Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Liga Amatur 2013 seria a IiI-a București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • iahim
    a răspuns
    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Propun doua variante:
    -se joaca un singur joc, intre echipele prezente, iar celelalte se reprogrameaza (fiind 3 cu toat va fi foarte simplu )
    - se reprogrameaza toate cele 3 jocuri pentru o data ulterioara (pana in 8 iunie).
    Varianta pe care o vor alege INGINERII va fi si cea pe care vom merge.
    Noi suntem de acord sa jucam maine dimineata, deci...ne vedem maine la ora 9

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Ati transformat acuzatia de partinire in acuzatie de minciuna fara sa faceti o minima verificare.
    Singura persoana care a jucat in toamna anului 2012 este Dumtra David.
    Stiti foarte bine ca a renuntat sa participe la echipa din Topoloveni si va poate arata legitimatia care nu a fost vizata in 2013.
    Ceilalti nu au participat in divizia B pentru toamna lui 2012 sau primavara 2013. Ca justitiar, ati putea verifica si d-vs, iar apoi sa va spuneti parerea cu dovezi.
    Va repet, totusi, TOTI JUCATORII CU DREPT DE JOC IN AMATUR au drept de joc si intr-un turneu pe echipe: fie in divizia B, fie in Liga AMATUR, dar in nici un caz in amandoua in acelasi timp.

    Lasă un comentariu:


  • dinicescuion
    a răspuns
    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Inainte de a face acuzatii nefondate, va rog sa recititi cu atentie pct.4.1.
    In nici un moment nu am avut in vedere favorizarea vreunei echipe, ci am urmarit ca TOTI JUCATORII CU DREPT DE JOC IN AMATUR sa aiba drept de joc si intr-un turneu pe echipe: fie in divizia B, fie in Liga AMATUR, dar in nici un caz in amandoua in acelasi timp.
    Definiti fosti legitimati jucatori care au participat la campinatul national in anul 2013?
    AFIRMATIILE DVS CA AU RENUNTAT IN TOAMNA ESTE MINCINOASA .
    Unii au jucat in toamna pt campinatul 2012 /2013 si nu au anuntat aici pe forum ca in 2013 renunta.
    Eu imi spun parerea mea iar acuzatii vi le pot aduce o instanta dar se pare ca aveti unele obsesii.

    Lasă un comentariu:


  • VivaShop
    a răspuns
    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Propun doua variante:
    -se joaca un singur joc, intre echipele prezente, iar celelalte se reprogrameaza (fiind 3 cu toat va fi foarte simplu )
    - se reprogrameaza toate cele 3 jocuri pentru o data ulterioara (pana in 8 iunie).
    Varianta pe care o vor alege INGINERII va fi si cea pe care vom merge.
    Noi suntem deschisi la orice propunere

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
    echipa Kombat-Viva nu poate ajunge sambata (si-au facut deja alte planuri pentru sambata)

    ce facem ?
    Propun doua variante:
    -se joaca un singur joc, intre echipele prezente, iar celelalte se reprogrameaza (fiind 3 cu toat va fi foarte simplu )
    - se reprogrameaza toate cele 3 jocuri pentru o data ulterioara (pana in 8 iunie).

    Varianta pe care o vor alege INGINERII va fi si cea pe care vom merge.

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Inainte de a face acuzatii nefondate, va rog sa recititi cu atentie pct.4.1.
    In nici un moment nu am avut in vedere favorizarea vreunei echipe, ci am urmarit ca TOTI JUCATORII CU DREPT DE JOC IN AMATUR sa aiba drept de joc si intr-un turneu pe echipe: fie in divizia B, fie in Liga AMATUR, dar in nici un caz in amandoua in acelasi timp.

    Lasă un comentariu:


  • dinicescuion
    a răspuns
    De ce se accepta jucatori legitimati participanti la campinatul national 2013 si la campionate pe echipe 2012/2013 organizate da FRTM?
    Doriti sa nu deranjati VIVA? Consider ca ei nu au nevoie de asa ceva asa ca nu mai interpretati propriu regulament dupa cum doriti.

    Lasă un comentariu:


  • sevraj
    a răspuns
    Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
    echipa Kombat-Viva nu poate ajunge sambata (si-au facut deja alte planuri pentru sambata)
    ce facem ?

