Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015

    Am sa centralizez aici toate clasamentele in ordinea zonelor pentru info, istoric sau clasamentul general.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Zona 3 Bucuresti
    -Open-
    Postat în original de VivaSportClub Vezi post
    Clasament Open

    1. Ciobanu Alex - Bucuresti
    2. Uta Adrian - Bucuresti
    3 -- 4
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    5 -- 8
    Tigau Dan - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Popescu Ionut - Bucuresti
    Chireceanu Denisa - Giurgiu
    9 -- 16
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Mereuta Rares - Bucuresti
    Ciulica Teodora - Giurgiu
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Popescu Valentin - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Mercioiu Constantin - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Macarenco Ion - Bucuresti
    Ivan Narcis - Bucuresti
    25 -- 3v gr.inf.
    Dutu Daniel - Bucuresti
    26 -- 29 2v gr.inf.
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Pantelimon Andrea - Giurgiu
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Niculae Dan - Bucuresti
    Luta Petre - Bucuresti
    Dobre Titus - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    35 -- 38 0v gr.inf.
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Popocea Vlad - Bucuresti



    Zona 3 Bucuresti
    -amatori-
    Postat în original de dan2 Vezi post
    clasament amatori

    1. sinita eugen - bucuresti
    2. acatrinei lucian marian - bucuresti
    3 -- 4
    arabagiu marius - bucuresti
    pandele ionel - giurgiu
    5 -- 8
    bradatan lenuta - bucuresti
    popescu george - bucuresti
    marin adrian - bucuresti
    rasnoveanu daniel - bucuresti
    9 -- 16
    secu valeriu - bucuresti
    dinu gheorghe - bucuresti
    vasile gelu iulian - bucuresti
    milos cristian - alexandria
    ispas victor - turnu magurele
    musat catalin - alexandria
    buta radu - bucuresti
    tiosea nicolae - bucuresti
    17 -- 20
    dospinescu george - bucuresti
    bodeanu dan - bucuresti
    sandu stefan - bucuresti
    bolea catalin - bucuresti
    21 -- 22 2v gr.sup.
    trandafir radu catalin - giurgiu
    scraba marius - alexandria
    23 -- 31 1v gr.sup.
    jaouir khaled - bucuresti
    rosu marius lucian - bucuresti
    matei razvan - bucuresti
    cristescu cristian - bucuresti
    ionascu gabriel - bucuresti
    poenaru adrian - bucuresti
    zaharia puiu - bucuresti
    theodorescu alex - bucuresti
    ristea robert - bucuresti
    32 -- 40 0v gr.sup.
    constantin gabriela - bucuresti
    dima nicu - bucuresti
    moraru constantin - bucuresti
    mihai ion - bucuresti
    gramaticu sorin - bucuresti
    dumitrache gabriel - giurgiu
    acu paul - bucuresti
    haralambescu andrei - bucuresti
    nacu dan - bucuresti
    41 -- 42 2v gr.inf.
    badulescu rafael - giurgiu
    negria mihai - bucuresti
    43 -- 48 1v gr.inf.
    carjan dumitru - bucuresti
    badulescu mario - giurgiu
    barbu ana maria - bucuresti
    calin ion - bucuresti
    dobra adrian - giurgiu
    dobra mihai - giurgiu
    49 -- 57 0v gr.inf.
    birloveanu viorel - bucuresti
    bucur livia - bucuresti
    moraru marius - bucuresti
    belinsca romeo - bucuresti
    dutu catalin - bucuresti
    mitran constantin bogdan - bucuresti
    mitran georgiana - bucuresti
    barbu silvia - bucuresti
    cruceru alex - bucuresti

    clasament consolare


    1. negria mihai - bucuresti
    2. badulescu rafael - giurgiu
    3 -- 4
    badulescu mario - giurgiu
    carjan dumitru - bucuresti
    5 -- 8
    belinsca romeo - bucuresti
    calin ion - bucuresti
    dobra mihai - giurgiu
    dobra adrian - giurgiu
    9 -12 1v gr.sup.
    bucur livia - bucuresti
    barbu ana maria - bucuresti
    barbu silvia - bucuresti
    cruceru alex - bucuresti
    13 -17 0v gr.sup.
    birloveanu viorel - bucuresti
    moraru marius - bucuresti
    mitran constantin bogdan - bucuresti
    mitran georgiana - bucuresti
    dutu catalin - bucuresti
    Ultima editare de GeluBv; 05.sep.2015, 18:14.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Zona 1 Gura Humorului
      -Open-
      Postat în original de Dakiro Vezi post
      Clasament Open

