Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016

    Zona 1

    Clasament Open

    1. Nemaciuc Mihai - Suceava
    2. Morosanu Vasile - Suceava
    3 -- 4
    Hasna Cosmin - Straja
    Coroiu Andrei - Roman
    5 -- 8
    Toporas Cosmin - Suceava
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Axinte Bogdan - Iasi
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    9 -- 10
    Cozma Catalin - Falticeni
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    11 -- 18 1v gr.sup.
    Carpovici Boris - Falticeni
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Ilies Ioan - Radauti
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Mironescu Adrian - Botosani
    Polocoser Cristian - Suceava
    Sengoz Mehmet - Botosani
    Zanescu Cristian - Roman
    19 -- 20 0v gr.sup.
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Parascuta Daniel - Iasi
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Albu Catalin - Pascani
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Nistor Florin - Comanesti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Ursulean Florin - Straja
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Avram Gabriel - Radauti
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Ticu Dorin - Bacau
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Vaculisteanu Ionut - Suceava

    Clasament Amatori

    1. Ursulean Vasile - Straja
    2. Berila Radu - Bacau
    3 -- 4
    Marola Dan - Bacau
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    5 -- 8
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Sofian Corneliu - Suceava
    Iacob Gabriel - Iasi
    9 -- 16
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Stefan Alexandru - Iasi
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Filip Dan - Comanesti
    Bogza Dragos - Iasi
    Braniste George - Bacau
    Grapina Florin - Roman
    Barbalata Lorin - Suceava
    17 -- 18
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    19 -- 21 2v gr.sup.
    Serban Liviu - Onesti
    Tipu Vlad - Iasi
    Marcean Ovidiu - Botosani
    22 -- 29 1v gr.sup.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Lucic Corneliu - Suceava
    Oancea Marian - Bacau
    Mahu Bogdan - Pascani
    Ianos Valentin - Suceava
    Plamada Lucian - Iasi
    Gugles Marius - Campulung Mold
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Salavastru Petru - Botosani
    Ungureanu Florin - Suceava
    Vieru Costica - Botosani
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Stroe Ionel - Bacau
    Mihai Alex - Botosani
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Balanescu Florin - Iasi
    39 -- 42 1v gr.inf.
    Nicu Constantin - Iasi
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    43 -- 48 0v gr.inf.
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Robu Valentin - Botosani
    Robu Mihai - Mogosesti
    Gasner Paul - Iasi
    Duman Iulian - Halaucesti
    Majeru Adrian - Radauti

    Clasament Incepatori

    1. Burghelea Florin - Piatra Neamt
    2. Albu Constantin - Suceava
    3 -- 4
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Istrate Ghiorghita - Suceava
    Mihut Benone - Pascani
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    9 -- 16
    Posteuca Lucian - Botosani
    Isaic Radu - Bacau
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Donisan Costel - Pascani
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    17 -- 20
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Macovei Cristi - Iasi
    Balau Laurentiu - Falticeni
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Buzila Ioan - Botosani
    Lupu Cristian - Botosani
    23 -- 30 1v gr.sup.
    Pralea Marius - Botosani
    Andronic Ioan - Suceava
    Darie Gabriel - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Dragan Dan - Pascani
    Majeru Gabriel - Radauti
    Durac Cosmin - Iasi
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Alexandru Liviu - Botosani
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Butacu Dan - Bacau
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    Macovei Valentin - Vatra Dornei
    Filip Cristi - Comanesti
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    41 -- 2v gr.inf.
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    42 -- 44 1v gr.inf.
    Calancea Dragos - Siret
    Popa Mihnea - Iasi
    Vlad Teodor - Vatra Dornei
    45 -- 53 0v gr.inf.
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Iordache Catalin - Comanesti
    Petrache Florin - Suceava
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Gafencu Andrei Costel - Romanesti
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Buzila Mara - Vatra Dornei
    Asavetei Daniel - Botosani
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.sep.2016, 09:31.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Zona 2

    Clasament Open

    1. Ion Marius - Braila
    2. Giol Mihai - Braila
    3 -- 4
    Corcoz Costin - Focsani
    Neagu Mircea - Constanta
    5 -- 8
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Fratea Aurel - Constanta
    Pascu Paul - Tecuci
    Wischegg Robert - Galati
    9 -- 10
    Radu Costica - Galati
    Botezatu Onelus - Galati
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Toma Iulian - Braila
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Arion Costel - Marasesti
    Leolea Andrei - Constanta
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Bodin Ion - Tecuci
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Zarinschi Catalin - Galati
    Manea Mihaita - Tulcea
    Pintilie Nela - Galati
    Munteanu Octavian - Tecuci
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Chiscop Bogdan - Galati
    Ionita Valentin - Galati
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Patap Vladimir - Braila
    Uzuneanu Costica - Galati
    Toader Nicolae - Tulcea

