Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018

    Stimați Coordonatori, Organizatori și Participanți în Circuitul AmaTur România suntem la mai puțin de o lună de Ziua Internațională a Tenisului de Masă, zi pe care o sărbătorim alături de restul lumii în data de 6 Aprilie 2018.
    Având în vedere că în week-end-ul 31 Martie - 1 Aprilie se sărbătorește Paștele Catolic, iar week-end-ul următor 7-8 Aprilie se sărbătorește Paștele Ortodox, AmaTur România, cu acceptul ITTF, a programat sărbătorirea WTTD 2018 în săptamâna 10-15 Aprilie prin programarea în toată țara a turneelor B+.

    Cum ajutăm organizatorii să programeze cât mai multe evenimente în această perioadă?

    •Taxă de afiliere zero;
    •Stickere, diplome, medalii și afișe pentru toate turneele programate;
    •Grilă de punctare mărită cu 2 puncte pentru toți participanții;
    •Butterfly România va asigura mingile de plastic necesare desfășurării competiției;

    Cum putem gândi evenimentele dedicate WTTD 2018?

    •Turnee B+ punctate în Clasamentul AmaTur programate Sâmbătă 14 Aprilie sau Duminică 15 Aprilie;
    •Turnee Mini-AmaTur;
    •Turnee de dublu programate în orice zi din săptămână, care să nu se suprapună cu Turneele B+;
    •Evenimente demonstrative organizate de profesorii se sport sau cu ajutorul profesorilor de sport (Ex. Recreația Mare, Maxim Valentin 2017);
    •Evenimente demonstrative organizate în locuri publice (Ex. Caravana TDM Agnita, Zedler Csaba 2017, Suceava Neconvențional, Platoul Central Suceava, Beniamin Husarciuc 2017);

    Mai mult, Vinerea Mare 7 Aprilie 2018 tocmai a fost declarată oficial zi liberă. Unii organizatori și-au manifestat deja dorința de a chiuli de la bătutul covoarelor și frământatul cozonacilor și intenționează să organizeze ceva mișcare și în week-end-ul dinaintea Paștelui.
    Haideți să fim inventivi!
    Haideți să fim inovativi!
    Haideți să fim pasionați!

    AmaTur România poate propune mai mult de 112 Evenimente pentru sărbătoarea mondială a tenisului de masă.
    Momentan sunt anunțate 68 de evenimente în 46 de țări.
    Haideți să triplăm numărul!

    Vă rugăm ca în decursul acestei săptămâni 12-18 Martie 2018 să ne transmiteți printr-un post dedicat intențiile dumneavoastră în următoarea formă:
    Județ - Localitate - Organizatori - Data evenimentului - Sala de sport/Loc public - Număr de mese - Număr de jucători - Categorii

    Vă mulțumim! Forza AmaTur!
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat centralizator

    WTTD - AmaTur România 2018
    No. City County Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players
    1 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magic Spin Arena 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 36
    2 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magic Spin Arena 12.04.2018 6 1 Double 48
    3 Iași Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 14.04.2018 2 1 M 12
    4 Iași Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 15.04.2018 2 1 A/Î 12
    5 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club IBEROM 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 24
    6 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club IBEROM 15.04.2018 4 1 Double 32
    7 Bistrița Bistrita Nasaud Apian Florin Sala Ghe. Bogza 11.04.2018 16 2 E/O+A/Î 64
    8 Brașov Brașov Bondoc Alexandru Liceul Energetic 14.04.2018 8 1 Î 48
    9 Brașov Brașov Szelyes Ioan Tenis Arena 14.04.2018 8 1 A 48
    10 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 14.04.2018 2 1 E/O 12
    11 Târgoviște Dâmbovița Manoiu Claudiu Lazaroiu Adrian Liceul IHR 14.04.2018 5 2 E/O+A/Î 49
    12 Giurgiu Giurgiu Dena Corneliu Badulescu Rafael Sala Marin Anastovici 06.04.2018 12 3 E/O+A/Î+M 60
    13 Giurgiu Giurgiu Dena Corneliu Badulescu Rafael Clubul Ion Vinea 14.04.2018 3 1 Double 24
    14 Botoșani Botoșani Popescu Doru Viorel Sala ACS Ardex 14.04.2018 4 1 A/Î 32
    15 Botoșani Botoșani Popescu Doru Viorel Sala ACS Ardex 15.04.2018 4 1 Double 32
    16 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Școala nr. 10 28.03.2018 16 Different School 400
    17 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Ursulescu Ioan Școala nr. 10 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54
    18 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Ursulescu Ioan Școala nr. 10 14.04.2018 9 1 Double 36
    19 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Ping Pong 2003 - AJTM 12.04.2018 2 1 Double 16
    20 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Sala Polivalenta 14.04.2018 10 4 E+O+A+Î 80
    21 Ploiești Prahova Avram Nicolae Marian Bogdan Tel George Jr. 15.04.2018 5 2 E/O+A/Î 48
    22 Brașov Brașov Tutoveanu Razvan Antal Denes Sala Sporturilor 12.04.2018 2 1 Double 12
    23 Brașov Brașov Tutoveanu Razvan Antal Denes CFR + Sala Sporturilor 14.04.2018 3 1 O/A/Î 18
    24 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 12.04.2018 2 1 Double 16
    25 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex Aria Sport 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    26 Ditrau Harghita Heja Zoltan Heja Zsolt Sala Gal Ferenc 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    27 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 11.04.2018 10 1 Double 30
    28 Oradea Bihor Sferlea Marius PingPongMania 12.04.2018 12 1 Double 30
    29 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 13.04.2018 10 2 E/O+A/Î 36
    30 Oradea Bihor Sferlea Marius PingPongMania 14.04.2018 12 2 E/O+A/Î 36
    31 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 14.04.2018 10 8 Mini AmaTur 60
    32 Oradea Bihor Varady Tibor TibClau Arena 15.04.2018 8 2 E/O+A/Î 24
    33 Marghita Bihor Ionescu Mihai Sport Club Junior Marghita 15.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    34 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad 10.04.2018 5 1 E/O/A/Î 16
    35 Arad Arad Kaposta Victor CSM Arad 11.04.2018 9 2 E/O+A/Î 24
    36 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad 13.04.2018 5 1 E/O/A/Î 16
    37 Arad Arad Lacatis Ghita Neamt Doru CSM Arad 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 24
    38 Timisoara Timis Mihalca Eleonora Colegiul Tehnic de Vest 12.04.2018 4 1 A/Î 16
    39 Timisoara Timis Mihalca Eleonora Colegiul Tehnic de Vest 13.04.2018 4 1 E/O 16
    40 Timisoara Timis Fikl Gheorghe Colegiul Tehnic de Vest 14.04.2018 5 1 Double 16
    41 Timisoara Timis Danescu Bogdan Club 11 15.04.2018 7 2 E/O+A/Î 16
    42 Victor Vlad Delamarina Timis Ticu Sorin Victor Vlad Delamarina 14.04.2018 3 1 E/O/A/Î 18
    43 Lugoj Timis Ignat Cristian Scoala Harul Lugoj 13.04.2018 4 2 Mini AmaTur 20
    44 Lugoj Timis Ignat Cristian Scoala Harul Lugoj 15.04.2018 5 1 Double 16
    45 Sannicolau Mare Timis Mitar Marius Tiberiu Ama Baymitt 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 12
    46 Teregova Caras Severin Roseti Ionut Lungocea Ionut Sala Sport Teregova 10.04.2018 4 1 E/O/A/Î 20
    47 Resita Caras Severin Turburan Ioan Csaky Tiberiu Scoala generala nr. 7 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24
    48 Oravita Caras Severin Put Gabriel Scoala Romul Ladea 15.04.2018 6 1 E/O/A/Î 16
    49 Hunedoara Hunedoara Pavel Calin Scoala Gimnaziala nr. 2 12.04.2018 2 1 E/O/A/Î 10
    50 Deva Hunedoara Postelnicu Mihai Liceul Grigore Moisil 14.04.2048 4 2 E/O+A/Î 24
    51 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 12.04.2018 6 1 Double 24
    52 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 13.04.2018 6 1 Teams 24
    53 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 48
    54 Sf. Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin Saint George 13.04.2018 8 1 Double 24
    55 Sf. Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin Saint George 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    56 Craiova Dolj Raducan Bogdan Sala CSS Craiova 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    57 Drobeta T Severin Mehedinti Gheorghe Nicu Liceul Pedagogic 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    58 Ramnicu Valcea Valcea Lupsa Bogdan Sala Gardenia 15.04.2018 2 1 Double 12
    59 Pitesti Arges Toma Florin Scoala Matei Basarab 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54
    60 Targu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Liceul Tudor Vladimirescu 14.04.2018 5 2 E/O+A/Î 30
    61 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 15.04.2018 9 2 Mini AmaTur 54
    62 Topoloveni Arges Botirca Sorin Liceul Ion Mihalache 15.04.2018 4 2 E/O+A/Î 24
    63 Ramnicu Valcea Valcea Lupsa Bogdan Supermarket Cozia 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 36
    64 Nasaud Bistrita Nasaud Spaller Tiberiu Scoala Mihai Eminescu 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    65 Targu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Liceul Tudor Vladimirescu 15.04.2018 5 1 Double 30
    66 Nasaud Bistrita Nasaud Spaller Tiberiu Scoala Mihai Eminescu 13.04.2018 4 1 Double 24
    67 Galati Galati Petrin Mitica CS Activ 12.04.2018 6 1 Double 48
    68 Galati Galati Petrin Mitica CS Activ 14.04.2018 6 1 E/O+A/Î 36
    69 Galati Galati Petrin Mitica CS Activ 15.04.2018 6 2 Mini AmaTur 36
    70 Tecuci Galati Cristovici Viorel Postenicu Ciprian Romstal Tenis Arena 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    71 Agnita Sibiu Cioca Raul Pascu Raul Sala de la Prut 12.04.2018 4 3 Mini AmaTur 24
    72 Agnita Sibiu Zedler Csaba & comp. Parcul Eroilor 13.04.2018 12 Enjoy WTTD 400
    73 Agnita Sibiu Zedler Csaba Cioca Raul Sala A.T. Laurian 14.04.2018 12 1 E/O/A/Î 48
    74 Falticeni Suceava Postelnicu Ionut UM Jandarmi 11.04.2018 3 1 A/Î 24
    75 Falticeni Suceava Mosneagu Claudia CT Mihai Bacescu 12.04.2018 6 1 Mini AmaTur 48
    76 Falticeni Suceava Badarau Bogdan CN Nicu Gane 13.04.2018 4 1 A/Î 20
    77 Falticeni Suceava Matei Gabriel CN Vasile Lovinescu 11.04.2018 4 1 A/Î 24
    78 Falticeni Suceava Purdila Dan CT Mihai Bacescu 15.04.2018 4 1 Double 24
    79 Falticeni Suceava Cozma Catalin Ungureanu Catalin CT Mihai Bacescu 13.04.2018 4 1 E/O 24
    80 Falticeni Suceava Coman Catalin Esplanada Centrala 14.04.2018 3 Tenis 4ALL 200
    81 Roman Neamt Laic Mihai Padurariu Ciprian CFR Arena 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 20
    82 Roman Neamt Laic Mihai Padurariu Ciprian CFR Arena 15.04.2018 2 1 Double 20
    83 Bucuresti Bucuresti Dutu Catalin Top Tenis Arena 14.04.2018 16 2 A + Î 96
    84 Bucuresti Bucuresti Dutu Catalin Top Tenis Arena 15.04.2018 12 2 E + O 72
    85 Curtea de Arges Arges Vladu Nicolae Dacia Service 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 14
    86 Curtea de Arges Arges Rada Florin Dacia Service 15.04.2018 2 1 Double 16
    87 Calarasi Calarasi Stanciu Silviu Grup Scolar Danubius 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24
    88 Calarasi Calarasi Stanciu Silviu Grup Scolar Danubius 14.04.2018 6 1 Double 24
    89 Bârghiș Sibiu Toader Celina Timar Doina Scoala Bârghiș 13.04.2018 2 Different School 50
    90 Iacobeni Sibiu Zamacau Vasile Veza Alezandru Liceul Tehnologic 13.04.2018 2 Different School 100
    91 Cisnadie Sibiu Govoreanu Florin Weiss Simona Liceul Tehnologic 12.04.2018 7 1 Double 32
    92 Cisnadie Sibiu Govoreanu Florin Weiss Simona Liceul Tehnologic 14.04.2018 7 1 E/O/A/Î 42
    93 Deva Hunedoara Manea Cristian Postelnicu Mihai Scoala Andrei Saguna 13.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16
    94 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 13.04.2018 10 1 Double 40
    95 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 14.04.2018 12 2 E/O+A/Î 72
    96 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 14.04.2018 4 2 Mini AmaTur 24
    97 Aiud Alba Dirlea Ionel SalaSporturilor 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 36
    98 Comanesti Bacau Rosu Gabriel CT Dimitre Ghica 13.04.2018 3 1 Mini AmaTur 18
    99 Comanesti Bacau Darie Gabriel Scoala Ciprian Porumbescu 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54
    100 Comanesti Bacau Anastasiu Constantin Scoala Ciprian Porumbescu 15.04.2018 9 1 Double 20
    101 Focsani Vrancea Corcoz Costin CT Gheorghe Asachi 12.04.2018 6 1 Mini AmaTur 36
    102 Focsani Vrancea Corcoz Costin CT Gheorghe Asachi 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    103 Străoane Vrancea Popescu Mihai Scoala Straoane 06.04.2018 2 Different School 40
    104 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 13.04.2018 4 1 Î 24
    105 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 14.04.2018 4 2 O+A 48
    106 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 15.04.2018 4 1 E 24
    107 Valea Lupului Iasi Plamada Lucian Scoala Valea Lupului 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    108 Reghin Mures Kantor Imre Zoltan Caminul de copii 12.04.2018 4 1 Double 24
    109 Reghin Mures Kantor Imre Zoltan Caminul de copii 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    110 Targu Mures Mures Ciurca Ovidiu Sarcani Andrei TT Concept Adial 14.04.2017 10 1 E/O/A/Î 60
    111 Targu Neamt Neamt Pintrijel Eugen Scoala Domneasca 12.04.2018 5 1 Double 24
    112 Targu Neamt Neamt Pintrijel Eugen Scoala Domneasca 14.04.2018 5 1 E/O/A/Î 30
    113 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Liceul Ion Luca 21.04.2018 4 2 E/O+A/Î 32
    114 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Liceul Ion Luca 22.04.2018 4 3 Mini AmaTur 48
    115 Turda Cluj Pop Cosmin Liceul Liviu Rebreanu 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 36
    116 Medias Sibiu Pinzar Raisa Rusu Marian Sala Romgaz 04.04.2018 12 3 Mini AmaTur 100
    117 Dumbraveni Sibiu Holom Dorin Liceul Timotei Cipariu 14.04.2018 5 2 Mini AmaTur 30
    118 Piatra Neamt Neamt Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Colegiul Tehnic Forestier 13.04.2018 3 1 Double 16
    119 Piatra Neamt Neamt Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Colegiul Tehnic Forestier 14.04.2018 3 1 E/O/A/Î 18
    120 Constanta Constanta Fratea Aurel Scoala Maistri Militari 12.04.2018 2 1 Double 12
    121 Techirghiol Constanta Fratea Aurel Sala Sporturilor 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 32
    122 Mangalia Constanta Panaite Ionel Scoala Gimnaziala 2 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 48
    123 Pelișor Sibiu Kolbel Valentina Magazinul din Sat 1 Ping Pong 4All 21
    124 Brădeni Sibiu Bonea Ioan Fother in Law`s Garage 1 Garajul Altfel 8
    125 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 15.04.2018 6 1 Mini AmaTur 24
    126 Topliţa Harghita Campian Zoltan Malnasi Eke Ferencz Primaria Toplita 13.04.2018 3 1 Mini AmaTur 18
    127 Topliţa Harghita Campian Zoltan Malnasi Eke Ferencz Primaria Toplita 14.04.2018 3 1 E/O/A 18
    128 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 06.04.2018 4 1 Mini AmaTur 24
    129 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 07.04.2018 4 1 Mini AmaTur 24
    130 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 32
    131 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 12.04.2018 4 1 Double 24
    132 Blaj Alba Comsa Cristi Scoala P.P. Aron 12.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16
    133 Blaj Alba Balu Dan Colegiul IM Clain 13.04.2018 10 1 Mini AmaTur 32
    134 Blaj Alba Zedler Iuliu Parc Avram Iancu 13.04.2018 3 1 Funny TT 18
    135 Blaj Alba Zedler Iuliu Colegiul IM Clain 14.04.2018 10 1 E/O/A/Î 48
    136 Blaj Alba Zedler Iuliu Colegiul IM Clain 15.04.2018 10 1 Veterans 16
    137 Blaj Alba Zedler Iulia Badea Paul Colegiul Timotei Cipariu 15.04.2018 3 1 Double 24
    138 Mioveni Arges Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24
    139 Mioveni Arges Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 15.04.2018 6 1 Double Veterans 20
    140 Chișineu-Criș Arad Meszar Razvan Liceul Teoretic Mihai Veliciu 11.04.2018 4 2 Mini AmaTur 20
    141 Mioveni Arges Petrescu Liviu Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 06.04.2018 9 1 E/O/A/Î 54
    142 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 12.04.2018 4 1 O 24
    143 Topliţa Harghita Campian Zoltan Primaria Toplita 15.04.2018 3 1 Î 18
    144 Brădeni Sibiu Lacatus Tely Scoala Generala Brădeni 13.04.2018 2 Different School 30
    145 Târgoviște Dâmbovița Lazaroiu Adrian Liceul IHR 14.04.2018 5 1 Double 50
    146 Târgoviște Dâmbovița Lazaroiu Adrian Club Zoom 15.04.2018 7 2 A+Î 36
    147 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex Aria Sport 15.04.2018 10 4 Mini AmaTur 60
    148 Tulcea Tulcea Manea Mihaita DJTS Tulcea Sala Polivalenta 06.04.2018 4 1 Mini AmaTur 32
    149 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian DJTS Tulcea Scoala nr. 4 06.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16
    150 Ploiești Prahova Iancu George Indoor Table Tennis 10.04.2018 6 Journalist celebrate.. 20
    151 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 10.04.2018 10 2 Veterans + Mini AmaTur 52
    152 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 11.04.2018 10 2 Double 52
    153 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 13.04.2018 10 2 Teams 60
    154 Tarnaveni Mures Chibulcutean Ioan Liceul Andrei Barseanu 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 30
    155 Blaj Alba Balu Dan Colegiul IM Clain 11.04.2018 4 1 Bosch Corporate 16
    156 Miercurea Ciuc Harghita Lakatos Zsolt Incze Levente Scoala József Attila 14.04.2018 16 3 Mini AmaTur + Î + E/O/A 90
    157 Cluj Napoca Cluj Radu Serban Baza sportiva Gheorgheni 14.04.2048 6 1 E/O/A/Î 30
    158 Cluj Napoca Cluj Radu Serban Polux Center Decathlon 15.04.2048 4 1 E/O/A/Î 24
    Ultima editare de marcelgiosan; 25.mar.2018, 19:48.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      1. Brăila - Brăila - Ion Marius și Giosan Marcel - 14.04.2018 - Magic Spin Arena - 6 mese - 36 jucători - Open + Amatori;
      2. Brăila - Brăila - Ion Marius și Giosan Marcel - 12.04.2018 - Magic Spin Arena - 6 mese - 48 jucători - Dublu;
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        3. Iasi - Iasi - Bogdan Axinte - 14.04.2018 - TopSpin Arena - 2 mese - 12 jucatori - Masters.
        4. Iasi - Iasi - Bogdan Axinte - 15.04.2018 - TopSpin Arena - 2 mese - 12 jucatori - Amatori.
        Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
        Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
        Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

