Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD - World Table Tennis Day - AmaTur România

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • marcelgiosan
    a răspuns
    2400 de jucători înscriși la 112 Turnee/Evenimente!

    WTTD - AmaTur România 2017
    No. City County Organisers Event Venue Event data Locuri Jucători %
    1 Agnita Sibiu Zedler Csaba A.T. Laurian High School 08.04.2017 30 4 13%
    2 Agnita Caravana TDM Sibiu Zedler Csaba City 06.04.2017
    3 Agnita Mini-AmaTur Sibiu Zedler Csaba A.T. Laurian High School 08.04.2017 30 16 53%
    4 Aiud Alba Dirlea Ionel M****ipal Sport Arena 08.04.2017 36 37 103%
    5 Arad 1 Arad Lacatis Ghita CSM Arad 08.04.2017 54 49 91%
    6 Arad 2 Arad Roman Bogdan Clock Factory 08.04.2017 30 8 27%
    7 Bacău Bacau Rojniță Sebastian No. 10 School 08.04.2017 54 31 57%
    8 Baia Mare Maramures Muntean Mircea Transilvania High School 08.04.2017 24 21 88%
    9 Băicoi Prahova Bozga Lucian Mintesti Arena 08.04.2017 18 14 78%
    10 Băicoi Prahova Bozga Lucian Mintesti Arena 08.04.2017 18 22 122%
    11 Bârghiș Sibiu Zedler Csaba 06.04.2017 10 0%
    12 Bistrița Bistrita Nasaud Apian Florin Gheorghe Bozga Sport Hall 05.04.2017 40 35 88%
    13 Blaj Alba Zedler Iuliu I.M. Clein Heigh School 06.04.2017 48 30 63%
    14 Blaj Alba Iuliu Zedler Avram Iancu City Park 06.04.2017 12 10 83%
    15 Blaj Mini-AmaTur I-VIII Alba Iuliu Zedler P.P. Aron School 05.04.2017 12 16 133%
    16 Blaj Mini-AmaTur IX-XII Alba Iuliu Zedler I.M. Clein Heigh School 07.04.2017 28 35 125%
    17 Blaj Veterani Alba Iuliu Zedler I.M. Clein Heigh School 09.04.2017 16 11 69%
    18 Blaj Dublu Veterani Alba Iuliu Zedler Timotei Cipariu High Scool 09.04.2017 16 16 100%
    19 Botosani Botosani Corneanu Sorin Elisabeta Lipa Sport Hall 08.04.2017 60 59 98%
    20 Botosani Dublu Botosani Popescu Doru ACS Ardex Botosani 09.04.2017 24 20 83%
    21 Brașov Open Brasov Vlădoiu Gelu Gry Club 08.04.2017 12 14 117%
    22 Brașov Avansați Brasov Szelyes Ioan Brașov Arena 08.04.2017 48 11 23%
    23 Brașov Începători Brasov Bondoc Alexandru Energetic High School 08.04.2017 48 10 21%
    24 Bradeni Sibiu Zedler Csaba 06.04.2017 10
    25 Brăila Braila Giosan Marcel Magic Spin Arena 08.04.2017 30 22 73%
    26 Brăila Dublu Braila Ion Marius Magic Spin Arena 06.04.2017 24 11 46%
    27 București Bucuresti Vranceanu Mihai Top Tenis Arena 08.04.2017 84 137 163%
    28 Buzau Buzau Ciubotaru George Iolanda Balas Soter High School 08.04.2017 24 18 75%
    29 Călărași Calarasi Stanciu Silviu Danubius High School 08.04.2017 42 24 57%
    30 Cluj Napoca Cluj Maxim Valentin George Cosbuc High School 08.04.2017 42 47 112%
    31 Cluj Napoca Neconvetional Cluj Maxim Valentin George Cosbuc High School 06.04.2017 24 0%
    32 Comănești Bacau Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 08.04.2017 48 44 92%
    33 Comănești Mini-AmaTur Bacau Roșu Gabriel Dimitrie Ghica High School 07.04.2017 15 10 67%
    34 Constanta Constanta Fratea Aurel CSS Constanta 08.04.2017 36 33 92%
    35 Craiova Dolj Răducan Bogdan CSS Craiova 08.04.2017 24 11 46%
    36 Cristian Sibiu Dragomir Ioan Cultural House 06.04.2017 36 40 111%
    37 Cristian Mini-AmaTur Sibiu Dragomir Ioan Cultural House 08.04.2017 36 0%