    Clasament Amatori

    1. Zainescu Corneliu - Galati
    2. Tanu Mihai - Tecuci
    3 -- 4
    Ilie Octavel - Braila
    Dobrila Petru - Braila
    5 -- 8
    Badache Andreea - Galati
    Lazar Vasile - Pufesti
    Tofan Marius - Constanta
    Samoila Ion - Babadag
    9 -- 16
    Luca Octavian - Tulcea
    Roscan Nicusor - Braila
    Ivan Adrian - Tulcea
    Hanganu George - Focsani
    Trocaru Remus - Tulcea
    Socaci Sorin - Panciu
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Dodu Costica - Focsani
    17 -- 24
    Peiu Cosmin - Babadag
    Manu Daniel - Constanta
    Stamate Eduard - Tecuci
    Solcan Florin - Constanta
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Firica Lucian - Constanta
    Sandu Mihai - Braila
    Pana Remus - Tulcea
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Mitrea Silviu - Navodari
    Anton Dragos - Focsani
    Chiosea Ionel - Tulcea
    28 -- 38 1v gr.sup.
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Nicola Marian - Constanta
    Osman Metin - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Stolearenco Igor - Galati
    Panait Adrian - Braila
    Petcu Liviu - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Medeleanu Stefan - Constanta
    Tudor Ticu - Tecuci
    Damian Nicolae - Tulcea
    39 -- 48 0v gr.sup.
    Barac Andreea - Braila
    Florea Gigi - Galati
    Mocanu Ionut - Galati
    Coclea Ionel - Braila
    Anton Cristian - Tulcea
    Budescu Marian - Galati
    Pascariu Nelu - Tulcea
    Moise Viorel - Braila
    Baiburi Levent - Tulcea
    Durac Viorel - Constanta
    49 -- 63 1v gr.inf.
    Iordachi Adrian - Adjud
    Stoian Nicolae - Braila
    Muresan Ioan - Galati
    Dochita Mircea - Braila
    Dimache Maria - Braila
    Gurita Ionut - Babadag
    Fedot Valentin - Tulcea
    Suciu Dragos - Constanta
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Manea Dorinel - Tecuci
    Tufa Gigi - Galati
    Rosoga Ana - Constanta
    Chereches Sergiu - Tulcea
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Harmanescu Petrus - Braila
    64 -- 72 0v gr.inf.
    Badescu Leontin - Valul lui Traian
    Pavel Nicolae - Braila
    Toma Andrei - Braila
    Gaitan Marius - Braila
    Dutu Constantin - Galati
    Suster Andrei Manuel - Tulcea
    Ciurusnuc Loredana - Galati
    Marin Cristi - Braila
    Podasca Traian - Galati
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.sep.2016, 09:27.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Zona 3

      Clasament OPEN

      1. Tomica Andrei - Bucuresti
      2. Uta Adrian - Bucuresti
      3 -- 4
      Tudorache Viorel - Bucuresti
      Iacob Bogdan - Bucuresti
      5 -- 8
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Cristache George - Bucuresti
      Tigau Dan - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      9 -- 14
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Tepelea Ioana - Bucuresti
      Mosoia Stefan - Bucuresti
      Teodor Cristian - Bucuresti
      15 -- 16 2v gr.sup.
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Burlacel Ionut - Bucuresti
      17 -- 20 1v gr.sup.
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      ON HO - Bucuresti
      Popescu Ionut - Bucuresti
      21 -- 28 0v gr.sup.
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Visan Tudor - Bucuresti
      Petcu Marius - Bucuresti
      Dumbrava Doru - Bucuresti
      Mercioiu Constantin - Bucuresti
      Dinu Gheorghe Sanitaru - Bucuresti
      29 -- 31 2v gr.inf.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Bobi Mario Andrei - Bucuresti
      32 -- 39 1v gr.inf.
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      Macarenco Mario - Bucuresti
      Tomica Silviu - Bucuresti
      Rizea Andrei - Bucuresti
      Ivan Narcis - Bucuresti
      40 -- 44 0v gr.inf.
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Balaban Catalin - Bucuresti
      Tiosea Nicolae - Bucuresti
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Pata Andrei - Bucuresti

