Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD - World Table Tennis Day - AmaTur România

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Localitati adaugate...
    Luni va fi disponibil si pentru download, daca cineva doreste sa-si printeze mai multe (in afara de cele pe care le va primi).

Comentariu

Gry Club

Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

Seara buna tuturor.

La Cluj , la Colegiul National ”George Cosbuc” planuiesc sa fac un eveniment scurt, care să marcheze WTTD, in 6 aprilie, in pauza mare. Intre 10. 50-11.10 o sa scoatem 3-4 mese in curtea scolii, o sa inarmam copiii cu toate paletele din scoala si o sa ne jucam cumva. O să documentam cu poze. Sambata, turneul anuntat pe 7 mese.
        Globe999 BS/ DHS Skyline II
        TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
        T05

Comentariu

Mie nu imi merg linkurile!
          Tibhar Sinus Sound / Bty Timo Boll All+ / Stiga Calibra LT Spin
          Bty Tenergy 05 FX/ Andro Super Core OFF / Joola Energy X-tra

Comentariu

Postat în original de D.D. Vezi post
            Mie nu imi merg linkurile!
            Asta pentru că nu sunt încă active.
            Link-urile se vor activa pe măsură ce vor fi postate turneele, pe parcursul acestui week-end.
            Un bob zăbavă.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

Comentariu

Postat în original de marcelgiosan Vezi post
              Vom pregăti pentru organizatorii evenimentelor ce vor marca World Table Tennis Day - 2017:
              - 200 de afișe pentru promovarea locală a turneelor;
              - 450 de mingi Butterfly Three-Stars G40+;
              - 350 de medalii personalizate "WTTD - AmaTur România";
              - 350 de diplome pentru podiumurile celor 80 de turnee;
              - 1400 de abțibilduri cu AmaTur, tenisdemasa.ro și WTTD pentru lipit pe filee;

- 1000 de tricouri oficiale ale evenimentului.

- anunțul oficial al turneului, în care organizatorii locali vor completa datele specifice ale turneului;

Toate anunțurile de turneu vor fi postate week-end-ul următor, în zilele de 25 și 26 Martie, de către organizatorii locali sau moderatorii topicului AmaTur.

Mulțumiri partenerilor AmaTur - Emi, Irina, Gelu, Tiberiu, Vali, care, turneu de turneu, susțin organizatorii AmaTur România.
              Mulțumiri Rasvan Crișan pentru implicarea permanentă la buna desfășurare a evenimentelor importante ale circuitului (TF, WTTD, etc.);
              Mulțumiri Marian Budescu pentru cooptarea Grupului IVAR la sărbătoarea mondială a tenisului de masă.
              Buna seara!

Avand in vedere ca cei 1000 de tricouri nu vor fi suficiente pentru toti inscrisii, am o propunere valabila pentru Oradea (sau poate si pentru alte cazuri).
              In Oradea vom face 3 turnee in zile consecutive, si mai mult ca sigur ca 20-30% din jucatori vor participa la cel putin 2 dintre ele, asa ca daca se dau tricourile pe persoane si nu pe participare, posibil sa si ajunga la toti!
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

Comentariu

Emi, la Dumbravita aveai rezervata data de 6. Bogy avea rezervata data de 8. Vad ca ai postt turneul in 8, in ziua in care face si Bogy turneul. Cum asa?!
                Programarea asta s-a facut din decembrie. Pentru modificari cred ca era necesara o comunicare cu partile implicate, nu?!

Comentariu

Postat în original de Kralizec Vezi post
                  Emi, la Dumbravita aveai rezervata data de 6. Bogy avea rezervata data de 8. Vad ca ai postt turneul in 8, in ziua in care face si Bogy turneul. Cum asa?!
                  Programarea asta s-a facut din decembrie. Pentru modificari cred ca era necesara o comunicare cu partile implicate, nu?!
                  il doare la salata

Comentariu

Domnule Emi, avind in vedere faptul ca data de 8 aprilie era rezervata deja de Club 11 din decembrie, iar Dumbravita este practic lipita de Timisoara, cu tot respectul va rog sa schimbati data turneului de la Dumbravita intr-o zi ramasa libera pentru acest eveniment.
                    Cu multumiri, Bogy.
                    BLADE: Stiga Allround Classic
                    FH: Stiga Almana Sound
                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

Comentariu

• Postat în original de dantim Vezi post
                      il doare la salata
                      Adevarul ca si pe mine m-ar durea la basca, asta e, la fel e si la Oradea, din moment ce sunt 4-5 evenimente in decurs de 3 zile, cel putin 2 daca nu chiar si 3 exista riscul sa se suprapuna. Asa ca in orice data il muta, tot se suprapune cu un turneu, anuntat mai repede sau mai tarziu. Pana la urma acestea fiind niste turnee cu caracter de masa, nu cred ca e asa important numarul participantilor, cat publicitatea care o genereaza si si cum sunt percepute de restul oamenilor. Ar mai fi o varianta, dar aia trebuie discutata de organizatorii locali. Daca Dl. Popet sa zicem, vrea sa participe la 2 turnee in aceasi zi, doar varianta decalarii orelor, cu calculele de rigoare, sa sa poata participa jucatorii zonali la 2 turnee in aceasi zi.

Adica cel mai simplu ar fi ca un turneu sa inceapa cu Avansatii si sa continue cu Open(daca se face pe 2 categorii) si cealalta locatie sa faca pe dos. Daca se face o singura categorie, doar decalarea orelor, care pana la urma nici aia nu cred ca e o munca asa titanica.
                      In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                      Dalai Lama

Comentariu

• La Oradea nu-i la fel, nu-i nicio suprapunere. Toate cele 3 sali organizeaza in zile diferite: Pingpongmania joi, King Pong vineri si Tibclau sambata. Mai mult, a patra locatie din judetul Bihor, Marghita, tine turneul duminica. Asadar, ca oradean, puteti participa la toate cele patru turnee.
                        Am vorbit cu Emi dimineata si sper sa se rezolve problema si sa poata muta turneul de la dumbravita in ziua de duminica.

Comentariu

• Link pentru download, format printabil.

Comentariu

• Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                            Link pentru download, format printabil.

Comentariu

• Am si eu o propunere/recomandare. Avand in vedere, ca am reusit sa ne mobilizam -toata miscarea Amatur- de o amploare fara precedent chiar pe plan international, eu zic ca nu ar strica sa imortalizam prin pozele de rigoare, sau chiar filmulete evenimentele. Ma refer nu in mod special la pozele din timpul concursurilor la masa de joc, ci ar trebui ca la initiativa organizatorilor sa se faca o poza de grup chiar la inceputul concursului, cand suntem adunati toti, inclusiv cei care dupa grupele inferioare, sau eliminatorii, nu mai stau pana la sfarsitul concursului. Ca sa se vada la concret numarul mare de jucatori care s-au strans pentru acest eveniment. Eventual sa fie tinute in maini de catre cei din fata afisele cu World Table Tennis Day, si cu ceva insemne ale amatur-ului.
                              Ultima editare de alandala; 29.mar.2017, 13:39.
                              Nu te certa cu prostii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

Comentariu

• Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X