Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu final pentru copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de costinmotoroi Vezi post
    Stima si respect, d-le " adimucu "! Ce va face sa credeti ca este despre d-voastra? Nu faceti, va rog, aceeasi greseala ca d-nul SR. Si pana la urma d-nul Zedler a cerut ajutor! Cu ce il ajutam?

Apropo, chiar imi place ce scriti!
    Cata ipocrizie cu ultima remarca...dezgustator,dar tipic costimotoroi...
    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
    FH - TENERGY 64
    BH - XIOM VEGA EUROPE

Comentariu

Ma adresez d-lui Director vanzari!
      Daca tot sunteti interesat de bunul mers al lucrurilor, va rog sa ne impartasiti si noua din experienta d-voastra si sa ne raspundeti la urmatoarele intrebari:
      1. daca o societate importa anumite materiale ( sa spunem ipotetic: mese de tenis ) are voie sa le vanda si sa nu plateasca TVA?
      2. in aceeasi situatie, are voie sa le doneze si totusi sa ia bani pe ele?

Comentariu

daca un om și jumatate a cerut ajutor trebuia sa-l oferiți daca puteți, nu sa raspundeți cu „din pacate unii au timp de poezii” . va rog cu respect sa scrieți exact cine-s cei care au timp de poezii data viitoare, iar atunci nu voi mai reacționa așa decât daca e vorba sigur despre mine! ca doar nu suntem la gradinița s-o luam prin eliminare, dupa cum iese fiecare și spune „eu nu!”, ”eu nu!”...așa veți ajunge sigur sa la spuneți tuturor „nu m-am referit la tine”...pâna la urma la cine v-ați referit?!?

Comentariu

De ce sunteti asa de suparat? Daca spui de exemplu " tara arde si baba se piaptana " suna mai bine?

Comentariu

Sunt un outsider in Amatur ,si nu imi plac disputele , poate putin naiv , cred in placerea jocului , as dori sa particip si eu cu copiii la acest turneu .
            O intrebare as avea : varsta maxima la copii ar fi 14 sau 18 ani . Multumesc
            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
            http://www.tenismasa.ro/

Comentariu

Postat în original de costinmotoroi Vezi post
              De ce sunteti asa de suparat? Daca spui de exemplu " tara arde si baba se piaptana " suna mai bine?
              nu sunt suparat, sunt jignit!
              nu conteaza în discuția asta ce face „baba” și nici nu înseamna ca „arde” ceva daca domnul Zedler a facut o propunere de toata lauda.
              eu sunt primul care ma bucur sa aud ca cineva chiar vrea sa-l ajute, iar pe dumneavoastra va apreciez ca vreți și puteți sa faceți asta!
              doar atât cred ca ați greșit de fapt, ca nu mai era nevoie sa scrieți „unii au timp de poezii”, era suficient sa fi scris doar „eu chiar vreau sa va ajut și îmi pare rau ca alții nu pot și ei”. mie acum îmi pare rau ca am deranjat sau plictisit cu poeziile mele naive și neinteresante.

Comentariu

Prieteni ,nu va mai certati...sau continuati in privat...sau privata.
                e doar o initiativa minunata si nu-i ajutati asa cu nimic pe organizatori,ci doar alimentati cu tensiune inutila.
                o sa incerc sa vin si eu cu cativa copii,daca o sa gasim sprijin de undeva...la noi totul este GRATIS asa ca nu exista fonduri pe care sa ne certam...
                Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
                FH. dr. Neubauer Domination red
                BH.dr. Neubauer Diamant

WE WILL ROCK YOU...

Comentariu

Stimati colegi,
                  ma vad nevoit sa va reAMINTESC ca postul acesta a fost deschis pentru a semnala organizarea turneului final pentru copii si unele inconveniente referitoare la acesta!
                  Va rog respectuos sa nu mai "poluati" postul deviindu-l de la subiectul initial,daca doriti cu-adevarat sa ne ajutati!
                  Aici nu este vorba de a ne face publicitate(gratuita)!
                  Va multumesc tuturor pentru bunele intentii dar pe cei care nu au inteles rostul prezentei interventii ii poftesc sa se "desfasoare" in alta "fereastra".
                  I love table tennis !

Comentariu

Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X