      Clasament AMATORI

      1. Buzatu Vasile - Buftea
      2. Dena Corneliu - Giurgiu
      3 -- 4
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      Bolea Catalin - Bucuresti
      5 -- 8
      Ragalie Nicolae - Bucuresti
      Voin Doru - Bucuresti
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      9 -- 16
      Pricop Dan - Bucuresti
      Dima Cristi - Bucuresti
      Petrov Dan - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Moise Mihai - Alexandria
      Badulescu Mario - Giurgiu
      Popescu George - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      17 -- 26
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Niculescu Gabriel - Bucuresti
      Nacu Dan - Bucuresti
      Scraba Marius - Alexandria
      Musat Catalin - Alexandria
      Marin Adrian - Bucuresti
      Sandu Stefan - Bucuresti
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Brezae Vlad - Bucuresti
      Tonciu Mihai - Bucuresti
      27 -- 29 2v gr.sup.
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      30 -- 42 1v gr.sup.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Dospinescu George - Bucuresti
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Negoita Edward - Bucuresti
      Tudor Emil - Bucuresti
      Minica Rares - Giurgiu
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Udrea Valentin - Bucuresti
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Milos Gianni - Alexandria
      43 -- 52 0v gr.sup.
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Moraru Marius - Bucuresti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Milos Cristian - Alexandria
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      53 -- 3v gr.inf.
      Alexandru Marius - Bucuresti
      54 -- 2v gr.inf.
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      55 -- 69 1v gr.inf.
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Constantin Sandu - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Baldea Horia - Bucuresti
      Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Milea Alexandru - Bucuresti
      Vlad Petrica - Bucuresti
      Tolan Ilie - Bucuresti
      Curelariu Eduard - Bucuresti
      Cocolos Alexandru - Bucuresti
      Taras Dan - Bucuresti
      Ivanuta Andrei - Bucuresti
      70 -- 80 0v gr.inf.
      Niculescu Marin - Bucuresti
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Dobra Mihai - Giurgiu
      Iftimciuc Gheorghe - Bucuresti
      Balanean Mihai - Bucuresti
      Serban Marius - Moreni
      Vlad Maria - Dumbravita
      Moca Vasile - Bucuresti
      Budica Mihai - Bucuresti
      Sandru Cristian Spartacus - Bucuresti
      Topa Adrian - Bucuresti
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Zona 4

        Clasament Open

        1. Lukasz Klimas - Ploiesti
        2. Enciu Alexandru - Slobozia
        3 -- 4
        Movileanu Darius - Targoviste
        Stanciu Alin - Calarasi
        5 -- 8
        Ilie Marian - Targoviste
        Iancu George - Ploiesti
        Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
        Lazaroiu Adrian - Targoviste
        9 -- 2v gr.sup.
        Sencu Victor - Targoviste
        10 -- 13 1v gr.sup.
        Bozga Lucian - Baicoi
        Laur Boro - Sinaia
        Mostovoi Andrei - Campina
        Suditu Andrei - Campina
        14 -- 16 0v gr.sup.
        Costache Claudiu - Calarasi
        Dracea Gabriel - Sinaia
        Draganescu Viorel - Ploiesti
        17 -- 3v gr.inf.
        Ivan Valentin - Campina
        18 -- 19 2v gr.inf.
        Miron Liviu - Campina
        Mihaila Nicolae - Breaza
        20 -- 23 1v gr.inf.
        Fratila Robert - Filipestii de Targ
        Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
        Cobeanu Marius - Breaza
        Nitescu Horia - Ploiesti
        24 -- 26 0v gr.inf.
        Vlase Gheorghe - Slobozia
        Stancescu Sebastian - Ploiesti
        Grigore Alexandru - Campina

