Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017

    Zona 1

    Clasament Elite

    1. Onufrei Ciprian - Botosani
    2. Valeanu Vlad - Bacau
    3 -- 4
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    5 -- 8
    Irimia Sorin Jr - Moinesti
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Cozma Catalin - Falticeni
    Ilies Ioan - Radauti
    9 -- 11 2v gr.inf.
    Marola Mihai - Bacau
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Berila Radu - Bacau
    12 -- 1v gr.inf.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Coroiu Andrei - Roman

    Clasament Open

    1. Buruiana Petru - Piatra Neamt
    2. Zanescu Cristian - Roman
    3 -- 4
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Mironescu Adrian - Botosani
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    9 -- 10
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Bogza Dragos - Iasi
    11 -- 2v gr.sup.
    Baisan Paul - Roman
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Nistor Florin - Comanesti
    Marola Dan - Bacau
    Corneanu Sorin - Botosani
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Braniste George - Bacau
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Serban Liviu - Onesti
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Stroe Ionel - Bacau
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Munteanu Ion - Comanesti
    Mazapa Gelu - Iasi
    24 -- 25 1v gr.inf.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    26 -- 28 0v gr.inf.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Iacob Gabriel - Iasi
    Oancea Marian - Bacau

    Clasament Avansați

    1. Avram Gabriel - Radauti
    2. Laic Mihai - Roman
    3 -- 4
    Martz Sebastian - Comanesti
    Macovei Cristi - Iasi
    5 -- 8
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Filip Dan - Comanesti
    Rosu Gabriel - Comanesti
    9 -- 12
    Mahu Bogdan - Pascani
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    13 -- 20 1v gr.sup.
    Vieru Costica - Botosani
    Negrea Petrut - Comanesti
    Fotia Iulian - Bacau
    Lucic Corneliu - Suceava
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Robu Valentin - Botosani
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Zamfirache Ioan - Botosani
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Padurariu Ciprian - Roman
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Munteanu Diana - Moinesti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Bucurel Claudiu - Comanesti
    Sebestin Delia - Moinesti
    Buzila Ioan - Botosani
    Darie Gabriel - Comanesti
    33 -- 35 0v gr.inf.
    Iosif Radu - Barlad
    Catana Vasile - Bacau
    Septilici Dragos George - Dorohoi

    Clasament Începători

    1. Darie Daniel - Comanesti
    2. Mireuta Darius - Moinesti
    3 -- 4
    Ionica Marius - Comanesti
    Roman Florin - Roman
    5 -- 8
    Albu Iulian - Comanesti
    Ciubotariu Mihai - Moinesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Constantinica Silviu - Botosani
    9 -- 10
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Gaureanu Toader - Onesti
    11 -- 2v gr.sup.
    Iordache Catalin - Comanesti
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Filip Cristi - Comanesti
    Chivoiu Adrian - Comanesti
    Mesterca Mihai - Roman
    Calin Alexandru - Moinesti
    Gheorghitoaia Alexandra - Moinesti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Stoian Marius - Comanesti
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Bucurel Ion - Comanesti
    Stroe Liliana - Bacau
    21 -- 2v gr.inf.
    Astefanoaie Vasile - Comanesti
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Marin Doru - Iasi
    Irimia Viorel - Comanesti
    Dolis Narcis - Comanesti
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Munteanu Bianca - Moinesti
    Mihai Denis - Moinesti
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    Ultima editare de marcelgiosan; 13.sep.2017, 20:28.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Zona 2

    Clasament Elite + Open

    1. Wischegg Robert - Galati
    2. Manu Daniel - Constanta
    3 -- 4
    Mitrea Silviu - Navodari
    Toma Iulian - Braila
    5 -- 8
    Radu Costica - Galati
    Leolea Andrei - Constanta
    Zarinschi Catalin - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    9 -- 2v gr.sup.
    Fratea Aurel - Constanta
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Zainescu Corneliu - Galati
    Manea Mihaita - Tulcea
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Uzuneanu Costica - Galati
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Tiganisteanu Adrian - Constanta
    Ionita Valentin - Galati
    Baiburi Levent - Tulcea
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Trocaru Remus - Tulcea
    20 -- 24 1v gr.inf.
    Vasiliu Dan - Panciu
    Tanu Mihai - Tecuci
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Peiu Cosmin - Babadag
    Toader Nicolae - Tulcea
    25 -- 0v gr.inf.
    Nicola Marian - Constanta

