Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

World Table Tennis Day 2020 - WTTD 2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • World Table Tennis Day 2020 - WTTD 2020

    Stimați Coordonatori, Organizatori și Participanți în Circuitul AmaTur România mai avem aproximativ 8 săptămâni până la Ziua Internațională a Tenisului de Masă, zi pe care o sărbătorim alături de restul lumii în data de 4 Aprilie 2020.

    Cum ajutăm organizatorii să programeze cât mai multe evenimente în această perioadă?

    • Taxă de afiliere zero pentru Turneele B+;
    • Diplome și medalii pentru toate Turneele B+ programate;
    • Grilă de punctare mărită cu 2 puncte pentru toți participanții;

    Vă rugăm ca în intervalul 11-29 Februarie 2020 să ne transmiteți printr-un post dedicat intențiile dumneavoastră în următoarea formă:
    Județ - Localitate - Organizatori - Data evenimentului - Sala de sport/Loc public - Număr de mese - Număr de jucători - Categorii

    Vă mulțumim!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Centralizator Turnee B+

    WTTD - AmaTur România 2020
    No. County City Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players
    1 Braila Braila Ion Marius Giosan Marcel Magenta 02.04.2020 4 2 E/O+A/H 36
    2 Dambovita Targoviste Manoiu Claudiu Darmaz Nicolae IHR High School 02.04.2020 5 1 Mini AmaTur 30
    3 Brasov Brasov Bondoc Alexandru Vladoiu Gelu Energetic High School 04.04.2020 8 1 A/H 48
    4 Brasov Brasov Vladoiu Gelu Bondoc Alexandru Gry Club 04.04.2020 2 1 E/O 12
    5 Maramures Viseu de Sus Galban Calin Mihalca Mihai City Sport Hall 04.04.2020 9 2 E/O+A/H 54
    6 Timis Timisoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 03.04.2020 4 1 Double 32
    7 Timis Timisoara Vela Claudiu Grubacichi Marius West High School 04.04.2020 4 3 E+O+A/H 48
    8 Bacau Comanesti Darie Gabriel Atanasiu Constantin Ciprian Porumbescu High School 04.04.2020 9 2 E/O+A/H 54
    9 Bacau Comanesti Darie Gabriel Rosu Gabriel Ciprian Porumbescu High School 05.04.2020 9 1 Double 36
    10 Suceava Putna Aanei Cristian Cozma Catalin Sports Hall 03.04.2020 3 3 E+O/A+E 18
    11 Suceava Falticeni Mosneagu Mihnea Cozma Catalin Mihai Bacescu High School 05.04.2020 4 3 E+O/A+E 24
    12 Suceava Falticeni Postelnicu Ionut Cozma Catalin Gendarmes High School 03.04.2020 3 1 RoArmy 18
    13 Suceava Radaseni Mercore Cozmin Cozma Catalin Radaseni School 02.04.2020 2 1 Mini AmaTur 12
    14 Suceava Valea Glodului Olariu Danut Cozma Catalin Valea Glodului School 04.04.2020 3 1 Mini AmaTur 18
    15 Suceava Preutesti Nistor Silviu Cozma Catalin Preutesti School 02.04.2020 2 1 Mini AmaTur 12
    16 Suceava Falticeni Coman G. Catalin Cozma Catalin City Hall Park 03/05.04.2020 2 1 TT4Fun 100
    17 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 01.04.2020 12 1 Double 28
    18 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 03.04.2020 12 2 E/O+A/H 48
    19 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 05.04.2020 12 2 Mini AmaTur 48