        Clasament Amatori

        1. Ivan Sorin Ioan - Targoviste
        2. Chiru Sorin - Campina
        3 -- 4
        Diaconescu Lucian - Targoviste
        Avram Nicolae - Nedelea
        5 -- 8
        Manta Viorel - Baicoi
        Sorescu Mircea - Paulesti
        Babus Liviu - Ploiesti
        Marian Bogdan - Ploiesti
        9 -- 16
        Cucu Cristin - Targoviste
        Chirita Cristian - Calarasi
        Coman Emil - Breaza
        Baceanu Constantin - Buzau
        Bratescu Adrian - Targoviste
        Brulea Petre - Ploiesti
        Manoiu Claudiu - Fieni
        Taru Alex - Targoviste
        17 -- 18 2v gr.sup.
        Stanciu Stelian - Calarasi
        Dobrin Adrian - Targoviste
        19 -- 25 1v gr.sup.
        Bivolaru Marius - Ploiesti
        Mocanu Adrian - Targoviste
        Oancea Vasile - Buzau
        Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
        Munteanu Stefan Alin - Ramnicu Sarat
        Patrascu Traian - Lehliu Gara
        Adam Teodor - Buzau
        26 -- 32 0v gr.sup.
        Bozga Razvan - Baicoi
        Safta Alexandru - Targoviste
        Sarbu Dan - Ploiesti
        Rusea Gheorghe - Breaza
        Popa Ion - Ploiesti
        Potarniche Bianca - Buzau
        Cojocaru Emi - Targoviste
        33 -- 34 3v gr.inf.
        Florea Marian - Targoviste
        Lazar Dumitru - Mizil
        35 -- 36 2v gr.inf.
        Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
        Duma Gheorghe - Ploiesti
        37 -- 43 1v gr.inf.
        Rusu Geanini - Targoviste
        Dinu Adrian - Darmanesti
        Banuta Dumitru - Ploiesti
        Parvu Nicolae - Cornu
        Panait Constantin - Mizil
        Corbu Darius - Valenii de Munte
        Mocanu Daniela - Baicoi
        44 -- 51 0v gr.inf.
        Balbaie Madalin - Baicoi
        Acriva Marian - Mizil
        Mocanu Stefan - Targoviste
        Irimia Madalin - Baicoi
        Dogaru Bianca - Baicoi
        Ionescu Andreea - Targoviste
        Vijoianu Ionut - Targoviste
        Ionescu Daniel - Targoviste
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Zona 5

          Clasament Open

          1. Dragan Valentin - Mioveni
          2. Toma Florin - Pitesti
          3 -- 4
          Banescu Dragos - Pitesti
          Petrescu Liviu - Pitesti
          5 -- 7 1v gr.sup.
          Ciuca Dan - Pitesti
          Rada Florin - Pitesti
          Raducan Bogdan - Craiova
          8 -- 0v gr.sup.
          Cruceru Sergiu - Targu Jiu
          9 -- 11 3v gr.inf.
          Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
          Rosu Alexandru - Mioveni
          Vasiliu Remus - Mioveni
          12 -- 13 2v gr.inf.
          Gorum Adrian - Topoloveni
          Teica Radu - Targu Jiu
          14 -- 1v gr.inf.
          Stancalie Doru - Craiova
          15 -- 16 0v gr.inf.
          Zavricescu George - Curtea de Arges
          Viciu Dragos - Pitesti

          Clasament Amatori

          1. Trocan Nicolae - Mioveni
          2. Gatman Laurentiu - Targu Jiu
          3 -- 4
          Preda Nicolae - Curtea de Arges
          Rizea Cristina - Pitesti
          5 -- 8
          Stoica Mihai - Mioveni
          Bradusca Cornel - Targu Jiu
          Doba Vasile - Pitesti
          Sultan Valentin - Craiova
          9 -- 16
          Vasilescu Remus - Curtea de Arges
          Dinicescu Ion - Pitesti
          Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
          Ionica Maria - Pitesti
          Vladu Nicolae - Pitesti
          Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
          Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin
          Cioboiu Dan - Craiova
          17 -- 27 1v gr.sup.
          Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
          Valcea Daniel - Pitesti
          Ileanu Bogdan - Targu Jiu
          Velicescu Dragos - Pitesti
          Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
          Cretu Marian - Craiova
          Voinea Emil - Pitesti
          Sterian Laurentiu - Pitesti
          Chirita Cristian - Curtea de Arges
          Rosca Florin - Ramnicu Valcea
          Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
          28 -- 32 0v gr.sup.
          Stan Catalin - Curtea de Arges
          Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
          Pruna George - Pitesti
          Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin
          Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
          33 -- 3v gr.inf.
          Ene Diana - Pitesti
          34 -- 41 2v gr.inf.
          Burca Valentin - Pitesti
          Anescu Andu - Dragasani
          Rizescu Gheorghe - Mioveni
          Tuca Cristi - Slatina
          Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
          Popescu Cristi - Slatina
          Nicolae Iulian - Slatina
          Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
          42 -- 47 1v gr.inf.
          Moaghen George - Pitesti
          Barca George - Pitesti
          Dicu Darius - Pitesti
          Matei Alexandru - Pitesti
          Rada Ciprian - Pitesti
          Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
          48 -- 55 0v gr.inf.
          Pribeagu Sebastian - Pitesti
          Leanca Delia - Pitesti
          Stanescu Tiberiu - Slatina
          Nicu Ion - Craiova
          Teodorad Valentin - Slatina
          Ungureanu Vladimir - Mioveni
          Coman Vladut - Mioveni
          Coca Mircea - Topoloveni
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Zona 6

            Clasament Open

            LOCUL 1
            Farkas Gabor - Targu Mures

            LOCUL 2
            Anca Octavian - Ludus

            LOCURILE 3 - 4
            Govoreanu Florin - Cisnadie
            Pinzar Andrei - Medias

            LOCURILE 5 - 8
            Moldovan Cristian - Tarnaveni
            Vitan Vasile - Tarnaveni
            Hutanu Alin - Brasov
            Moldovan Alexandru - Tarnaveni

            LOCURILE 9 - 12
            Cocean Valer - Baraolt
            Aron Darie - Sibiu
            Daneliuc Gabi - Sibiu
            Capusan Sorin - Tarnaveni

            LOCUL 13 -- Grupe Sup. 2 vic.
            Iancu Sorin - Sibiu

            LOCURILE 14 - 20 -- Grupe Sup. 1 vic.
            Farkas Bence - Targu Mures
            Denes Ferenc - Praid
            Bardocz Szilard - Capeni
            Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
            Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
            Carpaci Alexandru - Ludus
            Lunca Razvan - Tarnaveni

            LOCURILE 21 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
            Nica Ionut - Brasov
            Zelariu Petru - Tarnaveni
            Petho Mihaly - Racosu de Sus
            Migea Cornel - Sibiu

            LOCUL 25 -- Grupe Inf. 2 vic.
            Bleoca Marius - Tarnaveni

            LOCURILE 26 - 31 -- Grupe Inf. 1 vic.
            Vladoiu Gelu - Brasov
            Mitzea Alexandru - Sibiu
            Benyovski Bela - Sibiu
            Somlea Darian - Cisnadie
            Nechita Alexandru - Agnita
            Crisan Casian - Agnita

            LOCURILE 32 - 36 -- Grupe Inf. 0 vic.
            Padurariu Costel - Brasov
            Marian Florin - Reghin
            Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
            Stefan Patrick - Brasov
            Moldovan Flavia - Tarnaveni


            Clasament Amatori

            LOCUL 1
            Incze Levente - Miercurea Ciuc

            LOCUL 2
            Groza Alexandru - Cisnadie

            LOCURILE 3 - 4
            Fancsali Kalman - Lunca de Sus
            Pelaghie Ioan - Targu Mures

            LOCURILE 5 - 8
            Beches Andrei - Sibiu
            Demeny Zoltan - Brasov
            Popa Mircea - Brasov
            Matei Mirel - Brasov

            LOCURILE 9 - 16
            Kincses Jozsef - Praid
            Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
            Trandafir Vasile - Targu Mures
            Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
            Toader George - Agnita
            Miklos Imre - Miercurea Ciuc
            Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
            Nistor Iosif - Miercurea Ciuc

            LOCURILE 17 - 24
            Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
            Comsa Dan - Sibiu
            Radu Constantin - Sibiu
            Tipser Gabriel - Sighisoara
            Muresanu Alex - Sibiu
            Janosi Attila - Targu Mures
            Bacanu Paulian - Brasov
            Decean Darian - Sibiu

            LOCURILE 25 - 26 -- Grupe Sup. 2 vic.
            Zedler Csaba - Agnita
            Negrean Ioan - Sibiu

            LOCURILE 27 - 38 -- Grupe Sup. 1 vic.
            Antal Denes - Brasov
            Barac Marius - Sibiu
            Motorga Dorin - Targu Mures
            Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
            Timaru Ilie - Ocna Sibiului
            Weiss Simona - Cisnadie
            Kantor Imre Zoltan - Reghin
            Bucur Dan - Cisnadie
            Ciky Cornel - Fagaras
            Samoila Florin - Sighisoara
            Marian Calin - Reghin
            Dragomir Mitica - Sibiu

            LOCURILE 39 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
            Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
            Marin Floricel - Brasov
            Veres Janos - Targu Mures
            Popa Paul - Sibiu
            Ratiu Valer - Sibiu
            Sabau Gheorghe - Tarnaveni
            Dragomir Paul - Sibiu
            Pop Sabin - Targu Mures
            Banu Nicolae - Ocna Sibiului
            Dorling Raul - Cisnadie

            LOCUL 49 -- Grupe Inf. 2 vic.
            Morariu Marius - Sibiu

            LOCURILE 50 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
            Filea Adonis - Sibiu
            Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
            Movileanu Neculae - Brasov
            Kis Istvan - Brasov
            Manitiu Florin - Sibiu
            Lupescu Nicolae - Reghin
            Roghina R.Cosmin - Sibiu
            Banea Radu - Sibiu
            Bozosan Petre - Sibiu
            Cioca Raul - Agnita
            Patrascu Dan - Sighisoara
            Ilie Octavian Marius - Brasov

            LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
            Mitrofan Petrica - Brasov
            Dumitrescu Sorin - Brasov
            Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
            Kondort Dan - Sibiu
            Fulop Laszlo - Targu Mures
            Ciobanu Cosmin - Cristian SB
            Brasoveanu Vali - Sibiu
            Bardas Ioan - Dumbraveni SB
            Sabau Mircea - Tarnaveni
            Givan Cristian - Sibiu
            Anton Calin - Sibiu
            Ultima editare de marcelgiosan; 04.sep.2016, 11:10.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #7
              Zona 7

              Clasament Open

              1. Sorescu Deian - Resita
              2. Roman Bogdan - Arad
              3 -- 4
              Avram Victor - Arad
              Popa Bogdan - Timisoara
              5 -- 8
              Kaposta Victor - Arad
              Sferlea Marius - Oradea
              Put Gabriel - Oravita
              Mandru Bogdan - Hunedoara
              9 -- 10
              Cotca Dacian - Oradea
              Crisanov Aurel - Timisoara
              11 -- 17 1v gr.sup.
              Tic Ioan - Oradea
              Birtalan Robert - Oradea
              Creinicean Liviu - Oravita
              Spatariu Daniel - Arad
              Popet Doru - Timisoara
              Kovacs Ferenc - Ungaria
              Zbancu Leo - Deva
              18 -- 20 0v gr.sup.
              Mihalescu Dinu - Timisoara
              Oprea Adrian - Lugoj
              Vaida Sorin - Oradea
              21 -- 23 1v gr.inf.
              Istrate Samir - Arad
              Olariu Dorin - Timisoara
              Simion Dan - Resita
              24 -- 27 0v gr.inf.
              Veres Francisc - Oravita
              Dani Leo - Arad
              Lungu Marius - Oravita
              Munteanu Constantin - Resita

              Clasament Avansati

              1. Struna Ionut - Arad
              2. Mirza Sorin - Arad
              3 -- 4
              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
              Savu Cristian - Oradea
              5 -- 8
              Birtalan Laszlo - Oradea
              Zsok Arcadie - Deva
              Schiopulescu Ion - Lugoj
              Szalay Liviu - Oradea
              9 -- 14
              Curpas Ioan - Oradea
              Fabian Wilhelm - Oradea
              Roseti Ionut - Lugoj
              Popa Octavian - Oradea
              Oancea Ovidiu - Arad
              Albulescu Adrian - Arad
              15 -- 16 2v gr.sup.
              Drinceanu Lilian - Oravita
              Turburan Ion - Resita
              17 -- 22 1v gr.sup.
              Ardelean Raul - Arad
              Jichici Svetozar - Timisoara
              Botea Fabian - Hunedoara
              Ticu Sorin - Lugoj
              Serban Marian - Orastie
              Liontescu Cezar - Arad
              23 -- 28 0v gr.sup.
              Lacatis Ghita - Arad
              Ghile Ioan - Oradea
              Cecan Vasile - Timisoara
              Matei Dumitru - Deva
              Lulciuc Dumitru - Timisoara
              Bulibasa Tiberiu - Arad
              29 -- 31 2v gr.inf.
              Murgu Ioan - Oravita
              Manu Nicolae - Resita
              Struna Adela - Arad
              32 -- 38 1v gr.inf.
              Nagy Iosif - Arad
              Cioveie Marian - Oravita
              Craiovan Victor - Resita
              Olah Remus - Arad
              Hancig Mircea - Dumbravita
              Orban Madalina - Timisoara
              Szivery Adrian - Arad
              39 -- 42 0v gr.inf.
              Boros Amalia - Oradea
              Demian Daniel - Arad
              Tarlea Adrian - Deva
              Orban Alin - Timisoara

              Clasament Incepatori

              1. Fekete Istvan - Arad
              2. Horvath Mircea - Orastie
              3 -- 4
              Postelnicu Mihai - Deva
              Pop Claudiu - Arad
              5 -- 8
              Veres Adrian - Orastie
              Faur Lucian - Jimbolia
              Jeler Nicolae - Orastie
              Lascu Marius - Dumbravita
              9 -- 2v gr.sup.
              Pop Alexandru - Oradea
              10 -- 12 1v gr.sup.
              Sferlea Alesia - Oradea
              Matusan Florin - Timisoara
              Berchi Ioan - Arad
              13 -- 16 0v gr.sup.
              Rus Nicolae - Oradea
              Postelnicu Eric - Deva
              Midvichi Alexandru - Deva
              Pop George - Oradea
              17 -- 20 1v gr.inf.
              Lascu Mihai - Dumbravita
              Cotca Rares - Oradea
              Craiu Andreea - Arad
              Mirza Ovidiu - Arad
              21 -- 24 0v gr.inf.
              Cotca Diana - Oradea
              Stiuca Maria - Arad
              Ungureanu Darius - Arad
              Parvulet Raul - Arad
              Ultima editare de marcelgiosan; 06.sep.2016, 09:29.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Zona 8

                Clasament Open

                1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
                2. Apian Florin - Bistrita
                3 -- 4
                Ciure Alin - Baia Mare
                Nistor Dorel - Bistrita
                5 -- 8
                Mocean Dan - Cluj Napoca
                Farcas Vlad - Cluj Napoca
                Galban Calin - Viseu
                Catricicau Adrian - Baia Mare
                9 -- 13 1v gr.sup.
                Teleki Zsolt - Cluj Napoca
                Zamblau Ionut - Cluj Napoca
                Tira Viorel - Bistrita
                Pop Zoltan - Dej
                Pop Danut - Dej
                14 -- 16 0v gr.sup.
                Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
                Moldovan Liviu - Sighetu Marmatiei
                Ticala Vasile Jr - Viseu
                17 -- 2v gr.inf.
                Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
                18 -- 20 1v gr.inf.
                Suciu Cristian - Dej
                Miron Mihai - Cluj Napoca
                Rusin Iaroslav - Ucraina
                21 -- 22 0v gr.inf.
                Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
                Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei


                Clasament Amatori

                1. Petric Sorin - Satu Mare
                2. Ban Peter - Cluj Napoca
                3 -- 4
                Ciobanu Daniel - Blaj
                Damian Mircea - Bistrita
                5 -- 8
                Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
                Andreica Iulian - Viseu
                Fulop Attila - Aiud
                Pacurar Cosmin - Blaj
                9 -- 16
                Spaller Tiberiu - Nasaud
                Cregul Vasile - Ucraina
                Peta Octavian - Cluj Napoca
                Garaz Mircea - Bistrita
                Dirlea Ioan - Aiud
                Bumbu Pavel - Razboieni
                Scurtu Nicolae - Bistrita
                Nemeroczi Stefan - Baia Mare
                17 -- 18
                Bothazan Florin - Dej
                Veres Samuel - Satu Mare
                19 -- 29 1v gr.sup.
                Sicoe Ioan - Turda
                Barabas Claudiu - Bistrita
                Vass Sandor - Beclean
                Maran Petru - Sighetu Marmatiei
                Singeorzan Traian - Nasaud
                Zaha Vasile - Satu Mare
                Ghioc Stefan - Nasaud
                Andreica Daniel - Viseu
                Pralea Constantin - Alba Iulia
                Maxim Adrian - Baia Mare
                Dumitru Silviu - Satu Mare
                30 -- 36 0v gr.sup.
                Chira Anghel - Baia Mare
                Horotan Catalin - Baia Mare
                Damian Vasile - Nasaud
                Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
                Schneeberger Michael - Baia Mare
                Chira Camelia - Baia Mare
                Rakoczi Artur - Baia Mare
                37 -- 2v gr.inf.
                Muntean Mircea - Baia Mare
                38 -- 45 1v gr.inf.
                Vana Florin - Turda
                Suciu Sergiu - Turda
                Sufletel Margareta - Alba Iulia
                Schneeberger Mihai - Baia Mare
                Chitas Vasile - Satu Mare
                Sillay Beatrice - Baia Mare
                Rakoczi Patrick - Baia Mare
                Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
                46 -- 54 0v gr.inf.
                Horotan Tudor - Baia Mare
                Leordean Raul - Baia Mare
                Pop Dan Cristian - Dej
                Sillay Claudia - Baia Mare
                Marcovici Florica - Sighetu Marmatiei
                Lilea Nicolae - Sighetu Marmatiei
                Cordos Beatrice - Baia Mare
                Bordeiu Ciprian - Baia Mare
                Bordeiu Raul - Baia Mare
                Ultima editare de FlorinBN; 04.sep.2016, 11:16.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Top 4 Regionale

