Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "Cupa Dublu sau Nimic", Ocna Sibiului - 19.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Ado, ai incurcat clasamentul, noi i am eliminat pe tigri nu ei pe noi, apoi am pierdut cu 3-1 in sferturi la Govoreanu si Bozesan.

    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #17
      Pardon pe Barbosii i am eliminat, pe Banu si Duca.

      Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #18
        Postat în original de neluturap Vezi post
        Pardon pe Barbosii i am eliminat, pe Banu si Duca.

        Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk
        Are dreptate Nelutz, noi i-am eliminat pe Nelu /Patrick, cu bărbos nu am avut onoarea[emoji16]

        Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #19
          Postat în original de Bozosan Petre Vezi post
          Are dreptate Nelutz, noi i-am eliminat pe Nelu /Patrick, cu bărbos nu am avut onoarea[emoji16]

          Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
          Corectează pe tablou Tigri au jucat cu Refresh Dumbraveni in 5/8

          Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #20
            Postat în original de Bozosan Petre Vezi post
            Corectează pe tablou Tigri au jucat cu Refresh Dumbraveni in 5/8

            Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
            Si corectează și clasamentul, pune Refresh Dumbraveni in 5/8

            Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #21
              Eliminatorii
              Toate Categoriile - 19.01.2020

              1 Tigri Aristrocati _ 1
              --------------------------- - Tigri Aristrocati _ 1
              16 Bye _ 9
              --------------------------- --------------------------- 3-1 Tigri Aristrocati _ 1
              8 Barbosii _ 13
              --------------------------- 0-3 ReFresh Dumbraveni _ 5
              9 ReFresh Dumbraveni _ 5
              --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Tigri Aristrocati _ 1
              5 Trenuletul Vesel _ 3
              --------------------------- 3-0 Trenuletul Vesel _ 3
              12 Alb si Negru _ 11
              --------------------------- --------------------------- 3-1 Trenuletul Vesel _ 3
              13 Bye _ 15
              --------------------------- - Rataciti _ 7
              4 Rataciti _ 7
              --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Tigri Aristrocati _ 1
              3 Fratii Jderi _ 2
              --------------------------- - Fratii Jderi _ 2
              14 Bye _ 10
              --------------------------- --------------------------- 3-1 Fratii Jderi _ 2
              11 Cibinul Cristian _ 14
              --------------------------- 2-3 Doctor Spin _ 6
              6 Doctor Spin _ 6
              --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Fratii Jderi _ 2
              7 Cu Stanga _ 4
              --------------------------- 3-0 Cu Stanga _ 4
              10 Progresul Dumbraveni _ 12
              --------------------------- --------------------------- 3-1 Cu Stanga _ 4
              15 Bye _ 16
              --------------------------- - Fighters _ 8
              2 Fighters _ 8

              Comentariu


              • #22
                Clasament
                Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I
                Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
                Toate Categoriile
                Locul - Nume prenume - Localitatea


                LOCUL 1
                Tigri Aristrocati - Govoreanu Florin_Bozosan Petre

                LOCUL 2
                Fratii Jderi - Somlea Darian_Groza Alexandru

                LOCUL 3
                Trenuletul Vesel - Daneliuc Gabi_Filea Adonis

                LOCUL 4
                Cu Stanga - Barbulescu Dan_Vera Esteban

                LOCURILE 5 - 8
                ReFresh Dumbraveni - Bardas Patrick_Bardas Ioan
                Doctor Spin - Decean Darian_Negrean Ioan
                Rataciti - Iancu Sorin_Manitiu Florin
                Fighters - Bucur Dan_Weiss Simona

                LOCURILE 9 - 12
                Alb si Negru - Vaida Gheorghe_Marko Gabor
                Progresul Dumbraveni - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius
                Barbosii - Banu Nicolae_Duca Marius
                Cibinul Cristian - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan

                LOCUL 13 -- Grupe Inf. 1 vic.
                Cauciucuri chinezesti UZATE - Mitzea Alexandru_Timaru Ilie

                LOCURILE 14 - 15 -- Grupe Inf. 0 vic.
                Steaua - Bardas Ioan_Bardas Mark
                Marginimea - Minzat Mircea_Cuntan Ioan

                Comentariu

                Cine a citit topicul
                Procesare...
                X