    38 Curtea de Argeș Arges Rada Florin Dacia Service Club 08.04.2017 15 13 87%
    39 Dej Cluj Pop Dănuț Somes High School 08.04.2017 30 25 83%
    40 Deva Hunedoara Pavel Calin Grigore Moisil High School 08.04.2017 32 33 103%
    41 Ditrau Harghita Heja Zoltan Gal Ferenc Sport Hall 08.04.2017 40 30 75%
    42 Drobeta T. Severin Mehedinti Gheorghe Nicu Petre Sergescu School 08.04.2017 24 26 108%
    43 Dumbraveni Mini-AmaTur Sibiu Holom Dumitru Timotei Cipariu High Scool 07.04.2017 20 20 100%
    44 Dumbrăvița Timis Husar Nicoleta ACS Dumbravita Sport Hall 09.04.2017 30 16 53%
    45 Dumbrăvița Mini-AmaTur Timis Husar Nicoleta ACS Dumbravita Sport Hall 08.04.2017
    46 Falticeni Suceava Cozma Catalin Bacescu High School 08.04.2017 36 27 75%
    47 Falticeni Mini-AmaTur Suceava Tomescu Laurentiu Nicu Gane High School 06.04.2017 18 0%
    48 Falticeni Mini-AmaTur Suceava Matei Gabriel Vasile Lovinescu High Scool 08.04.2017 24 0%
    49 Falticeni Dublu Suceava Matei Gabriel Bacescu High School 08.04.2017 16 16 100%
    50 Focsani Vrancea Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 08.04.2017 36 25 69%
    51 Focsani Junior Vrancea Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 06.04.2017 24 14 58%
    52 Galați Galati Petrin Mitică CS Activ Arena 08.04.2017 36 27 75%
    53 Galați Dublu Galati Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2017 32 22 69%
    54 Galați Poliția Locală Galati Herghelegiu Rodica Police Academy 08.04.2017 16 12 75%
    55 Gura Humorului Suceava Chirap Dan Complex Arinis 08.04.2017 24 4 17%
    56 Gura Humorului Junior Suceava Chirap Dan Complex Arinis 08.04.2017 60 20 33%
    57 Iasi 1 Iasi Axinte Bogdan Topspin Arena 08.04.2017 16 16 100%
    58 Iasi 2 Iasi Parascuta Daniel Viper Club 08.04.2017 24 23 96%
    59 Valea Lupului Iasi Plamada Lucian Valea Lupului 08.04.2017 24 24 100%
    60 Lugoj Timis Ticu Sorin Victor Vlad Delamarina School 08.04.2017 24 11 46%
    61 Mangalia Constanta Panaite Ionel No. 1 School 08.04.2017 48 34 71%
    62 Mangalia Mini-AmaTur Constanta Panaite Ionel No. 1 School 08.04.2017 18
    63 Marghita Bihor Ionescu Mihai CS Junior Marghita 09.04.2017 28 26 93%
    64 Medias Mini-AmaTur Sibiu Pinzar Raisa Kids Club Medias 08.04.2017 70 75 107%
    65 Miercurea Ciuc Harghita Lakatos Szolt Jozsef Attila School 08.04.2017 68 59 87%
    66 Moinesti Bacau Ciubotariu Mihaela Tristan Tzara School 08.04.2017 25 31 124%
    67 Nasaud Bistrita Nasaud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu High School 08.04.2017 18 20 111%
    68 Oradea - King Pong Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 07.04.2017 48 24 50%
    69 Oradea - PingPongMania Bihor Sferlea Marius Oradea Shopping City 06.04.2017 48 28 58%
    70 Oradea - TibClau Bihor Varady Tibor Era Shopping Park 08.04.2017 24 6 25%
    71 Oradea Junior Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 08.04.2017 40 0%
    72 Oravita Carsa Severin Put Gabriel Romul Ladea School 08.04.2017 24 15 63%
    73 Piatra Neamt Neamt Dumitrescu Dan Forestry Technical College 08.04.2017 24 14 58%
    74 Piatra Neamt Dublu Neamt Dumitrescu Dan Forestry Technical College 07.04.2017 12 12 100%
    75 Pitești Arges Toma Florin No. 19 School 08.04.2017 60 19 32%
    76 Pitesti Mini-AmaTur Arges Pribeagu Claudiu No. 1 School 09.04.2017 30 0%