      1. Nemaciuc Mihai - Suceava
      2. Carpovici Boris - Falticeni
      3 -- 4
      Parnica Leonid - Moinesti
      Tiganas Mihai - Radauti
      5 -- 8
      Cozma Catalin - Falticeni
      Orza Catalin - Suceava
      Hasna Cosmin - Straja
      Albu Catalin - Pascani
      9 -- 16
      Sengoz Mehmet - Botosani
      Axinte Bogdan - Iasi
      Valcu Alin - Botosani
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      Coroiu Andrei - Roman
      Duceac Catalin - Botosani
      Cocinschi Emanuel - Vatra Dornei
      17 -- 2v gr.sup.
      Caliman Eduard - Onesti
      18 -- 25 1v gr.sup.
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Bobarnac Gheorghe - Bacau
      Ilies Ioan - Radauti
      Mironescu Adrian - Botosani
      Ditu Daniel - Onesti
      Rosca Niculai - Galanesti
      Subcinski Alexandru - Suceava
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Ursulean Vasile - Straja
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Toporas Cosmin - Suceava
      Ungureanu Adrian - Suceava
      Dan Andrei - Piatra Neamt
      Ursan Viorel - Radauti
      Rosca Mihai - Galanesti


      Zona 1 Gura Humorului
      -amatori-
      Postat în original de Dakiro Vezi post
      Clasament Amatori

      1. Marola Mihai - Bacau
      2. Sumanaru Catalin - Iasi
      3 -- 4
      Ivanov Sorin - Piatra Neamt
      Ungureanu Florin - Suceava
      5 -- 8
      Condur Iulian - Suceava
      Vaculisteanu Ionut - Suceava
      Munteanu Ion - Comanesti
      Hetriuc Petrica - Suceava
      9 -- 16
      Cocea Catalin - Iasi
      Parascuta Daniel - Iasi
      Calenciuc Dumitru - Radauti
      Morosan Marian - Suceava
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Gugles Marius - Campulung Mold
      17 -- 32
      Grosu Octavian - Botosani
      Iacob Gabriel - Iasi
      Nistor Florin - Comanesti
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Sofian Corneliu - Suceava
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Corneanu Sorin - Botosani
      Maximus Gabriel - Bacau
      Halip Rares - Botosani
      Bogza Dragos - Iasi
      Aldea Iulian - Falticeni
      Ticu Dorin - Bacau
      Robu Valentin - Botosani
      Mahu Bogdan - Pascani
      Marola Dan - Bacau
      Marcean Ovidiu - Botosani
      33 -- 34
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Lucic Corneliu - Suceava
      34 -- 52 1v gr.sup.
      Volostiuc Marius - Suceava
      Salavastru Petru - Botosani
      Martz Sebastian - Comanesti
      Serban Liviu - Onesti
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      Braniste George - Bacau
      Vieru Costica - Botosani
      Nicu Constantin - Iasi
      Poturu Ioan - Pascani
      Oancea Marian - Bacau
      Balanescu Florin - Iasi
      Stefan Alexandru - Iasi
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Cojocaru Adrian - Suceava
      Cojocaru Stefan - Suceava
      Tipu Vlad - Iasi
      Botusan Vasile - Udesti
      53 -- 67 0v gr.sup.
      Constantinovici Ciprian - Liteni
      Robu Mihai - Mogosesti
      Nemaciuc Ovidiu - Suceava
      Albu Constantin - Suceava
      Alexandru Liviu - Botosani
      Barbalata Lorin - Suceava
      Chiriac Marius - Botosani
      Stefanachi Bogdan - Botosani
      Pinzar Alin - Suceava
      Macovei Bogdan - Suceava
      Dranca Ana Maria - Vatra Dornei
      Plamada Lucian - Iasi
      Mesinschi Radu - Botosani
      Aldea Nelu - Falticeni
      Tarpan Stefan - Suceava
      68 -- 71 2v gr.inf.
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
      Capra Arthur - Vatra Dornei
      Rusu Radu - Falticeni
      72 -- 82 1v gr.inf.
      Isaic Radu - Bacau
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Pralea Marius - Botosani
      Negrea Petrut - Comanesti
      Sisca Nicusor - Comanesti
      Ujeniuc Dan - Suceava
      Morosan Ionel - Granicesti
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      Mirt Alexandru - Pascani
      Anastasiu Constantin - Comanesti
      Romila Emanuel - Iasi
      83 --98 0v gr.inf.
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Duman Iulian - Halaucesti
      Darie Gabriel - Comanesti
      Grosu Alexandru - Botosani
      Romascan Victor - Suceava
      Teris Valeriu - Comanesti
      Rosu Livia - Suceava
      Buzila Ioan - Botosani
      Apalamarita Mara - Vatra Dornei
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Botezatu Ioana - Vatra Dornei
      Panait Marinel - Vatra Dornei
      Iordache Catalin - Comanesti
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      Georgescu Cristi - Radauti
      Laic Robert - Comanesti
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Zona 2 Braila
        -Open-
        Postat în original de marcelgiosan Vezi post
        Clasament Open

