Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Paleu (Bihor)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de rasvan
    Puteti verifica daca-i coincidenta de nume sau nu pe 1 si 2 martie cand este etapa chiar la Satu Mare.
    Cu siguranta nu e coincidenta de nume. El e din aceeasi echipa cu cei care i-am vazut pe site-ul federatiei si cu cativa dintre ei am si jucat deci ii cunosc dar nu stiam ca joaca in divizie.

    Comentariu


    • #27
      Lasati bietul baiat in pace ca nu e sfarsitul lumii. In primul rand Filo stia cine e de la bun inceput, mai jucase cu el, si daca l-a lasat sa participe asta e. In al doilea rand, dupa cum s-a mai spus, Ivan l-a batut, asa ca nu a fost chiar pericol prezenta lui. In al treilea rand, cand Moldovan a spus ca nu e legitimat nu a mintit, inca nu are legitimatia vizata, in prezent el nu poate juca nicio etapa in nicio divizie.

      Sunt de acord cu descalificarea lui, legitimatii activi nu au ce cauta in clasamentul Amatour insa participarea e alta mancare de peste (sau bograci... a fost delicios). Atat timp cat meciurile cu el nu conteaza sa joace pana face bataturi. Nu cred ca acest mic incident ar trebui sa aiba repercursiuni asupra "delegatiei" de amatori din Satu Mare, sunt baieti extraordinari.
      TBS/T05

      Comentariu


      • #28
        Faptul ca nu are legitimatia vizata nu inseamna ca nu e legitimat deci minciuna lui ca nu e legitimat de 2 ani nu tine mai ales ca in toamna a participat la divizia B. Cu restul celor de la Satu Mare m-am cam lamurit...

        Comentariu


        • #29
          Nu e sfirsitul lumii, evident

          Doar ca, in postura de organizator, se intimpla sa te bazezi pe buna credinta a celor care participa ... Nu poti face pe detectivul in fiecare caz in parte.
          Daca ceva iese prost, organizatorul e de vina ca nu a fost vigilent !
          Si eu am avut 1-2 incidente in 2006 ... am relatat aici pe forum la vremea respectiva.

          Ca norocul ca Ivan l-a batut (bravo lui !), dar daca situatia ar fi stat altfel ???

          Precis s-ar fi revoltat multi jucatori -victime nevinovate. Descalificarea e o treaba simpla ulterior, dar implicatiile se rasfrang in toate meciurile sustinute de respectivul.

          Si repet, culmea ironiei, asta se intimpla tocmai dupa ce aici s-a dezbatut puternic problema legitimatilor

          Comentariu


          • #30
            Are dreptate Ciprian, a mai fost un caz cu o jucatoare legitimata din Timișoara (cred) care a fost si premiata. De atunci doar la ea ma gandesc Din fericire nu sunt dese aceste probleme si putem verifica si la federatie daca ni se pare suspect un jucator. Moldovan a venit cu prietenii lui amatori din Satu Mare si sunt sigur ca odata vizata acea legitimatie nu il vom revedea in amatour, din pacate.
            TBS/T05

            Comentariu


            • #31
              Eu propun introducerea in regulament ca obligatie a organizatorului, inainte de inceperea fiecarui turneu Amatour sa intrebe pe toata lumea daca a sustinut in ultimii..... ani, meciuri in divizia.... si / sau liga....
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #32
                salut...Filo !
                Ursulean Vasile este intre locurile 5-8 nu Florin
                Ursulean Florin este fiul meu (11 ani ) si trebuie trecut la grupa de copii
                multumesc !!!
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de ursuleanvasile
                  salut...Filo !
                  Ursulean Vasile este intre locurile 5-8 nu Florin
                  Ursulean Florin este fiul meu (11 ani ) si trebuie trecut la grupa de copii
                  multumesc !!!
                  !!! OK !!!
                  am actualizat ca sa gaseasca Filo mesajul.
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de ursuleanvasile
                    Postat în original de ursuleanvasile
                    salut...Filo !
                    Ursulean Vasile este intre locurile 5-8 nu Florin
                    Ursulean Florin este fiul meu (11 ani ) si trebuie trecut la grupa de copii
                    multumesc !!!
                    !!! OK !!! salut...Filo !!!
                    am actualizat ca sa gaseasca Filo mesajul.
                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                    FH: Tenergy 05 FX
                    BH: Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #35
                      Am vazut stai linistit.

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X