    20 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 06.04.2020 12 1 Grass Day 14
    21 Hunedoara Deva Szakacs Raul Szakacs Bela Andrei Muresanu School 04.04.2020 4 2 Mini AmaTur 25
    22 Hunedoara Deva Boznea Daniel Caraus Sorin Grigore Moisil High Scool 04.04.2020 4 2 E/O+A/H 40
    23 Timis Lugoj Ignat Cristian Harul Christian School 04.04.2020 4 4 Mini AmaTur 26
    24 Timis Lugoj Ignat Cristian Harul Christian School 05.04.2020 4 2 Double 24
    25 Timis Lugoj Marathon 93 Club Vargatu Dorina Coriolan Brediceanu High School 05.04.2020 4 4 Mini AmaTur 50
    26 Sibiu Agnita Cioca Raul Zedler Csaba La Prut Arena 02.04.2020 4 3 Mini AmaTur 24
    27 Sibiu Agnita Petrut Mirela Sarbu Stelica August T. Laurian High School 03.04.2020 10 1 Different School 100
    28 Sibiu Agnita Florita Marina Jecan Dan GD Teuch High School 03.04.2020 4 1 Different School 60
    29 Sibiu Agnita Kozma Endre Zedler Csaba La Prut Arena 03.04.2020 4 1 Old Boys 12
    30 Sibiu Agnita Csaba Zedler Cioca Raul August T. Laurian High School 04.04.2020 12 2 E/O+A/H 72
    31 Sibiu Barghis Toader Celina Timar Doina Barghis School Yard 03.04.2020 2 1 Different School 34
    32 Sibiu Bradeni Moga Cristian Lacatus Telu Bradeni School Yard 03.04.2020 2 1 Different School 30
    33 Sibiu Bradeni Bonea Ioan His father-in-law`s garage 03.04.2020 1 1 TT4Fun 12
    34 Sibiu Chirpar Aldea Mihaela Nitescu Horea Chirpar School Yard 03.04.2020 2 1 Different School 100
    35 Sibiu Iacobeni Zamacau Vasile Veza Alexandru Iacobeni School Yard 03.04.2020 2 1 Different School 50
    36 Sibiu Marpod Barsan Ionel Balan Dan Cultural House 03.04.2020 2 1 Different School 12
    37 Sibiu Pelisor Kolbel Valentina Children`s Club 03.04.2020 1 1 TT4Fun 16
    38 Galati Galati Petrin Mitica Giosan Marcel CS Active Arena 04.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    39 Galati Galati Petrin Mitica Giosan Marcel CS Active Arena 06.04.2020 6 1 Double 36
    40 Bihor Chisineu Cris Meszar Razvan Mihai Veliciu High School 04.04.2020 4 4 Mini AmaTur 26
    41 Timis Timisoara Danescu Bogdan Club 11 Arena 05.04.2020 6 2 E/O+A/H 30
    42 Dambovita Targoviste Lazaroiu Adrian Matei Mircea Darius Movileanu Arena 05.04.2020 4 2 E/O+A/H 24
    43 Dambovita Targoviste Lazaroiu Adrian Matei Mircea Darius Movileanu Arena 04.04.2020 4 1 Double 36
    44 Neamt Roman Baisan Paul CFR Arena 04.04.2020 2 1 E/O/A/H 16
    45 Galati Tecuci Cristovici Viorel Postelnicu Ciprian Romstal Arena 04.04.2020 3 1 E/O/A/H 18
    46 Alba Aiud Dirlea Ioan City Sport Hall 04.04.2020 10 4 E+O+A+H 60
    47 Galati Matca Postelnicu Ciprian Military Base 01801F 03.04.2020 2 1 RoArmy 12
    48 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver Top Spin St. George Arena 04.04.2020 8 2 E/O+A/H 48
    49 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver Top Spin St. George Arena 04.04.2020 8 1 Double 48
    50 Mehedinti Drobeta T. Severin Vijaica Florin Draghici Dumitru No. 2 School 04.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    51 Valcea Ramnicu Valcea Lupsa Bogdan CET Ostroveni Arena 05.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    52 Arges Pitesti Toma Florin No. 19 School 05.04.2020 9 2 E/O+A/H 36
