Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sfântu Gheorghe Dublu - 06.04.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sfântu Gheorghe Dublu - 06.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sfântu Gheorghe - Sâmbătă 06.04.2019 DUBLU

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Sfântu Gheorghe, str. Aleea Centralei, nr. 1;
    DATA: 06 Aprilie 2019;
    CATEGORII: Dublu;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    16.00 - 16.45 – validare înscrieri, la 17.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Topspin Saint George;
    INDICAȚII DE ACCES:
    ALEEA CENTRALEI NR 1 SFANTU GHEORGHE
    DRUMUL CARE URCA DE LA FABRICA DE TIGARETE IN SIMERIA DRUM CU MACADAM
    APROXIMATIV LA 200 METRI IN STANGA ESTE SALA.
    LOGISTICĂ: 8 mese (6 Donic Waldner, 2 Butterfly);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 25 Lei, Copii sub 14 ani - 10 lei, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, Persoanele inscrise la simplu - 0 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată 2 litrii, Tocanita la ceaun, bere la halba;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 05.04.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - DUBLU – maxim 10 echipe ;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5 echipe – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare ;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    - Organizatorii îsi rezervă posibilitatea de a modifica sistemul de joc în funcție de înscrieri până cel târziu Joi 04.04.2019, ora 21.00.
    ORGANIZATOR:
    Organizator: A.S.Topspin Saint George Sfantu Gheorghe.
    - Olah Oliver, tel. 0744.331.777 ;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Olah Oliver, tel. 0744.331.777
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 26.mar.2019, 13:50.

  • #2
    rezervat inscrieri, clasament

    Comentariu


    • #3
      Ilie Octavian Marius și Loghin Florin, Brașov

      https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

      https://www.facebook.com/309680636343003

      Comentariu


      • #4
        Toma Dan și Toma Adrian - dublu

        Postat în original de Oktaw Marius Vezi post

        Comentariu


        • #5
          https://www.youtube.com/playlist?lis...tzio0kq09epbQM

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de PaliHR Vezi post
            S-a tinut si un turneu de dublu:

            Eliminatorii Dublu

            1. ILIE/LOGHIN
            -------------------- ILIE/LOGHIN 3-1
            12. GITA/MODORAN
            ----------------------------------- ILIE/LOGHIN 3-1
            8. ISAR/DIPLAS
            -------------------- ISAR/DIPLAS 3-
            7. GABOR/....

            2. RESZEGES/RESZEGES
            -------------------- TOMA/TOMA -3
            11. TOMA/TOMA
            ----------------------------------- BARDOCZ/PETO 0-3
            9. BORDAS/OLAH
            -------------------- BARDOCZ/PETO -3
            6. BARDOCZ/PETO

            3. BARTHA/KORODI
            -------------------- BARTHA/KORODI 3-2
            5. .../SZAKACS
            ----------------------------------- BARTHA/KORODI 3-
            4. KORODI/KORODI
            -------------------- URUS/OROSZ 0-3
            8. URUS/OROSZ

            Gr.Finala - Dublu
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ILIE/LOGHIN BRAȘOV
            2-3
            3-0
            1
            2
            2 BARDOCZ/PETHO CĂPENI/RACOȘ
            3-2
            3-1
            2
            1
            3 BARTHA/KORODI AITA MARE
            0-3
            1-3
            0
            3
            4
            PODIUM dublu:

            1. PETHO/BARDOCZ - Racosu de Sus / Capeni
            2. ILIE/LOGHIN - Brasov
            3. BARTHA/KORODI - Aita Mare
            ---
            4. TOMA/TOMA - Sfantu Gheorghe
            5. ISAR/DIPLAS - Sfantu Gheorghe
            6. URUS/OROSZ - Sfantu Gheorghe
            --
            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
            Tel : 0742 257 995

            Comentariu

            Cine a citit topicul
            Procesare...
            X