14. Botoșani - Botoșani - Popescu Doru Viorel - 14.04.2018, Sala ACS ARDEX Botoșani - 4 mese - 32 jucatori - Amatori (A/Î)
15. Botoșani - Botoșani - Popescu Doru Viorel - 15.04.2018, Sala ACS ARDEX Botoșani - 4 mese - 32 jucatori - Dublu.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
12. Giurgiu - Giurgiu - Dena Corneliu+Badulescu Rafael - 15 Apr. - Sala de sport Marin Anastasovici - 12 mese - 40 - Amatori, Open/Elite
13. Giurgiu - Giurgiu - Dena Corneliu+Badulescu Rafael - 15 Apr. - Sala de sport Marin Anastasovici - 12 mese - 40 - Turneu de DubluUltima editare de marcelgiosan; 12.mar.2018, 21:15.
Lasă un comentariu:
-
11. Targoviște - Dâmbovița - Manoiu Claudu, Lazaroiu Adrian, Darmaz Ion - 14.04.2018 - Liceul Ion Heliade Radulescu - 5 mese - 24 jucători - Amatori, 24 jucători - Open;Ultima editare de marcelgiosan; 12.mar.2018, 19:47.
Lasă un comentariu:
-
8. Brașov- Lic. Energetic - Alexandru Bondoc - 8 mese - 48 (incepatori);
9. Brașov- Tenis Arena - Szelyes Ioan -8 mese - 48 (avansati);
10. Brașov - Gry Club - Vladoiu Gelu - 2 mese - 12 (open/elite)
Lasă un comentariu:
-
7. Bistrița - BN - Apian Florin - 11.04.2018 - Sala `Gheorghe Bozga` - 16 mese - 64 jucatori - E+O, Amatori
Lasă un comentariu:
-
5. Tulcea - Gherasim Iulian - 14.04.2018 - Club IBEROM - 4 mese - 24 jucători Open + Amatori.
6. Tulcea - Gherasim Iulian - 15.04.2018 - Club IBEROM - 4 mese - Concurs de dublu - 16 echipe - Open + Amatori
Lasă un comentariu:
-
3. Iași - Iași - Bogdan Axinte - 14.04.2018 - TopSpin Arena - 2 mese - 12 jucatori - Masters.
4. Iași - Iași - Bogdan Axinte - 15.04.2018 - TopSpin Arena - 2 mese - 12 jucatori - Amatori.
Lasă un comentariu:
-
1. Brăila - Brăila - Ion Marius și Giosan Marcel - 14.04.2018 - Magic Spin Arena - 6 mese - 36 jucători - Open + Amatori;
2. Brăila - Brăila - Ion Marius și Giosan Marcel - 12.04.2018 - Magic Spin Arena - 6 mese - 48 jucători - Dublu;
Lasă un comentariu:
-
Rezervat centralizator
WTTD - AmaTur România 2018 No. City County Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players 1 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magic Spin Arena 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 36 2 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magic Spin Arena 12.04.2018 6 1 Double 48 3 Iași Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 14.04.2018 2 1 M 12 4 Iași Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 15.04.2018 2 1 A/Î 12 5 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club IBEROM 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 24 6 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club IBEROM 15.04.2018 4 1 Double 32 7 Bistrița Bistrița Nasaud Apian Florin Sala Ghe. Bogza 11.04.2018 16 2 E/O+A/Î 64 8 Brașov Brașov Bondoc Alexandru Liceul Energetic 14.04.2018 8 1 ? 48 9 Brașov Brașov Szelyes Ioan Tenis Arena 14.04.2018 8 1 A 48 10 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 14.04.2018 2 1 E/O 12 11 Targoviște Dâmbovița Manoiu Claudiu Lazaroiu Adrian Liceul IHR 14.04.2018 5 2 E/O+A/Î 49 12 Giurgiu Giurgiu Dena Corneliu Badulescu Rafael Sala Marin Anastovici 06.04.2018 12 3 E/O+A/Î+M 60 13 Giurgiu Giurgiu Dena Corneliu Badulescu Rafael Clubul Ion Vinea 14.04.2018 3 1 Double 24 14 Botoșani Botoșani Popescu Doru Viorel Sala ACS Ardex 14.04.2018 4 1 A/Î 32 15 Botoșani Botoșani Popescu Doru Viorel Sala ACS Ardex 15.04.2018 4 1 Double 32 16 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Școala nr. 10 28.03.2018 16 Different School 400 17 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Ursulescu Ioan Școala nr. 10 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54 18 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Ursulescu Ioan Școala nr. 10 14.04.2018 9 1 Double 36 19 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Ping