    Lasă un comentariu:


  • dinicescuion
    a răspuns
    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Da, regulamentul este respectat. Jucatorii de care vorbesti nu au participat la divizia B in 2013, asadar sunt "liberi de contract".
    Boaca Valentin, Florin Apian, Bodeanu Mihai, Farkas Gabor, Dumitra David (cei pe care ii stiu acum) au renuntat in 2012 (unii in primavara, altii in toamna) sa participe in divizia B si au drept de joc.
    Mai simplu, in 2013 ii consideram "transferati" la echipele din Amatur.
    legitimati inactivi au legitimatie valabila, nu au participat in ultimii doi ani la competitii de tenis de masă organizate de FRTM;sau sunt inregistrati ca participanti cu 0 victorii; sunt considerate inactive si persoanele legitimate de catre Asociatiile Judetene de Tenis de Masa, sau Asociatia Municipala de Tenis de Masa București, care participa la campionate judetene sau Municipale (Onoare, Calificari), precum si copiii nascuti dupa 1 ianuarie 1998, daca nu au participat in Divizia B, A , Superliga si nu au facut parte din loturile nationale.
    dl. BODEANU DAN respectati propriu regulament sau eliminati ceva paragrafe referitoare la legitimati inactivi si nu mai o aburiti cu anul 2013 ,cu liber de contract si nu favorizati cand pe unii cand pe altii.

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Da, regulamentul este respectat. Jucatorii de care vorbesti nu au participat la divizia B in 2013, asadar sunt "liberi de contract".
    Boaca Valentin, Florin Apian, Bodeanu Mihai, Farkas Gabor, Dumitra David (cei pe care ii stiu acum) au renuntat in 2012 (unii in primavara, altii in toamna) sa participe in divizia B si au drept de joc.
    Mai simplu, in 2013 ii consideram "transferati" la echipele din Amatur.

    Lasă un comentariu:


  • victor.arad
    a răspuns
    Imi cer scuze ca postez aici...dar vroiam sa stiu cum de poate participa Boaca Valentin ( mai sunt si alti jucatori legitimati cu meciuri castigate ca si el printre echipele inscrise ) ,fiind legitimat la FRTM, acesta avand si victorii,el avand statut de jucator activ.Nu este acest campionat pe echipe doar pt jucatorii Amatori sau pt cei ce nu sunt legitimati.Anul trecut nu a fost prezent niciun legitimat din cate imi amintesc.Se respecta regulamentul 2013 pt Liga Amatour - Campionatul pe echipe?

    Lasă un comentariu:


  • VivaShop
    a răspuns
    Postat în original de zamfir.ionel Vezi post
    Echipa Kombat~Viva. Bocaniala Norocel Afteni Daniel Zamfir Ionel Popescu Valentin. capitan.tel.0724771759
    echipa Kombat-Viva nu poate ajunge sambata (si-au facut deja alte planuri pentru sambata)
    ce facem ?

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Etapa pe București va avea loc pe data de 13 aprilie in sala Viva Sport din Sos. Oltenitei, incepand cu ora 9,00.
    Deoarece numarul de echipe inscrise este mic, inscrierea echipelor in faza pe București ramane posibila, pana la completarea unui numar de 6 echipe.

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Cautam inca varianta cea mai convenabila.

    Lasă un comentariu:


  • sevraj
    a răspuns
    Postat în original de manyaku88 Vezi post
    Cand jucam?
    - - - Actualizat - - -
    Intreb pentru ca in calendar vad rezervat un 13 aprilie.

    Lasă un comentariu:


  • manyaku88
    a răspuns
    Cand jucam?
    - - - Actualizat - - -
    Intreb pentru ca in calendar vad rezervat un 13 aprilie.

    Lasă un comentariu:


  • VivaShop
    a răspuns
    Se inscrie echipa

    Nume echipa : Viva Fors Oan

    Tanase Horia (cpt te : 0 7 2 2 2 5 7 5 5
    Filimon Bogdan
    Boaca Valentin
    Fodoran Cosmin

    Lasă un comentariu:


  • Ghiță Marta
    a răspuns
    Dan Petrov este un jucator foarte bun...dar pentru jocul de dublu )...glumeam ...a-ti facut o alegere foarte buna !

    Lasă un comentariu:


  • zamfir.ionel
    a răspuns
    Un nou kombat~ant intra in echipa pe nume Petrov Dan

    Lasă un comentariu:


  • iahim
    a răspuns
    Ca sa dublam numarul de echipe, ne inscriem si noi
    Nume echipa: Inginerii
    Constantin Teodor(cpt tel: 0721372239)
    Micuda Mihai
    Vranceanu Mihai
    Procopie Andrei

    Lasă un comentariu:


  • zamfir.ionel
    a răspuns
    Echipa Kombat~Viva. Bocaniala Norocel Afteni Daniel Zamfir Ionel Popescu Valentin. capitan.tel.0724771759

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a creat un topic Liga Amatur 2013 seria a IiI-a București

    Liga Amatur 2013 seria a IiI-a București

    Asteptam sa se inscrie echipe din București, Ilfov, Giurgiu si Teleorman;
    Cele doua cluburi din București Top Tenis Arena si Viva Sport Club vor fi gazdele celor doua turnee.
Who has read this thread:
Procesare...
X