Turnee A+ "Ziua Națională AmaTur" 2019 |
||||||
Elite | ||||||
Nr. | Zona | Localitatea | Locul I | Locul II | Locul III | Locul III |
1 | Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS | Botoșani | Ursulean Florin | Coroiu Andrei | Sumănaru Cătălin | Cojocaru Ștefan |
2 | Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT | Luncavița | Neculai Alexandru | Wischegg Robert | Ion Marius | Chiscop Bogdan |
3 | Zona 3 - B, IF, GR, TR | București | Trohonel Daniel | Boaca Valentin | Ropotan Iulian | Macarenco Andrei |
4 | Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL | Ploiești | Lukasz Klimas | Frățilă Robert | Gheorghe Dragoș | Enciu Alexandru |
5 | Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH | Rm. Valcea | Petrescu Liviu | Cruceru Sergiu | Thouzard Adrian | Pribeagu Sebastian |
6 | Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB | Lazarea | Moldovan H. Csaba | Bardocs Szilard | Incze Levente | Farkas Gabor |
7 | Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH | Reșița | Sorescu Deian | Iana Remus | Roman Bogdan | Glisa Valentin |
8 | Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM | Aiud | Marchis Maximilian | Petrus Florin | Nistor Dorel | Teleki Zsolt |
Open | ||||||
Nr. | Zona | Localitatea | Locul I | Locul II | Locul III | Locul III |
1 | Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS | Botoșani | Bulubasa Niccușor | Polocoșer Cristian | Ticu Dorin | Ciortescu Cristi |
2 | Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT | Luncavița | Rasid Aihan | Firică Lucian | Mitrea Silviu | Baiburi Levent |
3 | Zona 3 - B, IF, GR, TR | București | Roșioară Răzvan | Catana Claudiu | Bradatan Lenuta | Vranceanu Mihai |
4 | Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL | Ploiești | Dracea Gabriel | Iorgoiu Constantin | Retegan Cosmin | Gheorghe Nicolae |
5 | Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH | Rm. Valcea | Gorum Adrian | Gheorghe Nicu | Bucuroiu Alin | Smeureanu Nicolae |
6 | Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB | Lazarea | Migea Cornel | Tamas Szilard | Denes Ferenc | Padurariu Costel |
7 | Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH | Reșița | Frunza Alexandru | Ciochina Daniel | Lacatis Ghita | Schiopulescu Ion |
8 | Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM | Aiud | Catricicău Adrian | Irimia Sorin Jr. | Feher Robert | Ciobanu Daniel |
Avansați | ||||||
Nr. | Zona | Localitatea | Locul I | Locul II | Locul III | Locul III |
1 | Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS | Botoșani | Andrei R. Alexandru | Cazacu Florin | Dior Dorin | Gagea Marian |
2 | Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT | Luncavița | Bejan Alexandru | Istrate Lucrețiu | Ivan Adrian | Amarinei Sorin |
3 | Zona 3 - B, IF, GR, TR | București | Alexandru Marius | Acu Paul | Tudor Emil | Cocolos Alexandru |
4 | Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL | Ploiești | Botoc Ovidiu | Mos Florin | Piperea Florin | Costache Laurențiu |
5 | Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH | Rm. Valcea | Nicoara Ovidiu | Vijaica Paul | Stoica Mihai | Barca George |
6 | Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB | Lazarea | Ilie O. Marius | Balint Gabor | Canea K. Andras | Isar Stefanel |
7 | Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH | Reșița | Ankar Wasim | Cocias Gheorghe | Daroti Florin | Starcz Adrian |
8 | Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM | Aiud | Vass Alexander | Vass Sandor | Garaz Mircea | Urian Nicusor |
începători | ||||||
Nr. | Zona | Localitatea | Locul I | Locul II | Locul III | Locul III |
1 | Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS | Botoșani | Rogin Florin | Marin Doru | Gavrilei Constantin | Tibirna Andrei |
2 | Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT | Luncavița | Bujoi Emanuel | Cioc?rlan Mircea | Budea Andrea | Irimia S. Marius |
3 | Zona 3 - B, IF, GR, TR | București | Constantin Eduard | Moraru Marius | Avramescu Bogdan | Sapunaru Gabriel |
4 | Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL | Ploiești | Calinescu Bogdan | Negulescu Cristi | Sezciuc Codrin | Lungu Mihai |
5 | Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH | Rm. Valcea | Popa Vali | Orosanu Alexandru | Baciu Stefan | Seuleanu Mihai |
6 | Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB | Lazarea | Sterczer Zalan | Miklos Botond | Pap Gyula | Ambrus Zoltan |
7 | Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH | Reșița | Faur Claudiu | Moldoveanu S. Florian | Popescu Radu | Achim Paul |
8 | Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM | Aiud | Dunka Dacian | Sirbu Vlad | Cristea Samuel | Homana Marius |
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Top 4 Regionale
-
Postat în original de marcelgiosan Vezi postPenalizari Ploiești (Tel George Jr) - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1015 Oancea Vasile - Buzău 2019.09.07 - N 1014 Modrisan Miruna - Filipestii de Targ 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Zona 8
Penalizari Aiud - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1038 Negrea Catalin - Turda 2019.09.07 - N 1037 Marin Marcel - Zlatna 2019.09.07 - N 1036 Chira Angel - Baia Mare 2019.09.07 - N 1035 Chira Camelia - Baia Mare 2019.09.07 - N 1034 Popa Radu - Teiuș 2019.09.07 - N 1033 Asteleanu Lucian - Cluj Napoca 2019.09.07 - N 1032 Bothazan Florin - Dej 2019.09.07 - N 1031 Ispas Mircea - Aiud 2019.09.07 - N 1030 Fodor Iosif - Cluj Napoca 2019.09.07 - N 1029 Bal Adrian - Gherla 2019.09.07 - N 1028 Onofrei Petru - Gherla 2019.09.07 - N 1027 Danciu Nicolae - Alba Iulia 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Zona 7
Penalizari Resita - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1041 Creinicean Liviu - Oravita 2019.09.07 - N 1040 Clisic Iosif - Sannicolau Mare 2019.09.07 - N 1039 Cristun Geanin - Resita 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Zona 6
Penalizari Lazarea (HR) - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1026 Bauer Lajos - Targu Mureș 2019.09.07 - N 1025 Szabo Zoltan - Suseni 2019.09.07 - N 1024 Makszem Szabolcs - Gheorgheni 2019.09.07 - N 1023 Beke Hunor - Miercurea Ciuc 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Zona 5
Penalizari Ramnicu Valcea - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1022 Ghimcea Ciprian - Ramnicu Valcea 2019.09.07 - N 1021 Valcea Daniel - Pitești 2019.09.07 - N 1020 Ciobanu Laurentiu - Ramnicu Valcea 2019.09.07 - N 1019 Rada Florin - Pitești 2019.09.07 - N 1018 Patrascu Dorin - Pitești 2019.09.07 - N 1017 Negrila Cristian - Caracal 2019.09.07 - N 1016 Cioboiu Dan - Craiova 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Zona 4
Penalizari Ploiești (Tel George Jr) - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1047 Grigore Madalin - Cocorastii Mislii 2019.09.07 - N 1046 Cornita Mario - Campina 2019.09.07 - N 1045 Ioana Costin - Campina 2019.09.07 - N 1014 Modrisan Miruna - Filipestii de Targ 2019.09.07 - N Ultima editare de marcelgiosan; 08.sep.2019, 21:10.