    Clasament Amatori

    1. Ghizdavescu Adrian - Constanta
    2. Baschir Cristian - Tulcea
    3 -- 4
    Samoila Ion - Babadag
    Pana Remus - Tulcea
    5 -- 8
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Stolearenco Igor - Galati
    Ivan Adrian - Tulcea
    Dumitru Silviu - Constanta
    9 -- 16
    Stoica Emanuel - Mangalia
    Evtei Vasile - Tulcea
    Barac Andreea - Braila
    Chiosea Ionel - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Durac Viorel - Constanta
    Stamate Eduard - Tecuci
    Serban Marin - Tulcea
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Luca Octavian - Tulcea
    Budescu Marian - Galati
    Danalache Daniel - Navodari
    Coclea Ionel - Braila
    Popescu Andrei - Constanta
    Zbant Mihai - Tulcea
    Giosan Marcel - Galati
    Panait Adrian - Braila
    Balbarau Razvan - Mangalia
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Manea Dorinel - Tecuci
    Asmarandei Petru - Constanta
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Timofei Valentin - Tulcea
    Glavan Niculae - Constanta
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Naum Traian - Tulcea
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Paiovici Victor - Braila
    35 -- 39 1v gr.inf.
    Tudor Ticu - Tecuci
    Moise Viorel - Braila
    Bran Florin - Tulcea
    Stoian Mihaita Cezar - Navodari
    Zaharencu Eugen - Tulcea
    40 -- 47 0v gr.inf.
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Ozgean Seitomer - Constanta
    Dutu Constantin - Galati
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Urdes Marian - Tulcea
    Stan Mariana - Constanta
    Nani Adrian - Tulcea
    Cornea Marian - Constanta
    Ultima editare de marcelgiosan; 04.sep.2017, 07:48.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Zona 3

      Clasament Elite

      1. Petcu Marius - Bucuresti
      2. Ursut Horia - Bucuresti
      3 -- 4
      Oprea Luca - Bucuresti
      Burlacel Ionut - Bucuresti
      5 -- 8
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      Tigau Dan - Bucuresti
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Cristache George - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Secu Valeriu - Bucuresti
      Mosoia Stefan - Bucuresti
      17 -- 3v gr.inf.
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      18 -- 19 2v gr.inf.
      Ion Sebastian - Buftea
      Radu Daniel - Bucuresti
      20 -- 24 1v gr.inf.
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Ishan Bairoliya - Marea Britanie
      25 -- 26 0v gr.inf.
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      Popescu Valentin - Bucuresti


      Clasament Open

      1. Badulescu Mario - Giurgiu
      2. Buta Radu - Bucuresti
      3 -- 4
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Pavunev Dan - Bucuresti
      5 -- 8
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      ON HO - Bucuresti
      Brezae Vlad - Bucuresti
      9 -- 2v gr.sup.
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      10 -- 13 1v gr.sup.
      Petrov Dan - Bucuresti
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Gheorghiu Laura - Bucuresti
      Moise Mihai - Alexandria
      14 -- 16 0v gr.sup.
      Negria Mihai - Bucuresti
      Dima Cristi - Bucuresti
      Recean Sergiu - Bucuresti
      17 -- 18 2v gr.inf.
      Niculescu Gabriel - Bucuresti
      Musat Catalin - Alexandria
      19 -- 22 1v gr.inf.
      Voin Doru - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      Popescu George - Bucuresti
      Pandele Ionel - Giurgiu
      23 -- 25 0v gr.inf.
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Sabin Cristian - Bucuresti
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu

      Clasament Avansati

      1. Sandu Stefan - Bucuresti
      2. Udrea Valentin - Bucuresti
      3 -- 4
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      5 -- 8
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Lita Gabriel - Bucuresti
      9 -- 16
      Marin Adrian - Bucuresti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Munteanu Remus - Bucuresti
      Ileanu Bogdan - Bucuresti
      Lazar Ion - Bucuresti
      Vlad Maria Victoria - Bucuresti
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Dospinescu George - Bucuresti
      17 -- 20
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Docan Cristian - Bucuresti
      Vlad Petrica - Bucuresti
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      21 -- 22 2v gr.sup.
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Minica Rares - Giurgiu
      23 -- 33 1v gr.sup.
      Pricop Dan - Bucuresti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Negoita Edward - Bucuresti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Moraru Marius - Bucuresti
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Baiasu Ioana - Bucuresti
      34 -- 40 0v gr.sup.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Patrascu Traian - Bucuresti
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      Serban Marius - Bucuresti
      Sandu Mihai - Bucuresti
      Plop Adrian - Bucuresti
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      41 -- 42 2v gr.inf.
      Moasa Gabriel - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      43 -- 49 1v gr.inf.
      Virlan Ioan - Bucuresti
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      Apostol Cristian - Bucuresti
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Achitei Nicolae - Bucuresti
      50 -- 57 0v gr.inf.
      Sima Vlad - Giurgiu
      Milea Alexandru - Bucuresti
      Daia Cristina - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Baldea Horia - Bucuresti
      Moca Vasile - Bucuresti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Tache Petre - Bucuresti