    53 Arges Curtea de Arges Stoian Sorin Forestier High School 04.04.2020 4 2 E/O+A/H 24
    54 Suceava Vatra Dornei Marcu Vasile Ion Luca High School 04.04.2020 5 1 E/O 30
    55 Suceava Vatra Dornei Marcu Vasile Ion Luca High School 05.04.2020 4 1 A/H 24
    56 Suceava Vatra Dornei Marcu Vasile Ion Luca High School 05.04.2020 3 1 Mini AmaTur 18
    57 Iasi Pascani Albu Catalin Ifrim Radu CFR Arena 04.04.2020 7 1 E/O/A/H 40
    58 Iasi Pascani Albu Catalin Ifrim Radu CFR Arena 04.04.2020 3 1 Mini AmaTur 24
    59 Neamt Piatra Neamt Bubulac Cristian Corneanu Sorin Forestier High School 04.04.2020 4 2 E/O/A+H 36
    60 Iasi Valea Lupului Plamada Lucian Valea Lupului School 05.04.2020 4 1 E/O/A/H 24
    61 Iasi Iasi Parascuta Daniel Club Viper 05.04.2020 4 1 H 24
    62 Iasi Iasi Parascuta Daniel Club Viper 06.04.2020 4 1 O 24
    63 Iasi Iasi Parascuta Daniel Club Viper 07.04.2020 4 1 A 24
    64 Iasi Iasi Parascuta Daniel Club Viper 08.04.2020 4 1 E 24
    65 Covasna Targu Secuiesc Canea Kocsis Andras Dobolyi Arena 05.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    66 Covasna Targu Secuiesc Canea Kocsis Andras Dobolyi Arena 05.04.2020 6 1 Double 36
    67 Botosani Botosani Doru Viorel Popescu Daraba Gabriel ACS Ardex Arena 04.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    68 Botosani Botosani Doru Viorel Popescu Daraba Gabriel ACS Ardex Arena 04.04.2020 6 2 Double 36
    69 Vrancea Focsani Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 04.04.2020 6 2 E/O+A/H 48
    70 Vrancea Focsani Corcoz Costin Gheorghe Asachi High School 03.04.2020 6 1 Mini AmaTur 24
    71 Mures Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 04.04.2020 4 2 E/O+A/H 24
    72 Mures Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 04.04.2020 4 1 Double 24
    73 Bucuresti Bucuresti Dutu Catalin Top Tenis Arena 04.04.2020 16 2 E+O 108
    74 Bucuresti Bucuresti Dutu Catalin Top Tenis Arena 05.04.2020 16 2 A+H 96
    75 Galati Galati Sindy Boros Giosan Marcel Top Spin Club Arena 01.04.2020 8 2 E/O+A/H 32
    76 Galati Galati Sindy Boros Giosan Marcel Top Spin Club Arena 04.04.2020 8 1 Mini AmaTur 40
    77 Sibiu Sibiu Barac Marius Filea Adonis Transilvania Hall 31.03.2020 6 2 E/O+A/H 36
    78 Sibiu Ocna Sibiului Fratila Dan Filea Adonis Ocna Sibiului School 04.04.2020 10 2 E/O+A/H 60
    79 Sibiu Dumbraveni Holom Dorin Filea Adonis Dumbraveni School 03.04.2020 4 2 Mini AmaTur 24
    80 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Filea Adonis Cristian School 05.04.2020 5 1 Mini AmaTur 24
    81 Suceava Vicovu de Jos Rosca Vasile Cozma Catalin No. 2 School Remezau 02.04.2020 2 1 Mini AmaTur 16
    82 Suceava Radauti Munteanu Radu Cozma Catalin No. 5 School 03.04.2020 4 1 Mini AmaTur 24
    83 Suceava Radauti Tiganas Mihai Cozma Catalin No. 5 School 01.04.2020 6 2 E/O+A/H 44
    84 Suceava Prelipca Oghinciuc Cristi Cozma Catalin Prelipca School 02.04.2020 2 1 Mini AmaTur 16
    85 Braila Braila Pascu Gabriel Giosan Marcel Lipan Sport Arena 05.04.2020 4 1 A/H 24
    86 Braila Braila Pascu Gabriel Giosan Marcel Lipan Sport Arena 03.04.2020 4 1 Double 24
    87 Constanta Constanta Lica George Fratea Aurel Eden Club 04.04.2020 6 2 E/O+A/H 54
    88 Alba Blaj Comsa Cristian Pavel P. Aron School 01.04.2020 3 1 TT4Fun 24
    89 Alba Blaj Balu Dan Zedler Iuliu I.M. Clain High School 01.04.2020 4 1 Bosch Corporate 16
    90 Alba Blaj Zedler Iuliu Avram Iancu Park 02.04.2020 3 1 TT4Fun 12
    91 Alba Blaj Balu Dan I.M. Clain High School 03.04.2020 6 2 Mini AmaTur 48
    92 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 04.04.2020 6 1 E/O/A/H 36
    93 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 05.04.2020 6 1 Veterans 24
    94 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 05.04.2020 6 1 Double 24
    95 Alba Jidvei Gaspar Andras Jidvei Sport Arena 01-06.04.2020 3 3 Village Cup 48
    96 Prahova Filipestii de Targ Mos Florin Avram Nicolae Filipesti School 01.04.2020 2 2 Mini AmaTur 16
    97 Prahova Ploiesti Avram Nicolae Marian Bogdan Tel George Jr. Arena 01.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    98 Prahova Baicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Baicoi Sport Arena 05.04.2020 16 3 E/O+A+H 96
    99 Cluj Dej Pop Danut Dezso Attila CS Tenis Dej Arena 04.04.2020 10 3 E/O+A+H 60
    100 Cluj Gherla Onofrei Petru Tenis Club TopSpin Arena 05.04.2020 3 2 E/O+A/H 36
    101 Dambovita Targoviste Darmaz Ioan Manoiu Claudiu IHR High School 04.04.2020 5 2 E/O+A/H 30
    102 Dolj Craiova Raducan Bogdan CSS Craiova Arena 04.04.2020 5 2 E/O+A/H 30
    103 Bucuresti Bucuresti Laura Stoica Florin Stoica Top Spin Body & Mind Arena 30.03.2020 4 1 O 24
    104 Bucuresti Bucuresti Laura Stoica Florin Stoica Top Spin Body & Mind Arena 31.03.2020 4 1 H 24
    105 Bucuresti Bucuresti Laura Stoica Florin Stoica Top Spin Body & Mind Arena 01.04.2020 4 1 E 24
    106 Bucuresti Bucuresti Laura Stoica Florin Stoica Top Spin Body & Mind Arena 02.04.2020 4 1 A 24
    107 Bucuresti Bucuresti Laura Stoica Florin Stoica Top Spin Body & Mind Arena 06.04.2020 4 1 Double A/H 24
    108 Bucuresti Bucuresti Laura Stoica Florin Stoica Top Spin Body & Mind Arena 07.04.2020 4 1 Double E/O 24
    109 Bacau Bacau Rojnita Sebastian Ursulescu Ioan No. 10 School 04.04.2020 9 2 E/O+A/H 54
    110 Bacau Bacau Rojnita Sebastian Ursulescu Ioan No. 10 School 05.04.2020 9 1 Double 54
    111 Salaj Zalau Ciupe Alin Ciupe Sport Arena 04.04.2020 4 1 E/O/A/H 24
    112 Suceava Salcea Galateanu Sorin Morosan Marian Aurel Stanciu School 02.04.2020 6 1 Mini AmaTur 30
    113 Suceava Salcea Galateanu Sorin Morosan Marian Aurel Stanciu School 03.04.2020 3 1 E/O 24
    114 Suceava Salcea Galateanu Sorin Morosan Marian Aurel Stanciu School 04.04.2020 3 1 A/H 24
    115 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Luca Octavian Club Iberom 03.04.2020 3 1 Double 36
    116 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Luca Octavian Club Iberom 04.04.2020 3 1 A/H 24