Pong 2003 - AJTM 12.04.2018 2 1 Double 16 20 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Sala Polivalenta 14.04.2018 10 4 E+O+A+Î 80 21 Ploiești Prahova Avram Nicolae Marian Bogdan Tel George Jr. 15.04.2018 5 2 E/O+A/Î 48 22 Brașov Brașov Tutoveanu Razvan Antal Denes Sala Sporturilor 12.04.2018 2 1 Double 12 23 Brașov Brașov Tutoveanu Razvan Antal Denes CFR + Sala Sporturilor 14.04.2018 3 1 O/A/Î 18 24 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 12.04.2018 2 1 Double 16 25 Sibiu Sibiu Filea Adonis Mureșanu Alex Aria Sport 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48 26 Ditrau Harghita Heja Zoltan Heja Zsolt Sala Gal Ferenc 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48 27 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 11.04.2018 10 1 Double 30 28 Oradea Bihor Sferlea Marius PingPongMania 12.04.2018 12 1 Double 30 29 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 13.04.2018 10 2 E/O+A/Î 36 30 Oradea Bihor Sferlea Marius PingPongMania 14.04.2018 12 2 E/O+A/Î 36 31 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 14.04.2018 10 8 Mini AmaTur 60 32 Oradea Bihor Varady Tibor TibClau Arena 15.04.2018 8 2 E/O+A/Î 24 33 Marghita Bihor Ionescu Mihai Sport Club Junior Marghita 15.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 34 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad 10.04.2018 5 1 E/O/A/Î 16 35 Arad Arad Kaposta Victor CSM Arad 11.04.2018 9 2 E/O+A/Î 24 36 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad 13.04.2018 5 1 E/O/A/Î 16 37 Arad Arad Lacatis Ghita Neamț Doru CSM Arad 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 24 38 Timișoara Timis Mihalca Eleonora Colegiul Tehnic de Vest 12.04.2018 4 1 A/Î 16 39 Timișoara Timis Mihalca Eleonora Colegiul Tehnic de Vest 13.04.2018 4 1 E/O 16 40 Timișoara Timis Fikl Gheorghe Colegiul Tehnic de Vest 14.04.2018 5 1 Double 16 41 Timișoara Timis Danescu Bogdan Club 11 15.04.2018 7 2 E/O+A/Î 16 42 Victor Vlad Delamarina Timis Ticu Sorin Victor Vlad Delamarina 14.04.2018 3 1 E/O/A/Î 18 43 Lugoj Timis Ignat Cristian Scoala Harul Lugoj 13.04.2018 4 2 Mini AmaTur 20 44 Lugoj Timis Ignat Cristian Scoala Harul Lugoj 15.04.2018 5 1 Double 16 45 Sannicolau Mare Timis Mitar Marius Tiberiu Ama Baymitt 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 12 46 Teregova Caras Severin Roseti Ionut Lungocea Ionut Sala Sport Teregova 10.04.2018 4 1 E/O/A/Î 20 47 Resita Caras Severin Turburan Ioan Csaky Tiberiu Scoala generala nr. 7 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24 48 Oravita Caras Severin Put Gabriel Scoala Romul Ladea 15.04.2018 6 1 E/O/A/Î 16 49 Hunedoara Hunedoara Pavel Calin Scoala Gimnaziala nr. 2 12.04.2018 2 1 E/O/A/Î 10 50 Deva Hunedoara Postelnicu Mihai Liceul Grigore Moisil 14.04.2048 4 2 E/O+A/Î 24 51 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 12.04.2018 6 1 Double 24 52 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 13.04.2018 6 1 Teams 24 53 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 48 54 Sf. Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin Saint George 13.04.2018 8 1 Double 24 55 Sf. Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin Saint George 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48 56 Craiova Dolj Raducan Bogdan Sala CSS Craiova 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 57 Drobeta T Severin Mehedinti Gheorghe Nicu Liceul Pedagogic 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 58 Ramnicu Valcea Valcea Lupsa Bogdan Sala Gardenia 15.04.2018 2 1 Double 12 59 Pitești Argeș Toma Florin Scoala Matei Basarab 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54 60 Targu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Liceul Tudor Vladimirescu 14.04.2018 5 2 E/O+A/Î 30 61 Pitești