Lasă un comentariu:
-
Zona 3
Penalizari București (Top Tenis) - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1050 Duran Andrei - București 2019.09.07 - N 1049 Busuioc Marian - București 2019.09.07 - N 1048 Claudiu Cozmin - București 2019.09.07 - N 1044 Macavei Alex - București 2019.09.07 - N 1043 Irava Razvan - București 2019.09.07 - N 1012 Bonciu Daniel - București 2019.09.07 - N 1011 Apostoaiei Andrei - București 2019.09.07 - N 1010 Mateica Claudiu - București 2019.09.07 - N 1009 Serban Marius - București 2019.09.07 - N 1008 Tolan Ilie - București 2019.09.07 - N 1007 Hoinaru Mihai - București 2019.09.07 - N 1006 Ipate Virgil - București 2019.09.07 - N 1005 Raportaru Viorel - București 2019.09.07 - N 1004 Holbia Cosmin - București 2019.09.07 - N 1003 Dragomir Dan - București 2019.09.07 - N 1002 Sursilov Constantin - București 2019.09.07 - N Ultima editare de marcelgiosan; 08.sep.2019, 21:09.
Lasă un comentariu:
-
Zona 2
Penalizari Luncavita - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 995 Bizga Romeo - Galați 2019.09.07 - N 994 Codreanu George - Tecuci 2019.09.07 - N 993 Nicola Marian - Constanța 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Zona 1
Penalizari Botoșani - 2019.09.07ID Nume si prenume Data Penalizare 1013 Coroiu Dan - Roman 2019.09.07 - N 1000 Hrab Bogdan - Botoșani 2019.09.07 - N 999 Pauca Cosmin - Botoșani 2019.09.07 - N 998 Ghinda Mihai - Iași 2019.09.07 - N 997 Ilies Ioan - Rădăuți 2019.09.07 - N 996 Ditu Daniel - Onesti 2019.09.07 - N
Lasă un comentariu:
-
Aproape 25% dintre amaturiști au participat week-end-ul acesta la Ziua Națională AmaTur în cele 8 centre Regionale din România.
Și dacă la cei 987 de jucători ce au participat la A+-uri adăugam cei 42 de jucători prezenți la B-ul de la Moinești, avem un tablou de 1029 ?mpătimiți ai tenisului de masă care și-au împărțit cele 136 de cupe.
Absent motivat: Sarcani Andrei, corespondentul special AmaTur () la Campionatele Europene din Franța. Mulțumim pentru transmisiunile Live!
Absenți nemotivați/retrași după termen: 47 de jucători. Adică 4,75%! Cam multișor...
Lasă un comentariu:
-
Bilanț 2019
Locuri disponibile
Jucători participanti
2019
2018
2017
2016
2015
Nr. Zona Localitatea Elite Open Avansați încep. Total Elite Open Amatori încep. Total
Total
Total
Total
Total
1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani 24 48 42 30 144 20 39 36 28 123
145
104
131
130
2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Luncavița 12 30 30 42 114 12 33 29 40 114
106
72
97
86
3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București 36 48 60 60 204 26 31 43 54 154
152
147
124
95
4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Ploiești 24 42 66 60 192 15 27 31 37 110
91
85
77
103
5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Rm. Valcea 18 30 60 36 144 12 24 28 19 83
67
42
71
49
6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Lazarea 18 56 56 36 166 14 52 52 35 153
134
135
108
103
7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Reșița 30 60 60 36 186 25 49 49 29 152
129
83
93
82
8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud 24 24 36 36 120 16 21 37 24 98
105
83
76
104
Total general 186 338 410 336 1270 140 276 305 266 987
929
751
777
752
Lasă un comentariu:
-
Zona 8
Clasament Elite
1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
2. Petrus Florin - Zalău
3 -- 4
Nistor Dorel - Bistrița
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
5 -- 8
Korabian Tamas - Cluj Napoca
Blaga Marius - Cluj Napoca
Mihalca Mihai - Viseu
Pop Sorin - Viseu
9 -- 12 0v gr.sup.
Sufletel Radu - Alba Iulia
Apian Florin - Bistrița
Damian Alin - Campia Turzii
Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
13 -- 1v gr.inf.
Galban Calin - Viseu
14 -- 16 0v gr.inf.
Zamblau Ionut - Cluj Napoca
Mican Nicolae - Dej
Pop Zoltan - DejClasament Open
1. Catricicau Adrian - Baia Mare
2. Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
3 -- 4
Feher Robert - Turda
Ciobanu Daniel - Blaj
5 -- 8
Butura Vasile - Alba Iulia
Horotan Catalin - Baia Mare
Mal Denis - Baia Mare
Husa Gelu - Zalău
9 -- 2v gr.sup.
Popa Gheorghe - Aiud
10 -- 13 1v gr.sup.
Silveira Alexandra - Cluj Napoca
Bora Nicolae - Alba Iulia
Miclos Andrei - Dej
Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
14 -- 16 0v gr.sup.
Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
Peta Octavian - Cluj Napoca
Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
17 -- 1v gr.inf.
Kromek Iulian - Cugir
18 -- 21 0v gr.inf.
Sava Petru - Cluj Napoca
Pop Danut - Dej
Fulop Attila - Aiud
Marginean Mihai - Luna CJClasament Avansati
1. Vass Alexander - Cluj Napoca
2. Vass Sandor - Beclean
3 -- 4
Garaz Mircea - Bistrița
Urian Nicusor - Alba Iulia
5 -- 8
Vecian Marius - Cluj Napoca
Andreica Daniel - Viseu
Damian Mircea - Bistrița
Susan Mircea - Alba Iulia
9 -- 12
Barbuta Ioan - Dej
Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
Vaduva Dan - Bistrița
Tigaroi Florin - Cluj Napoca
13 -- 2v gr.sup.
Ispas Emil - Alba Iulia
14 -- 19 1v gr.sup.
