Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "Cupa Dublu sau Nimic", Ocna Sibiului - 19.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "Cupa Dublu sau Nimic", Ocna Sibiului - 19.01.2020

    TURNEU B "DUBLU SAU NIMIC “ Ed I - Dublu", Ocna Sibiului – 19.01.2020


    LOCALITATEA: Ocna Sibiului;
    DATA: Duminică 19 Ianuarie 2020;
    CATEGORII: Elite/Open + Avansați/Hobby;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale;
    ADRESA: Str. Avram Iancu nr. 1
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICA: 9 mese: Joola, Artengo;
    MINGI: competitie plastic<
    SUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    Pentru participare : 30 Lei / echipa
    fără taxă de afiliere;

    MATERIALE DE PREMIERE :
    Locurile 1-- cupe + medalii + diplome;
    Locurile 2 - 4 -- medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - parteneri nu au voie sa fie ambii la categoria ELITE

    - organizatorii îşi rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiţiei
    (atitudine necuviincioasă, nemotivaţi, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    Dublu – coechipieri pot fi la aceeaşi categorie amatur cu exceptia să NU fie ambi jucatori de la Elite

    Fiecare echipa va avea un nume
    - Echipe – maxim 48 Echipe;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriţi eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.

    - Numarul grupelor va fi stabilit în funcţie de numarul de echipe înscrise;

    ORGANIZATORI AMATUR
    - Danelic Gabriel - 0787620718
    - Fratila Dan – 0744297241

    ORGANIZATOR TEHNIC
    - Filea Adonis - 0747297093



    PARTENER:
    ACS Perpetuum Activ


    PRIMARIA OCNA SIBIULUI
    http://www.primariaocnasibiului.ro/


    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/



    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html
    Timaru Ilie – 0754923592


    DECATHLON http://www.decathlon.ro/


    KENDRION
    https://www.kendrion.com/group-services/en/


    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.
    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!

  • #2
    Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I - Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 18.01.2020 23:13

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Fratii Jderi - 6002 - Somlea Darian_Groza Alexandru - - 55,00
    2 . Trenuletul Vesel - 6001 - Daneliuc Gabi_Filea Adonis - - 51,00
    3 . Doctor Spin - 6004 - Decean Darian_Negrean Ioan - - 47,00
    4 . Fighters - 6008 - Bucur Dan_Weiss Simona - - 43,00
    5 . ReFresh Dumbraveni - 6006 - Bardas Patrick_Bardas Ioan - - 31,00
    6 . Barbosii - 6005 - Banu Nicolae_Duca Marius - - 25,30
    7 . Cibinul Cristian - 6003 - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan - - 17,00
    8 . Progresul Dumbraveni - 6007 - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius - - 10,00

    Clasament xl-ian-2020
    Ultima editare de adof; 18.ian.2020, 22:13.

    Comentariu


    • #3
      Trenuletul Vesel
      Daneliuc Gabriel - Filea Adonis

      Comentariu


      • #4
        Groza Alexandru și Șomlea Darian
        Frații Jderi
        Ultima editare de Alex.G; 10.ian.2020, 18:33.

        Comentariu


        • #5
          Daca-i asa miza mare, ne bagam si noi:
          Cibinul Cristian
          Ciobanu Cosmin si Dragomir Ioan.

          Hai pingponguinii!!

          Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
          MAZUNOV-FL-109GR.
          DONIC BLUEFIRE M2
          DONIC BLUEFIRE M2

          Comentariu


          • #6
            Decean Darian / Negrean Ioan
            sau
            Doctor Spin
            05 Viscaria 05

            Comentariu


            • #7
              Barbosii

              Banu Nicolae
              Duca Marius
              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
              Pe spate: Tenergy 80
              Pe fata.: Tenergy 64

              Comentariu


              • #8
                Vioreanu Cristian&Musoiu Marius
                Progresul Dumbraveni

                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Bardas Patrick&Bardas Ioan
                  ReFresh Dumbraveni


                  Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Fighters = Dan Bucur si Simona Weiss.

                    Comentariu


                    • #11
                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                      Pe spate: Tenergy 80
                      Pe fata.: Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #12
                        Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I - Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
                        Lista înscrieri - Toate Categoriile - 20.01.2020 09:45

                        Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
                        1 . [B] Tigri Aristrocati - Govoreanu Florin_Bozosan Petre - - 61,56
                        2 . [B] Cauciucuri chinezesti UZATE - Mitzea Alexandru_Timaru Ilie - - 59,78
                        3 . [B] Rataciti - Iancu Sorin_Manitiu Florin - - 58,86
                        4 . [B] Fratii Jderi - Somlea Darian_Groza Alexandru - - 55,00
                        5 . [B] Trenuletul Vesel - Daneliuc Gabi_Filea Adonis - - 51,00
                        6 . [B] Cu Stanga - Barbulescu Dan_Vera Esteban - - 50,68
                        7 . [B] Doctor Spin - Decean Darian_Negrean Ioan - - 47,00
                        8 . [B] Fighters - Bucur Dan_Weiss Simona - - 43,00
                        9 . [B] ReFresh Dumbraveni - Bardas Patrick_Bardas Ioan - - 31,00
                        10 . [B] Barbosii - Banu Nicolae_Duca Marius - - 25,30
                        11 . [B] Marginimea - Minzat Mircea_Cuntan Ioan - - 25,00
                        12 . [B] Alb si Negru - Vaida Gheorghe_Marko Gabor - - 24,53
                        13 . [B] Steaua - Bardas Ioan_Bardas Mark - - 23,69
                        14 . [B] Cibinul Cristian - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan - - 17,00
                        15 . [B] Progresul Dumbraveni - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius - - 10,00

                        Comentariu


                        • #13


                          Comentariu


                          • #14
                            Clasament
                            Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I
                            Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
                            Toate Categoriile
                            Locul - Nume prenume - Localitatea


                            LOCUL 1
                            Tigri Aristrocati - Govoreanu Florin_Bozosan Petre

                            LOCUL 2
                            Fratii Jderi - Somlea Darian_Groza Alexandru

                            LOCUL 3
                            Trenuletul Vesel - Daneliuc Gabi_Filea Adonis
                            Cu Stanga - Barbulescu Dan_Vera Esteban

                            LOCURILE 5 - 8
                            Barbosii - Banu Nicolae_Duca Marius
                            Doctor Spin - Decean Darian_Negrean Ioan
                            Rataciti - Iancu Sorin_Manitiu Florin
                            Fighters - Bucur Dan_Weiss Simona

                            LOCURILE 9 - 12
                            Alb si Negru - Vaida Gheorghe_Marko Gabor
                            Progresul Dumbraveni - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius
                            ReFresh Dumbraveni - Bardas Patrick_Bardas Ioan
                            Cibinul Cristian - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan

                            LOCUL 13 -- Grupe Inf. 1 vic.
                            Cauciucuri chinezesti UZATE - Mitzea Alexandru_Timaru Ilie

                            LOCURILE 14 - 15 -- Grupe Inf. 0 vic.
                            Steaua - Bardas Ioan_Bardas Mark
                            Marginimea - Minzat Mircea_Cuntan Ioan

                            Comentariu


                            • #15








                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X