    77 Ploiesti Indoor Prahova Iancu George Indoor Tennis Club 08.04.2017 60 40 67%
    78 Ploiesti Indoor Echipe Prahova Iancu George Indoor Tennis Club 06.04.2017 24 30 125%
    79 Ploiesti Indoor Dublu Prahova Iancu George Indoor Tennis Club 07.04.2017 32 26 81%
    80 Ploiesti TelGeorge Jr. Prahova Visan Bogdan Tel George Junior Arena 09.04.2017 30 24 80%
    81 Reghin Mures Kantor Imre Zoltan Cămin Arena 08.04.2017 24 12 50%
    82 Resita Caras Severin Turburan Ioan No. 7 School 08.04.2017 36 19 53%
    83 Roman Neamt Baisan Paul CFR Arena 08.04.2017 16 23 144%
    84 Sfantu Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin St. George Arena 08.04.2017 48 35 73%
    85 Sibiu Sibiu Filea Adonis Aria Sport Club 08.04.2017 72 42 58%
    86 Sibiu Dublu Sibiu Filea Adonis Aria Sport Club 06.04.2017 42 20 48%
    87 Sighetu Marmatiei Maramures Tintas Adrian Lowey Klara High School 08.04.2017 36 10 28%
    88 Sighetu Marmatiei Junior Maramures Tintas Adrian Lowey Klara High School 08.04.2017 12 0%
    89 Sighisoara Mures Tipser Gabriel Zaharia Baiu School 08.04.2017 24 27 113%
    90 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stephen the Great High School 08.04.2017 72 24 33%
    91 Suceava Junior Suceava Cojocaru Adrian Stephen the Great High School 08.04.2017 54 9 17%
    92 Suceava Neconvențional Suceava Husarciuc Beniamin Central City 06.04.2017 20 0%
    93 Targu Mures Mures Ciurca Ovidiu TT Concept Adial 08.04.2017 36 35 97%
    94 Targu Neamt Neamt Pintrijel Eugen Grigore Ghica Vodă School 08.04.2017 30 21 70%
    95 Tarnaveni Mures Vitan Vasile Theoretical High School 08.04.2017 28 25 89%
    96 Târgoviște Dambovita Taru Alex Ion H. Radulescu High School 08.04.2017 30 13 43%
    97 Târgu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Tudor Vladimirescu High School 08.04.2017 24 18 75%
    98 Târgu Jiu Mini-AmaTur Gorj Cruceru Sergiu Tudor Vladimirescu High School 08.04.2017 12 0%
    99 Tecuci Galati Cristovici Viorel Romstal Arena 08.04.2017 18 21 117%
    100 Timișoara 1 Timis Vela Claudiu Western Technical College 06.04.2017 24 27 113%
    101 Timișoara 2 Timis Karacsonyi Zoltan Technological Highscool 06.04.2017 12 9 75%
    102 Timișoara 3 Timis Danescu Bogdan Club 11 Timișoara 08.04.2017 20 6 30%
    103 Toplita Harghita Campean Zoltan Table Tennis Club Venue 08.04.2017 18 20 111%
    104 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 08.04.2017 24 14 58%
    105 Tulcea Dublu Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 06.04.2017 32 26 81%
    106 Turda Cluj Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 08.04.2017 30 27 90%
    107 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Ion Luca High Scool 08.04.2017 24 22 92%
    108 Vatra Dornei Mini-AmaTur Suceava Marcu Vasile Ion Luca High Scool 09.04.2017 40 42 105%
    109 Victoria Brasov Popa Cristi CS Chimia Victoria 08.04.2017 30 10 33%
    110 Vintu de Jos Alba Pralea Constantin Iuliu Maniu School 08.04.2017 48 32 67%
    111 Vintu de Jos Mini-AmaTur Alba Pralea Constantin Iuliu Maniu School 08.04.2017 24 42 175%
    112 Zalau Salaj Ciupe Alin Ciupe Sport Club Arena 08.04.2017 24 16 67%
    Galati 3459 2400 76
    Ultima editare de marcelgiosan; 07.apr.2017, 07:05.

