Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD - World Table Tennis Day - AmaTur România

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Pentru un turneu ,,B,,plus se inscrie si ACS.ARDEX BOTOSANI.Nr de mese 4-8.Nr jucatori estimati 36-48.Pentru contact nr tel.0752.811.368,Presedintele clubului.

    Comentariu


    • #47
      Si Suceava se inscrie cu un B pentru ziua respectiva daca tot e voie sa fie mai multe in zona!

      Comentariu


      • #48
        La Falticeni se vor disputa doua turnee B,unul la sala Bacescu-max 6 mese- altul la sala de la Nicu Gane-max 4 mese-..in aceeasi zi Cel putin astea sunt discutiile preliminare
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #49
          Este afisul ce v-a fi distribuit incepand cu luna ianuarie si pana in ziua concursului final (8 adulti si 9.aprilie 2017 copii)
          El mai trebuie adaptat ptr. fiecare comuna din VATRA DORNEI ,data cand se va desfasura concursul.
          Deja am vorbit cu doua comune sunt deacord au mese si daca mai trebuie am sa deplasez eu doua mese sau trei in completare.

          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #50
            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            nul dintre organizatorii turneelor B din 8 Aprilie 2017, în calitatea sa de profesor de Educație Fizică, m-a întrebat dacă ar fi posibil ca organizatorii acestor evenimente să primească o diplomă din partea ITTF, diplomă pe care să o poată atașa dosarului de gradație pe care îl întocmesc an de an la școala/liceul unde predau.
            Răspunsul este unul pozitiv, toți organizatorii evenimentelor din 8 Aprilie 2017 vor primi o diplomă din partea ITTF.
            Redau mai jos mail-ul de apreciere la adresa tuturor organizatorilor.
            De asemenea, dacă aveți la dispoziție fotografii mai reprezentative cu ceea ce înseamnă comunitatea locală implicată în tenisul de masă amator (sala în care vă antrenați + grupul de jucători locali) vă rog să le postați aici. Avem posibilitatea să înlocuim fotografia actuală (aleasă de mine după căutări prin turneele din țară) cu alta, mai reprezentativă și de o calitate mai bună.
            Draga colega Implicarea persoanelor ce fac demers bun in Amatur nu implica persoanele angrenate in sistemul bugetar. Diplome poti sa le dai la toti si sa se foloseasca cum vor ei de ele. Am lucrat in sistem stiu cum este dar nu pot sa ma intorc. Poti sa le dai 10000 diplome pentru calculul directional.
            Dan Chirap
            www.sportdakiro.com
            email: contact@sportdakiro.com

            Comentariu


            • #51
              Postat în original de popescu doru viorel Vezi post
              Pentru un turneu ,,B,,plus se inscrie si ACS.ARDEX BOTOSANI.Nr de mese 4-8.Nr jucatori estimati 36-48.Pentru contact nr tel.0752.811.368,Presedintele clubului.
              Va rog sa- mi spune- ti unde veti pune acele mese si daca este spatiu potrivit pentru ele.
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #52
                Buna seara!
                Clubul King Pong se angajeaza sa organizeze in data de 8 aprilie un turneu destinat doar copiilor, dupa cel din 7 aprilie pentru adulti. 8-10 mese, minimum 40 de copii.
                Multumesc!
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #53
                  Ptr 4 mese am loc la mine la sala,iar ptr 8 sau mai multe mese locul va fi o sala de sport mare.

                  Comentariu


                  • #54
                    Din Harghita prima inscriere:
                    Ditrau, 4 mese, organizator: Heja Zoltan.

                    Totodata daca suntem la acest capitol, as dori sa confirm din partea mea, pentru turneele la care colaborez, urmatorii organizatori (activi) de turnee: Keresztes Zoltan si Gyorfi Szabolcs, Heja Zoltan, Kezdi Janos, Gorgenyi Levente (Harghita), Tipser Gabriel si Onet Nicolae, Zelariu Petru si Chibulcutean Nelutu, Kriszta Arpad Lorand (Mures).

