Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Sfântu Gheorghe 10 noiembrie open si amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vrem poze cu concursul sa vedem sala cum se va prezenta la faza FINALAAAAAAA
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • Turneul final se va disputa in sala sporturilor „Szab? Kati”, alta decat cea in care s-a disputat acest turneu.
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • asteptam cu nerabdare ceva poze

        Comentariu


        • Postat în original de marcu vasile Vezi post
          Vrem poze cu concursul sa vedem sala cum se va prezenta la faza FINALAAAAAAA
          Ati vazut pozele in alt topic legat de turneul final.....
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...dar-2012/page8
          Primorac Carbon
          FH Dignics 09C
          BH JOOLA MAXX

          Comentariu


          • Postat în original de mateidumitru Vezi post
            Bravo Claudiu !!! esti cel mai tare din ... Cugir
            Sunteti prea dragut. De fapt, sunt cel mai bun de pe strada mea. Si din Deva.
            4/3 din oameni au probleme cu fractiile

            Comentariu


            • Postat în original de devinspin Vezi post
              felicitari romane!
              - - - actualizat - - -
              ai luat un set...e bun si ala
              era asa bun celalalt finalist?
              Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

              Comentariu


              • Postat în original de csabazedler Vezi post
                Se pare ca "chinezul" nostru An-Do Ne s-a invatat cu podiumul in ultima luna!!!Felicitari Claudiu!Felicitari ambilor finalisti de la amatori pentru spectacol,victoria a alternat de la unul(Gabi) la celalalt(Jozsi)!S-a instalat un "complex" Andone pentru Gabi Tipser!?(a doua infrangere decisiva in ultima vreme!!).Felicitari colegilor agniteni pentru iesirea din grupe!Openul a rezervat un alt "scurt-circuit" a lui Lulu din acest an!E de vina sfarsitul de an sau....
                Turneul final va fi proba probelor pentru cei mai multi dintre amatur-isti,deci....spor la antrenamente si multa bafta,stimati colegi.
                Cu siguranta vor invinge cei mai buni!!!Va salut cu respect!
                Multumesc, Csabi. Am avut noroc si buna dispozitie . Iar cu Tipser a fost cel mai dificil si mai frumos meci pe care l-am jucat pana acum in Amatur. Si pentru asta ii sunt recunoscator.
                4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                Comentariu


                • Sincere felicitari organizatorilor si tuturor combatantilor pentru reusita .

                  Comentariu


                  • Asta e parerea ta.Din cauza lumini proaste din sala,si a serviciului incorect efectuat de Muntean Radu,am pierdut.Hegemonia lui Roman o sa o simta pe pielea lui.Eu Roman de cate ori am castigat cu jucatori mai tineri nu i-am atacat niciodata,ci din potriva i-am laudat la sfarsitul meciului.Sa-i fie rusine celui ce a scris acele cuvinte fara a cunoaste omul.

                    Comentariu


                    • a fost o finala frumoasa la open castigata pe merit de sportivul Muntean Radu, sa-i dam Cezarului ce este al Cezarului si nu uita Iuliane, ca nasul tau este de la Arad.O sa-ti acordam revansa.Asa ca pune mana si te pregateste.Salutari de la Meszar din Arad.Un turneu reusit.Bravo Sfantu Gheorghe, bravo Roman Iulian.

                      Comentariu


                      • Postat în original de &1c Vezi post
                        Sunteti prea dragut. De fapt, sunt cel mai bun de pe strada mea. Si din Deva.
                        Asa este. Nu pot sa te contrazic

                        Comentariu


                        • Am un amanunt de precizat, si care poate fi verificat: Eu il cunosc pe acest "copil" de 15 ani, acum 6ani, Radu Munteanu a pus paleta in cui si a luat viata "in coarne" sa-si castige singur existenta, si a reusit, cel putin pana acum. Dupa o pauza indelungata, cu greu l-am convins sa vina macar la un turneu. Un tanar care nu se antreneaza DELOC sa participe la un turneu si sa castige!!!!!, eu consider ca este mare lucru.

                          Iuliane!! De ce spui "Serviciu incorect"? Lamureste-ma sa stiu si eu despre ce este vb, esti un jucator cu experienta, si te respect pt ca nu esti la prima tinerete si joci excelent
                          Ultima editare de roman bogdan; 12.nov.2012, 23:42.
                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                          Comentariu


