariu


              • Postat în original de amedeo Vezi post
                Probabil (o mai gandim), vor incepe "amatorii" la ora 09.00, pe toate mesele si se vor califica primii 64 pe tablou eliminatoriu.
                "Open"-ul la 13.00 sau 14.00 cu primii 32 pe tablou eliminatoriu.
                Astept reactii la aceasta propunere NUMAI de la organizatorii cu experienta. Multumesc!
                Am gandit-o!Ramane cum a fost postat mai sus, cu rosu...

                Comentariu


                • aloha dragilor.de la Alba Iulia se inscrie GIPSY KING ....din Ardeal un salut calduros pentru toata lumea..LONG LIVE ROCK AND ROLL.

                  Comentariu


                  • La "open":
                    Lazaroiu Adrian
                    Mitzea Alexandru

                    Comentariu


                    • MATEI DUMITRU va roaga sa-l inscrieti la open ( daca sunt locuri disponibile ), daca nu sunt, atunci la amatori.
                      Multumesc !

                      Comentariu


                      • Din Siculeni la amatori:
                        - Nistor Iosif
                        - Predescu Levente
                        BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                        FH: Andro Rasant Grip 1,9
                        BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                        Comentariu


                        • se retrage Mureșan Ioan din Galați...multumesc pentru intelegere.
                          blade: Zhang Jike Super ZLC
                          fh: Butterfly Tenergy 05
                          bh: Dr. Neubauer Killer

                          Comentariu


                          • De la Buzău
                            Oancea Vasile
                            Fratila George
                            Coliba Ionut
                            Manzu Liviu , toti la amatori,multumim!

                            Comentariu


                            • Din Constanța -
                              - Micu Daniela - open - 438
                              - Cartuna Mihai - open - 452
                              - Chis Mihai - amatori - 520

                              Comentariu


                              • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                MATEI DUMITRU va roaga sa-l inscrieti la open ( daca sunt locuri disponibile ), daca nu sunt, atunci la amatori.
                                Multumesc !
                                du-te ma ...la plaja mai bine....tu la open,precum eu la coca cola...hai lasa-ti !

                                si ce-i exprimarea asta ...zi mai ca "eu vreau colo,ca-s tavnos"..nu -ti scrii singur de Domnia ta

                                Comentariu


                                • Salutare.
                                  In att organizatorilor : La open Cosmin MIcu e trecut ca nou .... da' cred ca are ceva meciuri la activ !!
                                  Multumesc


                                  Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                  FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                  BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                  Comentariu


                                  • din Slobozia la amatori Mihaescu Catalin nou

                                    Comentariu


                                    • Cred ca s-a strecurat o greseala: Ene Dragos (Ploiești) si Ion Marius (Brăila) sunt trecuti la Open, cu toate ca nu intrunesc conditiile necesare (MA). Nu este genul meu sa ma uit in 'curtea vecinilor', dar eu, adica Vasile Gelu si Paun Daniel, tocmai am fost exclusi de la Open din cauza MA. Ii rog pe organizatori sa rectifice lista inscrisilor.

                                      Comentariu


                                      • Din Brașov, la amatori;
                                        Popa Mircea
                                        Marin Floricel
                                        TuRama II

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Marin Floricel Vezi post
                                          Din Brașov, la amatori;
                                          Popa Mircea
                                          Marin Floricel
                                          Sunt de acord cu participarea Mircea Popa are poz 161

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Popa Mircea Vezi post
                                            Sunt de acord cu participarea Mircea Popa are poz 161
                                            Ai fost supus presiunii Mircea, ma autodenunt
                                            TuRama II

                                            Comentariu


                                            • Din Galați - Stolearenco Igor - amatori

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de geluvro Vezi post
                                                Cred ca s-a strecurat o greseala: Ene Dragos (Ploiești) si Ion Marius (Brăila) sunt trecuti la Open, cu toate ca nu intrunesc conditiile necesare (MA). Nu este genul meu sa ma uit in 'curtea vecinilor', dar eu, adica Vasile Gelu si Paun Daniel, tocmai am fost exclusi de la Open din cauza MA. Ii rog pe organizatori sa rectifice lista inscrisilor.
                                                ODeoarece inscrierile se fac in ordinea clasamentului, si numarul maxim de participanti la OPEN este 60, organizatorii sunt nevoiti sa treaca o parte din doritori pe lista de asteptare.
                                                Pentru a evita discutii inutile, prezint criteriile dupa care se va face limitarea la OPEN:
                                                1 In prima faza au fost trecute pe lista de rezerva doua inscrieri care aveau 0 participari in Amatur;
                                                2 Pe masura ce vor apare alte inscrieri, vor iesi din lista principala jucatorii cu MA<19, in ordinea inversa clasamentului si vor fi trecuti automat in lista de amatori si ca rezerve pe lista de OPEN.
                                                3 In situatia in care vor fi mai multe inscrieri la OPEN, vor fi trecuti pe lista de rezerva si jucatori cu MA>19, care insa nu vor avea alternativa.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post


                                                  1.Tanase Tiberiu
                                                  2.Tanase Horia la amatori

                                                  ati uitat sa ne treceti la amatori
                                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de superdefense Vezi post
                                                    din Slobozia la amatori Vlase Gheorghe
                                                    NU apare in lista Amatorilor inscrisi !???

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X