Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de Rares Constantinescu Vezi post
    Buna ziua m
    Imi puteti spune dc in classamentul de mai sus Rares Constantinescu nu apare deloc desi are 3 turnee A+ la care a participat anul asta?
    Va multumesc si astept raspuns.
    A castigat A+ -ul Regional? 😀
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

K mersi de info

---------- Post added 23.12.2016 at 13:26 ----------

Dle Marcellamuriti-ma va rog ca tot nu am inteles:
      In clasamentul zonei 2 Rares Constantinescu nu apare deloc .Mi-ati zis ca nu a castigat nici un A+. perfect.
      Dar ceilalti din clasament ce au realizat de apar acolo sau poate , dupa ce criteriu sunt in acel clasament?
      Va multumesc inca o data.

Comentariu

Cand aveti timp va rog sa imi raspundeti la intrebarea de mai sus.
        Va multumesc

Comentariu

Postat în original de Rares Constantinescu Vezi post
          Cand aveti timp va rog sa imi raspundeti la intrebarea de mai sus.
          Va multumesc
          Postul la care faceti referire nu reprezinta clasamentul vreunei zone, ci, pur si simplu, centralizeaza podiumurile (locurile 1-4) din toate cele 8 zone unde s-au organizat turnee A+ Regionale.
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

Va raspund eu:
            Clasamentul prezentat in postul nr 2 este cel rezultat in urma turneului Regional organizat la Braila in data de 2 septembrie. Rares nu apare in acel clasament , inseamna ca nu a participat. Daca sunteti sigur ca pe 2 septembrie Rares a participat la acel turneu regional, inseamna ca Rares a fost omis.

Comentariu

Este o scuza pentru a da un raspuns.
              Nu este vorba de nicio logistica, e vorba doar de interes.
              Va dau exemplu , ultimul turneu la Braila
              Din 16 grupe pentru amatori, ramaneau 12 si 4 pentru incepatori.
              Era asa mare greutate sa mai gestionati inca un clasament?Nu era necesar suplimentarea numarului de mese.
              Cu stima si respect pentru ceea ce faceti, sper ca va avea ecou si aceasta dorinta a multor incepatori.

Comentariu

Va multumesc mult domnule Dan.
                Asa este, Rares nu a participat la concursul din 2 septembrie si dupa cum ati spus de aceea nu apare.
                Replica domnului Marcel , daca a castagat acel A+ , insa a fost cel putin deplasata.
                Daca este greu sa se raspunda la o intrebare de bun simt , imi pare rau , si o sa ne limitam la a mai intreba ceva ca sa nu deranjam, nu de alta.
                Mersi inca o data domnule Dan.
                Respect.

Comentariu

Se spune ca majoritatea razboaielor au inceput din cauza unor neintelegeri. Cred ca si aici s-a produs ceva asemanator: Marcel nu a inteles exact intrebarea d-vs si a raspuns in graba ce a inteles el ca doriti, usor glumet. Iar d-vs, neprimind raspunsul dorit, ati crezut ca v-a raspuns in zeflemea. In astfel de cazuri, de multe ori lucrurile se lamuresc daca cineva pica la mijloc, iar de data asta am fost eu

Comentariu

Inca o data multumiri dle Dan,
                    Se pare ca multi mai au de invatat din intelepciunea d-voatra, inclusiv eu.
                    Respect.

Comentariu

Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X