      Clasament Incepatori

      1. Nicolae Alin - Bucuresti
      2. Ionescu Alexandru - Bucuresti
      3 -- 4
      Hana Mircea Radu - Bucuresti
      Stan Andrei - Bucuresti
      5 -- 8
      Cocolin Adi - Bucuresti
      Pop Dan Cristian - Bucuresti
      Ionita Alexandra - Peris
      Neicu Gheorghe - Bucuresti
      9 -- 14
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Dobra Mihai - Giurgiu
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Vasile Florin - Bucuresti
      Stefan Mihaela - Bucuresti
      Huica Petre - Bucuresti
      15 -- 21 1v gr.sup.
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Topa Adrian - Bucuresti
      Enculescu Mihaita - Bucuresti
      Baiasu Andreea - Bucuresti
      22 -- 28 0v gr.sup.
      Tanase Claudiu - Giurgiu
      Constantinescu Adrian - Bucuresti
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Vitan Andrei - Giurgiu
      Palangeanu Iris - Giurgiu
      Cojocaru Sorin - Bucuresti
      Azoitei George Sebastian - Bucuresti
      29 -- 30 2v gr.inf.
      Sirbu Ionut - Giurgiu
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      31 -- 33 1v gr.inf.
      Stanescu Maria - Giurgiu
      Terpez Stefan - Giurgiu
      Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
      34 -- 39 0v gr.inf.
      Toader Georgian - Bucuresti
      Rizea Costinel - Bucuresti
      Anenei Iulian - Popesti Leordeni
      Sinita Bogdan - Bucuresti
      Tucusilă Tiberiu Ioan - Bucuresti
      Porojan Florin - Bucuresti
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Zona 4

        Clasament Elite

        1. Iancu George - Ploiesti
        2. Vlase Gheorghe - Slobozia
        3 -- 4
        Caloianu Iuliana - Ploiesti
        Fratila Robert - Filipestii de Targ
        5 -- 8
        Grigore Alexandru - Campina
        Suditu Andrei - Campina
        Panaitescu Stefan - Izvoarele
        Boraciu Claudiu - Urziceni
        9 -- 12 0v gr.sup.
        Lazaroiu Adrian - Targoviste
        Ceacarescu Cristian - Slobozia
        Dobrin Adrian - Targoviste
        Diaconescu Lucian - Targoviste
        13 -- 1v gr.inf.
        Sencu Victor - Targoviste
        14 -- 15 0v gr.inf.
        Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
        Mihaila Nicolae - Breaza

        Clasament Open

        1. Marian Bogdan - Ploiesti
        2. Ivan Valentin - Campina
        3 -- 4
        Ivan Sorin Ioan - Targoviste
        Dima Victor - Azuga
        5 -- 8
        Dracea Gabriel - Sinaia
        Bratescu Adrian - Targoviste
        Sarbu Dan - Ploiesti
        Bivolaru Marius - Ploiesti
        9 -- 12 0v gr.sup.
        Laur Boro - Sinaia
        Voicu Ionut - Ploiesti
        Brulea Petre - Paulesti
        Stanciu Stelian - Calarasi
        13 -- 2v gr.inf.
        Gheorghe Nicolae - Calarasi
        14 -- 15 1v gr.inf.
        Visan Bogdan - Targoviste
        Sorescu Mircea - Paulesti
        16 -- 18 0v gr.inf.
        Cudalbu Ciprian - Ploiesti
        Florea Marian - Targoviste
        Banica Dan - Ploiesti

