Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Zona 6

    Penalizari Lazarea (HR) - 2019.09.07
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1026 Bauer Lajos - Targu Mures 2019.09.07 - N
    1025 Szabo Zoltan - Suseni 2019.09.07 - N
    1024 Makszem Szabolcs - Gheorgheni 2019.09.07 - N
    1023 Beke Hunor - Miercurea Ciuc 2019.09.07 - N
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #17
      Zona 7

      Penalizari Resita - 2019.09.07
      ID Nume si prenume Data Penalizare
      1041 Creinicean Liviu - Oravita 2019.09.07 - N
      1040 Clisic Iosif - Sannicolau Mare 2019.09.07 - N
      1039 Cristun Geanin - Resita 2019.09.07 - N
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #18
        Zona 8

        Penalizari Aiud - 2019.09.07
        ID Nume si prenume Data Penalizare
        1038 Negrea Catalin - Turda 2019.09.07 - N
        1037 Marin Marcel - Zlatna 2019.09.07 - N
        1036 Chira Angel - Baia Mare 2019.09.07 - N
        1035 Chira Camelia - Baia Mare 2019.09.07 - N
        1034 Popa Radu - Teius 2019.09.07 - N
        1033 Asteleanu Lucian - Cluj Napoca 2019.09.07 - N
        1032 Bothazan Florin - Dej 2019.09.07 - N
        1031 Ispas Mircea - Aiud 2019.09.07 - N
        1030 Fodor Iosif - Cluj Napoca 2019.09.07 - N
        1029 Bal Adrian - Gherla 2019.09.07 - N
        1028 Onofrei Petru - Gherla 2019.09.07 - N
        1027 Danciu Nicolae - Alba Iulia 2019.09.07 - N
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #19
          Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          Penalizari Ploiesti (Tel George Jr) - 2019.09.07
          ID Nume si prenume Data Penalizare
          1015 Oancea Vasile - Buzau 2019.09.07 - N
          1014 Modrisan Miruna - Filipestii de Targ 2019.09.07 - N
          Zona 4 a avut alti 3 jucatori nemotivati:Ioana Costin si Cornita Mario din Campina ,Grigore Madalin-Cocorastii Mislii.
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • #20
            Top 4 Regionale

            Turnee A+ "Ziua Națională AmaTur" 2019
            Elite
            Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
            1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Ursulean Florin Coroiu Andrei Sumănaru Cătălin Cojocaru Ștefan
            2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Luncavița Neculai Alexandru Wischegg Robert Ion Marius Chiscop Bogdan
            3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Trohonel Daniel Boaca Valentin Ropotan Iulian Macarenco Andrei
            4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Ploiești Lukasz Klimas Frățilă Robert Gheorghe Dragoș Enciu Alexandru
            5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Rm. Vâlcea Petrescu Liviu Cruceru Sergiu Thouzard Adrian Pribeagu Sebastian
            6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Lazarea Moldovan H. Csaba Bardocs Szilard Incze Levente Farkas Gabor
            7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Reșița Sorescu Deian Iana Remus Roman Bogdan Glisa Valentin
            8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Marchis Maximilian Petrus Florin Nistor Dorel Teleki Zsolt
            Open
            Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
            1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Bulubasa Niccușor Polocoșer Cristian Ticu Dorin Ciortescu Cristi
            2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Luncavița Rasid Aihan Firică Lucian Mitrea Silviu Baiburi Levent
            3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Roșioară Răzvan Catana Claudiu Bradatan Lenuta Vranceanu Mihai
            4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Ploiești Dracea Gabriel Iorgoiu Constantin Retegan Cosmin Gheorghe Nicolae
            5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Rm. Vâlcea Gorum Adrian Gheorghe Nicu Bucuroiu Alin Smeureanu Nicolae
            6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Lazarea Migea Cornel Tamas Szilard Denes Ferenc Padurariu Costel
            7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Reșița Frunza Alexandru Ciochina Daniel Lacatis Ghita Schiopulescu Ion
            8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Catricicău Adrian Irimia Sorin Jr. Feher Robert Ciobanu Daniel
            Avansați
            Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
            1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Andrei R. Alexandru Cazacu Florin Dior Dorin Gagea Marian
            2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Luncavița Bejan Alexandru Istrate Lucrețiu Ivan Adrian Amarinei Sorin
            3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Alexandru Marius Acu Paul Tudor Emil Cocolos Alexandru
            4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Ploiești Botoc Ovidiu Mos Florin Piperea Florin Costache Laurențiu
            5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Rm. Vâlcea Nicoara Ovidiu Vijaica Paul Stoica Mihai Barca George
            6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Lazarea Ilie O. Marius Balint Gabor Canea K. Andras Isar Stefanel
            7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Reșița Ankar Wasim Cocias Gheorghe Daroti Florin Starcz Adrian
            8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Vass Alexander Vass Sandor Garaz Mircea Urian Nicusor
            Începători
            Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
            1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Rogin Florin Marin Doru Gavrilei Constantin Tibirna Andrei
            2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Luncavița Bujoi Emanuel Ciocîrlan Mircea Budea Andrea Irimia S. Marius
            3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Constantin Eduard Moraru Marius Avramescu Bogdan Sapunaru Gabriel
            4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Ploiești Calinescu Bogdan Negulescu Cristi Sezciuc Codrin Lungu Mihai
            5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Rm. Vâlcea Popa Vali Orosanu Alexandru Baciu Stefan Seuleanu Mihai
            6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Lazarea Sterczer Zalan Miklos Botond Pap Gyula Ambrus Zoltan
            7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Reșița Faur Claudiu Moldoveanu S. Florian Popescu Radu Achim Paul
            8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Dunka Dacian Sirbu Vlad Cristea Samuel Homana Marius
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu

            Cine a citit topicul
            Procesare...
            X