        1. Toma Iulian - Braila
        2. Giol Mihai - Braila
        3 -- 4
        Wischegg Robert - Galati
        Ion Marius - Braila
        5 -- 8
        Voinea Sorin - Galati
        Corcoz Costin - Focsani
        Dumbrava Daniel - Focsani
        Fratea Aurel - Constanta
        9 -- 13 1v gr.sup.
        Neagu Mircea - Constanta
        Pizlaru Ionel - Focsani
        Chiscop Bogdan - Galati
        Zarinschi Catalin - Galati
        Lungu Sandel - Braila
        14 -- 16 0v gr.sup.
        Bodin Ion - Tecuci
        Leolea Andrei - Constanta
        Zainescu Corneliu - Galati
        17 -- 1v gr.inf.
        Munteanu Octavian - Tecuci
        18 -- 20 0v gr.inf.
        Pintilie Nela - Galati
        Maresi Ion - Focsani
        Dobrila Petru - Braila


        Zona 2 -Braila
        -amatori-

        Postat în original de marcelgiosan Vezi post
        Clasament Amatori

        1. Taranu Nicusor - Tulcea
        2. Arion Costel - Marasesti
        3 -- 4
        Tanu Mihai - Tecuci
        Gaitan Tiberiu - Braila
        5 -- 8
        Peiu Cosmin - Babadag
        Uzuneanu Costica - Galati
        Barac Andreea - Braila
        Barbascu Mihaita - Braila
        9 -- 16
        Manea Mihaita - Tulcea
        Sandu Mihai - Braila
        Mocanu Delia - Galati
        Nicola Marian - Constanta
        Spoiala Cristinel - Focsani
        Ciurusniuc Costel - Galati
        Samoila Ion - Babadag
        Anghele Cristinel - Galati
        17 -- 22
        Chetronie Liviu - Tecuci
        Solcan Florin - Constanta
        Anton Dragos - Focsani
        Dodu Costica - Focsani
        Toader Nicolae - Tulcea
        Silvestru Nicolae - Tulcea
        23 -- 25 2v gr.sup.
        Stamate Eduard - Tecuci
        Florea Gigi - Galati
        Hanganu George - Focsani
        26 -- 33 1v gr.sup.
        Socaci Sorin - Panciu
        Panait Adrian - Braila
        Budescu Marian - Galati
        Stoica Sandel - Focsani
        Bolocan Daniel - Braila
        Pavel Nicolae - Braila
        Badache Andreea - Galati
        Pana Remus - Tulcea
        34 -- 44 0v gr.sup.
        Giosan Marcel - Galati
        Muresan Ioan - Galati
        Pascu Gabriel - Braila
        Roscan Nicusor - Braila
        Neculai Radu - Focsani
        Coclea Ionel - Braila
        Ivan Adrian - Tulcea
        Tufa Gigi - Galati
        Petrin Mitica - Galati
        Dimache Maria - Braila
        Dochita Mircea - Braila
        45 -- 46 2v gr.inf.
        Benko Paul - Babadag
        Gurita Ionut - Babadag
        47 -- 55 1v gr.inf.
        Sava Sinel - Focsani
        Toma Andrei - Braila
        Anghel Adrian - Braila
        Vasile Razvan - Braila
        Moise Viorel - Braila
        Nicolae Gabriel - Babadag
        Carp Catalin - Galati
        Fuica Benone - Galati
        Gaitan Marius - Braila
        56 -- 66 0v gr.inf.
        Iordachi Adrian - Adjud (absent motivat)
        Apostu Ionel - Braila (absent motivat)
        Stoian Nicolae - Braila (absent motivat)
        Predescu Adrian - Braila
        Danila Mihai - Focsani (absent nemotivat)
        Nastase Neculai - Focsani (absent nemotivat)
        Belea Laurentiu - Tecuci
        Barac Adrian - Braila
        Carata Catalin - Tulcea
        Tudor Ticu - Tecuci
        Munteanu Eduard - Galati
        Ultima editare de FlorinBN; 06.sep.2015, 13:15.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #5
          Zona 5 -Topoloveni
          -Open-
          Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
          Clasament OPEN

          1. Traistaru Marius - Topoloveni
          2. Petrescu Liviu - Pitesti
          3 -- 4
          Toma Florin - Pitesti
          Valceanu Daniel - Topoloveni
          5 -- 8
          Balan Cristian - Ramnicu Valcea
          Banescu Dragos - Pitesti
          Ciuca Dan - Pitesti
          Vasiliu Remus - Mioveni
          9 -- 1v gr.sup.
          Botirca Sorin - Topoloveni
          10 -- 12 0v gr.sup.
          Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
          Vladu Nicolae - Pitesti
          Zavricescu Geo - Curtea de Arges
          13 -- 15 1v gr.inf.
          Rada Florin - Pitesti
          Parvan Valentin - Topoloveni
          Ciopaca Doru - Topoloveni
          16 -- 17 0v gr.inf.
          Bucsan Romeo - Pitesti
          Gorum Adrian - Topoloveni

          Zona 5 -Topoloveni
          -amatori-
          Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
          Clasament AMATORI

          1. Iordache Marian - Dragasani
          2. Stanescu Raluca - Pitesti
          3 -- 4
          Trocan Alexa - Mioveni
          Sultan Valentin - Craiova
          5 -- 8
          Mihai Bianca - Pitesti
          Preda Nicolae - Curtea de Arges
          Railean Vlad - Ramnicu Valcea
          Viciu Dragos - Pitesti
          9 -- 15
          Stoica Mihai - Mioveni
          Doba Vasile - Pitesti
          Rizea Cristina - Pitesti
          Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
          Popescu Remus - Ramnicu Valcea
          Badulescu Teo - Ramnicu Valcea
          Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
          17 -- 1v gr.sup.
          Oprea Ionela - Pitesti
          18 -- 21 0v gr.sup.
          Ionica Maria - Pitesti
          Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
          Ene Diana - Pitesti
          Rada Ciprian - Pitesti
          22 -- 2v gr.inf.
          Velicescu Dragos - Pitesti
          23 -- 30 1v gr.inf.
          Anescu Andu - Dragasani
          Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
          Ileanu Bogdan - Targu Jiu
          Butan Marius - Stefanesti Arges
          Naulea Gabriela - Ramnicu Valcea
          Rizescu Gheorghe - Mioveni
          Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
          Dinescu Rares - Curtea de Arges
          31 -- 32 0v gr.inf.
          Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
          Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #6
            Zona 7 -Oradea
            -Open-
            Postat în original de King Pong Oradea Vezi post
            Clasament OPEN

            1. Balog Andreea - Arad
            2. Roman Bogdan - Arad
            3 -- 4
            Gergely Anton - Oradea
            Birtalan Robert - Oradea
            5 -- 8
            Kovacs Ferenc - Ungaria
            Balogh Attila - Oradea
            Craciun Calin - Oradea
            Avram Victor - Arad
            9 -- 12
            Spatariu Daniel - Arad
            Ciublea Vichente - Oravita
            Popa Radu - Deva
            Nutiu Mihai - Oradea
            13 -- 14 2v gr.sup.
            Put Gabriel - Oravita
            Creinicean Liviu - Oravita
            15 -- 18 1v gr.sup.
            Tic Ioan - Oradea
            Curpas Ioan - Oradea
            Boata Edgar - Arad
            Schiopulescu Ion - Lugoj
            19 -- 24 0v gr.sup.
            Kaposta Victor - Arad
            Birtalan Laszlo - Oradea
            Fabian Wilhelm - Oradea
            Tanc Florin - Oradea
            Stancu Tiberiu - Deva
            Kiraly Pongratz - Salonta
            25 -- 31 1v gr.inf.
            Cotca Dacian - Oradea
            Curut Gabriel - Timisoara
            Aberle Ildiko - Oradea
            Kalman Suha - Oradea
            Bondar Leontin - Oradea
            Darvasi Ibolya - Salonta
            Cotranta Marcel - Oradea
            32 -- 36 0v gr.inf.
            Lacatis Ghita - Arad
            Popescu Cornel - Oradea
            Onofrei Dan - Oradea
            Negrea Liviu - Oradea
            Zona 7 Oradea
            -amatori-
            Postat în original de MariusBH Vezi post
            Clasament Amatori

            1. Mihalescu Dinu - Timisoara
            2. Murgu Ioan - Oravita
            3 -- 4
            Vaida Sorin - Oradea
            Lungu Marius - Oravita
            5 -- 8
            Neamt Doru - Arad
            Jurje Alexandru - Oradea
            Szalay Liviu - Oradea
            Ilia Ion - Oravita
            9 -- 16
            Botea Fabian - Hunedoara
            Dan Daniel - Oradea
            Ghile Ioan - Oradea
            Oprea Adrian - Lugoj
            Veres Francisc - Oravita
            Sferlea Calin - Oradea
            Szabo Lajos - Ungaria
            Matei Dumitru - Deva
            17 -- 24 1v gr.sup.
            Dani Leo - Arad
            Boros Amalia - Oradea
            Todor Cristian - Oradea
            Cecan Vasile - Timisoara
            Stoica Ioan Florin - Lugoj
            Buciuman Vlad - Oradea
            Dem Ciprian - Oradea
            Badescu Alexandru - Oradea
            25 -- 32 0v gr.sup.
            Jichici Svetozar - Timisoara
            Vela Gabriel - Caransebes
            Postelnicu Mihai - Deva
            Matusan Florin - Timisoara
            Sferlea Alesia - Oradea
            Vegh Ioan Stefan - Oradea
            Cioveie Marian - Oravita
            Jizdan Mihai - Oradea
            33 -- 38 1v gr.inf.
            Postelnicu Eric - Deva
            Rus Bianca - Oradea
            Rus Oana - Oradea
            Buonvento Ricardo - Oradea
            Vrabie Gelu - Oradea
            Fekete Tibor - Oradea
            39 -- 46 0v gr.inf.
            Vaida Octav - Oradea
            Lalescu Luca - Oradea
            Pop George - Oradea
            Griga Cristian - Oradea
            Ghiurau Sebastian - Oradea
            Sinkovicsi Ionut - Oradea
            Sinkovicsi Alex - Oradea
            FeketeTibor jr - Oradea
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #7
              Zona 8 -Cluj
              -Open-
              Postat în original de FlorinBN Vezi post
              Clasament Open

              1. Sicoe Rodica - Cugir
              2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
              3 -- 4
              Farcas Vlad - Cluj Napoca
              Nistor Dorel - Bistrita
              5 -- 8
              Simion Boby - Cluj Napoca
              Pop Cosmin - Turda
              Maxim Valentin - Cluj Napoca
              Suciu Cristian - Dej
              9 -- 13 1v gr.sup.
              Apian Florin - Bistrita
              Mocean Dan - Cluj Napoca
              Nascu Serban - Cluj Napoca
              Pop Danut - Dej
              Beica Florin - Gherla
              14 -- 16 0v gr.sup.
              Teleki Zsolt - Cluj Napoca
              Puscas Arpad - Gherla
              Makszin Dacian - Cluj Napoca
              17 -- 2v gr.inf.
              Silveira Alexandra - Cluj Napoca
              18 -- 24 1v gr.inf.
              Sufletel Radu - Alba Iulia
              Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
              Iaru Horatiu - Cluj Napoca
              Manzat Dan - Cluj Napoca
              Rusu Calin - Cluj Napoca
              Ferenczi Zita - Cluj Napoca
              Preda Ionut - Cluj Napoca
              25 -- 0v gr.inf.
              Hodis Andrei - Gherla

              Zona 8 -Cluj
              -amatori-
              Postat în original de FlorinBN Vezi post
              Clasament Amatori

              1. Ticala Vasile Jr - Viseu
              2. Butura Vasile - Alba Iulia
              3 -- 4
              Neamtu Adrian - Gherla
              Moldovan Doru - Dej
              5 -- 8
              Hurloi Gelu - Cluj Napoca
              Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
              Ifrosa Petru - Cluj Napoca
              Cont Cosmin - Gherla
              9 -- 16
              David Zoltan - Cluj Napoca
              Spaller Tiberiu - Nasaud
              Muresan Dorel - Cluj Napoca
              Parjol Rares - Cluj Napoca
              Bob Raul Fineas - Cluj Napoca
              Moldovan Ioan - Cluj Napoca
              Kromek Iulian - Cugir
              Ban Peter - Cluj Napoca
              17 -- 29
              Muntean Mircea - Baia Mare
              Damian Mircea - Bistrita
              Fulop Attila - Aiud
              Garaz Mircea - Bistrita
              Barabas Claudiu - Bistrita
              Dirlea Ioan - Aiud
              Galban Calin - Viseu
              Sava Petru - Cluj Napoca
              Galfi Levente - Cluj Napoca
              Suciu Iacob - Blaj
              Vaduva Dan - Bistrita
              Costin Cristian - Cluj Napoca
              Korabian Tamas - Cluj Napoca
              30 -- 41 1v gr.sup.
              Cristea Virgil - Cugir
              Bumbu Pavel - Razboieni
              Vass Alexander - Beclean
              Coroian Claudiu - Gherla
              Chira Anghel - Baia Mare
              Chira Lucian - Baia Mare
              Farcasiu Florin - Alba Iulia
              Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
              Precup Tudor - Cluj Napoca
              Ifrosa Ciprian - Cluj Napoca
              Pop Mihail - Cluj Napoca
              Dobre Constantin - Cluj Napoca
              42 -- 52 0v gr.sup.
              Pralea Constantin - Alba Iulia
              Pacurar Cosmin - Blaj
              Vana Florin - Turda
              Radulescu Eugeniu - Turda
              Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
              Bacotiu Ciprian - Cluj Napoca
              Vari Bela - Cluj Napoca
              Badiu Ionut - Cluj Napoca
              Maier Daniel - Gherla
              Mocanu George - Cluj Napoca
              Loneanu Radu - Cluj Napoca
              53 -- 56 2v gr.inf.
              Anitei Marcel - Cluj Napoca
              Vass Sandor - Beclean
              Luca Eugen - Aiud
              Givan Cristian - Sibiu
              57 -- 67 1v gr.inf.
              Chira Camelia - Baia Mare
              Naiba Dragos - Cluj Napoca
              Iepure Teodor Calin - Aiud
              Cristea Andrei - Aiud
              Egri Mihai - Cluj Napoca
              Preda Giani - Cluj Napoca
              Muresan Adrian - Gherla
              Doru Lucian - Cluj Napoca
              Puia Darius - Stremt
              Peta Octavian - Cluj Napoca
              Ionas Adina - Cluj Napoca
              68 -- 79 0v gr.inf.
              Damian Vasile - Nasaud
              Grigor Fabian - Viseu
              Sasaran Mircea - Cluj Napoca
              Hica Cristina - Cluj Napoca
              Fodor Iosif - Cluj Napoca
              Hriscu Florentina - Cluj Napoca
              Grigor Florin - Viseu
              Lascau Ioan Mihai - Cluj Napoca
              Brad Ion - Cluj Napoca
              Botei Cristian - Stremt
              Otvos Robert - Cluj Napoca
              Fanea Laura - Cluj Napoca
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #8
                Ti s-a simtit lipsa,cel putin la butoane.
                Posturile anterioare ar putea tine loc si de un clasament al organizatorilor in materie.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de adof Vezi post

                  Clasament OPEN

                  Turneu - A+ - Sibiu - Open - 05.09.2015

                  "Locurile
                  Nume prenume - Localitatea"

                  LOCUL 1
                  Govoreanu Florin - Cisnadie


                  LOCUL 2
                  Anca Octavian - Ludus

                  LOCURILE 3 - 4
                  Farkas Gabor - Targu Mures
                  Macovei Liviu - Brasov

                  LOCURILE 5 - 8
                  *
                  Irsai Istvan - Targu Mures
                  Farkas Bence - Targu Mures
                  Moldovan Cristian - Tarnaveni

                  LOCURILE 9 - 10
                  Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
                  Zelariu Petru - Tarnaveni

                  LOCURILE 11 - 16 -- Grupe Sup. 1 vic.
                  Daneliuc Gabi - Sibiu
                  Muntean Alin - Tarnaveni
                  Cocean Valer - Baraolt
                  Sipos Ferenc - Targu Mures
                  Oprea Nicolae - Brasov
                  Pinzar Andrei - Medias

                  LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Sup. 0 vic.
                  Zidar Victor - Reghin
                  Aron Darie - Sibiu
                  Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
                  Nica Ionut - Brasov

                  LOCURILE 21 - 22 -- Grupe Inf. 2 vic.
                  Mitzea Alexandru - Sibiu
                  Todarcea Ioan - Sibiu

                  LOCURILE 23 - 26 -- Grupe Inf. 1 vic.
                  Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - Organizator
                  Petho Mihaly - Racosu de Sus
                  Iancu Sorin - Sibiu
                  Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc

                  LOCURILE 27 - 31 -- Grupe Inf. 0 vic.
                  Denes Ferenc - Praid
                  Marandici Adrian - Brasov
                  Zedler Csaba - Agnita
                  Ivan Catalin - Fagaras
                  Toader George - Agnita



                  * acest jucator a fost scos din clasament
                  pentru comportament nesportiv





                  Clasament AMATORI

                  Turneu - A+ - Sibiu - Amatori - 05.09.2015

                  "Locurile
                  Nume prenume - Localitatea"

                  LOCUL 1
                  Imecs Attila - Miercurea Ciuc


                  LOCUL 2
                  Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul

                  LOCURILE 3 - 4
                  Beches Andrei - Sibiu
                  Somlea Darian - Cisnadie

                  LOCURILE 5 - 8
                  Marin Floricel - Brasov
                  Padurariu Costel - Brasov
                  Groza Alexandru - Cisnadie
                  Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul

                  LOCURILE 9 - 16
                  Barac Marius - Sibiu
                  Radu Constantin - Sibiu
                  Bucur Alin Adrian - Targu Mures
                  Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
                  Pitac Ovidiu - Brasov
                  Bardocz Szilard - Capeni
                  Zoltan Tibor - Targu Mures
                  Bartha Zsolt Attila - Aita Mare

                  LOCURILE 17 - 24
                  Daniel Istvan - Targu Mures
                  Matei Mirel - Brasov
                  Dragomir Mitica - Sibiu
                  Benyovski Bela - Sibiu
                  Predescu Levente - Miercurea Ciuc
                  Fancsali Kalman - Lunca de Sus
                  Dordea Lucian - Medias
                  Derzsi Lorand - Targu Mures

                  LOCUL 25 -- Grupe Sup. 2 vic.
                  Ratiu Valer - Sibiu

                  LOCURILE 26 - 38 -- Grupe Sup. 1 vic.
                  Antal Denes - Brasov
                  Kantor Imre Zoltan - Reghin - Organizator
                  Negrean Ioan - Sibiu
                  Tarau Vasile - Brasov
                  Nicula Dumitru - Agnita
                  Timaru Ilie - Ocna Sibiului
                  Dragos Florin - Brasov
                  Veres Janos - Targu Mures
                  Filea Adonis - Sibiu -Organizator
                  Popa Paul - Sibiu
                  Sutoris Cornel - Medias
                  Mihu Dorel - Medias
                  Sipos Levente - Sibiu

                  LOCURILE 39 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
                  Muresanu Alex - Sibiu - Organizator
                  Decean Darian - Sibiu
                  Tobosaru Gheorghe - Brasov
                  Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
                  Botian Radu - Sibiu
                  Bucur Dan - Cisnadie
                  Puiulet Iosif - Agnita
                  Barbu Vasile - Brasov
                  Dragomir Ioan - Cristian SB
                  Olah Oliver - Sfantu Gheorghe

                  LOCURILE 49 - 50 -- Grupe Inf. 2 vic.
                  Motorga Dorin - Targu Mures
                  Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure

                  LOCURILE 51 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
                  Muscan Ioan - Sibiu
                  Movileanu Neculae - Brasov
                  Manitiu Florin - Sibiu
                  Dumitrescu Sorin - Brasov
                  Mitrofan Petrica - Brasov
                  Rosianu Nicolae - Sibiu
                  Roghina R.Cosmin - Sibiu
                  Kondort Arpad - Agnita
                  Popa Rares - Medias
                  Muresan Andrei - Sibiu
                  Bogdan Alexandru - Cisnadie

                  LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
                  Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
                  Gligor George - Sibiu
                  Kondort Dan - Sibiu
                  Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
                  Banea Radu - Sibiu
                  Movileanu Adrian - Brasov
                  Kis Istvan - Brasov
                  Crisan Casian - Agnita
                  Vintila Marius - Sibiu
                  Cioca Raul - Agnita
                  Ilie Octavian Marius - Brasov





                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • #10
                    Zona 4 - Baicoi
                    -Open-

                    Postat în original de BOZGANU Vezi post
                    Clasament Open

                    1 -- 4
                    Lukasz Klimas - Ploiesti
                    Enciu Alexandru - Slobozia
                    Dinca Dorinel - Calarasi
                    Ceacarescu Cristian - Slobozia
                    5 -- 8
                    Stanciu Silviu - Calarasi
                    Soare Valentin - Valenii De Munte
                    Lazaroiu Adrian - Targoviste
                    Stanciu Alin - Calarasi
                    9 -- 12 loc 3 gr.sup.
                    Bozga Lucian - Baicoi
                    Miron Liviu - Campina
                    Mos Florin - Filipesti Targ
                    Miron Andrei - Campina
                    13 -- 3v gr.inf.
                    Iancu George - Ploiesti
                    14 -- 17 2v gr.inf.
                    Vlase Gheorghe - Slobozia
                    Neculcea Alexandru-Moreni
                    Dracea Gabriel - Sinaia
                    Cobeanu Marius - Breaza
                    18 -- 19 1v gr.inf.
                    Suditu Andrei - Campina
                    Mihaila Nicolae-Breaza
                    20 -- 21 0v gr.inf.
                    Grigore Alexandru - Campina
                    Mostovoi Andrei - Campina


                    Zona 4 -Baicoi
                    -amatori-
                    Postat în original de GeluBv Vezi post