                          • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                            era asa bun celalalt finalist?
                            Revansa vorbeste daca a fost un accident. Toti jucatorii bine cotati au pierdut mai devreme sau mai tarziu. A pierdut un meci si devine cu mult mai interesant turneul final unde banuiesc ca or sa vina, Radu, George, Marinescu, Vio, si garantat Lulu din zona...Gogu, Garduli, Apian, etc.
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Postat în original de roman iulian Vezi post
                              Asta e parerea ta.Din cauza lumini proaste din sala,si a serviciului incorect efectuat de Muntean Radu,am pierdut.Hegemonia lui Roman o sa o simta pe pielea lui.Eu Roman de cate ori am castigat cu jucatori mai tineri nu i-am atacat niciodata,ci din potriva i-am laudat la sfarsitul meciului.Sa-i fie rusine celui ce a scris acele cuvinte fara a cunoaste omul.
                              Fiind singurul care am comentat finala, s-ar parea ca eu sunt cel care ar trebui sa-mi fie rusine! Sau mi-a scapat ceva? Poate imi explica Roman Iulian ??? Sau problema e ca de data asta a castigat nu Roman, ci jucatorul mai tanar, si nu oricum, ci intr-o maniera care face galusca foarte greu de inghitit si se pare ... imposibil de digerat.
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                                Revansa vorbeste daca a fost un accident. Toti jucatorii bine cotati au pierdut mai devreme sau mai tarziu. A pierdut un meci si devine cu mult mai interesant turneul final unde banuiesc ca or sa vina, Radu, George, Marinescu, Vio, si garantat Lulu din zona...Gogu, Garduli, Apian, etc.
                                Eu cred ca vin, dar nu prezint inca un pericol
                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Postat în original de laky Vezi post
                                  La open, s-a prabusit hegemonia lui Roman, a pierdut fara drept de apel in fata unui adversar mult mai tanar, cu o excelenta pregatire fizica si tehnico-tactica. S-a jucat in forta, Roman a fost "ingropat" de teribilele contrele de rever si de niste servicii inca nemaivazute in Amatur! Aici s-a facut diferenta!
                                  Probabil ca la dvs se refera. El este mai mult jucator decat scriitor. Sincer, rezumatul dvs. mi-a placut si mie, dar il inteleg pe Lulu pt ca il cunosc bine. Nu trebuie sa reactioneze la un meci pierdut, probabil putini il felicita atunci cand castiga, iar acum "a pierdut fara drept de apel".
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Eu cred ca vin, dar nu prezint inca un pericol
                                  Poate ca nu, dar am vz meciuri interesante si la tine....la Mediaș de curand, ....cu sportivul din Ungaria la Cluj cand l-ai invins lejer, atunci era s-o fure Lulu, era 2-2 (cu sp din Ungaria) si s-a decis greu.
                                  Nu se stie niciodata.
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Concurenta acerba din fruntea clasamentului ne face sa ne simtim jucatori si spectatori la un concurs foarte pasionant.
                                    Trebuie sa intelegem si dorinta de castig si ambitia fiecarui jucator, in fond asa se creeaza spectacolul. Poata ca este cam devreme sa tragem concluzii definitive doar dupa un singur joc, Iulian a mai pierdut cate un joc uneori, pentru a reveni in forta.
                                    Ca spectator la finala, si pe mine m-a impresionat forta de joc si serviciile extrem de dificile ale lui Radu, dar nu pot spune daca au fost sau nu regulamentare...
                                    Asa ca nu am de zis decat : Felicitari, Radu! iar pentru Iulian si Florin : Aveti o luna in fata de antrenamente intense, asteptam nerabdatori revansa !

                                    Din cate am aflat, pregatirea tehnico-tactica a lui Radu are o vechime de peste 6 ani, iar cea fizica a fost exersata in domeniul forestier, undeva prin nordul Europei!

                                    Comentariu


                                    • NISTE FOTOGRAFII

                                      Comentariu


                                      • Bravo Oli! Niciodata nu-i prea tarziu
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • Multumim ptr. poze .Frumoasa sala dar as ruga organizatori ca pana la ziua de finala daca se poate sa ia ceva masuri cu lumina de la geamuri pe timpul zilei .Sunt sigur ca se va rezolva pana atunci ca de odata pe an e finala pe tara (si mai ales la voi).Succes cu organizarea si va rog sa ma scuzati daca am deranjat.
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            Multumim ptr. poze .Frumoasa sala dar as ruga organizatori ca pana la ziua de finala daca se poate sa ia ceva masuri cu lumina de la geamuri pe timpul zilei .Sunt sigur ca se va rezolva pana atunci ca de odata pe an e finala pe tara (si mai ales la voi).Succes cu organizarea si va rog sa ma scuzati daca am deranjat.
                                            Nu sunt sigur, dar nu cred ca este aceiasi sala.
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                              Concurenta acerba din fruntea clasamentului ne face sa ne simtim jucatori si spectatori la un concurs foarte pasionant.
                                              Presimt de pe acum ca si la Turneul Final categoria OPEN vor ramane in sala doar organizatorii si sportivii din fazele finale, cum se intampla la aproape, daca nu la toate turneele B, A si A+.

                                              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                              Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                              Comentariu


                                              • Morosan Marian amatori SUCEAVA
                                                - - - Actualizat - - -
                                                SOFIAN CORNELIU amatori SUCEAVA

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de mariomoro Vezi post
                                                  Morosan Marian amatori SUCEAVA
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  SOFIAN CORNELIU amatori SUCEAVA
                                                  Incercati aici... http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...decembrie-2012

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                                    Presimt de pe acum ca si la Turneul Final categoria OPEN vor ramane in sala doar organizatorii si sportivii din fazele finale, cum se intampla la aproape, daca nu la toate turneele B, A si A+.
                                                    George, asteptam o propunere buna care sa rezolve problema. Oricat de putini ar ramane, tot ar fi mai multi decat spectatorii+concurentii de la un turneu FRTM.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X