Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur Romania", Galați Dublu - 04.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur Romania", Galați Dublu - 04.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Galati - 04.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Galati, str. Traian, nr. 399;
    DATA: Joi 04 Aprilie 2019;
    CATEGORII: Dublu;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    18.00 - 18.15 – validare înscrieri, la 18.30 încep meciurile;
    SALA: ACS Activ;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 6 mese (Butterfly);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 350 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: OSB;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 15 Lei/persoana, Copii sub 14 ani - 0 lei, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, fără taxă de afiliere;
    Membrii clubului ACS Activ au acces gratuit;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷2 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic - MAXIM 36 ECHIPE;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (4), (5), 6 echipe – se califică primele (3) 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP echipei;
    - Fara grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - ACS Activ Galati, tel. 0755357596;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - PETRIN MITICA, tel. 0751231275;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 25.mar.2019, 18:32.

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasament

    1. Mardale Radu - Calangea Adrian
    2. Ciurusnuc Costel - Hulpan Cristi
    3. Budescu Marian - Petrin Mitica
    4. Ionita Valentin - Uzuneanu Costica
    5. Fuica Benone- Buhlea George
    6. Capus Giani - Picioroga Lucian
    7. Iorgu Dorin - Marin Madalin
    8. Arion Costel - Mitu Manuel
    9 Anghele Cristi - Florea Gigi
    10. Voinea Sorin - Gutu Victor
    11. Dutu Constantin - Mihai Gabriel
    12. Avram Ionut - Ceobotaru Daniel
    13. Amarinei Sorin - Bizga Romeo
    Ultima editare de petrinmitica; 03.apr.2019, 13:04.

    Comentariu


    • #3
      Capus Giani - Picioroga Lucian

      Comentariu


      • #4
        Iorgu Dorin - Marin Madalin

        Comentariu


        • #5
          Arion Costel - Mitu Manuel
          Anghele Cristi - Florea Gigi

          Comentariu


          • #6
            Voinea Sorin - Gutu Victor

            Comentariu


            • #7
              Dutu Constantin - Mihai Gabriel
              Ceobotaru Daniel - Avram Ionut

              Comentariu


              • #8
                Amarinei Sorin - Bizga Romeo

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri E/O/A - on 4/4/2019 at 8:51:57 PM

                  1. Ciurusnuc C/hulpan c, Galati, 5005 - 0
                  2. Voines S/Gutu V, Galati, 5007 - 0
                  3. Uzuneanu C/Ionita V, Galati, 5008 - 0
                  4. Arion C/Mitu M, Galati, 5009 - 0
                  5. Anghele C/Florea G, Galati, 5010 - 0
                  6. Budescu M/Petrin M, Galati, 5011 - 0
                  7. Amarinei S/Bizga R, Galati, 5012 - 0
                  8. Capus G/Picioroga L, Galati, 5013 - 0
                  9. Ceobotaru D/Avram I, Galati, 5014 - 0
                  10. Dutu C/Mihai G, Galati, 5015 - 0
                  11. Mardale R/Calangea A, Galati, 5016 - 0
                  12. Iorgu D/Marin M, Galati, 5017 - 0
                  13. Portase D/Budea A, Galati, 5018 - 0
                  14. Portase R/Dumitrache JR, Galati, 5019 - 0
                  15. Dumitrache M/Mihaila A, Galati, 5020 - 0
                  16. Ion M/Stolearenco I, Galati, 5021 - 0
                  17. Chiscop B/Blehoianu L, Galati, 5022 - 0
                  18. Buhlea G/Fuica B, Galati, 5023 - 0