                    Clasament amatori

                    1. Tudorache Constantin - Targoviste
                    2. Grama Mihai - Azuga
                    3 -- 4
                    Panait Genu - Teisani
                    Puiu Dragos - Urlati
                    5 -- 8
                    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
                    Ivan Valentin - Campina
                    Laur Boro - Sinaia
                    Movileanu Flavius - Targoviste
                    9 -- 16
                    Nitescu Horia - Ploiesti
                    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
                    Coman Emil - Breaza
                    Manoiu Claudiu - Fieni
                    Avram Nicolae - Nedelea
                    Marin Iulian - Campina
                    Safta Alexandru - Targoviste
                    Dumitrescu Mircea - Ploiesti
                    17 -- 26
                    Brulea Petre - Ploiesti
                    Mircea Ionel - Ploiesti
                    Darmaz Ion - Targoviste
                    Dinu Adrian - Darmanesti
                    Sorescu Mircea - Paulesti
                    Bozga Razvan - Baicoi
                    Florea Marian - Targoviste
                    Dima Victor - Azuga
                    Visan Bogdan - Targoviste
                    Mocanu Adrian - Targoviste
                    27 -- 40 1v gr.sup.
                    Cucu Cristin - Targoviste
                    Vestineanu Ionut - Slobozia
                    Stanciu Stelian - Calarasi
                    Parvu Nicolae - Cornu
                    Mihaila Robert - Breaza
                    Banuta Dumitru - Ploiesti
                    Panait Constantin - Mizil
                    Barbatel Eduard - Ploiesti
                    Leiba Romeo - Varbilau
                    Grigore Marian - Cocorasti
                    Postole Luca - Buzau
                    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
                    Popescu Adrian - Valcanesti
                    Nitu Liviu - Buzau
                    41-52 0v gr sup.
                    Rusea Gheorghe - Breaza
                    Banica Dan - Ploiesti
                    Stancescu Sebastian - Ploiesti
                    Adam Teodor - Buzau
                    Corbu Darius - Valenii de Munte
                    Franculescu Marius - Sinaia
                    Bivolaru Marius - Ploiesti
                    Sarbu Dan - Ploiesti
                    Manta Viorel - Baicoi
                    Marian Bogdan - Ploiesti
                    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
                    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos

                    53 -- 60 2v gr.inf.
                    Duma Gheorghe - Ploiesti
                    Piperea Florin - Campina
                    Plaiasu Ion - Plopeni
                    Scanteie Iulian - Buzau
                    Dinu Cristian - Mizil
                    Balanescu Boby - Ploiesti
                    Mocanu Stefan - Targoviste
                    Cornita Mario - Campina
                    61 -- 71 1v gr.inf.
                    Lazar Dumitru - Mizil
                    Irimia Madalin - Baicoi
                    Dogaru Bianca - Baicoi
                    David Stefan - Ploiesti
                    Munteanu Stefan Alin - Ramnicu Sarat
                    Patrascu Traian - Lehliu Gara
                    Neacsu Gabriel - Cocorasti
                    Babus Liviu - Ploiesti
                    Visan Alexandru - Baicoi
                    Florea Flavian - Valenii de Munte
                    Zamfir Gabriel - Targoviste
                    72 -- 82 0v gr.inf.
                    Ipate Virgil - Valenii De Munte
                    Balbaie Madalin - Baicoi
                    Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
                    Mocanu Daniela - Baicoi
                    Neagu Cristian - Slobozia
                    Vatafu Marian - Baicoi
                    Olaru Viorel - Cocorasti
                    Biro Tiberius - Campina
                    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                    Anghel George - Oltenita
                    Zainea Mihai - Ploiesti
                    Ultima editare de GeluBv; 07.sep.2015, 09:21.
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #11
                      Top 4 Regionale

                      Turneu A+ "Ziua Națională AmaTur"
                      Open
                      Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                      1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Nemaciuc Mihai Carpovici Boris Parnica Leonid Tiganas Mihai
                      2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Toma Iulian Giol Mihai Wischegg Robert Ion Marius
                      3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Ciobanu Alex Uta Adrian Dumitrescu Cornel Boaca Valentin
                      4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Lukasz Klimas Enciu Alexandru Dincă Dorinel Ceacarescu Cristian
                      5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Trăstaru Marius Petrescu Liviu Toma Florin Vâlceanu Daniel
                      6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Govoreanu Florin Anca Octavian Farkas Gabor Macovei Liviu
                      7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Balog Andreea Roman Bogdan Gergely Anton Birtalan Robert
                      8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Cluj Sicoe Rodica Gogu Gabriel Fărcaș Vlad Nistor Dorel
                      Amatori
                      Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                      1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Marola Mihai Sumănaru Cătălin Ivanov Sorin Ungureanu Florin
                      2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Țăranu Nicușor Arion Costel Țanu Mihai Găitan Tiberiu
                      3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Sinita Eugen Acatrinei Lucian Arabagiu Marius Pandele Ionel
                      4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Tudorache C-tin Grama Mihai Panait Genu Puiu Dragoș
                      5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Iordache Marian Stănescu Raluca Trocan Alexa Sultan Valentin
                      6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Imecs Attila Lorincz Ferenc Beches Andrei Șomlea Darian
                      7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Mihălescu Dinu Murgu Ioan Vaida Sorin Lungu Marius
                      8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Cluj Ticala Vasile Jr. Butura Vasile Neamțu Adrian Moldovan Doru
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu

                      Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X