                  Open

                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Nemaciuc Mihai Morosanu Vasile Hasna Cosmin Coroiu Andrei
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Ion Marius Giol Mihai Corcoz Costin Neagu Mircea
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Tomica Andrei Uta Adrian Tudorache Viorel Iacob Bogdan
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Lukasz Klimas Enciu Alexandru Movileanu Darius Stanciu Alin
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Dragan Valentin Toma Florin Banescu Dragos Petrescu Liviu
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Farkas Gabor Anca Octavian Govoreanu Florin Pinzar Andrei
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Sorescu Deian Roman Bogdan Avram Victor Popa Bogdan
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Sighetu Marmatiei Gogu Gabriel Apian Florin Ciure Alin Nistor Dorel

                  Amatori
                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Ursulean Vasile Berila Radu Marola Dan Calenciuc Dumitru
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Zainescu Corneliu Tanu Mihai Ilie Octavel Dobrila Petru
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Buzatu Vasile Dena Corneliu Bodeanu Dan Bolea Catalin
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Ivan Sorin Ioan Chiru Sorin Diaconescu Lucian Avram Nicolae
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Trocan Nicolae Gatman Laurentiu Preda Nicolae Rizea Cristina
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Incze Levente Groza Alexandru Fanksali Kalman Pelaghie Ioan
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Struna Ionut Marza Sorin Jurje Alex Doru Savu Cristian
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Sighetu Marmatiei Petric Sorin Ban Peter Ciobanu Daniel Damian Mircea
                  Incepatori

                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Burghelea Florin Albu Constantin Cazanel Gheorghe Butnaru Madalina
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Fekete Istvan Horvath Mircea Postelnicu Mihai Pop Claudiu
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Sighetu Marmatiei
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #10
                    De ce numai doua zone organizeaza competitii pentru incepatori si celelate nu?

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Cristina22 Vezi post
                      De ce numai doua zone organizeaza competitii pentru incepatori si celelate nu?
                      Aceasta a fost opțiunea organizatorilor în funcție de logistica avută la îndemână.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu sunt oare destui incepatori in Bucuresti de exemplu? Din care categorie fac cu mandrie parte, si din care propabili nu voi iesi prea curand datorita varstei si potentialului. Asta nu inseamna ca pasiunea pentru tenisul de masa si nevoia de miscare dispar. Dar ma gandesc, este oare bine sa INCURCAM la nesfarsit open-istii in concursuri mixte, noi incepatorii adevarati, pentru ca in zona 3 de exemplu, zona cu multi incepatri de altfel, nu se are in vedere a ierarhiza adecvat participarea la o astfel de competitie pentru amatori? Din aceatsa cauza foarte multi incepatori au parasit aceste concursuri inadecvate lor... De cca 3 luni s-a organizat insa o intrunire competitionala constanta in Bucuresti pentru incepatori, din nevoia de a ne gasi si noi un loc desigur. Cred insa cu tarie ca Amaturul ar avea de castigat daca ne-ar deschide si noua un culoar de joc, si ma refer mai exact la zonele care nu acopera si incurajeaza acest segment. Multumesc!

                        Comentariu


                        • #13
                          Sunt sigur că organizatorii AmaTur din București sunt atenți la dorințele pasionaților de tenis de masă din zonă și vor organiza și în viitor turnee destinate începătorilor, așa cum au mai facut-o:

                          http://www.amatur.ro/TurneeBucuresti

                          După cum lesne se poate vedea din link-ul de mai sus, în anul 2016 Începătorii au putut participa la București la nu mai puțin de 5 Turnee A și A+ dedicate special acestei categorii.
                          Deci, n-aveți motiv serios să vă plângeți.
                          Ultima editare de FlorinBN; 15.dec.2016, 17:04.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Ne-am propus ca in 2017 sa programam un numar mai mare de turnee B, in care vor fi sectiuni special destinate incepatorilor. Putina rabdare, Cristina, te asteptam la cat mai multe turnee!

                            Comentariu


                            • #15
                              Buna ziua m
                              Imi puteti spune dc in classamentul de mai sus Rares Constantinescu nu apare deloc desi are 3 turnee A+ la care a participat anul asta?
                              Va multumesc si astept raspuns.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X