Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 5 Septembrie 2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Ei, n-o lua "mot-a-mot", ...pardon "culoare cu culoare"!
    M-am jucat și eu un pic cu cu "micuța" de celuloid, exersându-mi topspinul de rever în CorelDRAW că m-am cam săturat de AutoCAD.
    Joaca ne joaca mie imi place cum arata daca o mai rotunjesti un pic si mai reduci culorile cred ca e ok.
    Apropo daca vrei sa scrie Tenis cu alb atunci o sa scriem pe mingi rosii

Comentariu

Postat în original de marcelgiosan Vezi post
      În cazul în care ar mai fi doritori de mingi aniversare "AmaTur 10 Ani" eu mă înscriu cu o comandă de 200 buc. pentru Zona 2.
      Sunt 8 zone, poate se adună doritori măcar pentru 1.000 de bucăți.

]"]Error 404 (Not found)
      Am facut rezervare pt aceasta comanda si acum am vazut pe mail ca mi se cere sa confirm daca mai este valabila aceasta comanda sau nu.In cursul zilei de maine am sa iau legatura cu cei de la matrite si o sa incerc sa aman raspunsul cel putin pana miercuri sau joi,chiar daca este destul de tarziu,de aceea te rog pe tine Marcele daca esti interesat si mai gasesti inca cineva sa confirme sa pot da un raspuns.

Multumesc.Emi

Comentariu

Bună dimineața!
        S-a intrat în linie dreapta, așa că ar cam trebui să punem la punct detaliile legate de turneele regionale.

Doresc ca organizatorii sa-si reconfirme intenția (a se vedea în calendar locațiile și responsabilii) și sa colaboram pentru ca acest eveniment sa fie un succes.

Anunțul privind turneele și zonele le găsiți în postul 2 și 3 și se pot posta începând de astăzi, iar cine nu poate sau nu este sigur ca poate , este rugat sa anunțe pentru a se schimba organizatorul și bineînțeles locația.

Referitor la cupe si medalii va rog sa spuneți dacă doriți sa luam dintr-un singur loc. Eu pot sa cer catalogul (preț și poza) de la M. Ciuc, după care sa cerem o reducere.

Confirm
        Pe zona Transilvana Centru va rămâne locația Sibiu-Aria Sport , organizator Alex M cu Adonis F însoțiți de responsabilii Imre Kantor și Pal Tokoş .
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

Turneu regional A+, Zona 2

La Brăila urmează să confirmăm sala (Polivalenta sau Școala nr. 2) după semnarea contractului. Anunțul se va posta după încheierea Turneului A "Valurile Dunării", Duminică sau Luni.
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

Pentru zona Oltenia nu sunt probleme. Se reconfirma Topoloveni in 5 Sept 2015, organizatori Florin Toma si Sorin Botirca.
            www.clubarena08.ro

Comentariu

Lucian Bozga/Adi Lazaroiu, confirma turneul la Baicoi.
              Doreste cupe din acelasi loc.

Comentariu

Postat în original de GeluBv Vezi post
                Lucian Bozga/Adi Lazaroiu, confirma turneul la Baicoi.
                Doreste cupe din acelasi loc.
                In principiu da,asteptam pretul.

Comentariu

Si zona de vest este ok, rămâne cum am stabilit, anunțul cu turneul unde se postează ?
                  Cum putem intra in posesia cupelor daca se cumpara de unde spui gelu
                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

Comentariu

foarte ușor ,,off topic,, totuși legat de subiect: domnule Bogdan Roman, domnule Botirca, v-am scris mesaj privat. poate aveți mesageria prea plină.

Comentariu

Postat în original de roman bogdan Vezi post
                      Si zona de vest este ok, rămâne cum am stabilit, anunțul cu turneul unde se postează ?
                      Cum putem intra in posesia cupelor daca se cumpara de unde spui gelu
                      Anuntul turneului se posteaza acolo unde se posteaza de obicei turneele, mai concret, acolo unde s-a postat si ultimul A+ de la Arad.

Cupele si medaliile se comanda si ajund la fiecare prin curier rapid (gratuit). Fiecare lasă adresa si nr tel....dar pana una alta mai astept vreo doua zile, dupa care fiecare se descurca.

sunati la nr 0722315757 pt detalii

Comentariu

Postat în original de adimucu Vezi post
                        foarte ușor ,,off topic,, totuși legat de subiect: domnule Bogdan Roman, domnule Botirca, v-am scris mesaj privat. poate aveți mesageria prea plină.
                        Eu sunt de acord sa merg la posta. E o chestiune de onoare pana la urma. Multumesc frumos!

Trimis de pe al meu SM-T535 folosind Tapatalk
                        www.clubarena08.ro

Comentariu

Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                          Eu sunt de acord sa merg la posta.
                          ...adresa? (merge și pe privat)

Comentariu

Postat în original de GeluBv Vezi post
                            Eu propun setul de cupe din dreapta, adica 3091 (pret in partea de jos a imaginii) care inseamna:
                            Loc 1...24 Eur
                            Loc 2...18 Eur
                            Loc 3.. 14 Eur
                            Loc 3...14 Eur
                            Total...91.76 + TVA = 113,78 eur un set

Plus medaliile (8x 1,5) 12 eur

Inscriptionarile 4 cupe si 8 medalii = 30 euro

Asadar avem 113.78+12+30 =156 eur

Totul x 2 (amatori +open)

Negociere si reducere se poate obtine daca unim comenzile, in caz contrar nu garantez decat ca transportul este gratuit catre fiecare locatie.
                            Ultima editare de GeluBv; 10.aug.2015, 11:11.

Comentariu

Pregătirea Turneelor A+ Regionale intrând pe ultima 100 de metri, nutrim speranța că această "întreprindere" comună numită Zi Națională AmaTur va fi un succes deplin în toate cele 8 centre de concurs, iar totalul participanților prezenți la masa de tenis pe 5 Septembrie 2015 să depășească 800 de jucători, ceea ce ar reprezenta fără îndoială un record național pentru Mișcarea AmaTur.
                              Totalul jucătorilor activi în momentul de față se ridică la 2877 din cei 4508 care figurează în Clasamentul Excel, astfel că o prezență de peste 800 de jucători ar însemna cca. 30% din suflarea amaturistă.
                              Vom monitoriza săptămânal înscrierile în cele 8 centre regionale cu speranța ca Vineri 4 Septembrie 2015 Harta Roniei (colorată pe zone mai jos) să înregistreze o acoperire totală în toate colțurile țării.

]"]Error 404 (Not found)
                              Ultima editare de marcelgiosan; 10.aug.2015, 15:50.
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X