Piper Petru - Luna CJ
Luca Eugen - Aiud
Cir Florin - Razboieni
Badescu Tudor - Cluj Napoca
Szarvas Karoly - Satu Mare
Orban Marc Adrian - Turda
20 -- 24 0v gr.sup.
Ticala Vasile - Viseu
Oniga Paul - Blaj
Golban Nicolae - Alba Iulia
Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
Suciu Sergiu - Turda
25 -- 26 2v gr.inf.
Zavaski Ioan - Dej
Petrache Radu - Blaj
27 -- 32 1v gr.inf.
Balan Viorel - Bistrița
Solyom Sandor - Cluj Napoca
Ispan Stefan - Teiuș
Susman Dan - Alba Iulia
Marian Ioan - Alba Iulia
Popa Decebal - Alba Iulia
33 -- 37 0v gr.inf.
Ivascu Cosmin - Viseu
Faraian Alexandru - Aiud
Hales Teodor - Bistrița
Bregar Dan - Alba Iulia
Farcas Mihnea - Cluj NapocaClasament Incepatori
1. Dunka Dacian - Baia Mare
2. Sirbu Vlad - Aiud
3 -- 4
Cristea Samuel - Bistrița
Homana Marius - Stremt
5 -- 8
Layis Rita - Sighetu Marmatiei
Aron Valentin - Zlatna
Puscas Razvan - Cluj Napoca
Pop Dan Cristian - Dej
9 -- 14 1v gr.sup.
Rosa Vasile - Salciua
Creta Petru - Luna CJ
Bunea Aurel - Salciua
Cristea Daniel - Bistrița
Rakosi Istvan - Satu Mare
Hagea Andra - Aiud
15 -- 16 0v gr.sup.
Asavei Gheorghe - Razboieni
Tetcu Rares - Blaj
17 -- 20 1v gr.inf.
Dranca David - Aiud
Moldovan Ioan - Viseu
Stanciu Patrick - Aiud
Hosoi Alessandro - Cugir
21 -- 24 0v gr.inf.
Lopadean Daria - Aiud
Burnar Ioan - Viseu
Dirlea Ana - Aiud
Aron Razvan - Zlatna
Lasă un comentariu:
-
Zona 7
Clasament Elite
1. Sorescu Deian - Resita
2. Iana Remus - Timișoara
3 -- 4
Roman Bogdan - Arad
Glisa Valentin - Timișoara
5 -- 8
Mutrescu Eugen - Timișoara
Boru Lucian - Timișoara
Mitrache Simion - Timișoara
Zbancu Leo - Deva
9 -- 16
Parvu Nicolae - Resita
Costache Rosioru Cristian - Timișoara
Oprea Adrian - Lugoj
Put Gabriel - Oravita
Verdet Adrian - Timișoara
Mihalescu Dinu - Timișoara
Beca Iliesen - Timișoara
Savu Cristian - Oradea
17 -- 4v gr.inf.
Ardeljan Marinel - Varset
18 -- 19 2v gr.inf.
Istrate Cristian - Timișoara
Craciun Calin - Oradea
20 -- 23 1v gr.inf.
Pavel Calin - Hunedoara
Ciucioiu Dorin - Timișoara
Popet Doru - Timișoara
Georgescu Constantin - Orastie
24 -- 25 0v gr.inf.
Tic Ioan - Oradea
Balogh Attila - OradeaClasament Open
1. Frunza Alexandru - Timișoara
2. Ciochina Gabriel - Arad
3 -- 4
Lacatis Ghita - Arad
Schiopulescu Ion - Lugoj
5 -- 8
Balmez Dorel - Oravita
Colda Dorin - Lupeni
Szalay Liviu - Oradea
Codau Vlad - Oradea
9 -- 16
Murgu Ioan - Oravita
Csaky Tiberiu - Resita
Jurescu Sorin - Timișoara
Ilia Ionicut - Oravita
Varadi Tudor Calin - Deva
Nagy Iosif - Arad
Dumitru Florin - Arad
Ispas Dan - Timișoara
17 -- 24
Drinceanu Lilian - Oravita
Vaida Sorin - Oradea
Kramarsic Milos - Belgrad
Cioveie Bogdan - Oravita
Mureșan Ovidiu - Caransebeș
Ciublea Vichente - Oravita
Kaposta Victor - Arad
Boznea Daniel - Deva
25 -- 26 1v gr.sup.
Grubacichi Marius - Timișoara
Jichici Svetozar - Timișoara
27 -- 36 0v gr.sup.
Veres Francisc - Oravita
Deak Valentin - Sebis
Szemciuk Istvan - Deva
Degianschi Obrad - Resita
Poenar Alin - Resita
Ardelean Raul - Arad
Manu Nicolae - Resita
Veres Adrian - Timișoara
Hancig Mircea - Timișoara
Munteanu Constantin - Resita
37 -- 38 2v gr.inf.
Turburan Ion - Resita
Birtalan Laszlo - Oradea
39 -- 42 1v gr.inf.
Petersi Nuri - Varset
Cornianu Sebastian - Baile Herculane
Neiconi Sabin - Hateg
Venter Liviu - Resita
43 -- 49 0v gr.inf.
Curpas Ioan - Oradea
Ticu Sorin - Lugoj
Lungu Marius - Oravita
Lulciuc Dumitru - Timișoara
Cecan Vasile - Timișoara
Belba Caius Petrica - Baile Herculane
Lascu Marius - TimișoaraClasament Avansati
1. Ankar Wasim - Timișoara
2. Cocias Gheorghe - Oravita
3 -- 4
Daroti Florin - Lipova
Starcz Adrian - Lupeni
5 -- 8
Dumbrava Marius - Timișoara
Gherman Romulus - Arad
Putnik Tiberiu - Varset
Stoica Mihai - Hateg
9 -- 16
Botas Constantin - Sannicolau Mare
Balaj Roland - Arad
Banu Florentin - Timișoara
Neag Ioan - Timișoara
Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
Tamsa Titus - Resita
Vuca Adrian - Berzovia
Halasz Peter - Oradea
17 -- 24
Caraus Sorin - Deva
Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
Muntean Atila - Hunedoara
Simion Dan - Resita
Craiovan Victor - Resita
Joumah Abdul Rahim - Timișoara
Szivery Adrian - Arad
Clesiu Florin - Deva
25 -- 36 0v gr.sup.
Fekete Istvan - Arad
Tatar Dorel - Simeria
Zdrenghea Mircea - Orastie
Borcsi Jozsef - Timișoara
Cioveie Marian - Oravita
Cobzaru Radu - Deva
Matei Dumitru - Deva
Moldovean Valer - Calan
Stanciu Dumitru - Simeria
Vasi Daniel - Arad
Purda Raul - Lipova
Enache Viorel - Brad
37 -- 38 2v gr.inf.
Chiscan Bogdan - Arad
Orban Alexandru Andrei - Lugoj
39 -- 43 1v gr.inf.
Horvath Mircea - Orastie
Tedi Ioja - Calan
Cotrau Andrei - Oradea
Kaszta Harrald - Arad
Gligor Paul - Arad
44 -- 49 0v gr.inf.
Filip Adrian - Timișoara
Schiau Dan - Hunedoara
Curaciuc Claudiu - Resita
Sabau Victor - Arad
Oproi Eugen - Sannicolau Mare
Negru Marius - DevaClasament începători
1. Faur Claudiu - Timișoara
2. Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
3 -- 4
Popescu Radu - Arad
Achim Paul - Arad
5 -- 8
Ternauciuc Adrian - Lugoj
Oprean Andrei - Deva
Chivaran Alin - Caransebeș
Jicarean David - Lipova
9 -- 14
Dumbrava Dan - Timișoara
Doxan Adrian - Resita
Almajanu Sergiu - Dumbravita
Vela Gabriel - Timișoara
Budihala Raul - Hunedoara
Dobinda Dinu - Arad
15 -- 1v gr.sup.
Burcea Daniel - Lugoj
16 -- 21 0v gr.sup.
Totin Tosa - Timișoara
Rus Nicolae - Oradea
Ruhmann Cristian - Moldova Noua
Ispas Andrei - Timișoara
Gherman Mihai - Lugoj
Schiau Teodora - Hunedoara
22 -- 25 1v gr.inf.
Bugarin Fabian - Lugoj
Leric David - Lipova
Ardeleanu Bogdan - Resita
Trefil Antonio Remo - Resita
26 -- 29 0v gr.inf.
Trefil Ferdinand Tobias - Resita
Orban Marius - Lugoj
Gherman Ovidiu - Lugoj
Soloma Nicolae - ResitaUltima editare de marcelgiosan; 07.sep.2019, 22:54.
Lasă un comentariu:
-
Zona 6
Clasament Elite
1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mureș
2. Bardocz Szilard - Capeni
3 -- 4
Incze Levente - Miercurea Ciuc
Farkas Gabor - Targu Mureș
5 -- 8
Daneliuc Gabi - Selimbar
Govoreanu Florin - Cisnadie
Molnar Tihamer - Târnaveni
Boeriu Cezara - Targu Mureș
9 -- 12 0v gr.sup.
Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
Irsai Istvan - Targu Mureș
Zidar Victor - Reghin
Hutanu Alin - Brașov
13 -- 14 1v gr.inf.
Carpaci Alexandru - Ludus
Ambrus Szilard - LudusClasament Open
1. Migea Cornel - Sibiu
2. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
3 -- 4
Denes Ferenc - Praid
Padurariu Costel - Brașov
5 -- 8
Petho Mihaly - Racosu de Sus
Fazakas Attila - Toplita
Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
Timaru Ilie - Ocna Sibiului
9 -- 16
Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
Orosz Attila - Miercurea Ciuc
Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
Bokor Zoltan Jr - Brașov
Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
17 -- 24
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Antal Denes - Brașov
Gecse Alpar - Chibed
Vera Esteban - Sibiu
Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
Comsa Dan - Sibiu
Vladoiu Gelu - Brașov
Kincses Jozsef - Praid
25 -- 1v gr.sup.
Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
26 -- 36 0v gr.sup.
Motorga Dorin - Targu Mureș
Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
Babics Tamas - Gheorgheni
Beches Andrei - Sibiu
Majai Lehel - Sovata
Negrean Ioan - Sibiu
Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
Barac Marius - Sibiu
Urzica Ioan - Toplita
Bendris Nicu - Reghin
Lovasz Vilmos - Gheorgheni
37 -- 39 2v gr.inf.
Persa Florin - Sfantu Gheorghe
Kantor Imre Zoltan - Reghin
Popa Mircea - Brașov
40 -- 47 1v gr.inf.
Matei Mirel - Brașov
Colcer Nicolae - Toplita
Janosi Attila - Targu Mureș
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
Decean Darian - Sibiu
Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
Pelaghie Ioan - Targu Mureș
Weisz Zsofia - Targu Mureș
48 -- 52 0v gr.inf.
Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
Farkas Bence - Targu Mureș
Veres Janos - Targu Mureș
Keresztes Zoltan - Gheorgheni
Nistor Iosif - Miercurea CiucClasament Avansati
1. Ilie Octavian Marius - Brașov
2. Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
3 -- 4
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
5 -- 8
Morariu Marius - Sibiu
Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
Bedo Jozsef - Suseni
Loghin Florin - Brașov
9 -- 16
Benyovski Bela - Sibiu
Bozosan Petre - Sibiu
Manitiu Florin - Sibiu
Vajda Erno - Reghin
Strugar Ioan - Deda
Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
Kovacs Eduard - Balan
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
17 -- 24
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Veress Arpad - Miercurea Ciuc
Toma Dan - Sfantu Gheorghe
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Radu Constantin - Sibiu
25 -- 26 1v gr.sup.
Heja Zoltan - Ditrau
Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
27 -- 36 0v gr.sup.
Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
Raduly Ovidiu - Fantanele
Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
Todor Csaba - Gheorgheni
Pasca Lucian - Targu Mureș
Sabau Mircea - Târnaveni
Nagy Attila - Suseni
Mandru Aurel - Sarmas
Tirlea Gheorghe - Brașov
Birtalan Bence - Sovata
37 -- 38 2v gr.inf.
Lupescu Nicolae - Reghin
Bardocz Ferenc - Ditrau
39 -- 46 1v gr.inf.
Birtalan Levente - Sovata
Oltean Octavian - Targu Mureș
Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
Nandrean Dan - Fagaras
Peter Laszlo - Ciumani
Movileanu Neculae - Brașov
Lorinczi Bela - Gheorgheni
Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
47 -- 52 0v gr.inf.
Megyes Andras - Sovata
Pop Sabin - Targu Mureș
Mindru Marin - Sarmas
Mija Gheorghe - Fagaras
Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
Vizoli Alexandru - FagarasClasament Incepatori
1. Sterczer Zalan - Sanzieni
2. Miklos Botond - Miercurea Ciuc
3 -- 4
Pap Gyula - Gheorgheni
Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
5 -- 8
Korodi Csaba - Aita Mare
Olah Ignac - Lazarea
Bordas Laszlo - Santionlunca
Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
9 -- 16
Elekes Levente - Miercurea Ciuc
Antal Csaba - Miercurea Ciuc
Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
Gita Dan - Sfantu Gheorghe
Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
Malene Petru - Fagaras
Ionita Adrian - Brașov
Csiki Ioan - Targu Mureș
17 -- 24 0v gr.sup.
Gergely Istvan - Ditrau
Angi Zoltan - Gheorgheni
Cserei Gabor - Sovata
Ferenczi Robert - Suseni
Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
Movileanu Adrian - Brașov
Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
Bokor Zoltan Sr - Brașov
25 -- 26 2v gr.inf.
Canea Kocsis Abigel - Targu Secuiesc
Benedek Alex - Gheorgheni
27 -- 29 1v gr.inf.
Petra Ioan - Balan
Vass Peter - Miercurea Ciuc
Birtalan Hunor - Sovata
30 -- 35 0v gr.inf.
Jakab Szabolcs - Santimbru
Nagy Arpad - Suseni
Andras Imre - Zetea
Illyes Elemer - Ditrau
Czimbalmos Gyula - Lazarea
Porojan Madalin - ReghinUltima editare de marcelgiosan; 07.sep.2019, 21:03.
Lasă un comentariu:
-
Zona 5
Clasament ELITE
1. Petrescu Liviu - Pitești
2. Cruceru Sergiu - Targu Jiu
3 -- 4
Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
Pribeagu Sebastian - Pitești
5 -- 7 1v gr.sup.
Toma Florin - Pitești
Banescu Dragos - Pitești
Raducan Bogdan - Craiova
8 -- 0v gr.sup.
Barbu Dan - Ramnicu Valcea
9 -- 10 1v gr.inf.
Corbu Mihai Cosmin - Pitești
Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
11 -- 12 0v gr.inf.
Chirea Laurentiu - Targu Jiu
Buciu Catalin - BalsClasament OPEN
1. Gorum Adrian - Topoloveni
2. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
3 -- 4
Bucuroiu Alin - Pitești
Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
5 -- 8
Cinca Daniel - Craiova
Balan Cristian - Ramnicu Valcea
Trocan Nicolae - Mioveni
Mihaescu Nicola - Pitești
9 -- 2v gr.sup.
Macarie Alexandru - Mioveni
10 -- 13 1v gr.sup.
Stan Catalin - Curtea de Argeș
Vasilescu Remus - Curtea de Argeș
Zavricescu George - Curtea de Argeș
Grigore Cosmin - Slatina
14 -- 16 0v gr.sup.
Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
17 -- 18 2v gr.inf.
Marin Puiu - Amarastii de Sus
Doba Vasile - Pitești
19 -- 22 1v gr.inf.
Butoi Aurel - Caracal
Cretu Marian - Craiova
Popescu Remus - Ramnicu Valcea
Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
23 -- 24 0v gr.inf.
Tuta Radu Ionut - Pitești
Stancalie Doru - CraiovaClasament AVANSATI
1. Nicoara Ovidiu - Curtea de Argeș
2. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
3 -- 4
Stoica Mihai - Mioveni
Barca George - Pitești
5 -- 8
Dica Danut - Caracal
Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
Chivu Cornel - Craiova
Botanel Eduard - Rovinari
9 -- 10
Chirita Nicolae - Curtea de Argeș
Stoian Sorin - Curtea de Argeș
11 -- 12 2v gr.sup.
Tuca Cristi - Slatina
Stanciu Marian - Drăgășani
13 -- 17 1v gr.sup.
Nicolae Iulian - Slatina
Preda Nicolae - Curtea de Argeș
Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
Mihu Florin - Pitești
Popescu Cristi - Slatina
18 -- 20 0v gr.sup.
Burlan Catalin - Drăgășani
Nuta Mario - Pitești
Stanescu Tiberiu - Slatina
21 -- 24 1v gr.inf.
Fota Alexandra - Drobeta Tr Severin
Grigore Marian - Ramnicu Valcea
Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
Boruga Alex - Drobeta Tr Severin
25 -- 28 0v gr.inf.
Melnerovici Daniel - Stefanesti Argeș
Tataru Tiberiu - Targu Jiu
Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
Rizescu Gheorghe - MioveniClasament INCEPATORI
1. Popa Vali - Ramnicu Valcea
2. Orosanu Alexandru - Pitești
3 -- 4
Baciu Stefan - Mioveni
Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea
5 -- 8
Georgescu Cristian - Pitești
Sima Daniel - Mioveni
Ontoiu Catalin - Pitești
Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
9 -- 12 1v gr.sup.
Tudose Ilariu - Drăgășani
Vlad Gabriel - Pitești
Tonescu Constantin - Ramnicu Valcea
Saloman David - Stefanesti
13 -- 16 0v gr.sup.
Teodorad Valentin - Slatina
Podina Gabriela - Pitești
Surd Gheorghe - Ramnicu Valcea
Olteanu Lucian - Slatina
17 -- 19 0v gr.inf.
Ion Ana Stefania - Pitești
Olaru Cosmin - Ramnicu Valcea
Ene Sofian - Slatina
Lasă un comentariu:
-
Zona 4
Clasament Elite
1. Lukasz Klimas - Ploiești
2. Fratila Robert - Baicoi
3 -- 4
Gheorghe Dragos - Boldesti
Enciu Alexandru - Slobozia
5 -- 8
Totpal Marius - Busteni
Sencu Victor - Targoviște
Caloianu Iuliana - Ploiești
Iancu George - Ploiești
9 -- 12 0v gr.sup.
Vlase Gheorghe - Slobozia
Grigore Alexandru - Campina
Mihaila Nicolae - Breaza
Potarniche Bianca - Buzău
13 -- 14 1v gr.inf.
Lazaroiu Adrian - Targoviște
Suditu Andrei - Campina
15 -- 0v gr.inf.
Chiru Sorin - CampinaClasament Open
1. Dracea Gabriel - Sinaia
2. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
3 -- 4
Retegan Cosmin - Plopeni
Gheorghe Nicolae - Călărași
5 -- 8
Ivan Valentin - Campina
Sorescu Mircea - Paulesti
Popa Alexandru Iulian - Buzău
Laur Boro - Sinaia
9 -- 10
Marian Bogdan - Ploiești
Margescu Bogdan - Campina
11 -- 2v gr.sup.
Darmaz Ion - Targoviște
12 -- 16 1v gr.sup.
Corbu Darius - Valenii de Munte
Avram Nicolae - Nedelea
Orac Teodor - Slobozia
Cucu Cristin - Targoviște
Nitescu Horia - Ploiești
17 -- 20 0v gr.sup.
Sarbu Dan - Ploiești
Panait Genu - Teisani
Cobeanu Marius - Breaza
Babus Liviu - Ploiești
21 -- 2v gr.inf.
Rusea Gheorghe - Breaza
22 -- 25 1v gr.inf.
Panaitescu Stefan - Izvoarele
Bratescu Adrian - Targoviște
Stancescu Sebastian - Ploiești
Coman Emil - Breaza
26 -- 27 0v gr.inf.
Plaiasu Ion - Plopeni
Brulea Petre - PaulestiClasament Avansati
1. Botoc Ovidiu - Paulesti
2. Mos Florin - Filipestii de Targ
3 -- 4
Piperea Florin - Campina
Costache Laurentiu - Buzău
5 -- 8
Florea Marin - Filipestii de Targ
Dinu Adrian - Darmanesti
Nitu Serban - Paulesti
Trif Florin - Cocorastii Mislii
9 -- 16
Miron Liviu - Campina
Lazar Dumitru - Mizil
Sdranca Mircea - Ploiești
Cojocaru Ion - Ploiești
Delimart Alexiana - Targoviște
Acriva Marian - Mizil
Ene Florin - Ploiești
Gheorghita Vasile - Buzău
17 -- 1v gr.sup.
Bivolaru Stelian - Targoviște
18 -- 24 0v gr.sup.
Simion Silviu - Cocorastii Mislii
Dumitru George - Targoviște
Banuta Dumitru - Ploiești
Vlasceanu Valentin - Darmanesti
Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
Mocanu Luca - Filipestii de Targ
Marinescu Nelu - Targoviște
25 -- 30 1v gr.inf.
Codreanu Laurentiu - Buzău
Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
Franculescu Marius - Sinaia
Grigore Marian - Cocorastii Mislii
Boaca Danut - Buzău
Adam Teodor - Buzău
31 -- 0v gr.inf.
Panait Constantin - MizilClasament Incepatori
1. Calinescu Bogdan - Boldesti
2. Negulescu Cristi - Sinaia
3 -- 4
Sezciuc Codrin - Slobozia
Lungu Mihai - Targoviște
5 -- 8
Constantin Filip - Sinaia
Danila Albert - Filipestii de Targ
Enache Puiu Adrian - Ploiești
Stoian Rares - Filipestii de Targ
9 -- 14
Camenita Alexandru Dan - Ploiești
Nedelcu Mihai - Azuga
Moldovan Mircea - Campina
Carpinis Petre Danut - Targoviște
Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
Vrasti Iulian - Ploiești
15 -- 2v gr.sup.
Popescu Horia - Sinaia
16 -- 21 1v gr.sup.
Radu Sergiu - Comarnic
Popescu Tiberiu - Ploiești
Nedelcu Marian - Sinaia
Georgescu Cristian - Ploiești
Necsoiu Georgiana - Targoviște
Voicu Ovidiu - Ploiești
22 -- 28 0v gr.sup.
Irimia Marian - Ploiești
Ialama Marinel - Urleta
Vasile Gabriel - Sinaia
Radulescu Catalin - Ploiești
Marias Robert - Ploiești
Vasioiu Toader - Comarnic
Grigorescu Dan - Ploiești
29 -- 2v gr.inf.
Rusu Andrei - Strejnicu
30 -- 31 1v gr.inf.
Stoica Petre - Pietrosani
Nicolescu Constantin - Buzău
32 -- 37 0v gr.inf.
Stoicescu Gheorghe - Iedera
Gherase Andrei - Ploiești
Vrasti Ioan - Ploiești
Nuta Horia - Targoviște
Ezaru Radu - Breaza
Ezaru Tudor - BreazaUltima editare de marcelgiosan; 09.sep.2019, 17:41.
Lasă un comentariu:
-
Zona 3
Clasament Elite
1. Trohonel Daniel - București
2. Boaca Valentin - București
3 -- 4
Ropotan Iulian - București
Macarenco Andrei - București
5 -- 8
Rogoz Nicoleta - București
Pavunev Dan - București
Ursu Teodor - București
Tigau Dan - București
9 -- 10
Constantin Teodor - București
Cionoiu Cristian - București
11 -- 2v gr.sup.
Buzatu Vasile - Buftea
12 -- 16 1v gr.sup.
Dinca Daniel - București
Radu Daniel - București
Megan Alexandra - București
Musat Catalin - București
Micuda Mihai - București
17 -- 20 0v gr.sup.
Virtopeanu Andrei - București
Dumitru Gheorghe - București
Dumitrescu Cornel - București
Jimmy Lu - București
21 -- 22 1v gr.inf.
Stancu Sorin - București
Negria Mihai - București
23 -- 26 0v gr.inf.
Acsinte Oana - București
Papacu Bejoli - București
Marcu Nicolae - București
Charbel Farah - BucureștiClasament Open
1. Rosioara Razvan - Alexandria
2. Catana Claudiu - București
3 -- 4
Bradatan Lenuta - București
Vranceanu Mihai - București
5 -- 8
Gavrila Aurel - București
Dena Corneliu - Giurgiu
Campean Adrian - București
Istrate Cristian - București
9 -- 16
Traista Andrei - București
Balaban Catalin - București
Belinsca Romeo - București
Dumitrache Gabriel - Giurgiu
Bolea Catalin - București
Voin Doru - București
Boroleanu Robert - București
Craciun David Mihai - București
17 -- 24 0v gr.sup.
Acatrinei Lucian Marian - București
Pantelimon Andi - București
Petrov Dan - București
Dinca Raducu - București
Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
Lazar Ion - București
Achitei Nicolae - București
Popescu Eugen - București
25 -- 29 1v gr.inf.
Dascalasu Viorel - București
Ionascu Gabriel - București
Jaouir Khaled - București
Ispas Victor - Turnu Magurele
Teodorescu Radu - București
30 -- 31 0v gr.inf.
Dospinescu George - București
Marin Marian - BucureștiClasament Avansati
1. Alexandru Marius - București
2. Acu Paul - București
3 -- 4
Tudor Emil - București
Cocolos Alexandru - București
5 -- 8
Craciunas Bogdan - București
Zisu Cristian - București
Bordeianu Marius - București
Voinescu Ecaterina - București
9 -- 16
Constantin Cristina - București
Tanasov Marius - București
Chirica Alexandru - București
Balasa Ion - București
Docan Cristian - București
Plop Adrian - București
Grumeza Lucian - București
Iordan Alexandru Constantin - București
17 -- 2v gr.sup.
Patrascu Traian - București
18 -- 27 1v gr.sup.
Dinu Gheorghe - București
Ianos Vlad - București
Dramba Daniel Dumitru - București
Moasa Gabriel - București
Baluta Silviu - București
Cristescu Cristian - București
Mihaila George - București
Popa Vlad - București
Moca Vasile - București
Chivu Octav - București
28 -- 32 0v gr.sup.
Huica Petre - București
Enculescu Mihaita - Dobroesti
Constantin Sandu - București
Bucur Mario - București
Caranda Alexandru - București
33 -- 2v gr.inf.
Gemayel Bassam - București
34 -- 36 1v gr.inf.
Bistreanu Armand - București
Raileanu Raissa - București
Tiosea Nicolae - București
37 -- 43 0v gr.inf.
Ciocau Viorel - București
Dina Alexandru - București
Baldea Horia - București
Toader Georgian - București
Varbanescu Radu - București
Dragomir Florin Adrian - București
Galos Alex Florin - BucureștiClasament Incepatori
1. Constantin Eduard - București
2. Moraru Marius - București
3 -- 4
Avramescu Bogdan - București
Sapunaru Gabriel - București
5 -- 8
Vaireanu Danut Ionel - București
Tical Nicusor - București
Sporea Sebastian - București
Silviu Niculae - București
9 -- 16
Boteanu Nicu - București
Ciobanu Marius - București
Sandu Mihai - București
Constantin Mihaela - București
Vilcu Dragos - București
Busuioc Stelian - București
Haralambescu Andrei - București
Enache Vivian - București
17 -- 20
Ion Radu Bogdan - București
Uzoma Ogbonna - București
Stoica Patricia - București
Sirbu Ion - București
21 -- 2v gr.sup.
Enciu Marcel - București
22 -- 32 1v gr.sup.
Danila Eugeniu - București
Hodivoianu Marius - București
Balaban Daniel - București
Zamfirescu Dan - București
Toader Petru - București
Craja Gina Alexandra - București
Matea Aurelian - București
Spaiuc Florin - București
Tanase Adelina - București
Busnatu Radu Andrei - București
Amariei Sorin - București
33 -- 40 0v gr.sup.
Caranfilian Migo - București
Becleanu Octavian - București
Costea Marcel - București
Caloian George - București
Ghita Mihai - București
Badescu Andrei - București
Dumitru Cristina - București
Mihai Constantin - București
41 -- 45 1v gr.inf.
Dobra Adrian - Giurgiu
Radu Cristian - București
Caranfilian Eduard - București
Nicula Bogdan - București
Mosul Tudor - București
46 -- 53 0v gr.inf.
Dinu Capolide - București
David Sergiu Danut - București
Giurcanu Mihai Mugurel - București
Cristea Filip Alice Ioana - București
Rizea Costinel - București
Petrache Daniela - București
Vasile Ilinca - București
Mosul Bogdan - BucureștiUltima editare de marcelgiosan; 09.sep.2019, 17:42.
Lasă un comentariu:
-
Zona 2
Clasament Elite
1. Neculai Alexandru - Tulcea
2. Wischegg Robert - Galați
3 -- 4
Ion Marius - Brăila
Chiscop Bogdan - Galați
5 -- 6
Radu Costica - Galați
Corcoz Costin - Focșani
7 -- 9 0v gr.sup.
Arion Costel - Galați
Toma Iulian - Brăila
Pintilie Nela - Galați
10 -- 11 1v gr.inf.
Zarinschi Catalin - Galați
Tiganisteanu Adrian - Constanța
12 -- 0v gr.inf.
Taranu Nicusor - TulceaClasament Open
1. Rasid Aihan - Constanța
2. Firica Lucian - Constanța
3 -- 4
Mitrea Silviu - Navodari
Baiburi Levent - Tulcea
5 -- 8
Iordache Eugen - Brăila
Pizlaru Ionel - Focșani
Fratea Aurel - Constanța
Capus Giani - Galați
9 -- 16
Trocaru Remus - Tulcea
Luca Octavian - Tulcea
Peiu Cosmin - Babadag
Toader Nicolae - Tulcea
Evtei Vasile - Tulcea
Osman Metin - Tulcea
Manea Mihaita - Tulcea
Spoiala Cristinel - Focșani
17 -- 24 0v gr.sup.
Dumbrava Daniel - Focșani
Zainescu Corneliu - Galați
Silivestru Nicu - Tulcea
Gherasim Iulian - Tulcea
Samoila Ion - Babadag
Ghizdavescu Adrian - Navodari
Stolearenco Igor - Galați
Socaci Sorin - Panciu
25 -- 2v gr.inf.
Carata Catalin - Tulcea
26 -- 29 1v gr.inf.
Gaitan Tiberiu - Brăila
Danalache Daniel - Navodari
David Marian - Brăila
Kranoschek Alexandru - Moldova
30 -- 33 0v gr.inf.
Ilie Octavel - Brăila
Nicula Florin - Constanța
Petcu Liviu - Tulcea
Anton Cristian - TulceaClasament Avansati
1. Bejan Alexandru - Tecuci
2. Istrate Lucretiu - Galați
3 -- 4
Ivan Adrian - Tulcea
Amarinei Sorin - Galați
5 -- 8
Dumitru Silviu - Constanța
Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
Ceobotaru Daniel - Galați
Baschir Cristian - Tulcea
9 -- 14
Damian Nicolae - Tulcea
Zbant Mihai - Tulcea
Pana Remus - Tulcea
Nechifor Constantin - Navodari
Coclea Ionel - Brăila
Apostu Laurentiu - Focșani
15 -- 16 1v gr.sup.
Cotet Nicolae - Brăila
Hulpan Cristian - Galați
17 -- 21 0v gr.sup.
Glavan Niculae - Constanța
Pancrat Cristian - Tulcea
Roscan Nicusor - Brăila
Stirbu Daniel - Brăila
Giosan Marcel - Galați
22 -- 2v gr.inf.
Durac Viorel - Constanța
23 -- 26 1v gr.inf.
Stoica Sandel - Focșani
Panait Adrian - Brăila
Asmarandei Petru - Constanța
Pavel Nicolae - Brăila
27 -- 29 0v gr.inf.
Dodu Costica - Focșani
Andreev Marius - Tulcea
Dan Popa - TecuciClasament Incepatori
1. Bujoi Emanuel - Brăila
2. Ciocirlan Mircea - Tulcea
3 -- 4
Budea Andra - Galați
Irimia Silviu Marius - Cernavoda
5 -- 8
Mardale Radu - Galați
Cornea Marian - Constanța
Stinga Ovidiu - Tecuci
Fedot Valentin - Tulcea
9 -- 16
Dicu Razvan - Galați
Pascu Gabriel - Brăila
Morun Marian - Brăila
Zane Ionel - Constanța
Botea Mihai - Brăila
Mihai Gabriel - Galați
Moise Viorel - Brăila
Scutaru Marius - Constanța
17 -- 20
Staicu Vasile - Constanța
Portase Raluca - Galați
Stepanov Petre - Tulcea
Portase Daria - Galați
21 -- 30 0v gr.sup.
Plesoianu Stefan - Constanța
Bolozan Laurentiu - Brăila
Enache Adrian - Tulcea
Dutu Constantin - Galați
Avram Ionut - Galați
Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
Iordan Andrei - Tulcea
Caraivan Bogdan - Tulcea
Sirotencu Nicolae - Tulcea
Gheorghe Marius - Brăila
31 -- 34 1v gr.inf.
Casian Rares - Tulcea
Bogdan Adrian - Tulcea
Chirac Cosmin - Brăila
Urdes Jean Marian - Tulcea
35 -- 40 0v gr.inf.
Nani Adrian - Tulcea
Jecu Marian - Niculitel
Ilie Stefan - Luncavita
Geileanu Rares - Tulcea
Tataru Dumitrel - Tulcea
Botezatu Daniel - Tulcea
Lasă un comentariu:
-
Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019
Zona 1
Clasament Elite
1. Ursulean Florin - Straja
2. Coroiu Andrei - Roman
3 -- 4
Sumanaru Catalin - Iași
Cojocaru Stefan - Suceava
5 -- 8
Albu Catalin - Pascani
Opincaru Marius - Piatra Neamț
Hasna Cosmin - Straja
Morosanu Vasile - Suceava
9 -- 16
Barbalata Lorin - Suceava
Ciubotariu Andrei - Moinesti
Calenciuc Dumitru - Rădăuți
Valcu Alin - Botoșani
Albu Vlad - Iași
Epure George - Botoșani
Onufrei Ciprian - Botoșani
Rojnita Sebastian - Bacău
17 -- 1v gr.inf.
Georgiu Dragos - Vatra Dornei
18 -- 20 0v gr.inf.
Tiganas Mihai - Rădăuți
Atomei Armand - Piatra Neamț
Plamada Lucian - IașiClasament Open
1. Bulubasa Nicusor - Comănești
2. Polocoser Cristian - Suceava
3 -- 4
Ticu Dorin - Bacău
Ciortescu Cristi - Iași
5 -- 8
Braniste George - Bacău
Macovei Cristi - Iași
Morosan Marian - Suceava
Butnaru Madalina - Vatra Dornei
9 -- 16
Colesniuc Romeo - Botoșani
Ursulean Vasile - Straja
Havris Rares - Botoșani
Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
Stroe Ionel - Bacău
Bubulac Cristi - Piatra Neamț
Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
Fotia Iulian - Bacău
17 -- 18
Dragan Petru Ioan - Iași
Duceac Catalin - Botoșani
19 -- 21 1v gr.sup.
Marcu Vasile - Vatra Dornei
Grosu Alexandru - Botoșani
Badaluta Marian - Vatra Dornei
22 -- 28 0v gr.sup.
Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iași
Pinzar Alin - Suceava
Pralea Marius Dan - Botoșani
Ursulescu Ioan - Bacău
Pascu Marius - Câmpulung Mold
Dicu Vlad - Vaslui
Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
29 -- 30 2v gr.inf.
Marola Dan - Bacău
Corneanu Sorin - Botoșani
31 -- 36 1v gr.inf.
Mahu Bogdan - Pascani
Nemaciuc Ovidiu - Suceava
Pristavu Bogdan Constantin - Iași
Vieru Costica - Botoșani
Turcu Viorel - Piatra Neamț
Petrescu Claudiu - Putna
37 -- 39 0v gr.inf.
Serban Liviu - Onesti
Oancea Marian - Bacău
Mihalea Lucian - SuceavaClasament Avansati
1. Andrei Radu Alexandru - Iași
2. Cazacu Florin - Vatra Dornei
3 -- 4
Dior Dorin - Iași
Gagea Marian - Botoșani
5 -- 8
Donisan Costel - Pascani
Albu Constantin - Suceava
Boicu Gabriel - Vatra Dornei
Lupu Cristian - Botoșani
9 -- 16
Aldea Nelu - Fălticeni
Ilie Aurelian - Botoșani
Aparaschivei Marcel - Botoșani
Tabacaru Constantin - Piatra Neamț
Marcean Ovidiu - Botoșani
Olteanu Gabriel - Vaslui
Salavastru Petru - Botoșani
Morosan Mihai - Granicesti
17 -- 18
Lucic Corneliu - Suceava
Puiu Andrei - Botoșani
19 -- 23 1v gr.sup.
Iacob Gabriel - Iași
Zepciuc Marius - Granicesti
Tronciu Gabriel - Roman
Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
Simionese Ovidiu - Granicesti
24 -- 28 0v gr.sup.
Sofian Corneliu - Suceava
Constantinica Silviu - Botoșani
Vieru Teodora - Vatra Dornei
Cervicescu Laurentiu - Botoșani
Panzariu Flavius - Fălticeni
29 -- 31 1v gr.inf.
Morosan Ionel - Granicesti
Baciu Adrian - Pascani
Spircu Alexandru - Botoșani
32 -- 36 0v gr.inf.
Subtirelu Marius - Onesti
Calancea Dragos - Siret
Mita Augustin - Dorohoi
Ghitu Liviu - Onesti
Flutur Ghita - GranicestiClasament Incepatori
1. Rogin Florin - Piatra Neamț
2. Marin Doru - Iași
3 -- 4
Gavrilei Constantin - Pascani
Tibirna Andrei - Iași
5 -- 8
Iordache Catalin - Comănești
Barba Gabriel - Siret
Grusca Narcis - Gura Humorului
Aluculesa Radu - Botoșani
9 -- 10
Vaculisteanu Ionut - Botoșani
Sisca Nicusor - Comănești
11 -- 16 1v gr.sup.
Buzila Robert - Vatra Dornei
Bobu Stefan Minodor - Targu Neamț
Robu Valentin - Botoșani
Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
Iurea Marian - Botoșani
Grosu Mihai Ioan - Botoșani
17 -- 20 0v gr.sup.
Luca Ioan - Piatra Neamț
Arhip George - Botoșani
Apetroaei Mircea - Suceava
Bors Vlad Cristian - Botoșani
21 -- 23 1v gr.inf.
Marinescu Crenguta - Onesti
Batir Ionut - Botoșani
Nica Alexandru - Iași
24 -- 28 0v gr.inf.
Pirvu Patrik Emanuel - Moinesti
Stefancu Mihai - Botoșani
Ciurlica Mugurel - Pascani
Hrab Bogdan - Botoșani
Mihalea Iustina - SuceavaTaguri: Nimic
Lasă un comentariu: