Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Anul acesta,cele 8 evenimente omagiale WTTD 2019 organizate in Agnita si localitatile limitrofe au contabilizat cca 250 de participanti,in mare parte copii si elevi.
    Cei mai multi au fost in comuna Chirpar,cca 100,adica toti elevii si profesorii prezenti in scoala vineri la ora amiezii s-au delectat timp de o ora in compania ping-pongului!CHAPEAU!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • Postat în original de csabazedler Vezi post
      Anul acesta,cele 8 evenimente omagiale WTTD 2019 organizate in Agnita si localitatile limitrofe au contabilizat cca 250 de participanti,in mare parte copii si elevi.
      Cei mai multi au fost in comuna Chirpar,cca 100,adica toti elevii si profesorii prezenti in scoala vineri la ora amiezii s-au delectat timp de o ora in compania ping-pongului!CHAPEAU!
      Da, cam asta insemna pasiune si implicare la maximum, dle Zedler, vorba dvs. : CHAPEAU! Sanatate deplina si suces mai departe !
      MAZUNOV-FL-109GR.
      DONIC BLUEFIRE M2
      DONIC BLUEFIRE M2

      Comentariu


      • Centralizator WTTD 2019

        WTTD - AmaTur România 2019
        No. County City Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players Prezență
        1 Sibiu Agnita Zedler Csaba La Prut Arena 05.04.2019 4 1 Old Boys 8 11
        2 Sibiu Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 3 3 Mini AmaTur 30 26
        3 Sibiu Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 10
        4 Alba Aiud Dîrlea Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 30
        5 Alba Alba Iulia Pralea Constantin Apulum Hall 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 29
        6 Arad Arad Lăcătiș Ghiță Neamț Doru CSM Arena 06.04.2019 8 3 E/O+A+Î 60 51
        7 Arad Arad Kapostă Victor CSM Arena 03.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 36
        8 Arad Arad Herteg Doru CSM Arena 02.04.2019 8 2 Marțienii 48 44
        9 Arad Arad Herteg Doru CSM Arena 05.04.2019 8 2 Vinerenii 48 36
        10 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 03.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
        11 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 04.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
        12 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 20
        13 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Miron Călin No. 10 School 06.04.2019 9 2 E/O+A+Î 54 48
        14 Bacău Bacău Cârnu Eugen Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 31
        15 Prahova Băicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Băicoi Arena 06.04.2019 16 3 E/O+A+Î 96 31
        16 Prahova Băicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Băicoi Arena 06.04.2019 16 1 Double 32 14
        17 Sibiu Bârghiș Toader Cecilia Timar Doina Bârghiș School 05.04.2019 2 1 Different School 20 38
        18 Bistrița Năsăud Bistrița Apian Florin Garaz Mircea Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 16 2 E/O+A/Î 64 35
        19 Bistrița Năsăud Bistrița Apian Florin Garaz Mircea Gheorghe Bozga Arena 10.04.2019 10 1 Double 36 34
        20 Alba Blaj Comșa Cristian Pavel P. Aron School 03.04.2019 3 1 Mini AmaTur 48 60
        21 Alba Blaj Balu Dan I.M. Clain High School 03.04.2019 4 1 Bosch Corporate 16 8
        22 Alba Blaj Zedler Iuliu Avram Iancu Park 04.04.2019 3 1 Funny TT Games 16 42
        23 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 04.04.2019 6 1 Mini AmaTur 48 27
        24 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 29
        25 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Simple 36 12
        26 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Double 32 14
        27 Botoșani Botoșani ACS Ardex Popescu Doru Ardex Arena 06.04.2019 7 2 E/O+A/Î 49 14
        28 Botoșani Botoșani ACS Ardex Popescu Doru Ardex Arena 07.04.2019 3 1 Double 42 10
        29 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 E+O+A+Î 60 63
        30 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 10.04.2019 10 4 Double 16 14
        31 Hunedoara Brad Oprean Andrei Sava Teodor HCC School 07.04.2019 3 1 Joyson Safety Sistems 18 21
        32 Sibiu Brădeni Lacatus Telu Bradeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20 24
        33 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magenta 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 28
        34 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 04.04.2019 2 1 E/O 12 8
        35 Brașov Brașov Bondoc Alexandru Energetic High School 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 24 39
        36 Brașov Brașov Antal Denes Polivalent Hall 04.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12 12
        37 Bucuresti Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 06.04.2019 22 2 A+Î 132 64
        38 Bucuresti Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 07.04.2019 16 2 E+O 96 70
        39 Sibiu Chirpar Aldea Mihaela Nitescu Horea Chirpar School 05.04.2019 2 1 Different School 20 100
        40 Bihor Chișineu Criș Meszar Rasvan Mihai Veliciu High School 06.04.2019 4 4 Mini AmaTur 25 20
        41 Sibiu Cisnădie Govoreanu Florin Tehnologic High School 07.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 18
        42 Bacău Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 40
        43 Bacău Comănești Roșu Gabriel Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 3 1 Mini AmaTur 20
        44 Bacău Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 9 1 Double 36 8
        45 Constanta Constanta Lica George Panaite Ionel Eden Club 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 40
        46 Dolj Craiova Răducan Bogdan CSS Hall 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 21
        47 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Pampu Nicolae Polivalent Hall 04.04.2019 6 4 Mini AmaTur 36 41
        48 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Pampu Nicolae Polivalent Hall 04.04.2019 6 1 Double 20 42
        49 Argeș Curtea de Argeș Vladu Nicolae AS Dacia Service 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 17
        50 Cluj Dej Pop Dănuț Dezso Attila CS Dej Club 06.04.2019 10 3 E/O+A+Î 60 41
        51 Hunedoara Deva Szakacs Raul Andrei Muresanu School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 14 11
        52 Hunedoara Deva Boznea Daniel Grigore Moisil High School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 40 36
        53 Harghita Ditrău Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 2 E/O+A/Î 60 70
        54 Harghita Ditrău Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 1 Double 60 32
        55 Mehedinți Drobeta Tr. Severin Vijaica Florin Draghici Dumitru Titeica High Schol 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 21
        56 Sibiu Dumbraveni Holom Dorin Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 3 1 Mini AmaTur 18 15
        57 Suceava Fălticeni Cozma Cătălin Băcescu High School 07.04.2019 6 2 E+O 36
        58 Prahova Filipestii de Targ Mos Florin Avram Nicolae Filipestii de Targ School 04.04.2019 2 2 Mini AmaTur 16 16
        59 Vrancea Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 29
        60 Vrancea Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 10
        61 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 04.04.2019 6 1 Double 36 36
        62 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2019 6 1 Î 36 19
        63 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 07.04.2019 6 1 E/O/A 36 21
        64 Sibiu Iacobeni Zamacau Vasile Veza Alex Iacobeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20 42
        65 Iași Iași Axinte Bogdan Gasner Paul TopSpin Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12 12
        66 Iași Iași Părăscuță Daniel Club Viper 07.04.2019 4 1 A 24 14
        67 Iași Iași Drăgan Petru Ioan Club Viper 08.04.2019 4 1 E/O 24 24
        68 Iași Iași Plamadă Lucian Club Viper 06.04.2019 4 1 O/A 24 14
        69 Iași Iași Pristavu Bogdan Petru Poni High School 06.04.2019 6 1 Î 24 18
        70 Iași Iași Ciobotaru Gigi CSM Iași 06.04.2019 8 2 Open+Amatori 48 28
        71 Alba Jidvei Gaspar Andras Jidvei Hall 06.04.2019 3 1 Village Cup 48 42
        72 Timiș Lugoj Ignat Cristian Harul School 06.04.2019 4 3 Mini AmaTur 30 16
        73 Timiș Lugoj Ignat Cristian Harul School 07.04.2019 4 1 Double 28 16
        74 Timiș Lugoj Clubul Maraton 93 Vargatu Dorina C. Brediceanu High School 04.04.2019 4 4 Mini AmaTur 50 38
        75 Sibiu Medias Victor Ilie Zedler Csaba TM Romgaz 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 48 30
        76 Harghita Miercurea Ciuc Incze Levente Tamas Szilard Magtar Arena 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 44
        77 Argeș Mioveni Toma Florin Liviu Rebreanu School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 26
        78 Bistrița Năsăud Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 06.04.2019 4 1 A/Î 24
        79 Bistrița Năsăud Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 05.04.2019 4 1 Double 24
        80 Harghita Odorheiu Secuiesc Balint Gabor Fit Feel & Wellness Club 08.04.2019 6 1 E/O/A/Î 16 16
        81 Bihor Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 02.04.2019 12 1 A/Î 36 18
        82 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 03.04.2019 12 1 Double 32 22
        83 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 05.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 50
        84 Bihor Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 06.04.2019 12 1 E/O 36 8
        85 Caraș Severin Oravița Put Gabriel Romul Ladea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 24
        86 Iași Pașcani Albu Catalin Ifrim Radu CFR Pascani Arena 06.04.2019 10 2 E/O/A+Î 60 41
        87 Sibiu Pelișor Kolbel Valentina Zedler Csaba Market 05.04.2019 1 1 TT4FUN 20 19
        88 Neamț Piatra Neamț Bubulac Cristi Forestier High School 06.04.2019 4 2 E/O/A+Î 32 22
        89 Argeș Pitești Toma Florin No. 19 School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 30
        90 Argeș Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 3 Mini AmaTur S. 30 59
        91 Argeș Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 1 Mini AmaTur D. 30 32
        92 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 02.04.2019 6 1 Journalists 12 9