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.inferioara nr. 1 - E/O/A
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CIURUSNUC C/HULPAN C GALATI
                    3-2
                    3-1
                    1-3
                    3-1
                    3
                    2
                    2 CAPUS G/PICIOROGA L GALATI
                    2-3
                    3-0
                    1-3
                    3-1
                    2
                    3
                    3 IORGU D/MARIN M GALATI
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    4
                    4 ION M/STOLEARENCO I GALATI
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    5 BUHLEA G/FUICA B GALATI
                    1-3
                    1-3
                    2-3
                    0-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2 - E/O/A
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VOINES S/GUTU V GALATI
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    2 AMARINEI S/BIZGA R GALATI
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    1-3
                    2
                    3
                    3 DUTU C/MIHAI G GALATI
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    0-3
                    1
                    4
                    4 DUMITRACHE M/MIHAILA A GALATI
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    5 CHISCOP B/BLEHOIANU L GALATI
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    2
                    Gr.inferioara nr. 3 - E/O/A
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 UZUNEANU C/IONITA V GALATI
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BUDESCU M/PETRIN M GALATI
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 MARDALE R/CALANGEA A GALATI
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 PORTASE R/DUMITRACHE JR GALATI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.inferioara nr. 4 - E/O/A
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ARION C/MITU M GALATI
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 ANGHELE C/FLOREA G GALATI
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 CEOBOTARU D/AVRAM I GALATI
                    0-3
                    3-2
                    1-3
                    1
                    4
                    4 PORTASE D/BUDEA A GALATI
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    3

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii E/O/A

                      1. Ion M/Stolearenco I
                      -------------------- Ion M/Stolearenco I 3-0
                      16. Portase R/Dumitrache Jr
                      ----------------------------------- Ion M/Stolearenco I 3-1
                      9. Portase D/Budea A
                      -------------------- Chiscop B/Blehoianu L 3-0
                      8. Chiscop B/Blehoianu L
                      -------------------------------------------------- Ion M/Stolearenco I 3-0
                      5. Budescu M/Petrin M
                      -------------------- Capus G/Picioroga L 3-1
                      12. Capus G/Picioroga L
                      ----------------------------------- Arion C/Mitu M 3-0
                      13. Dutu C/Mihai G
                      -------------------- Arion C/Mitu M 3-0
                      4. Arion C/Mitu M

                      ----------------------------------------------------------------- Ion M/Stolearenco I 3-0

                      3. Uzuneanu C/Ionita V
                      -------------------- Uzuneanu C/Ionita V 3-0
                      14. Iorgu D/Marin M
                      ----------------------------------- Uzuneanu C/Ionita V 3-2
                      11. Amarinei S/Bizga R
                      -------------------- Anghele C/Florea G 3-1
                      6. Anghele C/Florea G
                      -------------------------------------------------- Uzuneanu C/Ionita V 3-2
                      7. Ciurusnuc C/Hulpan C
                      -------------------- Ciurusnuc C/Hulpan C 3-1
                      10. Mardale R/Calangea A
                      ----------------------------------- Ciurusnuc C/Hulpan C 3-0
                      15. Ceobotaru D/Avram I
                      -------------------- Voines S/Gutu V 3-0
                      2. Voines S/Gutu V

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasament E/O/A

                        1. Ion M/Stolearenco I - Galati
                        2. Uzuneanu C/Ionita V - Galati
                        3 -- 4
                        Arion C/Mitu M - Galati
                        Ciurusnuc C/hulpan c - Galati
                        5 -- 8
                        Chiscop B/Blehoianu L - Galati
                        Anghele C/Florea G - Galati
                        Capus G/Picioroga L - Galati
                        Voines S/Gutu V - Galati
                        9 -- 15
                        Iorgu D/Marin M - Galati
                        Dutu C/Mihai G - Galati
                        Mardale R/Calangea A - Galati
                        Portase D/Budea A - Galati
                        Amarinei S/Bizga R - Galati
                        Budescu M/Petrin M - Galati
                        Ceobotaru D/Avram I - Galati
                        16 -- 18 0v gr.inf.
                        Portase R/Dumitrache JR - Galati
                        Dumitrache M/Mihaila A - Galati
                        Buhlea G/Fuica B - Galati

                        Comentariu


                        • #13
                          poza de grup si castigatorii...




                          Comentariu

                          Cine a citit topicul
                          Procesare...
                          X