Argeș Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 15.04.2018 9 2 Mini AmaTur 54 62 Topoloveni Argeș Botirca Sorin Liceul Ion Mihalache 15.04.2018 4 2 E/O+A/Î 24 63 Ramnicu Valcea Valcea Lupsa Bogdan Supermarket Cozia 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 36 64 Nasaud Bistrița Nasaud Spaller Tiberiu Scoala Mihai Eminescu 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 65 Targu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Liceul Tudor Vladimirescu 15.04.2018 5 1 Double 30 66 Nasaud Bistrița Nasaud Spaller Tiberiu Scoala Mihai Eminescu 13.04.2018 4 1 Double 24 67 Galați Galați Petrin Mitica CS Activ 12.04.2018 6 1 Double 48 68 Galați Galați Petrin Mitica CS Activ 14.04.2018 6 1 E/O+A/Î 36 69 Galați Galați Petrin Mitica CS Activ 15.04.2018 6 2 Mini AmaTur 36 70 Tecuci Galați Cristovici Viorel Postenicu Ciprian Romstal Tenis Arena 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 71 Agnita Sibiu Cioca Raul Pascu Raul Sala de la Prut 12.04.2018 4 3 Mini AmaTur 24 72 Agnita Sibiu Zedler Csaba & comp. Parcul Eroilor 13.04.2018 12 Enjoy WTTD 400 73 Agnita Sibiu Zedler Csaba Cioca Raul Sala A.T. Laurian 14.04.2018 12 1 E/O/A/Î 48 74 Fălticeni Suceava Postelnicu Ionut UM Jandarmi 11.04.2018 3 1 A/Î 24 75 Fălticeni Suceava Mosneagu Claudia CT Mihai Bacescu 12.04.2018 6 1 Mini AmaTur 48 76 Fălticeni Suceava Badarau Bogdan CN Nicu Gane 13.04.2018 4 1 A/Î 20 77 Fălticeni Suceava Matei Gabriel CN Vasile Lovinescu 11.04.2018 4 1 A/Î 24 78 Fălticeni Suceava Purdila Dan CT Mihai Bacescu 15.04.2018 4 1 Double 24 79 Fălticeni Suceava Cozma Catalin Ungureanu Catalin CT Mihai Bacescu 13.04.2018 4 1 E/O 24 80 Fălticeni Suceava Coman Catalin Esplanada Centrala 14.04.2018 3 Tenis 4ALL 200 81 Roman Neamț Laic Mihai Padurariu Ciprian CFR Arena 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 20 82 Roman Neamț Laic Mihai Padurariu Ciprian CFR Arena 15.04.2018 2 1 Double 20 83 București București Dutu Catalin Top Tenis Arena 14.04.2018 16 2 A + ? 96 84 București București Dutu Catalin Top Tenis Arena 15.04.2018 12 2 E + O 72 85 Curtea de Argeș Argeș Vladu Nicolae Dacia Service 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 14 86 Curtea de Argeș Argeș Rada Florin Dacia Service 15.04.2018 2 1 Double 16 87 Călărași Călărași Stanciu Silviu Grup Scolar Danubius 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24 88 Călărași Călărași Stanciu Silviu Grup Scolar Danubius 14.04.2018 6 1 Double 24 89 B?rghiș Sibiu Toader Celina Timar Doina Scoala B?rghiș 13.04.2018 2 Different School 50 90 Iacobeni Sibiu Zamacau Vasile Veza Alezandru Liceul Tehnologic 13.04.2018 2 Different School 100 91 Cisnadie Sibiu Govoreanu Florin Weiss Simona Liceul Tehnologic 12.04.2018 7 1 Double 32 92 Cisnadie Sibiu Govoreanu Florin Weiss Simona Liceul Tehnologic 14.04.2018 7 1 E/O/A/Î 42 93 Deva Hunedoara Manea Cristian Postelnicu Mihai Scoala Andrei Saguna 13.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16 94 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 13.04.2018 10 1 Double 40 95 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 14.04.2018 12 2 E/O+A/Î 72 96 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 14.04.2018 4 2 Mini AmaTur 24 97 Aiud Alba Dirlea Ionel SalaSporturilor 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 36 98 Comănești Bacău Rosu Gabriel CT Dimitre Ghica 13.04.2018 3 1 Mini AmaTur 18 99 Comănești Bacău Darie Gabriel Scoala Ciprian Porumbescu 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54 100 Comănești Bacău Anastasiu Constantin Scoala Ciprian Porumbescu 15.04.2018 9 1 Double 20 101 Focșani Vrancea Corcoz Costin CT Gheorghe Asachi 12.04.2018 6 1 Mini AmaTur 36 102 Focșani Vrancea Corcoz Costin CT Gheorghe Asachi 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48 103 Străoane Vrancea Popescu Mihai Scoala Straoane 06.04.2018 2 Different School 40 104 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 13.04.2018 4 1 ? 