                    La multi ani, AmaTur!
                    Ultima editare de PaliHR; 31.dec.2016, 17:27.
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #55
                      Totodata daca suntem la acest capitol, as dori sa confirm din partea mea, pentru turneele la care colaborez, urmatorii organizatori (activi) de turnee:

                      La multi ani, AmaTur! [/QUOTE]

                      Din cate stiu colaborezi si cu Reghinul!!! Te asteptam cu mare drag si in 2017!!! Pana atunci vom bea prima sticla de bere la Odorheiu-Secuiesc!!!

                      Comentariu


                      • #56
                        O.k.-o k., sper sa ajung si la Reghin in noul an, aci am notat doar colegii care nu sunt colorati cu galben pe forum sau care nu prea acceseaza forumul.
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • #57
                          Postat în original de BOZGANU Vezi post
                          La Ploiești se va face unul sigur!
                          Am discutat si cu dl. George Iancu, in principiu vom organiza doua turnee, primul in 08.04 la Sala Indoor (6 mese, maxim 42 de participanti), al doilea in 09.04 la Complex Tel George Junior (7 mese, maxim 49 de participanti).

                          Comentariu


                          • #58
                            WTTD - AmaTur România 2017
                            No. AmaTur Zone County City Afiliated Players Organisers Event Venue Event data No. of tables No. of players Data
                            1 2 Brăila Brăila 47 Giosan Marcel Magic Spin Arena 08.04.2017 4 30 17.12.2016
                            2 2 Galați Galați 43 Petrin Mitică CS Activ 08.04.2017 6 36 17.12.2016
                            3 2 Tulcea Tulcea 74 Gherasim Iulian Club Iberom 08.04.2017 4 32 17.12.2016
                            4 1 Suceava Vatra Dornei 40 Marcu Vasile Ion Luca High Scool 08.04.2017 4 24 17.12.2016
                            5 1 Suceava Vatra Dornei Junior 30 Marcu Vasile Ion Luca High Scool 09.04.2017 4 30 17.12.2016
                            6 1 Bacău Bacău 58 Rojniță Sebastian No. 10 School 08.04.2017 9 54 17.12.2016
                            7 1 Bacău Comănești 25 Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 08.04.2017 7 42 17.12.2016
                            8 1 Neamt Piatra Neamt 20 Dumitrescu Dan Forestry Technical College 08.04.2017 4 24 17.12.2016
                            9 8 Cluj Cluj Napoca 90 Maxim Valentin George Cosbuc High School 08.04.2017 5 30 18.12.2016
                            10 6 Alba Blaj 6 Zedler Iuliu 08.04.2017 6 36 18.12.2016
                            11 2 Vrancea Focsani 31 Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 08.04.2017 8 36 18.12.2016
                            12 2 Vrancea Focsani Junior 20 Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 06.06.2017 8 20 18.12.2016
                            13 2 Galați Tecuci 25 Munteanu Octavian Romstal Arena 08.04.2017 3 24 18.12.2016
                            14 5 Mehedinți Drobeta T. Severin 11 Gheorghe Nicu Petre Sergescu School 08.04.2017 4 24 19.12.2016
                            15 5 Dolj Craiova 35 Răducan Bogdan CSS Craiova 08.04.2017 4 16 19.12.2016
                            16 5 Gorj Târgu Jiu 21 Cruceru Sergiu Tudor Vladimirescu High School 08.04.2017 5 30 19.12.2016
                            17 6 Sibiu Agnita 16 Zedler Csaba 08.04.2017 12
                            18 6 Brașov Brașov 92 Vlădoiu Gelu Remus Radulescu High School 08.04.2017 8 48 10.01.2017
                            19 8 Bistrița Năsăud Bistrița 58 Apian Florin Gheorghe Bozga Sport Hall 08.04.2017 8 40 19.12.2016
                            20 8 Cluj Dej 24 Pop Dănuț Somes High School 08.04.2017 9 30 19.12.2016
                            21 6 Mureș Reghin 16 Kantor Imre Zoltan Cămin Arena 08.04.2017 6 30 19.12.2016
                            22 5 Argeș Pitești 65 Toma Florin No. 19 School 08.04.2017 9 30 19.12.2016
                            23 5 Argeș Curtea de Argeș 13 08.04.2017 2 15 22.12.2016
                            24 1 Iasi Iasi 70 Axinte Bogdan Topspin Arena 08.04.2017 2 16 19.12.2016
                            25 6 Brașov Victoria 10 Dumitru Beltechi CS Chimia Victoria 08.04.2017 6 18 19.12.2016
                            26 7 Bihor Oradea - PingPongMania 34 Sferlea Marius Oradea Shopping City 06.04.2017 12 24 19.12.2016
                            27 7 Bihor Oradea - King Pong 34 Balogh Gergo King Pong Arena 07.04.2017 8 24 19.12.2016
                            28 7 Bihor Oradea - TibClau 34 Varady Tibor Era Shopping Park 08.04.2017 8 24 19.12.2016
                            29 7 Bihor Marghita 10 Ionescu Mihai 08.04.2017 5 24 21.12.2016
                            30 7 Arad Arad 1 34 Lacatis Ghita CSM Arad 08.04.2017 5 24 21.12.2016
                            31 7 Arad Arad 2 33 Roman Bogdan Clock Factory 08.04.2017 4 20 21.12.2016
                            32 7 Timiș Timișoara 1 28 Vela Claudiu Western Technical College 06.04.2017 4 16 19.12.2016
                            33 7 Timiș Timișoara 2 27 Danescu Bogdan Club 11 Timișoara 08.04.2017 6 20 19.12.2016
                            34 7 Timiș Timișoara 3 27 Vela Claudiu 06.04.2017 2 12 22.12.2016
                            35 7 Timiș Dumbrăvița 28 Husar Nicoleta ACS Dumbravita Sport Hall 06.04.2017 6 24 20.12.2016
                            36 7 Timiș Lugoj 19 Ticu Sorin 08.04.2017 3 12 21.12.2016
                            37 7 Caras Severin Oravita 18 Put Gabriel Romul Ladea School 08.04.2017 4 15 19.12.2016
                            38 7 Caras Severin Resita 22 Turburan Ioan No. 8 School 08.04.2017 6 20 19.12.2016
                            39 7 Hunedoara Deva 17 Pavel Calin Grigore Moisil High School 08.04.2017 4 24 19.12.2016
                            40 6 Mures Tarnaveni 34 Vitan Vasile Theoretical High School 08.04.2017 5 30 20.12.2016
                            41 6 Mures Sighisoara 21 Tipser Gabriel Zaharia Baiu School 08.04.2017 6 36 20.12.2016
                            42 6 Mures Targu Mures 47 Ciurca Ovidiu TT Concept Adial 08.04.2017 6 36 20.12.2016
                            43 2 Neamt Roman 26 Baisan Paul CFR Arena 08.04.2017 2 16 20.12.2016
                            44 2 Constanta Constanta 82 Fratea Aurel CSS Constanta 08.04.2017 6 30 21.12.2016
                            45 3 București Viva Sport Club 133 Vranceanu Mihai Viva Sport Club 06.04.2017 6 36 21.12.2016
                            46 3 București Top Tenis Arena 133 Bodeanu Dan Top Tenis Arena 08.04.2017 24 80 21.12.2016
                            47 2 Botoșani Botosani 75 Corneanu Sorin Elisabeta Lipa Sport Hall 08.04.2017 8 48 21.12.2016
                            48 2 Neamt Targu Neamt 13 Pintrijel Eugen Grigore Ghica Vodă School 08.04.2017 5 30 21.12.2016
                            49 4 Călărași Călărași 23 Stanciu Silviu Danubius High School 08.04.2017 6 30 21.12.2016
                            50 8 Maramures Sighetu Marmatiei 14 Tintas Adrian 08.04.2017 6 30 ?
                            51 8 Alba Alba Iulia 16 Pralea Constantin Apulum High School 08.04.2017 5 30 22.12.2016
                            52 7 Bihor Oradea Junior 37 Balogh Gergo King Pong Arena 08.04.2017 8 40 10.01.2017
                            53 2 Botoșani Botosani Dublu 73 Popescu Doru ACS Ardex Botosani 09.04.2017 4 24 10.01.2017
                            54 2 Suceava Gura Humorului Junior 2 Chirap Dan Complex Arinis 08.04.2017 5 30 10.01.2017
                            55 2 Suceava Falticeni 19 Cozma Catalin Bacescu High School 08.04.2017 6 36 10.01.2017
                            56 2 Suceava Falticeni Junior 19 Cozma Catalin Nicu Gane High School 06.04.2017 4 24 10.01.2017
                            57 2 Suceava Suceava 72 Cojocaru Adrian Stephen the Great High School 08.04.2017 6 36 10.01.2017
                            58 2 Suceava Suceava Junior 30 Cojocaru Adrian Stephen the Great High School 08.04.2017 4 24 10.01.2017
                            59 6 Harghita Ditrau 3 Heja Zoltan Gal Ferenc Sport Hall 08.04.2017 4 32 10.01.2017
                            60 3 Prahova Ploiesti 1 59 Iancu George Indoor Tennis Club 08.04.2017 6 36 10.01.2017
                            61 3 Prahova Ploiesti 2 59 Visan Bogdan Tel George Junior Arena 09.04.2017 7 42 10.01.2017
                            2295 363 1754
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #59
                              Toate cele 59 de evenimente confirmate le puteți vedea pe harta lumii în link-ul de mai jos:

