Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LIGA AMATUR, CAmpionat pe echipe si dublu, Brasov, 7 septembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de dantim Vezi post
    ups am scapat un i din greseala

- - - Actualizat - - -

Sa fim seriosi,victoria Aradului sa produs datorita ardeleniilor la open, oricum felicitari am vorbit inainte de meciurile tari cu Bogdan si cu Gabi Farkas si am zis ca nu are cine sa va curenteze

- - - Actualizat - - -

Felicitari pentru scirba aia mica de Edy si echipei lui produs 100 la 100 Arad

- - - Actualizat - - -

75la suta ca Radu este din Hunedoara dar faca parte din zona de calificari din vest,
    mersi o sa tin cont si radu e din deva nu din hunedoara domnule golgheter)
    Ultima editare de edi_tennis; 09.sep.2013, 01:02.
    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

Comentariu

• Un turneu superb cu multi oameni de valoare,multumim gelu.

Comentariu

• Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor!
        Multumim domnului Gelu pentru ospitalitate!
        Cu respect, echipa Lacto.

Comentariu

• Multumim pentru primirea de care am avut parte la acest minunat turneu, felicitari sportivilor si ne bucuram de asa un om ca si Gelu, cu care tenisul de masa amator este mai bogat!La cat mai multe turnee la Brasov!!! Victoria Arad

Comentariu

• Postat în original de razvan arad Vezi post
            Multumim pentru primirea de care am avut parte la acest minunat turneu, felicitari sportivilor si ne bucuram de asa un om ca si Gelu, cu care tenisul de masa amator este mai bogat!La cat mai multe turnee la Brasov!!! Victoria Arad
            Oameni buni,va spun ca Gelu nu a fost singurul "artizan" in organizarea acestui eveniment....Sunt convins ca pe langa cei enumerati inainte nu a lipsit nici acum "ajutorul" lui de baza....DULGHERU'...!!!Saluta-l din partea mea,Sultane!
            I love table tennis !

Comentariu

• LIGA AMATUR, CAmpionat pe echipe si dublu, Brasov, 7 septembrie 2013

TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
              Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Cine a citit topicul
              Procesare...
              X