24 105 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 14.04.2018 4 2 O+A 48 106 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 15.04.2018 4 1 E 24 107 Valea Lupului Iași Plamada Lucian Scoala Valea Lupului 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 108 Reghin Mureș Kantor Imre Zoltan Caminul de copii 12.04.2018 4 1 Double 24 109 Reghin Mureș Kantor Imre Zoltan Caminul de copii 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24 110 Targu Mureș Mureș Ciurca Ovidiu Sarcani Andrei TT Concept Adial 14.04.2017 10 1 E/O/A/Î 60 111 Targu Neamț Neamț Pintrijel Eugen Scoala Domneasca 12.04.2018 5 1 Double 24 112 Targu Neamț Neamț Pintrijel Eugen Scoala Domneasca 14.04.2018 5 1 E/O/A/Î 30 113 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Liceul Ion Luca 21.04.2018 4 2 E/O+A/Î 32 114 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Liceul Ion Luca 22.04.2018 4 3 Mini AmaTur 48 115 Turda Cluj Pop Cosmin Liceul Liviu Rebreanu 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 36 116 Mediaș Sibiu Pinzar Raisa Rusu Marian Sala Romgaz 04.04.2018 12 3 Mini AmaTur 100 117 Dumbraveni Sibiu Holom Dorin Liceul Timotei Cipariu 14.04.2018 5 2 Mini AmaTur 30 118 Piatra Neamț Neamț Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Colegiul Tehnic Forestier 13.04.2018 3 1 Double 16 119 Piatra Neamț Neamț Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Colegiul Tehnic Forestier 14.04.2018 3 1 E/O/A/Î 18 120 Constanța Constanța Fratea Aurel Scoala Maistri Militari 12.04.2018 2 1 Double 12 121 Techirghiol Constanța Fratea Aurel Sala Sporturilor 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 32 122 Mangalia Constanța Panaite Ionel Scoala Gimnaziala 2 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 48 123 Pelișor Sibiu Kolbel Valentina Magazinul din Sat 1 Ping Pong 4All 21 124 Brădeni Sibiu Bonea Ioan Fother in Law`s Garage 1 Garajul Altfel 8 125 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 15.04.2018 6 1 Mini AmaTur 24 126 Toplița Harghita Campian Zoltan Malnasi Eke Ferencz Primaria Toplita 13.04.2018 3 1 Mini AmaTur 18 127 Toplița Harghita Campian Zoltan Malnasi Eke Ferencz Primaria Toplita 14.04.2018 3 1 E/O/A 18 128 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 06.04.2018 4 1 Mini AmaTur 24 129 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 07.04.2018 4 1 Mini AmaTur 24 130 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 32 131 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 12.04.2018 4 1 Double 24 132 Blaj Alba Comsa Cristi Scoala P.P. Aron 12.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16 133 Blaj Alba Balu Dan Colegiul IM Clain 13.04.2018 10 1 Mini AmaTur 32 134 Blaj Alba Zedler Iuliu Parc Avram Iancu 13.04.2018 3 1 Funny TT 18 135 Blaj Alba Zedler Iuliu Colegiul IM Clain 14.04.2018 10 1 E/O/A/Î 48 136 Blaj Alba Zedler Iuliu Colegiul IM Clain 15.04.2018 10 1 Veterans 16 137 Blaj Alba Zedler Iulia Badea Paul Colegiul Timotei Cipariu 15.04.2018 3 1 Double 24 138 Mioveni Argeș Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24 139 Mioveni Argeș Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 15.04.2018 6 1 Double Veterans 20 140 Chișineu-Criș Arad Meszar Razvan Liceul Teoretic Mihai Veliciu 11.04.2018 4 2 Mini AmaTur 20 141 Mioveni Argeș Petrescu Liviu Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 06.04.2018 9 1 E/O/A/Î 54 142 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 12.04.2018 4 1 O 24 143 Toplița Harghita Campian Zoltan Primaria Toplita 15.04.2018 3 1 ? 