    Lasă un comentariu:


  • rasvan
    a răspuns
    Butterfly România & Adina Diaconu

    Ultima editare de marcelgiosan; 05.apr.2017, 15:10.

    Lasă un comentariu:


  • rasvan
    a răspuns
    Butterfly România & Hunor Szocs

    Ultima editare de marcelgiosan; 05.apr.2017, 08:50.

    Lasă un comentariu:


  • rasvan
    a răspuns
    Butterfly România & Andreea Clapă

    Ultima editare de marcelgiosan; 04.apr.2017, 19:52.

    Lasă un comentariu:


  • rasvan
    a răspuns
    Butterfly România & Rareș Sipoș

    Ultima editare de marcelgiosan; 04.apr.2017, 19:51.

    Lasă un comentariu:


  • rasvan
    a răspuns
    Butterfly România & Elena Zaharia

    Ultima editare de marcelgiosan; 04.apr.2017, 19:51.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    La o săptămână de la debutul înscrierilor pentru WTTD - AmaTur România, din cele 3350 de locuri puse la dispoziție de organizatori s-au ocupat aproape jumătate.

    Situația pe centrele AmaTur se prezintă astfel:

    WTTD - AmaTur România 2017
    No. City Organisers Event Venue Event data Locuri Jucători %
    1 Agnita Zedler Csaba CN A.T. Laurian 08.04.2017 30 4 13%
    2 Agnita Mini-AmaTur Zedler Csaba CN A.T. Laurian 08.04.2017 30 15 50%
    3 Aiud Dirlea Ionel Municipal Sport Arena 08.04.2017 36 36 100%
    4 Arad 1 Lacatis Ghita CSM Arad 08.04.2017 54 45 83%
    5 Arad 2 Roman Bogdan Clock Factory 08.04.2017 30 7 23%
    6 Bacău Rojniță Sebastian No. 10 School 08.04.2017 54 29 54%
    7 Baia Mare Muntean Mircea Transilvania High School 08.04.2017 24 6 25%
    8 Bistrița Apian Florin Gheorghe Bozga Sport Hall 08.04.2017 40 23 58%
    9 Blaj Zedler Iuliu I.M. Klein Heigh School 06.04.2017 48 22 46%
    10 Blaj Iuliu Zedler City Park 06.04.2017 12 0 0%
    11 Blaj Mini-AmaTur I-VIII Iuliu Zedler P.P. Aron School 05.04.2017 12 18 150%
    12 Blaj Mini-AmaTur IX-XII Iuliu Zedler I.M. Klein Heigh School 07.04.2017 28 0 0%
    13 Blaj Veterani Iuliu Zedler Timotei Cipariu High Scool 09.04.2017 16 11 69%
    14 Blaj Dublu Veterani Iuliu Zedler Timotei Cipariu High Scool 09.04.2017 16 8 50%
    15 Botosani Corneanu Sorin Elisabeta Lipa Sport Hall 08.04.2017 60 57 95%
    16 Botosani Dublu Popescu Doru ACS Ardex Botosani 09.04.2017 24 16 67%
    17 Brașov Open Vlădoiu Gelu Gry Club 08.04.2017 12 5 42%
    18 Brașov Avansați Szelyes Ioan Brașov Arena 08.04.2017 48 8 17%
    19 Brașov Începători Bondoc Alexandru Energetic High School 08.04.2017 48 8 17%
    20 Brăila Giosan Marcel Magic Spin Arena 08.04.2017 30 21 70%
    21 Brăila Dublu Ion Marius Magic Spin Arena 06.04.2017 24 11 46%
    22 București Vranceanu Mihai Top Tenis Arena 08.04.2017 84 118 140%
    23 Buzau Ciubotaru George Iolanda Balas Soter High School 08.04.2017 24 9 38%
    24 Călărași Stanciu Silviu Danubius High School 08.04.2017 42 18 43%
    25 Cluj Napoca Maxim Valentin George Cosbuc High School 08.04.2017 42 30 71%
    26 Cluj Napoca Neconvetional Maxim Valentin George Cosbuc High School 06.04.2017 24 0%
    27 Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 08.04.2017 48 28 58%
    28 Comănești Mini-AmaTur Roșu Gabriel Dimitrie Ghica High School 07.04.2017 15 5 33%
    29 Constanta Fratea Aurel CSS Constanta 08.04.2017 36 28 78%
    30 Craiova Răducan Bogdan CSS Craiova 08.04.2017 24 6 25%
    31 Cristian Dragomir Ioan Cultural House 06.04.2017 36 42 117%
    32 Cristian Mini-AmaTur Dragomir Ioan Cultural House 08.04.2017 36 0 0%
    33 Curtea de Argeș Rada Florin Dacia Service Club 08.04.2017 15 0 0%
    34 Dej Pop Dănuț Somes High School 08.04.2017 30 15 50%
    35 Deva Pavel Calin Grigore Moisil High School 08.04.2017 32 36 113%
    36 Ditrau Heja Zoltan Gal Ferenc Sport Hall 08.04.2017 40 25 63%
    37 Drobeta T. Severin Gheorghe Nicu Petre Sergescu School 08.04.2017 24 24 100%
    38 Dumbraveni Mini-AmaTur Holom Dumitru Timotei Cipariu High Scool 07.04.2017 20 20 100%
    39 Dumbrăvița Husar Nicoleta ACS Dumbravita Sport Hall 09.04.2017 30 12 40%
    40 Dumbrăvița Mini-AmaTur Husar Nicoleta ACS Dumbravita Sport Hall 08.04.2017
    41 Falticeni Cozma Catalin Bacescu High School 08.04.2017 36 12 33%
    42 Falticeni Mini-AmaTur Tomescu Laurentiu Nicu Gane High School 06.04.2017 18 0 0%
    43 Falticeni Mini-AmaTur Matei Gabriel Vasile Lovinescu High Scool 08.04.2017 24 0 0%
    44 Falticeni Dublu Matei Gabriel Bacescu High School 08.04.2017 16 4 25%
    45 Focsani Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 08.04.2017 36 25 69%
    46 Focsani Junior Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 06.06.2017 24 0 0%
    47 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 08.04.2017 36 15 42%
    48 Galați Dublu Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2017 32 10 31%
    49 Galați Poliția Locală Herghelegiu Rodica Police Academy 08.04.2017 16 0 0%
    50 Gura Humorului Chirap Dan Complex Arinis 08.04.2017 24 0 0%
    51 Gura Humorului Junior Chirap Dan Complex Arinis 08.04.2017 60 0 0%
    52 Iasi 1 Axinte Bogdan Topspin Arena 08.04.2017 16 15 94%
    53 Iasi 2 Parascuta Daniel Viper Club 08.04.2017 24 22 92%
    54 Iasi 3 Plamada Lucian Valea Lupului 08.04.2017 24 28 117%
    55 Lugoj Ticu Sorin Victor Vlad Delamarina School 08.04.2017 24 10 42%
    56 Mangalia Panaite Ionel No. 1 School 08.04.2017 48 26 54%
    57 Marghita Ionescu Mihai CS Junior Marghita 09.04.2017 28 23 82%
    58 Medias Mini-AmaTur Pinzar Raisa Kids Club Medias 08.04.2017 70 15 21%
    59 Miercurea Ciuc Lakatos Szolt Jozsef Attila School 08.04.2017 68 49 72%
    60 Moinesti Ciubotariu Mihaela Tristan Tzara School 08.04.2017 25 0 0%
    61 Nasaud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu High School 08.04.2017 12 15 125%
    62 Oradea - King Pong Balogh Gergo King Pong Arena 07.04.2017 48 15 31%
    63 Oradea - PingPongMania Sferlea Marius Oradea Shopping City 06.04.2017 48 1 2%
    64 Oradea - TibClau Varady Tibor Era Shopping Park 08.04.2017 24 0 0%
    65 Oradea Junior Balogh Gergo King Pong Arena 08.04.2017 40 0 0%
    66 Oravita Put Gabriel Romul Ladea School 08.04.2017 24 14 58%
    67 Piatra Neamt Dumitrescu Dan Forestry Technical College 08.04.2017 24 14 58%
    68 Piatra Neamt Dublu Dumitrescu Dan Forestry Technical College 07.04.2017 12 2 17%
    69 Pitești Toma Florin No. 19 School 08.04.2017 60 15 25%
    70 Ploiesti Indoor Iancu George Indoor Tennis Club 08.04.2017 60 31 52%
    71 Ploiesti Indoor Echipe Iancu George Indoor Tennis Club 06.04.2017 24 2 8%
    72 Ploiesti Indoor Dublu Iancu George Indoor Tennis Club 07.04.2017 32 2 6%
    73 Ploiesti TelGeorge Jr. Visan Bogdan Tel George Junior Arena 09.04.2017 30 18 60%
    74 Reghin Kantor Imre Zoltan Cămin Arena 08.04.2017 24 12 50%
    75 Resita Turburan Ioan No. 7 School 08.04.2017 36 16 44%
    76 Roman Baisan Paul CFR Arena 08.04.2017 16 23 144%
    77 Sfantu Gheorghe Olah Oliver Topspin St. George Arena 08.04.2017 48 29 60%
    78 Sfantu Gheorghe Medical Olah Oliver Topspin St. George Arena
    79 Sibiu Filea Adonis Aria Sport Club 08.04.2017 72 42 58%
    80 Sibiu Dublu Filea Adonis Aria Sport Club 06.04.2017 42 8 19%
    81 Sighetu Marmatiei Tintas Adrian Lowey Klara High School 08.04.2017 36 1 3%
    82 Sighetu Marmatiei Junior Tintas Adrian Lowey Klara High School 08.04.2017 12 0 0%
    83 Sighisoara Tipser Gabriel Zaharia Baiu School 08.04.2017 24 28 117%
    84 Suceava Cojocaru Adrian Stephen the Great High School 08.04.2017 72 7 10%
    85 Suceava Junior Cojocaru Adrian Stephen the Great High School 08.04.2017 54 9 17%
    86 Suceava Neconvențional Husarciuc Beniamin Central City 06.04.2017 20 0%
    87 Targu Mures Ciurca Ovidiu TT Concept Adial 08.04.2017 36 36 100%
    88 Targu Neamt Pintrijel Eugen Grigore Ghica Vodă School 08.04.2017 30 2 7%
    89 Tarnaveni Vitan Vasile Theoretical High School 08.04.2017 28 23 82%
    90 Târgoviște Taru Alex Ion H. Radulescu High School 08.04.2017 30 10 33%
    91 Târgu Jiu Cruceru Sergiu Tudor Vladimirescu High School 08.04.2017 24 1 4%
    92 Târgu Jiu Mini-AmaTur Cruceru Sergiu Tudor Vladimirescu High School 08.04.2017 12 0 0%
    93 Tecuci Cristovici Viorel Romstal Arena 08.04.2017 18 18 100%
    94 Timișoara 1 Vela Claudiu Western Technical College 06.04.2017 24 24 100%
    95 Timișoara 2 Karacsonyi Zoltan Technological Highscool 06.04.2017 12 0%
    96 Timișoara 3 Danescu Bogdan Club 11 Timișoara 08.04.2017 20 2 10%
    97 Toplita Campean Zoltan Table Tennis Club Venue 08.04.2017 18 19 106%
    98 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 08.04.2017 24 13 54%
    99 Tulcea Dublu Gherasim Iulian Club Iberom 08.04.2017 32 18 56%
    100 Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 08.04.2017 30 26 87%
    101 Vatra Dornei Marcu Vasile Ion Luca High Scool 08.04.2017 24 20 83%
    102 Vatra Dornei Mini-AmaTur Marcu Vasile Ion Luca High Scool 09.04.2017 40 20 50%
    103 Victoria Popa Cristi CS Chimia Victoria 08.04.2017 30 0 0%
    104 Vintu de Jos Pralea Constantin Iuliu Maniu School 08.04.2017 48 27 56%
    105 Vintu de Jos Mini-AmaTur Pralea Constantin Iuliu Maniu School 08.04.2017 24 29 121%
    106 Zalau Ciupe Alin Ciupe Sport Club Arena 08.04.2017 24 0 0%
    3349 1612 49

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • alandala
    a răspuns
    Am si eu o propunere/recomandare. Avand in vedere, ca am reusit sa ne mobilizam -toata miscarea Amatur- de o amploare fara precedent chiar pe plan international, eu zic ca nu ar strica sa imortalizam prin pozele de rigoare, sau chiar filmulete evenimentele. Ma refer nu in mod special la pozele din timpul concursurilor la masa de joc, ci ar trebui ca la initiativa organizatorilor sa se faca o poza de grup chiar la inceputul concursului, cand suntem adunati toti, inclusiv cei care dupa grupele inferioare, sau eliminatorii, nu mai stau pana la sfarsitul concursului. Ca sa se vada la concret numarul mare de jucatori care s-au strans pentru acest eveniment. Eventual sa fie tinute in maini de catre cei din fata afisele cu World Table Tennis Day, si cu ceva insemne ale amatur-ului.
    Ultima editare de alandala; 29.mar.2017, 12:39.

    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Link pentru download, format printabil.

    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns


    Link pentru download, format printabil.

    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns
    La Oradea nu-i la fel, nu-i nicio suprapunere. Toate cele 3 sali organizeaza in zile diferite: Pingpongmania joi, King Pong vineri si Tibclau sambata. Mai mult, a patra locatie din judetul Bihor, Marghita, tine turneul duminica. Asadar, ca oradean, puteti participa la toate cele patru turnee.
    Am vorbit cu Emi dimineata si sper sa se rezolve problema si sa poata muta turneul de la dumbravita in ziua de duminica.

    Lasă un comentariu:


  • sorin1218
    a răspuns
    Postat în original de dantim Vezi post
    il doare la salata
    Adevarul ca si pe mine m-ar durea la basca, asta e, la fel e si la Oradea, din moment ce sunt 4-5 evenimente in decurs de 3 zile, cel putin 2 daca nu chiar si 3 exista riscul sa se suprapuna. Asa ca in orice data il muta, tot se suprapune cu un turneu, anuntat mai repede sau mai tarziu. Pana la urma acestea fiind niste turnee cu caracter de masa, nu cred ca e asa important numarul participantilor, cat publicitatea care o genereaza si si cum sunt percepute de restul oamenilor. Ar mai fi o varianta, dar aia trebuie discutata de organizatorii locali. Daca Dl. Popet sa zicem, vrea sa participe la 2 turnee in aceasi zi, doar varianta decalarii orelor, cu calculele de rigoare, sa sa poata participa jucatorii zonali la 2 turnee in aceasi zi.

    Adica cel mai simplu ar fi ca un turneu sa inceapa cu Avansatii si sa continue cu Open(daca se face pe 2 categorii) si cealalta locatie sa faca pe dos. Daca se face o singura categorie, doar decalarea orelor, care pana la urma nici aia nu cred ca e o munca asa titanica.

    Lasă un comentariu:


  • Bogy
    a răspuns
    Domnule Emi, avind in vedere faptul ca data de 8 aprilie era rezervata deja de Club 11 din decembrie, iar Dumbravita este practic lipita de Timisoara, cu tot respectul va rog sa schimbati data turneului de la Dumbravita intr-o zi ramasa libera pentru acest eveniment.
    Cu multumiri, Bogy.

    Lasă un comentariu:


  • Avatar vizitator
    Vizitatorul a răspuns
    Postat în original de Kralizec Vezi post
    Emi, la Dumbravita aveai rezervata data de 6. Bogy avea rezervata data de 8. Vad ca ai postt turneul in 8, in ziua in care face si Bogy turneul. Cum asa?!
    Programarea asta s-a facut din decembrie. Pentru modificari cred ca era necesara o comunicare cu partile implicate, nu?!
    il doare la salata

    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns
    Emi, la Dumbravita aveai rezervata data de 6. Bogy avea rezervata data de 8. Vad ca ai postt turneul in 8, in ziua in care face si Bogy turneul. Cum asa?!
    Programarea asta s-a facut din decembrie. Pentru modificari cred ca era necesara o comunicare cu partile implicate, nu?!

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Vom pregăti pentru organizatorii evenimentelor ce vor marca World Table Tennis Day - 2017:
    - 200 de afișe pentru promovarea locală a turneelor;
    - 450 de mingi Butterfly Three-Stars G40+;
    - 350 de medalii personalizate "WTTD - AmaTur România";
    - 350 de diplome pentru podiumurile celor 80 de turnee;
    - 1400 de abțibilduri cu AmaTur, tenisdemasa.ro și WTTD pentru lipit pe filee;

    - 1000 de tricouri oficiale ale evenimentului.

    - anunțul oficial al turneului, în care organizatorii locali vor completa datele specifice ale turneului;

    Toate anunțurile de turneu vor fi postate week-end-ul următor, în zilele de 25 și 26 Martie, de către organizatorii locali sau moderatorii topicului AmaTur.

    Mulțumiri partenerilor AmaTur - Emi, Irina, Gelu, Tiberiu, Vali, care, turneu de turneu, susțin organizatorii AmaTur România.
    Mulțumiri Rasvan Crișan pentru implicarea permanentă la buna desfășurare a evenimentelor importante ale circuitului (TF, WTTD, etc.);
    Mulțumiri Marian Budescu pentru cooptarea Grupului IVAR la sărbătoarea mondială a tenisului de masă.
    Buna seara!

    Avand in vedere ca cei 1000 de tricouri nu vor fi suficiente pentru toti inscrisii, am o propunere valabila pentru Oradea (sau poate si pentru alte cazuri).
    In Oradea vom face 3 turnee in zile consecutive, si mai mult ca sigur ca 20-30% din jucatori vor participa la cel putin 2 dintre ele, asa ca daca se dau tricourile pe persoane si nu pe participare, posibil sa si ajunga la toti!

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de D.D. Vezi post
    Mie nu imi merg linkurile!
    Asta pentru că nu sunt încă active.
    Link-urile se vor activa pe măsură ce vor fi postate turneele, pe parcursul acestui week-end.
    Un bob zăbavă.

    Lasă un comentariu:


  • D.D.
    a răspuns
    Mie nu imi merg linkurile!

    Lasă un comentariu:


  • valentinm
    a răspuns
    Seara buna tuturor.

    La Cluj , la Colegiul National ”George Cosbuc” planuiesc sa fac un eveniment scurt, care să marcheze WTTD, in 6 aprilie, in pauza mare. Intre 10. 50-11.10 o sa scoatem 3-4 mese in curtea scolii, o sa inarmam copiii cu toate paletele din scoala si o sa ne jucam cumva. O să documentam cu poze. Sambata, turneul anuntat pe 7 mese.

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Gry Club


    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns


    Localitati adaugate...
    Luni va fi disponibil si pentru download, daca cineva doreste sa-si printeze mai multe (in afara de cele pe care le va primi).

    Lasă un comentariu:


  • husarul
    a răspuns
    Salutare,

    Doresc sa organizez un eveniment neconventional in Suceava, chiar in 6 aprilie. Ideea este, daca da Domnul si avem vreme frumoasa, in centrul orasului, pe esplanada, sa punem cateva mese unde trecatorii pot sa joace, sa fie tot felul de concursuri, niste demonstratii din partea unor openisti, etc. Deci, nu un concurs cum suntem obisnuiti ci mai mult o promovare a tenisului de masa.

    Am vorbit deja cu cativa prieteni si suntem gata sa punem umarul. Cu cine sa iau legatura pentru a intra alaturi de celelalte evenimente? Inscriu evenimentul direct pe site-ul oficial?

    Multumesc!

    Beni Husarciuc

    Lasă un comentariu:


  • Kralizec
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • ioan.dragomir64
    a răspuns
    Postat în original de ioan.dragomir64 Vezi post
    Buna dimineata,
    Domnule Giosan,
    Am ramas dator cu o confirmare, pot acum afirma 100%,in data de 06 aprilie se va tine in sala caminului cultural in loc.Cristian acest eveniment. Vor fi la matineu,incepand cu ora 09.00,prezenti 30 de copii de gimnaziu, din Marginimea Sibiului,de organizarea competitiei se va ocupa dl.profesor Nicolae Pampu, scoala generala Cristian si primaria se vor ocupa de cupe,diplome (chiar pentru toti participantii,ca de obicei !) Incepand cu ora 17.00 va incepe competitia de adulti, pe aceleasi 6 mese,in aceeasi sala,preconizez maximum 36 participanti, voi posta pe forum turneul B+,cu sprijinul dvs..Stiu ca toata lumea ar dori o amintire de la acest eveniment,din punctul meu de vedere as premia doar copiii (cu un set de mingi, un tricou sau diploma personalizate,orice..)O sa va rog sa analizati rugamintea mea,in sensul ca dorim si acele mici klebere pentru fileu-12buc-, unul-doua afise de promovare ,daca este posibil cate 3 medalii, 3 diplome, 3 tricouri..Sper ca nu deranjez prin cererile concrete,sunt convins ca nu va este usor ,e greu de multumit toti participantii..Apropos de diplome,daca nu se considera ,,conflict de interese,,si nu generam probleme legate de sponsori,intentia noastra fiind sa acordam tuturor particpantilor cate una, credeti ca ar fi exagerat sa va cerem acordul sa le mutiplicam noi pe plan local,prin mijloace proprii ?? Am avea nevoie de o diploma ca model,daca s-au creat deja, scoala generala se va ocupa de acest aspect..Va multumesc pentru rabdare, daca veti considera util ,oricand puteti apela la tel.0729089136 ,n-as vrea sa va deranjez eu la vreo ora nepotrivita...Cu stima, Ioan Dragomir
    Revin cu o poza de la ,,Cupa 1 decembrie,, din 2016, sectiunea copii gimnaziu, in sala caminului cultural Cristian..Adresa mea de la birou, Sibiu ,str.Nicolaus Olahus nr.5 (cladirea Centrului de afaceri Sibiu, la parter,in agentia Tarom)..Cu stima,Ioan Dragomir

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X