        Clasament Amatori

        1. Concea Alin - Ramnicu Sarat
        2. Ionita Fabian - Ploiesti
        3 -- 4
        Grama Mihai - Azuga
        Babus Liviu - Ploiesti
        5 -- 8
        Plaiasu Ion - Plopeni
        Stancescu Sebastian - Ploiesti
        Pascu Razvan - Magureni
        Ionescu Mihai - Targoviste
        9 -- 16
        Rusea Gheorghe - Breaza
        Manoiu Claudiu - Fieni
        Movileanu Flavius - Targoviste
        Corbu Darius - Valenii de Munte
        Popa Ion - Ploiesti
        Lazar Dumitru - Mizil
        Glavan Alexandru - Targoviste
        Oancea Vasile - Buzau
        17 -- 24
        Cucu Cristin - Targoviste
        Safta Alexandru - Targoviste
        Vestineanu Ionut - Slobozia
        Retegan Cosmin - Plopeni
        Potarniche Bianca - Buzau
        Marin Iulian - Campina
        Sdranca Mircea - Ploiesti
        Bitoiu Horia - Azuga
        25 -- 36 0v gr.sup.
        Adam Teodor - Buzau
        Dinu Adrian - Darmanesti
        Botoc Ovidiu - Ploiesti
        Panait Constantin - Mizil
        Parvu Nicolae - Cornu
        Banuta Dumitru - Ploiesti
        Irimia Madalin - Baicoi
        Dogaru Bianca - Baicoi
        Bivolaru Stelian - Targoviste
        Vajeu Ionut - Busteni
        Delimart Alexiana - Targoviste
        Grigore Dumitru Valentin - Ramnicu Sarat
        37 -- 39 2v gr.inf.
        Vlasceanu Valentin - Darmanesti
        Nitu Serban - Paulesti
        Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
        40 -- 43 1v gr.inf.
        Zamfir Gabriel - Targoviste
        Dragu Fanel - Slobozia
        Teodorescu Maria - Ramnicu Sarat
        Radu Aurel - Ramnicu Sarat
        44 -- 52 0v gr.inf.
        Piperea Florin - Campina
        Hutanu Adrian - Slobozia
        Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
        Eparu Matei - Ploiesti
        Radu Viorel - Paulesti
        Eparu Leontin - Ploiesti
        Bardas Viorel - Ploiesti
        Irimia Marian - Ploiesti
        Radu Fanel - Ramnicu Sarat
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Zona 5

          Clasament Elite + Open

          1. Petrescu Liviu - Pitesti
          2. Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
          3 -- 4
          Raducan Bogdan - Craiova
          Rosu Alexandru - Mioveni
          5 -- 8
          Rada Florin - Pitesti
          Cretu Marian - Craiova
          Ciuca Dan - Pitesti
          Gorum Adrian - Topoloveni
          9 -- 12 0v gr.sup.
          Zavricescu George - Curtea de Arges
          Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
          Stan Catalin - Curtea de Arges
          Marin Puiu - Amarastii de Sus
          13 -- 16 2v gr.inf.
          Orac Teodor - Ramnicu Valcea
          Iliescu Dan - Pitesti
          Stancalie Doru - Craiova
          Doba Vasile - Pitesti
          17 -- 1v gr.inf.
          Viciu Dragos - Pitesti
          18 -- 20 0v gr.inf.
          Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
          Stoica Mihai - Mioveni
          Anescu Andu - Dragasani

          Clasament Amatori

          1. Valcea Daniel - Pitesti
          2. Barca George - Pitesti
          3 -- 4
          Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
          Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
          5 -- 8
          Sultan Valentin - Craiova
          Popescu Remus - Ramnicu Valcea
          Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
          Tuca Cristi - Slatina
          9 -- 12 0v gr.sup.
          Popescu Cristi - Slatina
          Muntoiu Gabriel - Pitesti
          Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin
          Mihu Florin - Pitesti
          13 -- 3v gr.inf.
          Baltatu Marius - Pitesti
          14 -- 15 2v gr.inf.
          Petre Cristian - Pitesti
          Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
          16 -- 21 1v gr.inf.
          Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
          Rizescu Gheorghe - Mioveni
          Ion Nelu - Mioveni
          Vuta Bogdan - Curtea de Arges
          Vilcu Emil - Topoloveni
          Ceausu Ionut - Topoloveni
          22 -- 0v gr.inf.
          Danciu George - Topoloveni
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Zona 6

            Clasament Elite + Open

            1. Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
            2. Farkas Gabor - Targu Mures
            3 -- 4
            Incze Levente - Miercurea Ciuc
            Govoreanu Florin - Cisnadie
            5 -- 8
            Corburean Ioana - Medias
            Daneliuc Gabi - Selimbar
            Moldovan Alexandru - Tarnaveni
            Zidar Victor - Reghin
            9 -- 16
            Hutanu Alin - Brasov
            Bardocz Szilard - Capeni
            Capusan Sorin - Tarnaveni
            Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
            Bauer Lajos - Targu Mures
            Macovei Liviu - Brasov
            Barabas Sandor - Toplita
            Temelie Dragos - Selimbar
            17 -- 20
            Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
            Bleoca Marius - Tarnaveni
            Benyi Crinel - Tarnaveni
            Aron Darie - Sibiu
            21 -- 31 1v gr.sup.
            Irsai Istvan - Targu Mures
            Lunca Razvan - Tarnaveni
            Farkas Bence - Targu Mures
            Fazakas Attila - Toplita
            Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
            Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
            Janosi Attila - Targu Mures
            Petho Mihaly - Racosu de Sus
            Cocean Valer - Baraolt
            Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
            Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
            32 -- 40 0v gr.sup.
            Molnar Tihamer - Tarnaveni
            Denes Ferenc - Praid
            Dabacan Dorin - Tarnaveni
            Motorga Dorin - Targu Mures
            Stefan Andrei - Tarnaveni
            Fancsali Kalman - Lunca de Sus
            Miklos Imre - Miercurea Ciuc
            Bacanu Paulian - Brasov
            Keresztes Zoltan - Gheorgheni
            41 -- 44 2v gr.inf.
            Baciu Gabriel - Tarnaveni
            Antal Denes - Brasov
            Beches Andrei - Sibiu
            Colcer Nicolae - Toplita
            45 -- 55 1v gr.inf.
            Migea Cornel - Sibiu
            Vladoiu Gelu - Brasov
            Padurariu Costel - Brasov
            Mitzea Alexandru - Sibiu
            Trandafir Vasile - Targu Mures
            Demeny Zoltan - Brasov
            Veres Janos - Targu Mures
            Radu Constantin - Sibiu
            Marian Florin - Reghin
            Pelaghie Ioan - Targu Mures
            Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
            56 -- 60 0v gr.inf.
            Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
            Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
            Negrean Ioan - Sibiu
            Popa Mircea - Brasov
            Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc

            Clasament Avansati

            1. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
            2. Decean Darian - Sibiu
            3 -- 4
            Kincses Jozsef - Praid
            Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
            5 -- 8
            Tobosaru Gheorghe - Brasov
            Gecse Alpar - Chibed
            Imecs Attila - Miercurea Ciuc
            Sass Imre - Miercurea Ciuc
            9 -- 16
            Bozosan Petre - Sibiu
            Eigel Csaba - Toplita
            Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
            Sabau Gheorghe - Tarnaveni
            Cuesdean Rares - Reghin
            Stefan Patrick - Brasov
            Ilie Octavian Marius - Brasov
            Tutoveanu Razvan - Brasov
            17 -- 24
            Loghin Florin - Brasov
            Vajda Erno - Reghin
            Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
            Veris Dumitru - Brasov
            Campian Zoltan - Toplita
            Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
            Movileanu Neculae - Brasov
            Heja Zoltan - Ditrau
            25 -- 28 1v gr.sup.
            Balla Peter - Toplita
            Bardas Ioan - Dumbraveni SB
            Moldovan Flavia - Tarnaveni
            Sabau Mircea - Tarnaveni
            29 -- 36 0v gr.sup.
            Kis Istvan - Brasov
            Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
            Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
            Pop Sabin - Targu Mures
            Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
            Lupescu Nicolae - Reghin
            Fulop Laszlo - Targu Mures
            Soroiu Claudiu - Tarnaveni
            37 -- 40 2v gr.inf.
            Lovasz Vilmos - Gheorgheni
            Todor Csaba - Gheorgheni
            Bedo Jozsef - Suseni
            Mandru Aurel - Sarmas
            41 -- 46 1v gr.inf.
            Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
            Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
            Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
            Pica Horia - Fagaras
            Darjan Daniel - Brasov
            Bardas Patrick - Dumbraveni SB
            47 -- 51 0v gr.inf.
            Cotfas Gabriel - Toplita
            Nagy Attila - Suseni
            Cosarca Mihaita - Sarmas
            Beke Hunor - Miercurea Ciuc
            Mindru Marin - Sarmas

            Clasament Incepatori

            1. Kovaci Richard - Tarnaveni
            2. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
            3 -- 4
            Mezei Mihai - Sarmas
            Prodan Tiberiu - Tarnaveni
            5 -- 8
            Szekely Zoltan - Gheorgheni
            Peter Laszlo - Ciumani
            Kasper Thomas - Reghin
            Veress Arpad - Miercurea Ciuc
            9 -- 12 1v gr.sup.
            Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
            Bajko Karoly - Gheorgheni
            Tamas Albert - Miercurea Ciuc
            Szell Pal - Ciumani
            13 -- 16 0v gr.sup.
            Dumitrescu Sorin - Brasov
            Bleoca Lucas - Tarnaveni
            Bardocz Ferenc - Ditrau
            Prodan Iosif - Tarnaveni
            17 -- 19 2v gr.inf.
            Malene Petru - Fagaras
            Malnasi Eke Ferenc - Toplita
            Taran Cornel - Sarmas
            20 -- 21 1v gr.inf.
            Govoreanu Cendana - Cisnadie
            Stercer Zalan - Sanzieni
            22 -- 24 0v gr.inf.
            Kollo Imre - Ditrau
            Stercer Sandor - Sanzieni
            Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #7
              Zona 7

              Clasament ELITE

              1. Mandru Bogdan - Hunedoara
              2. Gergely Anton - Oradea
              3 -- 4
              Pavel Calin - Hunedoara
              Horvath Tibor - Oradea
              5 -- 8
              Avram Victor - Arad
              Put Gabriel - Oravita
              Roman Bogdan - Arad
              Prundaru Horia - Arad
              9 -- 2v gr.sup.
              Kaposta Victor - Arad
              10 -- 13 1v gr.sup.
              Zbancu Leo - Deva
              Spatariu Daniel - Arad
              Balogh Attila - Oradea
              Tic Ioan - Oradea
              14 -- 16 0v gr.sup.
              Savu Cristian - Oradea
              Creinicean Liviu - Oravita
              Szalay Liviu - Oradea
              17 -- 18 2v gr.inf.
              Vaida Sorin - Oradea
              Mirza Sorin - Arad
              19 -- 22 1v gr.inf.
              Mihalescu Dinu - Timisoara
              Birtalan Robert - Oradea
              Cotca Dacian - Oradea
              Veres Francisc - Oravita
              23 -- 24 0v gr.inf.
              Curut Gabriel - Timisoara
              Codau Vlad - Oradea

              Clasament OPEN

              1. Popa Octavian - Oradea
              2. Parus Lilian - Oradea
              3 -- 4
              Ciublea Vichente - Oravita
              Vuca Adrian - Bocsa
              5 -- 8
              Degianschi Obrad - Resita
              Csaky Tiberiu - Resita
              Birtalan Laszlo - Oradea
              Turburan Ion - Resita
              9 -- 12
              Lulciuc Dumitru - Timisoara
              Varadi Tudor Calin - Deva
              Orban Madalina - Timisoara
              Barlea Radu - Oradea
              13 -- 20 1v gr.sup.
              Lungu Marius - Oravita
              Florescu Eleodor - Deva
              Cecan Vasile - Timisoara
              Fabian Wilhelm - Oradea
              Curpas Ioan - Oradea
              Matei Dumitru - Deva
              Nagy Iosif - Arad
              Toma Cristian - Oradea
              21 -- 24 0v gr.sup.
              Roseti Ionut - Lugoj
              Fekete Istvan - Arad
              Onofrei Dan - Oradea
              Kornya Adam - Salonta
              25 -- 28 1v gr.inf.
              Sas Tibor - Oradea
              Dan Daniel - Oradea
              Cheregi Nelu - Oradea
              Nutiu Mihai - Oradea
              29 -- 33 0v gr.inf.
              Olah Remus - Arad
              Varkonyi Amalia - Oradea
              Kornya Tamas - Salonta
              Cotca Diana - Oradea
              Tarlea Adrian - Deva

              Clasament Avansați

              1. Sferlea Alesia - Oradea
              2. Jichici Svetozar - Timisoara
              3 -- 4
              Stoica Ioan Florin - Lugoj
              Sarca Ovidiu - Marghita
              5 -- 8
              Pop Alexandru - Oradea
              Veres Adrian - Timisoara
              Blaga Mircea - Marghita
              Postelnicu Mihai - Deva
              9 -- 1v gr.sup.
              Tutos Ludovic - Oradea
              10 -- 12 0v gr.sup.
              Pop Gabriel - Oradea
              Borcsi Jozsef - Timisoara
              Caraus Sorin - Deva
              13 -- 15 1v gr.inf.
              Bartha Attila - Arad
              Oprean Andrei - Baia de Cris
              Sabau Catalin - Oradea
              16 -- 18 0v gr.inf.
              Tana Marius - Oradea
              Pop Gheorghe - Marghita
              Cadar Alexandru - Oradea


              Clasament Începători

              1. Roatis Gheorghe - Oradea
              2. Cotca Rares - Oradea
              3 -- 4
              Pica Leonard - Buzias
              Catuneanu George - Oradea
              5 -- 8
              Presecan Doru - Oradea
              Boitos Vasile - Oradea
              Nichita Radu - Oradea
              Boitos Rodica - Oradea
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Zona 8

                Clasament E+O

                1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
                2. Nistor Dorel - Bistrita
                3 -- 4
                Sicoe Rodica - Cugir
                Teleki Zsolt - Cluj Napoca
                5 -- 8
                Maxim Valentin - Cluj Napoca
                Andone Claudiu - Cugir
                Zamblau Ionut - Cluj Napoca
                Galban Calin - Viseu
                9 -- 13 1v gr.sup.
                Apian Florin - Bistrita
                Ciure Alin - Baia Mare
                Korabian Tamas - Cluj Napoca
                Fulop Attila - Aiud
                Ban Peter - Cluj Napoca
                14 -- 16 0v gr.sup.
                Popa Gheorghe - Aiud
                Ciobanu Daniel - Blaj
                Mal Calin - Baia Mare
                17 -- 21 1v gr.inf.
                Miron Mihai - Cluj Napoca
                Ifrosa Petru - Cluj Napoca
                Damian Mircea - Bistrita
                Muntean Mircea - Baia Mare
                Mal Denis - Baia Mare
                22 -- 24 0v gr.inf.
                Andreica Iulian - Viseu
                Bora Nicolae - Vintu de Jos
                Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca


                Clasament Amatori

                1. Blaga Marius - Cluj Napoca
                2. Bumbu Pavel - Razboieni
                3 -- 4
                Dirlea Ioan - Aiud
                Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
                5 -- 8
                Chira Angel - Baia Mare
                Peta Octavian - Cluj Napoca
                Cristea Virgil - Cugir
                Scurtu Nicolae - Bistrita
                9 -- 16
                Andreica Daniel - Viseu
                Puia Darius - Stremt
                Vass Sandor - Beclean
                Barabas Claudiu - Bistrita
                Sandu Danut - Cluj Napoca
                Luca Eugen - Aiud
                Vecian Marius - Cluj Napoca
                Muresan Dorel - Cluj Napoca
                17 -- 24
                Sicoe Ioan - Turda
                Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
                Oniga Paul - Blaj
                Docea Beniamin - Aiud
                Balan Viorel - Bistrita
                Ticala Sorin - Aiud
                Orban Marc Adrian - Turda
                Tigaroi Florin - Cluj Napoca
                25 -- 31 1v gr.sup.
                Golban Nicolae - Alba Iulia
                Chira Lucian - Baia Mare
                Ivascu Cosmin - Viseu
                Gusan Boris - Turda
                Pralea Constantin - Alba Iulia
                Chira Camelia - Baia Mare
                Fodor Iosif - Cluj Napoca
                32 -- 40 0v gr.sup.
                Onofrei Petru - Gherla
                Marian Ioan - Alba Iulia
                Piper Petru - Luna CJ
                Iepure Teodor Calin - Aiud
                Sandu Octav Emilian - Cluj Napoca
                Varodi Daniel - Aiud
                Szabo Andrei - Blaj
                Dan Adrian - Stremt
                Puscas Razvan - Cluj Napoca
                41 -- 42 2v gr.inf.
                Cristea Andrei Cosmin - Aiud
                Zedler Iuliu - Blaj
                43 -- 50 1v gr.inf.
                Suciu Sergiu - Turda
                Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
                Cristea Samuel - Bistrita
                Hriban Stefan - Viseu
                Sirbu Vlad - Aiud
                Biro Mara - Aiud
                Szabo Lenke - Aiud
                Creta Petru - Luna CJ
                51 -- 59 0v gr.inf.
                Cristea Daniel - Bistrita
                Moldovan Ioan - Viseu
                Dirlea Ana - Aiud
                Kocsis Marton - Aiud
                Pich Ioan - Viseu
                Rusu Adrian - Aiud
                Sufletel Margareta - Alba Iulia
                Ilea Liviu - Aiud
                Deak Sandor - Cluj Napoca
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Top 4 - Regionale

                  Elite
                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Onufrei Ciprian Văleanu Vlad Groșan Nicu Ciubotariu Andrei
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea Wischegg Robert Manu Daniel Mitrea Silviu Toma Iulian
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Petcu Marius Ursut Horia Oprea Luca Burlăcel Ionuț
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Iancu George Vlase Gheorghe Caloianu Iuliana Frățilă Robert
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Petrescu Liviu Thouzard Adrian Raducan Bogdan Roșu Alexandru
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău Jozsa Zoltan Farkas Gabor Incze Levente Govoreanu Florin
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Mândru Bogdan Gergely Anton Pavel Calin Horvath Tibor
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Gogu Gabriel Nistor Dorel Sicoe Rodica Teleki Zsolt

                  Open
                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Buruiană Petru Zănescu Mihai Bulubașa Nicușor Atomei Armand
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Bădulescu Mario Buta Radu Brădățan Lenuța Pavunev Dan
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Marian Bogdan Ivan Valentin Ivan Sorin Ioan Dima Victor
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Popa Octavian Parus Lilian Ciublea Vichente Vuca Adrian
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud

                  Avansați
                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Avram Gabriel Laic Mihai Martz Sebastian Macovei Cristi
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea Gizdăvescu Adrian Baschir Cristian Samoilă Ion Pană Remus
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Sandu Ștefan Udrea Valentin Pantelimon Andi Catana Claudiu
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Concea Alin Ioniță Fabian Grama Mihai Babus Liviu
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Valcea Daniel Barca George Vijaica Florin Vijaica Paul
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău Tokos Pal Decean Darian Kincses Jozsef Bartha Istvan Zsolt
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Sferlea Alesia Jichici Svetozar Stoica Ioan Florin Sarca Ovidiu
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Blaga Marius Bumbu Pavel Dîrlea Ioan Rozenfeld Robert

                  Începători
                  Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
                  1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Darie Daniel Mireuță Dragoș Ionică Marius Roman Florin
                  2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea
                  3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Nicolae Alin Ionescu Alexandru Hana Mircea Radu Stan Andrei
                  4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi
                  5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni
                  6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău Kovaci Richard Vaszi Denes Mezei Mihai Prodan Tiberiu
                  7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea
                  8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Roatis Gheorghe Cotca Rares Pica Leonard Catuneanu George
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                    Clasament E+O

                    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
                    2. Nistor Dorel - Bistrita
                    3 -- 4
                    Sicoe Rodica - Cugir
                    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
                    5 -- 8
                    Maxim Valentin - Cluj Napoca
                    Andone Claudiu - Cugir
                    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
                    Galban Calin - Viseu
                    9 -- 13 1v gr.sup.
                    Apian Florin - Bistrita
                    Ciure Alin - Baia Mare
                    Korabian Tamas - Cluj Napoca
                    Fulop Attila - Aiud
                    Ban Peter - Cluj Napoca
                    14 -- 16 0v gr.sup.
                    Popa Gheorghe - Aiud
                    Ciobanu Daniel - Blaj
                    Mal Calin - Baia Mare
                    17 -- 21 1v gr.inf.
                    Miron Mihai - Cluj Napoca
                    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
                    Damian Mircea - Bistrita
                    Muntean Mircea - Baia Mare
                    Mal Denis - Baia Mare
                    22 -- 24 0v gr.inf.
                    Andreica Iulian - Viseu
                    Bora Nicolae - Vintu de Jos
                    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca


                    Clasament Amatori

                    1. Blaga Marius - Cluj Napoca
                    2. Bumbu Pavel - Razboieni
                    3 -- 4
                    Dirlea Ioan - Aiud
                    Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
                    5 -- 8
                    Chira Angel - Baia Mare
                    Peta Octavian - Cluj Napoca
                    Cristea Virgil - Cugir
                    Scurtu Nicolae - Bistrita
                    9 -- 16
                    Andreica Daniel - Viseu
                    Puia Darius - Stremt
                    Vass Sandor - Beclean
                    Barabas Claudiu - Bistrita
                    Sandu Danut - Cluj Napoca
                    Luca Eugen - Aiud
                    Vecian Marius - Cluj Napoca
                    Muresan Dorel - Cluj Napoca
                    17 -- 24
                    Sicoe Ioan - Turda
                    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
                    Oniga Paul - Blaj
                    Docea Beniamin - Aiud
                    Balan Viorel - Bistrita
                    Ticala Sorin - Aiud
                    Orban Marc Adrian - Turda
                    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
                    25 -- 31 1v gr.sup.
                    Golban Nicolae - Alba Iulia
                    Chira Lucian - Baia Mare
                    Ivascu Cosmin - Viseu
                    Gusan Boris - Turda
                    Pralea Constantin - Alba Iulia
                    Chira Camelia - Baia Mare
                    Fodor Iosif - Cluj Napoca
                    32 -- 40 0v gr.sup.
                    Onofrei Petru - Gherla
                    Marian Ioan - Alba Iulia
                    Piper Petru - Luna CJ
                    Iepure Teodor Calin - Aiud
                    Sandu Octav Emilian - Cluj Napoca
                    Varodi Daniel - Aiud
                    Szabo Andrei - Blaj
                    Dan Adrian - Stremt
                    Puscas Razvan - Cluj Napoca
                    41 -- 42 2v gr.inf.
                    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
                    Zedler Iuliu - Blaj
                    43 -- 50 1v gr.inf.
                    Suciu Sergiu - Turda
                    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
                    Cristea Samuel - Bistrita
                    Hriban Stefan - Viseu
                    Sirbu Vlad - Aiud
                    Biro Mara - Aiud
                    Szabo Lenke - Aiud
                    Creta Petru - Luna CJ
                    51 -- 59 0v gr.inf.
                    Cristea Daniel - Bistrita
                    Moldovan Ioan - Viseu
                    Dirlea Ana - Aiud
                    Kocsis Marton - Aiud
                    Pich Ioan - Viseu
                    Rusu Adrian - Aiud
                    Sufletel Margareta - Alba Iulia
                    Ilea Liviu - Aiud
                    Deak Sandor - Cluj Napoca

                    Comentariu

                    Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X