18 144 Brădeni Sibiu Lacatus Tely Scoala Generala Brădeni 13.04.2018 2 Different School 30 145 Targoviște Dâmbovița Lazaroiu Adrian Liceul IHR 14.04.2018 5 1 Double 50 146 Targoviște Dâmbovița Lazaroiu Adrian Club Zoom 15.04.2018 7 2 A+Î 36 147 Sibiu Sibiu Filea Adonis Mureșanu Alex Aria Sport 15.04.2018 10 4 Mini AmaTur 60 148 Tulcea Tulcea Manea Mihaita DJTS Tulcea Sala Polivalenta 06.04.2018 4 1 Mini AmaTur 32 149 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian DJTS Tulcea Scoala nr. 4 06.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16 150 Ploiești Prahova Iancu George Indoor Table Tennis 10.04.2018 6 Journalist celebrate.. 20 151 Pitești Argeș Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 10.04.2018 10 2 Veterans + Mini AmaTur 52 152 Pitești Argeș Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 11.04.2018 10 2 Double 52 153 Pitești Argeș Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 13.04.2018 10 2 Teams 60 154 Târnaveni Mureș Chibulcutean Ioan Liceul Andrei Barseanu 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 30 155 Blaj Alba Balu Dan Colegiul IM Clain 11.04.2018 4 1 Bosch Corporate 16 156 Miercurea Ciuc Harghita Lakatos Zsolt Incze Levente Scoala J?zsef Attila 14.04.2018 16 3 Mini AmaTur + ? + E/O/A 90 157 Cluj Napoca Cluj Radu Serban Baza sportiva Gheorgheni 14.04.2048 6 1 E/O/A/Î 30 158 Cluj Napoca Cluj Radu Serban Polux Center Decathlon 15.04.2048 4 1 E/O/A/Î 24 Ultima editare de marcelgiosan; 25.mar.2018, 19:48.
Lasă un comentariu:
-
World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018
Stimați Coordonatori, Organizatori și Participanți în Circuitul AmaTur România suntem la mai puțin de o lună de Ziua Internațională a Tenisului de Masă, zi pe care o sărbătorim alături de restul lumii în data de 6 Aprilie 2018.
Având în vedere că în week-end-ul 31 Martie - 1 Aprilie se sărbătorește Paștele Catolic, iar week-end-ul următor 7-8 Aprilie se sărbătorește Paștele Ortodox, AmaTur România, cu acceptul ITTF, a programat sărbătorirea WTTD 2018 în săptam?na 10-15 Aprilie prin programarea în toată țara a turneelor B+.
Cum ajutăm organizatorii să programeze cât mai multe evenimente în această perioadă?
?Taxă de afiliere zero;
?Stickere, diplome, medalii și afișe pentru toate turneele programate;
?Grilă de punctare mărită cu 2 puncte pentru toți participanții;
?Butterfly România va asigura mingile de plastic necesare desfășurării competiției;
Cum putem g?ndi evenimentele dedicate WTTD 2018?
?Turnee B+ punctate în Clasamentul AmaTur programate Sâmbătă 14 Aprilie sau Duminică 15 Aprilie;
?Turnee Mini-AmaTur;
?Turnee de dublu programate în orice zi din săptăm?nă, care să nu se suprapună cu Turneele B+;
?Evenimente demonstrative organizate de profesorii se sport sau cu ajutorul profesorilor de sport (Ex. Recreația Mare, Maxim Valentin 2017);
?Evenimente demonstrative organizate în locuri publice (Ex. Caravana TDM Agnita, Zedler Csaba 2017, Suceava Neconvențional, Platoul Central Suceava, Beniamin Husarciuc 2017);
Mai mult, Vinerea Mare 7 Aprilie 2018 tocmai a fost declarată oficial zi liberă. Unii organizatori și-au manifestat deja dorința de a chiuli de la bătutul covoarelor și frământatul cozonacilor și intenționează să organizeze ceva mișcare și în week-end-ul dinaintea Paștelui.
Haideți să fim inventivi!
Haideți să fim inovativi!
Haideți să fim pasionați!
AmaTur România poate propune mai mult de 112 Evenimente pentru sărbătoarea mondială a tenisului de masă.
Momentan sunt anunțate 68 de evenimente în 46 de țări.
Haideți să triplăm numărul!
Vă rugăm ca în decursul acestei săptăm?ni 12-18 Martie 2018 să ne transmiteți printr-un post dedicat intențiile dumneavoastră în următoarea formă:
Județ - Localitate - Organizatori - Data evenimentului - Sala de sport/Loc public - Număr de mese - Număr de jucători - Categorii
Vă mulțumim! Forza AmaTur!Taguri: Nimic
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: