Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LIGA AMATUR 2013 SERIA IV-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • LIGA AMATUR 2013 SERIA IV-a

    Aici se fac inscrierile pentru judetele Dimbovita,Prahova,Buzau,Vrancea.Functie de nr. de echipe inscrise vom hotari locatia primei etape.

  • #2
    Seniorii I.H.R
    Dumitra David
    Micu Cosmin
    Ilie Marian
    Lazaroiu Adrian-cap.
    Darmaz Ion

    Comentariu


    • #3
      Echipa Juniorii I.H.R.
      Manoiu Claudiu - cpt.
      Rusu Geanini
      Safta Alexandru
      Badea Daniel
      Ion Vlad
      Taru Alex
      Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
      FH - Yasaka Mark V Max
      BH- Yasaka Mark V Max

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie echipa
        Teleajenul Valenii de Munte
        Soare Valentin
        Panaitescu Stefan
        Panait Genu
        Bodeanu MIhai
        Bodeanu Dan 0722 653355

        Comentariu


        • #5
          Se inscrie PRAHOVA 1
          IANCU GEORGE
          BOZGA LUCIAN
          OLARU COSTIN
          BOZGA RAZVAN

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie echipa TRICOLORUL BREAZA:
            Mihaila Nicolae
            Mostovoi Andrei
            Totpal Marius
            Coman Emil
            Rusea Gheorghe

            Comentariu


            • #7
              Cu acordul celor 5 echipe participante, prima etapa va avea loc la Targoviste pe 13 aprilie, incepand cu ora 10.

              Comentariu


              • #8
                Fiind gazda la Targoviste,anunt ca jocurile se vor disputa in sala de sport a lic.I.H.Radulescu(nr.3-teologic),situat pe Bulevardul Unirii,la 500 de metri(sud)de arhicunoscuta Sala Sporturilor.5 mese Donic,conditi bune de joc.Data-13.04,ora 9,30.Incepem la 10.Puteti intra cu masinile pana la sala.Va astept!

                Comentariu


                • #9
                  Adaugam in echipa Prahova 1 pe Mos Florin
                  Deci Prahova 1
                  1.IANCU GEORGE
                  2.BOZGA LUCIAN
                  3.OLARU COSTIN
                  4.BOZGA RAZVAN
                  5.MOS FLORIN

                  Comentariu


                  • #10
                    Prima etapa s-a disputat la Targoviste si s-au inregistrat urmatoarele rezultate:
                    1.SENIORI I.H.R.-TELEAJENUL VALENI -1-5
                    2.TRICOLORUL BREAZA-SENIORI I.H.R. -5-3
                    3.JUNIORI I.H.R.-SENIORI I.H.R. -0-5
                    4.PRAHOVA 1-SENIORI I.H.R. -5-2
                    5.JUNIORI I.H.R.-TRICOLORUL BREAZA -1-5
                    6.TRICOLORUL BREAZA-PRAHOVA 1 -2-5
                    7.PRAHOVA 1-TELEAJENUL VALENI -5-4
                    8.TRICOLORUL BREAZA-TELEAJENUL VALENI-3-5
                    9.TELEAJENUL VALENI-JUNIORI I.H.R -5-0
                    10.PRAHOVA 1 -JUNIORI I.H.R -5-1
                    Meciuri echilibrate,ambitii mari,fair play,atmosfera frumoasa.Multumim gazdelor noastre care ne-au pus la dispozitie o sala curata si frumoasa.

                    Comentariu


                    • #11
                      felicitari calde ,dintr-o tara rece,pentru toti participantii,dar in special pentru PRAHOVA 1.
                      Ultima editare de victorache; 14.apr.2013, 15:12.
                      BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                      FH - TENERGY 64
                      BH - XIOM VEGA EUROPE

                      Comentariu

                      Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X