Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seria a VII-a - Transilvania Nord

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de Flam Vezi post
    Stimate domnule Gogu Gabriel, va rog daca aveti putin timp, sa-mi explicati cum de l-ati vazut numai pe Takacs Csaba ca fiind in afara regulamentului si nu l-ati vazut deloc pe Rus Mihai, aflat exact in aceeasi situatie in tabelul postat si confirmat de Florin BN exact cu un post mai sus de cel scris de d-voastra.
    Ma gandesc ca undeva au rasarit niste frunze! Nu cred ca mai conteaza daca Rus Mihai a jucat sau nu astazi.
    Multumesc.
    Stimate domnule Flam (imi cer scuze, dar nu va cunosc numele real!
    eu am fost de fapt, purtatorul de cuvant al catorva colegi, in calitate de capitan de echipa si in nume personal.
    Pot sa va spun ca nu am avut onoarea sa il cunosc personal pe dl. Tokacs, deci nu am absolut nimic personal cu dansul!

Daca dvs. ati sesizat si alt caz de incalcare a Regulamentului, consider ca ar fi trebuit sa il semnalati dvs.!
    Nici nu doresc sa ma transform intr-un inspector al Regulamentului de organizare a Turneului pe echipe Amatur!

Intr-adevar, dupa parerea mea si inclin sa cred si a marii majoritati a participantilor la competitiile organizate sub egida Amatur, consider ca un Regulament, asa cum a fost el conceput cu bune si mai putin bune, trebuie respectat intocmai de toti participantii.

Sper ca am reusit sa ma fac inteles.
    Va doresc mult succes in continuare.

Comentariu

Va multumesc pentru diplomatie si va rog sa ma credeti ca si eu sunt pentru respectarea regulamentului, acelasi pentru toti participantii!
      Viscaria
      Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

Comentariu

S-a juca etapa?

Comentariu

Clasament:
          1. SGSL Cluj
          2. Speed Bistrita
          3. Hobby Cluj
          4. TDM Astra I
          5. Mobistil Bistrita
          Clasamentul complet il voi posta cand voi primi foile de concurs.
          6. Fantastic Four
          7. TT Bistrita
          8-9
          Veloplastic
          Napoca TT
          10-11
          Nord Spin
          TDM Astra II
          Ultima editare de FlorinBN; 02.mai.2012, 22:29.
          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Postat în original de gabi.gogu Vezi post
            Stimate domnule Flam (imi cer scuze, dar nu va cunosc numele real!
            eu am fost de fapt, purtatorul de cuvant al catorva colegi, in calitate de capitan de echipa si in nume personal.
            Pot sa va spun ca nu am avut onoarea sa il cunosc personal pe dl. Tokacs, deci nu am absolut nimic personal cu dansul!
            Daca dvs. ati sesizat si alt caz de incalcare a Regulamentului, consider ca ar fi trebuit sa il semnalati dvs.!
            Nici nu doresc sa ma transform intr-un inspector al Regulamentului de organizare a Turneului pe echipe Amatur!
            Intr-adevar, dupa parerea mea si inclin sa cred si a marii majoritati a participantilor la competitiile organizate sub egida Amatur, consider ca un Regulament, asa cum a fost el conceput cu bune si mai putin bune, trebuie respectat intocmai de toti participantii.
            Sper ca am reusit sa ma fac inteles.
            Va doresc mult succes in continuare.
            totusi se mai vad inca frunzele

Comentariu

Nu pot sa cred ,,clasamentul ala mult dureaza,, avand in vedere ca DL Capota schimba jucatorii cand vrea el si domnii de la ASTRA 1 FAC CE VOR LA AMATUR care nu aveau ce cauta la amatur ,,..ROG AFISAREA CLASAMENTULUI DUPA REGULAMENT SI NU NU MAI ... multumesc

Comentariu

OK, l-am completat mai sus.
                TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
                Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Cine a citit topicul
                Procesare...
                X