        Comentariu


        • #5
          5. Tulcea - Gherasim Iulian - 14.04.2018 - Club IBEROM - 4 mese - 24 jucători Open + Amatori.
          6. Tulcea - Gherasim Iulian - 15.04.2018 - Club IBEROM - 4 mese - Concurs de dublu - 16 echipe - Open + Amatori

          Comentariu


          • #6
            7. Bistrita - BN - Apian Florin - 11.04.2018 - Sala `Gheorghe Bozga` - 16 mese - 64 jucatori - E+O, Amatori
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • #7
              8. Brasov- Lic. Energetic - Alexandru Bondoc - 8 mese - 48 (incepatori);
              9. Brasov- Tenis Arena - Szelyes Ioan -8 mese - 48 (avansati);
              10. Brasov - Gry Club - Vladoiu Gelu - 2 mese - 12 (open/elite)
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #8
                11. Târgoviște - Dâmbovița - Manoiu Claudu, Lazaroiu Adrian, Darmaz Ion - 14.04.2018 - Liceul Ion Heliade Radulescu - 5 mese - 24 jucători - Amatori, 24 jucători - Open;
                Ultima editare de marcelgiosan; 12.mar.2018, 18:47.
                Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                FH - Yasaka Mark V Max
                BH- Yasaka Mark V Max

                Comentariu


                • #9
                  12. Giurgiu - Giurgiu - Dena Corneliu+Badulescu Rafael - 15 Apr. - Sala de sport Marin Anastasovici - 12 mese - 40 - Amatori, Open/Elite
                  13. Giurgiu - Giurgiu - Dena Corneliu+Badulescu Rafael - 15 Apr. - Sala de sport Marin Anastasovici - 12 mese - 40 - Turneu de Dublu
                  Ultima editare de marcelgiosan; 12.mar.2018, 20:15.

                  Comentariu


                  • #10
                    14. Botosani - Botosani - Popescu Doru Viorel - 14.04.2018, Sala ACS ARDEX BOTOSANI - 4 mese - 32 jucatori - Amatori (A/Î)
                    15. Botosani - Botosani - Popescu Doru Viorel - 15.04.2018, Sala ACS ARDEX BOTOSANI - 4 mese - 32 jucatori - Dublu.
                    Ultima editare de marcelgiosan; 13.mar.2018, 09:14.

                    Comentariu


                    • #11
                      16. Bacău - Bacău - Rojnita Sebastian - 28.03.2018 - Scoala 10 "Săptămâna altfel" - 16 mese - 400 de elevi;
                      17. Bacău - Bacău - Rojnita Sebastian și Ursulescu Puiu - 14.04.2018 - Scoala 10 - 9 mese - 54 jucători - Open + Amatori;
                      18. Bacău - Bacău - Rojnita Sebastian și Ursulescu Puiu - 15.04.2018 - Scoala 10 - 9 mese - 36 jucători - Dublu;
                      Ultima editare de marcelgiosan; 13.mar.2018, 09:14.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        19. Botosani - Botosani - Corneanu Sorin - 12.04.2018 - Sala AJTM Botosani - 2 mese - 24 jucatori - dublu

                        20. Botosani - Botosani - Corneanu Sorin - 14.04.2018 - Sala Polivalenta Elisabeta Lipa Botosani - 10 mese - 80 jucatori - sambata 14 aprilie - 4 categorii - Elite/Open/Avansati/Incepatori
                        Ultima editare de sorin_client; 13.mar.2018, 10:17.
                        Blade: lemn off...ce lemn !
                        Bh: cu tepi
                        Fh: fara tepi

                        Comentariu


                        • #13
                          21. Prahova- Ploiesti- Avram Nicolae,Marian Bogdan- 15.04.2018- Sala 'TelGeorge JR'.- 5 mese- 24 jucatori Amatori ,24 jucatori Open
                          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • #14
                            22. Brasov - Brasov - Tutoveanu Razvan/Antal Denes - 12.04.2018 - Sala Sporturilor + Sala C. F. R (Gry Club II) - 2+1 mese - 18 jucători - Dublu
                            23. Brasov - Brasov - Tutoveanu Razvan/Antal Denes - 14.04.2018 - Sala Sporturilor + Sala C. F. R (Gry Club II) - 2+1 mese - 18 jucători - O/A/Î
                            Ultima editare de marcelgiosan; 13.mar.2018, 11:44.

                            Comentariu


                            • #15
                              24. Brasov - Gry Club - Vladoiu Gelu - "Dublu" - 2 mese - 8 echipe -16 jucatori (joi 12.04.2018 )
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X