        93 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 1 Double 18 12
        94 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 04.04.2019 6 1 Teams 15 16
        95 Prahova Ploiești Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 05.04.2019 6 2 E/O+A/Î 30 22
        96 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 02.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 28
        97 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 07.04.2019 16 3 E/O +A+Î 96 103
        98 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 07.04.2019 16 1 Double 32 32
        99 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 01.04.2019 6 1 E/O+A/Î 36 25
        100 Vâlcea Râmnicu Vâlcea Lupșa Bogdan CET Ostroveni 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 48 48
        101 Mureș Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 28 22
        102 Mureș Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 06.04.2019 4 1 Double 28 12
        103 Caraș Severin Reșița Csaky Tiberiu Craiovan Victor No. 7 School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 32
        104 Neamț Roman Baisan Paul CFR Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 16 16
        105 Suceava Salcea Morosan Marian Galateanu Sorin Salcea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 20 20
        106 Suceava Salcea Morosan Marian Scoala Salcea 06.04.2019 3 1 Mini AmaTur 15 12
        107 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 32
        108 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 1 Double 48 32
        109 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex No. 9 School 06.04.2019 9 1 E/O/A/Î 54 38
        110 Sibiu Sibiu Barac Marius Transilvania Hall 03.04.2019 7 1 E/O/A/Î 42 42
        111 Mureș Sighișoara Tipser Gabriel Oneț Nicolae Mircea Eliade High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 36
        112 Ialomița Slobozia Vlase Gheorghe Polivalent Hall 03.04.2019 12 4 E+O+A+Î 72 81
        113 Vrancea Straoane Popescu A. Mihai Manolache Mihalea No. 1 School 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 12
        114 Vrancea Straoane Popescu A. Mihai Ragea Costică No. 2 School 07.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 10
        115 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 06.04.2019 12 1 Double 96 40
        116 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 07.04.2019 12 2 E+O+A+Î 96 65
        117 Dâmbovița Târgoviște Lăzăroiu Adrian Darmaz Ion IHR High School 06.04.2019 5 2 E/O+A/Î 55 36
        118 Gorj Târgu Jiu Cruceru Sergiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 16
        119 Mureș Târgu Mureș Șarcani Andrei Ciurca Ovidiu TT Concept Adial Arena 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 39
        120 Neamț Târgu Neamț Bobu Ștefan Minodor Grigore Ghica School 06.04.2019 6 2 E/O/A+Î 36 10
        121 Covasna Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Kerekes Barnabas Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 24
        122 Covasna Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Kerekes Barnabas Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 1 Double 36 12
        123 Mureș Târnăveni Chibulcutean Ioan 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 26
        124 Constanța Techirghiol Fratea Aurel Leolea Andrei Polivalent Hall 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 32 32
        125 Galați Tecuci Cristovici Viorel Romstal Arena 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 24
        126 Timiș Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 50 32
        127 Timiș Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 07.04.2019 6 1 Double 36 20
        128 Timiș Timișoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 04.04.2019 4 1 A/Î 24 16
        129 Timiș Timișoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 05.04.2019 4 1 E/O 24 20
        130 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 05.04.2019 4 1 Double 32 26
        131 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 35
        132 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 05.04.2019 4 1 Mini AmaTur 24 10
        133 Cluj Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 36
        134 Iași Valea Lupului Plamada Lucian Valea Lupului Arena 07.04.2019 4 1 Double 16 16
        135 Maramureș Vișeu de Sus Galbăn Călin Polivalent Hall 06.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 26
        136 Sălaj Zalău Ciupe Alin Ciupe Sport Arena 27.03.2019 4 1 E/O/A/Î 30 22
        859 214 4961 3767
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • Bilanț 2019

          Din 136 de turnee anunțate s-au ținut 130, distribuite astfel:
          - Turnee B+ punctate - 76;
          - Turnee Mini AmaTur - 18;
          - Turnee Dublu - 19;
          - Turnee TT4FUN - 17.

          Participanți - 3767 persoane.
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • Link-uri albume poze Facebok sau www.amatur.ro

            WTTD - AmaTur România 2019
            No. City Venue Event data Categories Link www.amatur.ro or Facebook AmaTur România - Photo
            1 Agnita La Prut Arena 05.04.2019 Old Boys https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343827455741920
            2 Agnita GD Teuch School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1344291392362193
            3 Agnita GD Teuch School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2183
            4 Aiud Polivalent Hall 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2183
            5 Alba Iulia Apulum Hall 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2185
            6 Arad CSM Arena 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2186
            7 Arad CSM Arena 03.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2172
            8 Arad CSM Arena 02.04.2019 Marțienii https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345114075613258
            9 Arad CSM Arena 05.04.2019 Vinerenii https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345251912266141
            10 Arad Children`s Palace 03.04.2019 Mini AmaTur Canceled!
            11 Arad Children`s Palace 04.04.2019 Mini AmaTur Canceled!
            12 Arad Children`s Palace 05.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343831859074813
            13 Bacău No. 10 School 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2187
            14 Bacău Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2230
            15 Băicoi Băicoi Arena 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2188
            16 Băicoi Băicoi Arena 06.04.2019 Double No photos available!
            17 Bârghiș Bârghiș School 05.04.2019 Different School No photos available!
            18 Bistrița Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2173
            19 Bistrița Gheorghe Bozga Arena 10.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350056458452353
            20 Blaj Pavel P. Aron School 03.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339603169497682
            21 Blaj I.M. Clain High School 03.04.2019 Bosch Corporate https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339597949498204
            22 Blaj Avram Iancu Park 04.04.2019 Funny TT Games https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343842569073742
            23 Blaj I.M. Clain High School 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343845659073433
            24 Blaj I.M. Clain High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2189
            25 Blaj I.M. Clain High School 07.04.2019 Veterans Simple https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347876192003713
            26 Blaj I.M. Clain High School 07.04.2019 Veterans Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347883068669692
            27 Botoșani Ardex Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2190
            28 Botoșani Ardex Arena 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347888065335859
            29 Botoșani Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 E+O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2191
            30 Botoșani Elsabeta Lipă Arena 10.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350059915118674
            31 Brad HCC School 07.04.2019 Joyson Safety Sistems https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347892342002098
            32 Brădeni Bradeni School 05.04.2019 Different School No photos available!
            33 Brăila Magenta 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2192
            34 Brașov Gry Club 04.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2178
            35 Brașov Energetic High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2193
            36 Brașov Polivalent Hall 04.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2177
            37 Bucuresti Top Tenis Arena 06.04.2019 A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2194
            38 Bucuresti Top Tenis Arena 07.04.2019 E+O No photos available!
            39 Chirpar Chirpar School 05.04.2019 Different School https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343868509071148
            40 Chișineu Criș Mihai Veliciu High School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345681108889888
            41 Cisnădie Tehnologic High School 07.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2232
            42 Comănești Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2195
            43 Comănești Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 Mini AmaTur Canceled!
            44 Comănești Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347902402001092
            45 Constanta Eden Club 07.04.2019 E/O+A/Î
            46 Craiova CSS Hall 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2196
            47 Cristian Polivalent Hall 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343848935739772
            48 Cristian Polivalent Hall 04.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343854172405915
            49 Curtea de Argeș AS Dacia Service 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2197
            50 Dej CS Dej Club 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2198
            51 Deva Andrei Muresanu School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345709738887025
            52 Deva Grigore Moisil High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2199
            53 Ditrău Gal Ferenc Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2200
            54 Ditrău Gal Ferenc Arena 06.04.2019 Double No photos available!
            55 Drobeta Tr. Severin Titeica High Schol 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2201
            56 Dumbraveni Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347910288666970
            57 Fălticeni Băcescu High School 07.04.2019 E+O Canceled!
            58 Filipestii de Targ Filipestii de Targ School 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343856642405668
            59 Focșani Ghe. Asachi High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2202
            60 Focșani Ghe. Asachi High School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346585578799441
            61 Galați CS Activ Arena 04.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343860032405329
            62 Galați CS Activ Arena 06.04.2019 Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2203
            63 Galați CS Activ Arena 07.04.2019 E/O/A http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2234
            64 Iacobeni Iacobeni School 05.04.2019 Different School https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343873129070686
            65 Iași TopSpin Arena 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2204
            66 Iași Club Viper 07.04.2019 A http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2235
            67 Iași Club Viper 08.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2243
            68 Iași Club Viper 06.04.2019 O/A http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2205
            69 Iași Petru Poni High School 06.04.2019 Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2206
            70 Iași CSM Iași 06.04.2019 Open+Amatori No photos available!
            71 Jidvei Jidvei Hall 06.04.2019 Village Cup https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346608025463863
            72 Lugoj Harul School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346612262130106
            73 Lugoj Harul School 07.04.2019 Double No photos available!
            74 Lugoj C. Brediceanu High School 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345133735611292
            75 Medias TM Romgaz 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2236
            76 Miercurea Ciuc Magtar Arena 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2237
            77 Mioveni Liviu Rebreanu School 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2238
            78 Năsăud Mihai Eminescu School 06.04.2019 A/Î Canceled!
            79 Năsăud Mihai Eminescu School 05.04.2019 Double Canceled!
            80 Odorheiu Secuiesc Fit Feel & Wellness Club 08.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2244
            81 Oradea PinPongMania Real 02.04.2019 A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2174
            82 Oradea King Pong Arena 03.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343839832407349
            83 Oradea King Pong Arena 05.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2180
            84 Oradea PinPongMania Real 06.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2207
            85 Oravița Romul Ladea School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2208
            86 Pașcani CFR Pascani Arena 06.04.2019 E/O/A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2209
            87 Pelișor Market 05.04.2019 TT4FUN No photos available!
            88 Piatra Neamț Forestier High School 06.04.2019 E/O/A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2210
            89 Pitești No. 19 School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2211
            90 Pitești Matei Basarab School 07.04.2019 Mini AmaTur S. https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347947435329922
            91 Pitești Matei Basarab School 07.04.2019 Mini AmaTur D. https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347952231996109
            92 Ploiești Indoor Table Tennis 02.04.2019 Journalists https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339543042837028
            93 Ploiești Indoor Table Tennis 03.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339578386166827
            94 Ploiești Indoor Table Tennis 04.04.2019 Teams https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343862719071727
            95 Ploiești Indoor Table Tennis 05.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2181
            96 Ploiești Tel George Jr. 02.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2171
            97 Ploiești Tel George Jr. 07.04.2019 E/O +A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2239
            98 Ploiești Tel George Jr. 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350012868456712
            99 Ploiești Indoor Table Tennis 01.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2170
            100 Râmnicu Vâlcea CET Ostroveni 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2240
            101 Reghin Reghin Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2212
            102 Reghin Reghin Arena 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346663585458307
            103 Reșița No. 7 School 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2241
            104 Roman CFR Arena 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2213
            105 Salcea Salcea School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2214
            106 Salcea Scoala Salcea 06.04.2019 Mini AmaTur No photos available!
            107 Sf. Gheorghe TopSpin St. George 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2215
            108 Sf. Gheorghe TopSpin St. George 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346685368789462
            109 Sibiu No. 9 School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2216
            110 Sibiu Transilvania Hall 03.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2175
            111 Sighișoara Mircea Eliade High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2217
            112 Slobozia Polivalent Hall 03.04.2019 E+O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2176
            113 Straoane No. 1 School 05.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343877289070270
            114 Straoane No. 2 School 07.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350029165121749
            115 Suceava Stefan cel Mare High School 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346703958787603
            116 Suceava Stefan cel Mare High School 07.04.2019 E+O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2242
            117 Târgoviște IHR High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2218
            118 Târgu Jiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2219
            119 Târgu Mureș TT Concept Adial Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2220
            120 Târgu Neamț Grigore Ghica School 06.04.2019 E/O/A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2221
            121 Târgu Secuiesc Nagy Mozes High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2222
            122 Târgu Secuiesc Nagy Mozes High School 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346814688776530
            123 Târnăveni 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2223
            124 Techirghiol Polivalent Hall 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2224
            125 Tecuci Romstal Arena 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2225
            126 Timișoara Club 11 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2226
            127 Timișoara Club 11 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350051335119532
            128 Timișoara West High School 04.04.2019 A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2179
            129 Timișoara West High School 05.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2182
            130 Tulcea Club Iberom 05.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345292162262116
            131 Tulcea Club Iberom 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2227
            132 Tulcea Club Iberom 05.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345285792262753
            133 Turda Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2228
            134 Valea Lupului Valea Lupului Arena 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350042215120444
            135 Vișeu de Sus Polivalent Hall 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2229
            136 Zalău Ciupe Sport Arena 27.03.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2162
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • Materiale de premiere

              WTTD - AmaTur România 2019
              No. City Organiser 1 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players Medalii 7 cm Balls Medalii 6 cm Diplomas
              1 Agnita Zedler Csaba La Prut Arena 05.04.2019 4 1 Old Boys 8 4 4
              2 Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 3 3 Mini AmaTur 30 4 12 12
              3 Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 4 4
              4 Aiud Dîrlea Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
              5 Alba Iulia Pralea Constantin Apulum Hall 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
              6 Arad Lăcătiș Ghiță CSM Arena 06.04.2019 8 3 E/O+A+Î 60 12 6 12
              7 Arad Kapostă Victor CSM Arena 03.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 8 6 8
              8 Arad Herteg Doru CSM Arena 02.04.2019 8 2 Marțienii 48 6 8 8
              9 Arad Herteg Doru CSM Arena 05.04.2019 8 2 Vinerenii 48 6 8 8
              10 Arad Roman Bogdan Children`s Palace 03.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
              11 Arad Roman Bogdan Children`s Palace 04.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
              12 Arad Roman Bogdan Children`s Palace 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 0 4 4
              13 Bacău Rojniță Sebastian No. 10 School 06.04.2019 9 2 E+O+A+Î 54 8 6 8
              14 Bacău Cârnu Eugen Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 8 6 8
              15 Băicoi Bozga Lucian Băicoi Arena 06.04.2019 16 3 E/O+A+Î 96 12 10 12
              16 Băicoi Bozga Lucian Băicoi Arena 06.04.2019 16 1 Double 32 4 4 4
              17 Bârghiș Toader Cecilia Bârghiș School 05.04.2019 2 1 Different School 20
              18 Bistrița Apian Florin Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 16 2 E/O+A/Î 64 8 12 8
              19 Bistrița Apian Florin Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 10 1 D 36
              20 Blaj Comșa Cristian Pavel P. Aron School 03.04.2019 3 1 Mini AmaTur 48 2 4 4
              21 Blaj Balu Dan I.M. Clain High School 03.04.2019 4 1 Bosch Corporate 16 2 4 4
              22 Blaj Zedler Iuliu Avram Iancu Park 04.04.2019 3 1 Funny TT Games 16 2 4 4
              23 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 04.04.2019 6 1 Mini AmaTur 48 4 4 4
              24 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 4 4
              25 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Simple 36 2 4 4
              26 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Double 32 2 4 4
              27 Botoșani ACS Ardex Ardex Arena 06.04.2019 7 2 E/O+A/Î 49 8 4 8
              28 Botoșani ACS Ardex Ardex Arena 07.04.2019 3 1 Double 42 4 4 4
              29 Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 E+O+A+Î 60 16 8 16
              30 Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 Double 16
              31 Brad Oprean Andrei HCC School 07.04.2019 3 1 Joyson Safety Sistems 18 4 4 4
              32 Brădeni Lacatus Telu Bradeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20
              33 Brăila Ion Marius Magenta 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 4
              34 Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 06.04.2019 2 1 E/O 12 4 2 4
              35 Brașov Bondoc Alexandru Energetic High School 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 24 8 8 8
              36 Brașov Antal Denes Polivalent Hall 04.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12
              37 Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 06.04.2019 22 2 A+Î 132 8 12 8
              38 Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 07.04.2019 16 2 E+O 96 8 8 8
              39 Chirpar Aldea Mihaela Chirpar School 05.04.2019 2 1 Scoala Altfel 20
              40 Chișineu Criș Meszar Rasvan Mihai Veliciu High School 06.04.2019 4 4 Mini AmaTur 25 4 16 16
              41 Cisnădie Govoreanu Florin Tehnologic High School 07.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 4 4
              42 Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 8 6 8
              43 Comănești Roșu Gabriel Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 3 1 Mini AmaTur 20 2 4 4
              44 Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 9 1 Double 36 4 4 4
              45 Constanta Lica George Eden Club 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
              46 Craiova Răducan Bogdan CSS Hall 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 4 4 4
              47 Cristian Dragomir Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 4 Mini AmaTur 36 6 16 16
              48 Cristian Dragomir Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 Double 20
              49 Curtea de Argeș Vladu Nicolae AS Dacia Service 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 8 2 8
              50 Dej Pop Dănuț CS Dej Club 06.04.2019 10 3 E/O+A+Î 60 12 6 12
              51 Deva Szakacs Raul Andrei Muresanu School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 14 2 4 4
              52 Deva Boznea Daniel Grigore Moisil High School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 40 8 4 8
              53 Ditrău Heja Zoltan Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 2 E/O+A/Î 60 8 8 8
              54 Ditrău Heja Zoltan Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 1 Double 60 2 4 4
              55 Drobeta Tr. Severin Vijaica Florin Titeica High Schol 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 8 4 8
              56 Dumbraveni Holom Dorin Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 3 1 Mini AmaTur 18 3
              57 Fălticeni Cozma Cătălin Băcescu High School 07.04.2019 6 2 E+O 36 8 4 8
              58 Filipestii de Targ Mos Florin Filipestii de Targ School 04.04.2019 2 2 Mini AmaTur 16 2 8 8
              59 Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
              60 Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
              61 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 04.04.2019 6 1 Double 36 4
              62 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2019 6 1 Î 36 4
              63 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 07.04.2019 6 1 E/O/A 36 4
              64 Iacobeni Zamacau Vasile Iacobeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20 4
              65 Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12 4 2 4
              66 Iași Părăscuță Daniel Club Viper 07.04.2019 4 1 A 24 4 4 4
              67 Iași Drăgan Petru Ioan Club Viper 08.04.2019 4 1 E/O 24 4 4 4
              68 Iași Plamadă Lucian Club Viper 06.04.2019 4 1 O/A 24 4 4 4
              69 Iași Pristavu Bogdan Petru Poni High School 06.04.2019 6 1 Î 24 4 4 4
              70 Iași Ciobotaru Gigi CSM Iași 06.04.2019 8 2 Open+Amatori 48
              71 Jidvei Gaspar Andras Jidvei Hall 06.04.2019 3 1 Village Cup 48 4 4
              72 Lugoj Ignat Cristian Harul School 06.04.2019 4 3 Mini AmaTur 30 4 12 12
              73 Lugoj Ignat Cristian Harul School 07.04.2019 4 1 Double 28 2 4 4
              74 Lugoj Clubul Maraton 93 C. Brediceanu High School 04.04.2019 4 4 Mini AmaTur 50 4 16 16
              75 Medias Victor Ilie TM Romgaz 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 48
              76 Miercurea Ciuc Incze Levente Magtar Arena 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 8 8 8
              77 Mioveni Toma Florin Liviu Rebreanu School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
              78 Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 06.04.2019 4 1 A/Î 24 4 4 4
              79 Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 05.04.2019 4 1 Double 24 2 4 4
              80 Odorheiu Secuiesc Balint Gabor Fit Feel & Wellness Club 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 16 4 2 4
              81 Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 02.04.2019 12 1 A/Î 36 4 6 4
              82 Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 03.04.2019 12 1 Double 32 6 4 4
              83 Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 05.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 8 6 8
              84 Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 06.04.2019 12 1 E/O 36 4
              85 Oravița Put Gabriel Romul Ladea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 8 4 8
              86 Pașcani Albu Catalin CFR Pascani Arena 06.04.2019 10 2 E/O/A+Î 60 8 8
              87 Pelișor Kolbel Valentina Market 05.04.2019 1 1 TT4FUN 20 4
              88 Piatra Neamț Bubulac Cristi Forestier High School 06.04.2016 4 2 E/O/A+Î 32 8 4 8
              89 Pitești Toma Florin No. 19 School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 8 8 8
              90 Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 3 Mini AmaTur S. 30 6 12 12
              91 Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 1 Mini AmaTur D. 30 4 4 4
              92 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 02.04.2019 6 1 Journalists 12 4 4 4
              93 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 1 Double 18 4 4 4
              94 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 04.04.2019 6 1 Teams 15 4 4 4
              95 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 2 E/O+A/Î 30 8 6 8
              96 Ploiești Marian Bogdan Tel George Jr. 02.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
              97 Ploiești Marian Bogdan Tel George Jr. 07.04.2019 16 3 E/O +A+Î 96 12 6 12
              98 Ploiești Marian Bogdan Tel George Jr. 07.04.2019 16 1 Double 32 4 4 4
              99 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 01.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
              100 Râmnicu Vâlcea Lupșa Bogdan CET Ostroveni 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 48 8 4 8
              101 Reghin Kantor Imre Zoltan Reghin Arena 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 28 8 4 8
              102 Reghin Kantor Imre Zoltan Reghin Arena 06.04.2019 4 1 Double 28 4 4 4
              103 Reșița Csaky Tiberiu No. 7 School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
              104 Roman Baisan Paul CFR Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 16 4 2 4
              105 Salcea Morosan Marian Salcea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 20 8 4 8
              106 Salcea Morosan Marian Scoala Salcea 06.04.2019 3 1 Mini AmaTur 15 4 4
              107 Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 8 4 8
              108 Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 1 Double 48 4 4 4
              109 Sibiu Filea Adonis No. 9 School 06.04.2019 9 1 E/O/A/Î 54 6 4
              110 Sibiu Barac Marius Transilvania Hall 03.04.2019 7 1 E/O/A/Î 42 6 4
              111 Sighișoara Tipser Gabriel Mircea Eliade High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
              112 Slobozia Vlase Gheorghe Polivalent Hall 03.04.2019 12 4 E+O+A+Î 72 16 8 16
              113 Straoane Popescu A. Mihai No. 1 School 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
              114 Straoane Popescu A. Mihai No. 2 School 07.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
              115 Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 06.04.2019 12 1 Double 96 4 4 4
              116 Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 07.04.2019 12 2 A+Î 96 8 6 8
              117 Târgoviște Lăzăroiu Adrian IHR High School 06.04.2019 5 2 E/O+A/Î 55 8 5 8
              118 Târgu Jiu Cruceru Sergiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 4 8
              119 Târgu Mureș Șarcani Andrei TT Concept Adial Arena 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
              120 Târgu Neamț Bobu Ștefan Minodor Grigore Ghica School 06.04.2019 6 2 E/O/A+Î 36 8 6 8
              121 Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
              122 Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 1 Double 36 2 4 4
              123 Târnăveni Chibulcutean Ioan 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 8 2 8
              124 Techirghiol Fratea Aurel Polivalent Hall 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 32 8 4 8
              125 Tecuci Cristovici Viorel Romstal Arena 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 4
              126 Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 50 8 6 8
              127 Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 07.04.2019 6 1 Double 36 2 4 4
              128 Timișoara Mihalca Eleonora West High School 04.04.2019 4 1 A/Î 24 4 4 4
              129 Timișoara Mihalca Eleonora West High School 05.04.2019 4 1 E/O 24 4 4 4
              130 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 05.04.2019 4 1 Double 32 2 4 4
              131 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 8 4 8
              132 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 05.04.2019 4 1 Mini AmaTur 24 2 4 4
              133 Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
              134 Valea Lupului Plamada Lucian Valea Lupului Arena 07.04.2019 4 1 Double 16
              135 Vișeu de Sus Galbăn Călin Polivalent Hall 06.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 8 6 8
              136 Zalău Ciupe Alin Ciupe Sport Arena 27.03.2019 4 1 E/O/A/Î 30
              P.S.
              Localitatile la care apare fond alb la materialele de premiere au anuntat destul de tarziu turneele si au primit ulterior Turneului A+ de la Arad medalii, diplome în format .pdf și cu mingile s-au descurcat singuri sau prin bunăvoința altor organizatori care au înțeles să împartă din puținul pe care l-au primit.
              Mulțumim tuturor!
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • Istoric WTTD în România!

                WTTD - 2017, 2018, 2019
                Nr. Crt.
                An
                Număr total turnee
                B+
                Mini-AmaTur
                Dublu
                TT4Fun
                Locuri disponibile
                Total participanți
                %
                1
                2017
                112
                75
                21
                10
                6
                3889
                3400
                87.43
                2
                2018
                161
                79
                25
                33
                24
                5974
                4424
                74.05
                3
                2019
                130
                76
                18
                19
                17
                4961
                3767
                75.93
                4
                2020
                3
                403
                230
                64
                62
                47
                14824
                11591
                78.19
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • Buget WTTD - 2019

                  Buget WTTD 2019
                  Nr. Crt
                  Item
                  buc.
                  lei/buc.
                  Total
                  1
                  Diplome WTTD
                  780
                  1.50
                  1,170.00
                  2
                  Medalii mari (7 cm)
                  500
                  7.50
                  3,750.00
                  3
                  Medalii mici (6 cm)
                  260
                  6.00
                  1,560.00
                  4
                  Curier Nemo
                  1
                  160.00
                  160.00
                  5
                  Medalii mari (7 cm)
                  24
                  7.50
                  180.00
                  6
                  Medalii mici (6 cm)
                  40
                  6.00
                  240.00
                  7,060.00
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • Buget comparativ 2017, 2018, 2019

                    Buget WTTD 2017
                    4.500 lei
                    Buget WTTD 2018
                    11.338 lei
                    Buget WTTD 2019
                    7.060 lei
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • Multumiri, Marcel ! Felicitari !
                      Neobosit, migalos, transparent, responsabil !
                      Stima ! Respect !

                      Comentariu


                      • Am primit 29 de tricouri din partea ITTF Foundation pentru participarea AmaTur România la evenimentul global din 2018.
                        Momentul vine după WTTD 2019 așa că ne-am gândit să recompensăm într-un fel entuziasmul unor Organizatori de Turnee care au făcut mai mult decât să organizeze un turneu la ei în localitate, printre cei mai muncitori fiind frații Zedler, Csoby și Iuliu, care au pus pe roate în cei trei ani de când sărbătorim Ziua Internațională a Tenisului de Masă nu mai puțin de 30 de evenimente.



                        Tricourile vor fi oferite la Turneu A+ de la Brașov - Cheile Grădiștei conform tabel:

                        Tricouri WTTD 2019
                        Nr. Crt. Nume si Prenume Localitatea Evenimente coordonate + organizate Tricou ITTF Nr. Buc.
                        1 Giosan Marcel Galati 14 XXXL 1
                        2 Vela Claudiu Timisoara 14 XXXL 1
                        3 Zedler Iuliu Blaj 13 XXL + L + 3M 5
                        4 Zedlar Csaba Agnita 11 XXL + L + 3M 5
                        5 Toma Florin Pitesti 7 XL + M 2
                        6 Apian Florin Bistrita 6 XL 1
                        7 Gasner Paul Iasi 5 XXXL 1
                        8 Iancu George Ploiesti 5 XXL + L 2
                        9 Avram Nicolae Ploiesti 4 XL + L 2
                        10 Visan Bogdan Ploiesti 4 XXL 1
                        11 Filea Adonis Sibiu 4 XXL 1
                        12 Marian Bogdan Ploiesti 4 XXXL 1
                        13 Petrin Mitica Galati 3 L 1
                        14 Cojocaru Stefan Suceava 3 XXL 1
                        15 Gherasim Iulian Tulcea 3 XL 1
                        16 Ursulescu Ioan Bacau 3 L 1
                        17 Vladoiu Gelu Brasov 3 XL 1
                        18 Popescu Mihai Straoane 2 XL 1
                        La Turneul Campionilor 2019 vom premia toți Organizatorii de Turnee care au spus DA Zilei Internaționale a Tenisului de Masă în 2019.
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu