Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - CUPA DUNARII-prima editie -CALARASI-20.10.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari prietenilor din Călărași pentru turneul foarte reusit, o sala superba si o organizare atat cat s-a putut de bine, bravo voua

    Comentariu


    • Primii 4:

      amatori:
      1. Barbu Mircea
      2.Zamfir Ionel(CS VIVA SPORT)
      3.Balan Ionel
      3.Tomica Silviu
      open:
      1.Marinescu Razvan(CS VIVA SPORT)
      2.Durdun George(CS VIVA SPORT)
      3.Teodor Cristian(SPORT KOMBAT)
      3.Lipan Alexandru(CS SLATINA)
      .
      .
      LUNGU COSMIN(CS VIVA SPORT)
      CIONOIU CRISTIAN(CS VIVA SPORT)
      RADA CATALIN(CS VIVA SPORT)
      .
      .
      16.

      Felicitari tuturor participantilor!
      Multumim sportivilor de la CS VIVA SPORT si antrenorului lor dl. Vasile Fodoran, pentru clasarea in bloc in primii 16.

      Comentariu


      • Un turneu foarte frumos, organizat cum nu se putea mai bine, fara timpi morti, gazde foarte ospitaliere, sandvisuri foarte consistente, o sala cum nu am mai vazut la nici un turneu AMATuR !
        Jos palaria Călărași !
        Cateva poze si de la mine

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • Fotografii de la turneu
          FH: GoldArc 8, 2.1
          STIGA XU XIN
          BH: XIOM VEGA SPO 2.0

          Comentariu


          • Asteptam toate fotografiile! Multumesc Emil!

            Comentariu


            • am postat clasamentele in prima pagina
              Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

              Comentariu


              • Acum vine...

                Mi-a fost mai usor la aparatul foto, decat la masa de tenis...

                As ruga pe cei care doresc sa faca comentarii sau like-uri, sa le fac pe forum nu pe privat. Prietenii stiu, de ce!?.................

                As vrea sa va multumesc ca a-ti primit printre randurile dumneavoastra un oui de fotograf. Tot respectul pentru competitiile pe care le organizati in tara.

                Felicitari lui Alex Lipan. Tot imai sus.

                Urmatoarele maine seara, plec la meci.

                Din respect pentru unii, nu pot pleca pana nu-mi termin ce am inceput.
                FH: GoldArc 8, 2.1
                STIGA XU XIN
                BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                Comentariu


                • Felicitari Călărași

                  Comentariu


                  • Multumim firmei VIVA SPORT si domnului presedinte Tanase Horia pentru sprijinul acordat la organizarea acestui turneu!
                    Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                    Comentariu


                    • Primii 4:

                      amatori:
                      1. Barbu Mircea
                      2.Zamfir Ionel(CS VIVA SPORT)
                      3.Balan Ionel
                      3.Tomica Silviu
                      open:
                      1.Marinescu Razvan(CS VIVA SPORT)
                      2.Durdun George(CS VIVA SPORT)
                      3.Teodor Cristian(SPORT KOMBAT)
                      3.Lipan Alexandru(CS SLATINA)
                      .
                      .
                      LUNGU COSMIN(CS VIVA SPORT)
                      CIONOIU CRISTIAN(CS VIVA SPORT)
                      RADA CATALIN(CS VIVA SPORT)
                      FILIMON BOGDAN(CS VIVA SPORT)
                      BOACA VALENTIN(CS VIVA SPORT)
                      .
                      .
                      16.

                      Felicitari tuturor participantilor!
                      Multumim sportivilor de la CS VIVA SPORT si antrenorului lor dl. Vasile Fodoran, pentru clasarea in bloc in primii 16.

                      Comentariu


                      • Felicitari organizatorilor si participantilor acestui turneu.
                        Am participat pentru prima data la un astfel de turneu si chiar daca nu am castigat nici un meci sunt multumit si fericit ca orasul nostru a putut gazdui un asemenea eveniment, si am putut vedea live niste meciuri extraordinare atat la categoria amatori cat si la open.
                        Imi permit sa remarc ca si parere personala 2 jucatori: Craioveanu Mihai care a facut un turneu exceptional culminand in meciul cu George Durdun(P.S.a condus cu 2-0, a pierdut cu 2-3) din categoria seniorilor(respect) si Lipan Alexandru un junior care a reusit sa ajunga in semifinale.
                        Felicitari totodata jucatorilor calaraseni care au acces in fazele superioare si au ocupat locuri onorabile atat la open cat si la amatori.
                        Felicitari celor 2 juniori calaraseni: Dinca Alexandru si Craciunica Andrei care sper sa performeze la un nivel cat mai inalt
                        Astept cu nerabdare urmatorul turneu in Călărași.
                        "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                        Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                        BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                        Comentariu


                        • Postat în original de viorel.andrei Vezi post
                          Felicitari organizatorilor si participantilor acestui turneu.
                          Am participat pentru prima data la un astfel de turneu si chiar daca nu am castigat nici un meci sunt multumit si fericit ca orasul nostru a putut gazdui un asemenea eveniment, si am putut vedea live niste meciuri extraordinare atat la categoria amatori cat si la open.
                          Imi permit sa remarc ca si parere personala 2 jucatori: Craioveanu Mihai care a facut un turneu exceptional culminand in meciul cu George Durdun(P.S.a condus cu 2-0, a pierdut cu 2-3) din categoria seniorilor(respect) si Lipan Alexandru un junior care a reusit sa ajunga in semifinale.
                          Felicitari totodata jucatorilor calaraseni care au acces in fazele superioare si au ocupat locuri onorabile atat la open cat si la amatori.
                          Felicitari celor 2 juniori calaraseni: Dinca Alexandru si Craciunica Andrei care sper sa performeze la un nivel cat mai inalt
                          Astept cu nerabdare urmatorul turneu in Călărași.
                          Bine ai venit in acest circuit...dupa cum se vede, te-ai "îndragostit" de la prima participare...cu siguranta vor mai fi organizate si alte turnee la care sa participi, si nu numai in Călărași...acum ai gasit "calea"si oamenii "din domeniu", si vei fi informat.
                          Felicitari tie si celorlalti prieteni cu care ai participat pentru prima oara la un astffel de turneu...va mai asteptam
                          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                          Comentariu


                          • "indragostit" de tenis de masă sunt de mic Gabi, si daca am un regret in ceea ce priveste trecutul meu este ca nu am performat in acest sport.Insa niciodata nu e prea tarziu; multumesc oricum ptr. felicitarile de participare si sper sa pot avea ocazia sa particip la cat mai multe.
                            "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                            Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                            BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                            Comentariu


                            • Multumim Călărași,un turneu foarte reusit,felicitari.
                              Multumim de asemenea pentru poze,ca de obicei, extraordinare.

                              Comentariu


                              • salut Emil
                                as vrea sa stiu daca ai si filmat ceva; ar fi extraordinar sa revedem cateva meciuri din fazele superioare
                                "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                Comentariu


                                • Cateva restante.
                                  FH: GoldArc 8, 2.1
                                  STIGA XU XIN
                                  BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                                  Comentariu


                                  • Video finale:
                                    finala la open:
                                    http://www.facebook.com/video/video....ideo_processed
                                    finala la amatori:
                                    http://www.facebook.com/video/video....ideo_processed
                                    Ultima editare de emipeter; 26.oct.2012, 22:15.
                                    FH: GoldArc 8, 2.1
                                    STIGA XU XIN
                                    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X