Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 5 Septembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de GeluBv Vezi post
    O sa ne consultam si cu Florin, si eu cred ca merge 5 din 6, iar la medie totul...
    Acuma-i 3 din 5, facem cu 4 din 6?
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Postat în original de FlorinBN Vezi post
      Acuma-i 3 din 5, facem cu 4 din 6?
      OK! Am uitat ca-i 3 din 5)) este bine sa-l adaugam, sa se simta ceva in plus. Multumesc!
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

Materiale de premiere A+

Oare n-ar fi bine ca la toate cele 8 turnee regionale A+ toate cupele să fie la fel? Eventual și diplomele?
        Și în caz că DA, poate ar trebui achiziționate toate din același loc, discount-ul la 64 de cupe fiind probabil mai mare decât atunci când comanzi numai 8.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

Comentariu

Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          Oare n-ar fi bine ca la toate cele 8 turnee regionale A+ toate cupele să fie la fel? Eventual și diplomele?
          Și în caz că DA, poate ar trebui achiziționate toate din același loc, discount-ul la 64 de cupe fiind probabil mai mare decât atunci când comanzi numai 8.
          In plus, fiind foarte multe cupe de acelasi model ar trebui sa intre in pret si o personalizare mai interesanta cu AmaTur 10 ani.

As indrazni sa propun si oferirea unei diplome onorifice pentru ... sa zicem 50 persoane/zona, pentru cei care au participat masiv la concursurile Amatur. Sunt multi printre noi care n-au apucat sa puna mana pe o cupa dar care au facut numeroase deplasari si cred ca n-ar fi rau daca s-ar aprecia acest lucru ! ...zic si eu. Daca n-ar fi costuri foarte mari as zice ca merita. Cred ca Florin poate extrage din baza de date pe cei vizati/zone.
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

Comentariu

Postat în original de sorin_client Vezi post
            In plus, fiind foarte multe cupe de acelasi model ar trebui sa intre in pret si o personalizare mai interesanta cu AmaTur 10 ani.

As indrazni sa propun si oferirea unei diplome onorifice pentru ... sa zicem 50 persoane/zona, pentru cei care au participat masiv la concursurile Amatur. Sunt multi printre noi care n-au apucat sa puna mana pe o cupa dar care au facut numeroase deplasari si cred ca n-ar fi rau daca s-ar aprecia acest lucru ! ...zic si eu. Daca n-ar fi costuri foarte mari as zice ca merita. Cred ca Florin poate extrage din baza de date pe cei vizati/zone.

Exista astfel de distinctii.
            Mocean Dan CJ Cele mai multe turnee in 2014
            Pralea Constantin AB Cele mai multe turnee in 20

Decat 50 pers/zona mai bine dam la toti cei care pana la aceea data au mai mult de 1 turneu in Amatur.

Comentariu

Anul trecut am fost cativa cu peste 30 de turnee...
              Daca Florin are timp si de asa ceva, chiar ar fi bine sa se uite un pic cum stam cu participarile/zona (el vede mai bine care ar trebui sa fie criteriul: daca e mai bine sa luam de la 1 ianuarie 2014 incoace sau ultimii 4 ani, etc.). Ar merita sa dam nu 50, dar sa zicem 5 diplome / zona - cu asta as fi de acord 100%.
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

Comentariu

Postat în original de tokosp Vezi post
                Anul trecut am fost cativa cu peste 30 de turnee...
                Daca Florin are timp si de asa ceva, chiar ar fi bine sa se uite un pic cum stam cu participarile/zona (el vede mai bine care ar trebui sa fie criteriul: daca e mai bine sa luam de la 1 ianuarie 2014 incoace sau ultimii 4 ani, etc.). Ar merita sa dam nu 50, dar sa zicem 5 diplome / zona - cu asta as fi de acord 100%.
                5/10/20, chiar n-are importanta numarul. Sa zicem ca se atribuie o diploma celor care au peste 30/40 turnee in ultimii 4/5 ani..., ma rog, se poate aplica un anumit procent.

Emi, in ce priveste premierea fiecaruia, ma gandeam ca firma Joola ar putea face o minge aniversara AmaTur pe care s-o oferiti fiecarui jucator. Ar fi interesant si o reclama excelenta. (trebuie sa dai o bere pt idee).

Respect.

Comentariu

Avand in vedere ca toate turneele sint bagate in baza de date, se poate face orice - chiar daca deocamdata nu-s disponibile shortcut-uri.
                  TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
                  Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Și o întrebare care cu siguranță va veni. Cum se vor puncta în continuare A+-urile?
                    Cele mai bune 5 din 6, nu?

Butonez forumul putin....de nervi....nevasta-mea conduce bezmetic ca de obicei(nu stiu cine zicea ca femeile conduc ca melcul..il pun sa stea in dreapta cand conduce nebuna asta de la Falticeni la Suceava..tre sa-si ia pampersi de rezerva).
                    Poate ar fi bine sa lasam tot 3A+ din 6 in clasament..Sunt unele A+ uri unde nr de locuri e limitat...altele,situate intr-una din extremitatile tarii si unde e mai greu de ajuns....adica s-ar puncta 50% din maxim posibile...oarecum rezonabil daca tinem cont ca A-urile se puncteaza cele mai bune 6 din ultimele 7,anual fiind vreo 70 de concursuri A..O parere doar..
                    of all the things i lost i miss my mind the most

Comentariu

Postat în original de cata_60 Vezi post
                      Poate ar fi bine sa lasam tot 3A+ din 6 in clasament..Sunt unele A+ uri unde nr de locuri e limitat...altele,situate intr-una din extremitatile tarii si unde e mai greu de ajuns....adica s-ar puncta 50% din maxim posibile...oarecum rezonabil daca tinem cont ca A-urile se puncteaza cele mai bune 6 din ultimele 7,anual fiind vreo 70 de concursuri A..O parere doar..
                      Sustin varianta 100%.

Comentariu

Postat în original de sorin_client Vezi post

Emi, in ce priveste premierea fiecaruia, ma gandeam ca firma Joola ar putea face o minge aniversara AmaTur pe care s-o oferiti fiecarui jucator. Ar fi interesant si o reclama excelenta. (trebuie sa dai o bere pt idee).

Respect.
                        Daca se concretizeaza idee dau si 2 beri.
                        Am primit calculatia pentru mingea aniversara "Amatur 10 Ani" cu logo-ul comunitati de tenis de masa si situatia arata in felul urmator:-comanda minima 1000 buc mingi de antrenament selecate.
                        -la 1000 buc pretul este de 2 lei bucata (1.8 )
                        -la 2000 buc pretul este de 1.8 bucata (1.6)
                        - la 5000 buc pretul este de 1.5 bucata (1.3)
                        -la 10000 buc pretul este de 1.4 bucata (1.2)
                        -peste 10000 buc pretul se negociaza
                        Daca pe minge apare si inscrisul EMI-TT atunci costurile de matrita se preiau de catre EMI-TT si preturile sunt cele din paranteza.

Durata de executie a matritei este de circa o luna,iar fabrica este din 15 August pana in 31 August inchisa,deci ultima comanda este 12-13 iulie.

Asteptam comenzi din partea celor interesati.

EMI

Comentariu

Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Zona 7) Coordonatori: Bogdan Roman http://www.amatur.ro/tenisdemasa/cls...=Zona+7&page=1
                          Arad, Resita, Oravita, Oradea, Timisoara, Deva, Petrila(HD), Caransebes, Salonta, Lugoj, Hateg, Sacuieni(BH), Marghita(BH), Salonta(BH), Magesti (BH), Gepiu (BH), cu un total de 302 evidentiati in clasament;
                          LOCATIA:Arad, Timisoara sau Oradea (Bogdan decide)
                          Asta e o idee buna. Multumesc pentru intelegere !

Comentariu

Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Daca se concretizeaza ideea dau si 2 beri.
                            Am primit calculatia pentru mingea aniversara "Amatur 10 Ani" cu logo-ul comunitati de tenis de masa si situatia arata in felul urmator:
                            -comanda minima 1000 buc mingi de antrenament selectionate.
                            -la 1.000 buc. pretul este de 2,0 lei buc. (1,8 lei)
                            -la 2.000 buc. pretul este de 1,8 lei buc. (1,6 lei)
                            -la 5.000 buc. pretul este de 1,5 lei buc. (1,3 lei)
                            -la 10.000 buc. pretul este de 1,4 lei buc. (1,2 lei)
                            -peste 10000 buc. pretul se negociaza
                            Daca pe minge apare si inscrisul EMI-TT atunci costurile de matrita se preiau de catre EMI-TT si preturile sunt cele din paranteza.
                            Durata de executie a matritei este de circa o luna,iar fabrica este din 15 August pana in 31 August inchisa,deci ultima comanda este 12-13 iulie.
                            Asteptam comenzi din partea celor interesati.
                            EMI
                            În cazul în care ar mai fi doritori de mingi aniversare "AmaTur 10 Ani" eu mă înscriu cu o comandă de 200 buc. pentru Zona 2.
                            Sunt 8 zone, poate se adună doritori măcar pentru 1.000 de bucăți.

Comentariu

În cazul în care ar mai fi doritori de mingi aniversare "AmaTur 10 Ani" eu mă înscriu cu o comandă de 200 buc. pentru Zona 2.
                              Sunt 8 zone, poate se adună doritori măcar pentru 1.000 de bucăți.

Referitor la matrita, preturile sunt calculate pt monocolora,stiu ca se poate executa si bicolora ,dar matrita este mult mai scumpa,asa am vrut sa fac si eu cu EMI-TT,dar multicolora nu cunosc daca se poate executa si ce costuri implica aceasta.

Multumesc de interesul aratat.EMI

Comentariu

Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                Referitor la matrita, preturile sunt calculate pt monocolora, stiu ca se poate executa si bicolora, dar matrita este mult mai scumpa, asa am vrut sa fac si eu cu EMI-TT, dar multicolora nu cunosc daca se poate executa si ce costuri implica aceasta.

Multumesc de interesul aratat. EMI
                                Ei, n-o lua "mot-a-mot", ...pardon "culoare cu culoare"!
                                M-am jucat și eu un pic cu cu "micuța" de celuloid, exersându-mi topspinul de rever în CorelDRAW că m-am cam săturat de AutoCAD.

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X