Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionat pe echipe Seria a V-a - Muntenia Vest+ Oltenia

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    In final au participat 12 echipe, care prin transferuri de ultim moment si mici modificari au fost acestea:
    1. ACTIV TT Craiova
    Dica Constantin
    Raducan Bogdan (cpt. tel. 0765469457)
    Sultan Valentin
    Marin Puiu
    Cretu Marian
    2. PRO TT Amarastii de Sus
    Bogdan Cristian
    Mihut Dan
    Gheorghe Nicu (cpt. tel. 0722648467)
    Butoi Aurel
    Paun Cristian
    Bogdan Dorel
    3. TM TG-JIU
    Cruceru Sergiu
    Teica Radu
    Bradusca Cornel
    Gitman Laurentiu(Cpt.0723573178 )
    4. LEOPARZII ARGESULUI
    ADRIAN GORUM
    GHEORGHE LEPADATU
    Barbulescu Bogdan
    ION DINICESCU (capitan)
    5. TT ARGES
    Toma Florin
    Ciopaca Doru
    Ciuca Dan
    Vasiliu Remus
    Botirca Sorin (capitan)
    6. Scoala 19 Pitesti
    Pribeagu claudiu (cpt-0745762305)
    Stan Dragos
    Iordache Ioana
    Vladescu Alexandru
    Oprea Ionela
    7. Curtea de Arges 1
    Vladu Nicolae
    Iliescu Dan
    Dinescu Mihai
    Duca George
    Chirita Nicolae
    Stan Catalin
    8. Curtea de Arges 2:
    Zavricescu George
    Rada Florin
    Patru Alin
    Teodorescu Andu
    Rusan Vlad
    NICOLAE PREDA
    9. Armaggedonii Mioveni:
    Vaduva Gabriel
    Necuta Cristian
    Dragan Valentin
    Petrescu Alexandru
    Dica Dan
    Lazaroiu Dorel
    10. Mozaic Mioveni:
    Trocan Alexa (cpt)
    Trocan Nicolae
    Stoica Mihai
    Rizescu Gheorghe
    11. Piratii Valceni:
    BARBU DAN
    BALAN CRISTIAN
    SMEUREANU NICOLAE-CPT-0745.496883
    IORDACHE MARIAN
    CARALICEA ANDREI
    12. Speranta Arges
    1)CIOPACA MALINA
    2)APOSTOL CERASELA
    3)BURCA VALENTIN
    Ene Diana
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #32
      La sedinta tehnica de dimineata am stabilit, de comun acord, sa jucam o singura grupa, de 12 echipe, in sistem fiecare cu fiecare, rezultand astfel o competitie de 11 etape. Am reusit ieri sa finalizam 6 etape, ramanand ca pe 9 iunie sa jucam si restul de 5 etape. Am tras la sorti locul in grupa si echipele au fost pozitionate astfel:

      1. TT Arges
      2. Scoala 19 Pitesti
      3. Piratii Valceni
      4. Curtea de Arges 2
      5. Leoparzii
      6. Pro TT Amarastii de Sus
      7. Armagedonii Mioveni
      8. Activ TT Craiova
      9. Curtea de Arges 1
      10. Mozaic Mioveni
      11. TM Tg Jiu
      12. Speranta Arges
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #33
        Rezultate dupa prima zi:
        Etapa 1:
        TT Arges-Speranta=5-0
        Scoala 19 Pitesti -TM Tg Jiu=0-5
        Piratii Valceni- Mozaic Mioveni=5-1
        Curtea de Ag 2 - Curtea de Ag 1=5-2
        Leoparzii Arges- Activ TT Craiova=4-5
        Pro TT Amarasti-Armagedonii Mioveni=5-0
        Etapa 2:
        TT Arges-TM Tg Jiu=5-1
        Speranta - Mozaic=5-2
        Scoala 19-Curtea de Ag1=3-5
        Piratii-Activ TT Craiova = 5-2
        Curtea de Ag2-Armagedonii=5-4
        Leoparzii-ProTT Amarasti=2-5
        Etapa 3:
        TT Arges-Mozaic Mioveni=5-0
        TM Tg Jiu-Curtea de Ag1=5-2
        Speranta-Activ TT Craiova=2-5
        Scoala 19-Armagedonii=5-3
        Piratii-ProTT Amarasti=5-2
        Curtea de Ag2-Leoparzii=1-5
        Etapa4:
        TT Arges-Curtea de Ag1=5-1
        Mozaic Mioveni-Activ TT Craiova=0-5
        Tg Jiu-Armagedonii=5-0
        Speranta-ProTT Amarasti=0-5
        Scoala 19-Leoparzii=1-5
        Piratii-Curtea de Ag2=5-0
        Etapa5:
        TT Arges-Craiova=5-0
        Curtea de Ag1-Armagedonii=5-0 (wo)
        Mozaic-ProTT Amarasti=0-5
        TM Tg Jiu-Leoparzii=5-1
        Speranta-Curtea de Ag2=4-5
        Scoala 19-Piratii=1-5
        Etapa6:
        TT Arges-Armagedonii=5-0 (wo)
        Activ TT Craiova-ProTT Amarasti=1-5
        Curtea de Ag1-Leoparzii=2-5
        Mozaic Mioveni-Curtea de Ag2=4-5
        TM Tg Jiu-Piratii=1-5
        Speranta-Scoala19=4-5
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #34
          Clasament provizoriu:
          1. TT Arges - 6v (30-2)
          2. Piratii Valceni - 6v (30-7)
          3. Pro TT Amarastii de Sus - 5v
          4. TM Tg Jiu - 4v (22-14)
          5. Curtea de Ag2 - 4v (21-24)
          6. Leoparzii Arges - 3v (22-19)
          7. Activ TT Craiova - 3v (18-21)
          8. Curtea de Ag 1 - 2v (18-23)
          9. Scoala 19 Pitesti - 2v (15-27)
          10. Speranta Arges - 1v
          11. Mozaic Mioveni - 0v
          12. Armagedonii Mioveni - ov (2wo)
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #35
            Va aduc aminte pe aceasta cale ca etapa a 2-a are loc sambata, 09 iunie 2012, la Topoloveni incepand cu ora 09.00. Va asteptam!
            www.clubarena08.ro

            Comentariu


            • #36
              Dupa etapa de sambata, clasamentul primelor 4 echipe arata astfel:

              1. TT Arges
              2. Piratii Valceni
              3. TM Tg Jiu
              4. Pro TT Amarastii de Sus
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #37
                FELICITARI participantilor si SUCCES mai departe echipelor calificate la faza finala.

                Comentariu

                Cine a citit topicul
                Procesare...
                X