    117 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Luca Octavian Club Iberom 05.04.2020 3 1 E/O 24
    118 Harghita Ditrau Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 04.04.2020 9 2 E/O+A/H 54
    119 Harghita Ditrau Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 04.04.2020 5 1 Double 30
    120 Prahova Ploiesti Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 02.04.2020 6 1 Double 30
    121 Prahova Ploiesti Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 03.04.2020 6 1 Teams 24
    122 Prahova Ploiesti Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 04.04.2020 6 1 E/O+A/H 48
    123 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad Arena 07.04.2020 8 3 E/O+A+H 48
    124 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad Arena 03.04.2020 8 2 Vinerenii 48
    125 Bihor Marghita Makszem Monika Marghita Saloon Arena 04.04.2020 4 1 Mini AmaTur 16
    126 Bihor Marghita Makszem Monika Marghita Saloon Arena 05.04.2020 4 1 Women 10
    127 Bihor Marghita Makszem Monika Marghita Saloon Arena 05.04.2020 4 1 E/O/A/H 30
    128 Braila Braila Ion Marius Giosan Marcel Magenta 31.03.2020 4 1 Double 32
    129 Arad Arad Roman Bogdan Gligor Paul CSM Arad Arena 04.04.2020 8 2 E/O+A/H 48
    130 Cluj Cluj Napoca Ifrosa Petru Palfi Ferencz CS Lamont Arena 03.04.2020 3 1 E/O/A/H 18
    131 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 04.04.2020 12 2 E/O+A/H 72
    132 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 04.04.2020 12 1 Double 72
    133 Alba Alba Iulia Pralea Constantin Apulum High School 04.04.2020 5 2 E/O+A/H 30
    134 Neamt Targu Neamt Bobu Minodor Ghica Voda School 05.04.2020 5 2 E/O+A/H 30
    135 Iasi Iasi Ciubotaru Gigi CSM Iasi Arena 04.04.2020 8 2 E/O+A/H 48
    136 Ialomita Slobozia Vlase Gheorghe Enciu Alexandru Andreea Nica Sport Arena 05.04.2020 20 2 E/O+A+H 100
    137 Neamt Targu Neamt Bobu Minodor Ghica Voda School 01.04.2020 5 1 Double 20
    138 Caras Severin Resita Turburan Ioan Csaky Tiberiu No. 7 School 04.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    139 Caras Severin Oravita Put Gabriel Romul Ladea School 05.04.2020 4 1 E/O/A/H 24
    140 Suceava Dolhasca Rotaru Alin Cozma Catalin Oltea Doamna School 01.04.2020 4 1 Mini AmaTur 24
    141 Suceava Liteni Maranda Demis Ioan Tofan Iulian Iorgu Virnav Liteanu Arena 02.04.2020 3 1 Mini AmaTur 24
    142 Suceava Hartop Radu Daniel Cozma Catalin Hartop School 01.04.2020 2 1 Mini AmaTur 16
    143 Suceava Cornu Luncii Iacob Petrisor Coca Mihai Vasile Constantin Blanaru School 02.04.2020 2 1 Mini AmaTur 16
    144 Suceava Malini Murariu Dumitru Aileni Andrei Nicolae Labis School 03.04.2020 3 1 Mini AmaTur 24
    145 Suceava Baisesti Pohoata Vasile Cozma Catalin Baisesti School 01.04.2020 2 1 Mini AmaTur 12
    146 Arges Pitesti Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 01.04.2020 9 1 Double 48
    147 Arges Pitesti Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 06.04.2020 9 4 Mini AmaTur 48
    148 Arges Pitesti Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2020 9 1 Double Mini A. 24
    149 Alba Razboieni Bumbu Pavel Damian Mircea CFR Arena 04.04.2020 2 1 E/O/A/H 12
    150 Alba Razboieni Bumbu Pavel Damian Mircea CFR Arena 04.04.2020 2 1 Double 20
    151 Brasov Brasov Bondoc Alexandru Energetic High School 03.04.2020 8 1 E/O 48
    152 Neamt Turturesti Turcu Viorel Atomei Andi Aerobic TT Arena 04.04.2020 4 1 Double 24
    153 Neamt Turturesti Turcu Viorel Atomei Andi Aerobic TT Arena 05.04.2020 4 1 E/O/A/H 24
    154 Galati Galati Chiscop Bogdan Giosan Marcel CorpSaf TT Arena 03.04.2020 4 1 H 24
    155 Hunedoara Brad Oprean Andrei Sava Teodor HCC School 05.04.2020 3 1 KSS Employees 18
    156 Mures Tarnaveni Chibulcutean Ioan Andrei Barseanu High School 03.04.2020 4 1 H 24
    157 Mures Tarnaveni Chibulcutean Ioan Andrei Barseanu High School 04.04.2020 4 2 E/O+A 36
    158 Bistrita Nasaud Bistrita Garaz Mircea Apian Florin Gheorghe Bozga TT Arena 01.04.2020 12 2 E/O+A/H 48
    159 Sibiu Cisnadie Govoreanu Florin Tehnologic High School 05.04.2020 6 1 E/O/A/H 36
    160 Maramures Baia Mare Horotan Catalin Mal Calin Mr. Biliard Club 04.04.2020 5 2 E/O+A/H 42
    161 Cluj Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 04.04.2020 7 1 E/O/A/H 42
    162 Vrancea Straoane Popescu Mihai Ragea Costica No. 1 School 03.04.2020 2 1 Mini AmaTur 12
    163 Vrancea Straoane Popescu Mihai Manloache Mihaela No. 2 School 05.04.2020 2 1 Mini AmaTur 12
    164 Bistrita Nasaud Bistrita Garaz Mircea Avram Iancu Park 04.04.2020 2 1 TT4ALL 10
    165 Bacau Moinesti Ciubotariu Mihaela Tristan Tzara School 04.04.2020 8 2 Mini AmaTur 40
    166 Harghita Miercurea Ciuc Incze Levente Tamas Szilard Incze TT Arena 04.04.2020 8 2 E/O+A/H 48
    167 Harghita Miercurea Ciuc Incze Levente Tamas Szilard Incze TT Arena 04.04.2020 4 1 Mini AmaTur 24
    168 Galati Galati Andronic Florin Giosan Marcel "Sf. Ana" School 25.03.2020 3 1 Different School 100
    169 Satu Mare Satu Mare Roatis G. Aurica
    Vointa TT Arena 04.04.2020 5 1 E/O/A/H 30
    170 Satu Mare Satu Mare Roatis G. Aurica
    Vointa TT Arena 06.04.2020 5 3 Mini AmaTur 36
    171 Arad Lipova Ardelean Raul Army House 01.04.2020 3 1 A/H 18
    172 Arad Lipova Ardelean Raul Army House 02.04.2020
    2 1 E/O 12
    173 Constanta Navodari Mitrea Silviu Fratea Aurel Navodari Sport Arena 05.04.2020 2 2 Mini AmaTur 12
    174 Constanta Navodari Mitrea Silviu Fratea Aurel Navodari Sport Arena 05.04.2020 6 2 E/O+A/H 36
    175
    879 243 5565
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      1. Județul Brăila - mun. Brăila - Ion Marius/Giosan Marcel - 02.04.2020 - Magenta - 4 mese - 24+12 - E/O + A/Î
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        2. Județul Dâmbovița - Târgoviște, Manoiu Claudiu, MINIAMATUR - CATEGORII : Fete și Băieți CLS IX- XII- 02.04.2020 , Sala I.H. Radulescu, 5 mese !!!
        Ultima editare de ClaudiuManoiu; 18.feb.2020, 16:40.
        Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
        FH - Yasaka Mark V Max
        BH- Yasaka Mark V Max

        Comentariu


        • #5
          Brasov
          3. Bondoc Alexandru- 02.04.2020 -Sala Energetic 8 mese 48 participanti/hobby, avansați
          4. Vlădoiu Gelu- 02.04.2020- Sala Gry Club 2 mese 12 participanti/open, elite
          Ultima editare de GeluBv; 24.feb.2020, 18:44.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #6
            5. Sala de sport Viseu - 4 Aprilie 2020 (sâmbăta) - Vișeu de Sus - B+, avem 9 mese ITTF, org. Galban Calin, Mihalca Mihai, Ivascu Cosmin, Pich Ioan, 2 categorii: O+E și A+I-
            “Sometimes I win, sometimes I learn”

            Comentariu


            • #7
              6. Timis - Timisoara - Mihalca Eleonora, Vela Claudiu, Grubacichi Marius - 03.04.2020 - Sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timisoara - 4 mese - 32 jucatori (16 perechi) - dublu
              7. Timis - Timisoara - Vela Claudiu, Grubacichi Marius - 04.04.2020 - Sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timisoara - 4 mese - 48 jucatori - amatori, open si elite (3 categorii)

              Comentariu


              • #8
                8. Bacău, Comănesști, Sala Școlii Ciprian Porumbescu, Darie Gabriel + Atanasiu Constantin, 04.04.2020 - 9 mese, 2 categorii E/O + A/H - 54 jucători;
                9. Bacău, Comănesști, Sala Școlii Ciprian Porumbescu, Darie Gabriel + Rosu Gabriel, 05.04.2020 - 9 mese, 1 categorie Dublu - 36 jucători.

                Comentariu


                • #9
                  10. Suceava-Putna-Aanei Cristian,Cozma Catalin-03.04.2020-Sala Sporturilor Putna-3 mese - H+A/O+E-AmaTur
                  11. Suceava-Falticeni-Mosneagu Mihnea,Cozma Catalin-05.04.2020-Sala "Bacescu"-4 mese - H+A/O+E-AmaTur
                  12. Suceava-Falticeni-Postelnicu Ionut,Cozma Catalin-03.04.2020-Sala de Sport a Scolii de Jandarmi-3mese - amestecat-Competitii
                  13. Suceava-Radaseni-Mercore Cozmin,Cozma Catalin-02.04.2020-Sala de sport a Sc. generale Radaseni- 2 mese - amestecat....Competitii
                  14. Suceava-Valea Glodului-Olariu Danut,Cozma Catalin-04.04.2020-Sala de sport a Sc. gen Valea Glodului-3 mese - amestecat...Competitii
                  15. Suceava-Preutesti-Nistor Silviu,Cozma Catalin-02.04.2020-Sala de sport a Sc. gen Preutesti -2 mese - Amestecat....Competitii
                  16. Suceava-Falticeni-Coman Ghe Catalin,Cozma Catalin- 03.04.2020...05.04.2020-Esplanada (Primarie) Falticeni-2 mese-Competitii
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • #10
                    17. Bihor - Oradea - Balogh Gergo - 01.04.2020 - King Pong - 12 mese - 24-28 jucatori (12-14 perechi) - dublu
                    18. Bihor - Oradea - Balogh Gergo - 03.04.2020 - King Pong - 12 mese - 36-48 jucatori - H+A, O+E (doua categorii)
                    19. Bihor - Oradea - Balogh Gergo - 05.04.2020 - King Pong - 12 mese - 36-48 jucatori - non-amatur (jucatori ocazionali; sub 14 ani si peste 14 ani (doua categorii)
                    20. Bihor - Oradea - Balogh Gergo - 06.04.2020 - King Pong - 12 mese - 10-14 jucatori - ierbari (doar jucatori cu "material")
                    21. Hunedoara - Deva - Szakacs Raul, Szakacs Bela - 04.04.2020 - Sala de sport a Școlii Generale nr. 5 "Andrei Mureșanu" din Deva - 4 mese - 20-25 jucatori - copii, fete/baieti (doua categorii)
                    22. Hunedoara - Deva - Boznea Daniel, Caraus Sorin - 04.04.2020 - Sala de sport a Liceului Tehnologic Grigore Moisil din Deva - 4 mese - 36-40 jucatori - H+A, O+E (doua categorii)
                    23. Timis - Lugoj - Ignat Cristian - 04.04.2020 - Sala de sport a Şcolii Creştine Harul din Lugoj - 4 mese - 22-26 copii: baieti 7-11 ani, fete 7-11 ani, baieti 12-15 ani, fete 12-15 ani (patru categorii)
                    24. Timis - Lugoj - Ignat Cristian - 05.04.2020 - Sala de sport a Şcolii Creştine Harul din Lugoj - 4 mese - 20-24 jucatori (10-12 perechi) - dublu: copii/adulti (doua categorii)
                    25. Timis - Lugoj - Clubul Maraton 93, Vargatu Dorina - 05.04.2020 - Sala de sport a Colegiului National Coriolan Brediceanu, Lugoj - 4 mese - 40-50 jucatori - incepatori-fete, avansati-fete, incepatori-baieti, avansati-baieti (4 categorii) "Toti diferiti, toti egali!"

                    Comentariu


                    • #11
                      26. Sibiu-Agnita-Cioca Raul,Zedler Csaba-Sala de "La Prut"-02.04.2020-4-3 cat.(cl. I-IV;V-VIII;IX-XII)-"B+Mini Amatur"-24
                      27. Sibiu-Agnita-Dir.Petrut Mirela,Prof.Sarbu Stelica-Colegiul AT Laurian-03.04.2020-10-Scoala altfel-100
                      28. Sibiu-Agnita-Dir.Florita Marina,Prof.Jecan Dan-Sc.Gimn."GD Teutsch"-03.04.2020-4-Scoala altfel-60
                      29. Sibiu-Agnita-Kozma Endre,Zedler Csaba-Sala de "La Prut"-03.04.2020-4-1-"B+Old Boys"-12
                      30. Sibiu-Agnita-Zedler Csaba,Cioca Raul-Sala de sport AT Laurian-04.04.2020-12-2-E/O+A/H-"B+ WTTD"-72
                      31. Sibiu-Barghis-Dir.Toader Celina,Prof.Timar Doina-Curtea scolii--03.04.2020-2-Scoala altfel-34
                      32. Sibiu-Bradeni-Dir.Moga Cristian,Prof.Lacatus Telu-Curtea scolii-03.04.2020-2-Scoala altfel-30
                      33. Sibiu-Bradeni-Bonea Ioan-Garajul lui tata' socru-03.04.2020-1-TT4Fun-12
                      34. Sibiu-Chirpar-Dir.Aldea Mihaela,Prof.Nitescu Horea-Curtea scolii-03.04.2020-2-Scoala altfel-100
                      35. Sibiu-Iacobeni-Dir.Zamacau Vasile,Prof.Veza Alexandru-Curtea scolii-03.04.2020-2-Scoala altfel-50
                      36. Sibiu-Marpod-Barsan Ionel,Bolan Dan-Caminul cultural-03.04.2020-2-TT4Fun-12
                      37. Sibiu-Pelisor-Kolbel Valentina-Clubul copiilor-03.04.2020-1-TT4Fun-16
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • #12
                        38. Galati - sala clubului ACS Activ - 6 mese - 36 participanti E/O+A/H - 4 aprilie 2020 - organizator Petrin Mitica
                        39. Galati - sala clubului ACS Activ - 6 mese - 36 participanti - dublu - 6 aprilie 2020 - organizator Petrin Mitica

                        Comentariu


                        • #13
                          40. Bihor - Chisineu Cris - Meszar Razvan - 04.04.2020 - Sala de sport a Liceului Teoretic Mihai Veliciu - 4 mese - 22-26 copii (6-8 ani, 8-10 ani, 10-12 ani, 12-14 ani) (4 categorii)

                          Comentariu


                          • #14
                            41. Timis - Timisoara - Danescu Bogdan - 05.04.2020 - Club 11, Timisoara - 6 mese - 24-30 jucatori - H+A, O+E (2 categorii)

                            Comentariu


                            • #15
                              42. Dambovita, Târgoviște, Sala Tineretului, 05.04.2020 - 4 mese, 24 participanți (simplu);
                              43. Dambovita, Targoviste, Sala Tineretului, 04.04.2020 - 4 mese, 36 participanții (dublu), organizatori Matei și Lazaroiu.
                              Multumesc!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X