                              http://www.tt4all.com/wttd-events-c1fz7

                              iar fotografiile de prezentare în link-ul de mai jos:

                              http://www.tt4all.com/connecting-people

                              Apăsați "butonul" show more, din partea de jos a paginii, pentru a le accesa pe toate.
                              Ultima editare de marcelgiosan; 11.ian.2017, 07:45.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #60
                                73 evenimente confirmate

                                WTTD - AmaTur România 2017
                                No. AmaTur Zone County City Afiliated Players Organisers Event Venue Event data No. of tables No. of players Data
                                17 6 Sibiu Agnita 16 Zedler Csaba CS Agnita TDM Club 08.04.2017 3 30 14.01.2017
                                62 3 Dâmbovița Târgoviște 49 Taru Alex Ion H. Radulescu High School 08.04.2017 5 30 14.01.2017
                                63 2 Constanta Mangalia 15 Panaite Ionel No. 1 School 08.04.2017 4 24 14.01.2017
                                64 3 Buzau Buzau 12 Ciubotaru George Iolanda Balas Soter High School 08.04.2017 5 30 14.01.2017
                                65 6 Covasna Sfantu Gheorghe 25 Olah Oliver Topspin St. George Arena 08.04.2017 4 24 14.01.2017
                                66 6 Covasna Sfantu Gheorghe Junior 20 Olah Oliver Topspin St. George Arena 08.04.2017 4 24 14.01.2017
                                67 6 Harghita Odorheiu Secuiesc 11 Tolos Pali Fit.Feel Arena 08.04.2017 4 24 14.01.2017
                                68 8 Alba Agnita Zedler Csaba Nonconventional Places 06.04.2017 8 24 14.01.2017
                                69 6 Harghita Miercurea Ciuc 37 Lakatos Szolt Jozsef Attila School 08.04.2017 5 30 14.01.2017
                                70 8 Alba Aiud 21 Dirlea Ionel Municipal Sport Arena 08.04.2017 6 36 14.01.2017
                                71 8 Salaj Zalau 8 Ciupe Alin Ciupe Sport Club Arena 08.04.2017 4 24 14.01.2017
                                72 8 Turda Turda 26 Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 08.04.2017 5 30 14.01.2017
                                73 6 Harghita Toplita 14 Campean Zoltan Table Tennis Club Venue 08.04.2017 3 18 14.01.2017
                                74 8 Baia Mare Baia Mare 49 Muntean Mircea Transilvania High School 08.04.2017 6 36 14.01.2017
                                http://www.tt4all.com/
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X