Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU COPII PITESTI - JOI 10 APRILIE - CUPA GNLD by LINEA BODY CARE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU COPII PITESTI - JOI 10 APRILIE - CUPA GNLD by LINEA BODY CARE

    TURNEU COPII PITESTI JOI 10 APRILIE - CUPA GNLD by LINEA BODY CARE
    Continuam cu etapa a IV-a din turneul de GRAND PRIX, anuntat in ianuarie;
    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: JOI 10 Aprilie 2014
    Nr. maxim de participanti : 80
    ORA: 15.30 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gen. Nr. 19 (?Matei Basarab?) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICATII ACCES: Din centrul orasului, cind se merge spre Bascov, imediat dupa statia AGIP, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stinga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. Gen. Nr. 19;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de AGIP ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gen. Nr. 19;

    TIP MESE: Joola, Yasaka (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 15.30 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10
    TAXA : - clasele V-VIII ? 10 ron
    - clasele I-IV - 5 ron
    - clasa 0 ? fara taxa

    SE VOR ORGANIZA 6 CATEGORII :
    Fete clasa 0
    Baieti clasa 0
    Fete cls I-IV
    Baieti cls I-IV
    Fete cls V-VIII
    Baieti cls V-VIII

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 5-6 jucatori (se califica primii 4 , ceilalti joaca sistem eliminatoriu pentru clasament)
    - grupe superioare de 4 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Va asteptam cu drag!

  • #2
    Harta Scoala Gimnaziala "Matei Basarab" (nr. 19) Pitesti
    [ATTACH=CONFIG]7243[/ATTACH]

    Comentariu


    • #3
      Din Pitesti la baieti clasa 0 :
      1. Pribeagu Sebastian
      2. Agapie Denis
      3. Feraru Albert

      Fete clasa 0 :
      1. Dima Alexia
      2. Voica Carina
      3. Leanca Delia
      4. Soare Elena
      5. Tudose Adela

      Comentariu


      • #4
        Fete clasele I-IV :
        1.Mihai Bianca
        2.Stanescu Raluca
        3.Stanescu Briana
        4.Ghighila Larisa
        5. Tudor Mara
        6.Dragoi Sara
        7.Banica Raluca
        8.Tudose Laura
        9. Diaconu Roxana
        10. Stanescu Andreea
        11. Oprea Miruna
        12. Zoican Sonia

        Baieti clasele I-IV
        1. Pruna George
        2. Manoiu Flavius
        3. Diaconu Mihai
        4. Petreanu Catalin
        5. Bisoi Petrut
        6. Lutu Stefan
        7. Barbuceanu Antonio

        Fete clasele V-VIII
        1.Ionica Maria
        2. Rizea Cristina
        3. Ene Diana
        4. Iordache Ioana
        5. Oprea Ionela
        6. Gheoghiescu Madalina
        7. Brebu Alexandra

        Baieti clasele V-VIII
        1. Gheorghe Alexandru
        2 Ionica Teodor
        3. Cita George

        Comentariu


        • #5
          Movileanu Darius cls. I-IV

          Comentariu


          • #6
            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03522.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,2 KB 
ID:	770407Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03521.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,5 KB 
ID:	770408Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03523.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,1 KB 
ID:	770409Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03524.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,8 KB 
ID:	770410Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03525.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,9 KB 
ID:	770411

            Comentariu


            • #7
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03526.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	89,8 KB 
ID:	770412Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03527.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,2 KB 
ID:	770413Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03528.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,7 KB 
ID:	770414Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03529.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,7 KB 
ID:	770415Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03530.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,0 KB 
ID:	770416

              Comentariu


              • #8
                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03531.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,7 KB 
ID:	770417Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03532.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,7 KB 
ID:	770418Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03533.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,1 KB 
ID:	770419Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03534.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,2 KB 
ID:	770420Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03535.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,3 KB 
ID:	770421

                Comentariu


                • #9
                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03536.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,6 KB 
ID:	770422Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03552.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	85,5 KB 
ID:	770423Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03557.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	79,1 KB 
ID:	770424Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03558.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,1 KB 
ID:	770425Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03559.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,7 KB 
ID:	770426

                  Comentariu


                  • #10
                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03562.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,5 KB 
ID:	770427Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03563.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,5 KB 
ID:	770428Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03564.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,4 KB 
ID:	770429Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03565.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,1 KB 
ID:	770430Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03566.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,0 KB 
ID:	770431

                    Comentariu


                    • #11
                      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03573.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,2 KB 
ID:	770432Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03574.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,3 KB 
ID:	770433Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03578.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,0 KB 
ID:	770434Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03595.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,2 KB 
ID:	770436
                      Fișiere atașate

                      Comentariu


                      • #12
                        S-a incheiat a patra editie a Grand Prix-ul anuntat in Ianuarie.
                        Au fost 34 de copii, carora le multumesc pentru participare si pentru jocurile spectaculoase pe care le-au oferit, netinand cont de vreme, ii asteptam la editia urmatoare.
                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03526.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	89,8 KB 
ID:	770438
                        Clasamentul arata astfel :
                        Fete clasa 0
                        Loc 1 - Leanca Delia (2007) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10 pct
                        Loc 2 – Dima Alexia ( 2006) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 9 pct
                        Loc 3 – Soare Elena (2006) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 8 pct
                        Loc 4 – Tudose Adela (2007) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 7 pct
                        Loc 5 – Voica Carina (2007) - Sc Gimn. „Matei Basarab” Pitesti - 6 pct
                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03548.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,1 KB 
ID:	770437

                        Comentariu


                        • #13
                          Baieti clasa 0
                          Loc 1 - Pribeagu Sebastian (2007) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 10 pct
                          Loc 2 – Agapie Denis (2007) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 9 pct
                          Loc 3 – Feraru Albert (2007) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 8 pct
                          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03551.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,7 KB 
ID:	770439
                          Fete clasele I-IV :
                          Loc 1 - Mihai Bianca (2003) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10 pct
                          Loc 2 - Stanescu Raluca (2003) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 9 pct
                          Loc 3 - Stanescu Briana (2003) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 8 pct
                          Loc 4 - Ghighila Larisa (2003) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 7 pct
                          Loc 5 – Dragoi Sara (2003) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 6 pct
                          Loc 6 – Tudor Mara (2005) - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti - 5 pct
                          Loc 7 – Diaconu Roxana (2004) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 4 pct
                          Loc 8 – Tudose Laura (2004) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 3 pct
                          Loc 9 – Stanescu Andreea (2003) - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti - 2 pct
                          Loc 10 - Oprea Miruna (2004) - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti - 1 pct
                          Loc 11 – Diaconescu Stefania (2003) - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti 1 - pct
                          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03575.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,1 KB 
ID:	770440
                          Baieti cls I-IV
                          Loc 1 – Movileanu Darius (2005) - Sc. Gimn. „Mihai Viteazu” Targoviste -10 pct
                          Loc 2 - Rosu Alexandru (2005) - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni - 9 pct
                          Loc 3 – Muntoiu Theodor (2004) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 8 pct
                          Loc 4 - Sultana Denis (2003) - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni - 7 pct
                          Loc 5 – Ciuca Gabriel (2004) - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni - 6 pct
                          Loc 6 – Dragan Raul (2004) - Sc. Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni - 5 pct
                          Loc 7 – Pruna George (2006) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 4 pct
                          Loc 8- Manoiu Flavius (2005) - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti - 3 pct
                          Loc 9 – Vasile Jordi (2004) - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti - 2 pct
                          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03593.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	87,7 KB 
ID:	770441

                          Comentariu


                          • #14
                            Fete clasele V-VIII
                            Loc 1 - Ionica Maria (2002) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10 pct
                            Loc 2 – Rizea Cristina (2002) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 9 pct
                            Loc 3 - Iordache Ioana (1999) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 8 pct
                            Loc 4 - Ene Diana (1999) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 7 pct
                            Loc 5 - Brebu Alexandra - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 6 pct
                            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03601.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,6 KB 
ID:	770442
                            Baieti cls V-VIII
                            Loc 1 - Dragan Valentin (2000) - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni - 10 pct
                            Loc 2 - Gheorghe Alexandru (1999) - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti - 9 pct
                            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03552.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	85,5 KB 
ID:	770443

                            Comentariu


                            • #15
                              Dupa cele patru editii clasamentul arata astfel :

                              Fete clasa 0
                              Loc 1 - Dima Alexia - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10+8+10+9 = 37 pct
                              Loc 2 - Leanca Delia - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 7+9+9+10= 35 pct
                              Loc 3 - Voica Carina - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 9+10+8+6 = 33 pct
                              Loc 4 - Soare Elena - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 8+7+0+8 = 23 pct
                              Loc 5 – Tudose Adela - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 0+0+7+7= 14 pct
                              Loc 6 – Ionica Stefania – Sc Gimn. „Negru Voda” Pitesti - 0+6+6+0= 12 pct


                              Baieti clasa 0
                              Loc 1 - Pribeagu Sebastian - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 10+10+10+10 = 40 pct
                              Loc 2 - Agapie Denis - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 8+6+8+9 = 31 pct
                              Loc 3 - Oprea Horia - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 9+8+6+0 = 23 pct
                              Loc 4 – Feraru Albert - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 0+7+7+8 = 22 pct
                              Loc 5 - Dicu Darius - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 0+9+9+0 = 18 pct

                              Fete clasele I-IV :
                              Loc 1 - Mihai Bianca- Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10+10+10+10 = 40 pct
                              Loc 2 - Stanescu Raluca - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 9+9+9+9 = 36 pct
                              Loc 3 - Ghighila Larisa - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 7+8+7+7 = 29 pct
                              Loc 4 - Stanescu Briana - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 8+0+8+8 = 24 pct
                              Loc 5 - Tudor Mara - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 6+5+6+5 = 22 pct
                              Loc 6 - Dragoi Sara - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 4+7+0+6 = 17 pct
                              Loc 7 - Tudose Laura - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti – 1+3+5+3 = 12 pct
                              Loc 8 - Diaconu Roxana - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti – 1+4+3+4 = 12 pct
                              Loc 9 – Banica Raluca - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 0+6+4+0 = 10 pct
                              Loc 10 - Stanescu Andreea - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 3+1+2+2 = 8 pct
                              Loc 11 - Stanciu Bianca - Sc. Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti – 5+0+0+0 = 5 pct
                              Loc 12 - Oprea Miruna - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti – 1+2+1+1 = 5 pct
                              Loc 13 - Dumitru Catalina - Sc. Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti – 2+0+0 = 2 pct
                              Loc 14 - Ghighila Gabriela - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti – 1+1+0+0 = 2 pct
                              Loc 15 - Picui Cosmina - Sc. Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti – 1+0+0+0 = 1 pct
                              Loc 16 - Lazar Amalia - Sc. Gimn. Nr. 10 Pitesti – 1+0+0+0 = 1 pct
                              Loc 17 - Florea Theodora - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti – 1+0+0+0 = 1 pct
                              Loc 18 - Maclan Latifa - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti - 0+1+0+0 = 1 pct
                              Loc 19 – Zoican Sonia - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti 0+0+1+0 = 1 pct
                              Loc 20 – Diaconu Stefania - Sc. Gimn. " Matei Basarab " Pitesti 0+0+0+1 = 1 pct

                              Baieti cls I-IV
                              Loc 1 - Rosu Alexandru - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni – 9+10+9+9 = 37 pct
                              Loc 2 - Muntoiu Theodor- Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10+8+10+8 = 36 pct
                              Loc 3 - Sultana Denis - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni – 7+9+8+7 = 31 pct
                              Loc 4 - Ciuca Gabriel - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni – 8+7+7+6 = 28 pct
                              Loc 5 - Pruna George - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 6+4+4+4 = 18 pct
                              Loc 6 - Manoiu Flavius - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 4+5+5+3 = 17 pct
                              Loc 7 - Dragan Raul - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni – 0+0+6+5 = 11 pct
                              Loc 8 – Movileanu Darius – Sc. Gimn. „Mihai Viteazul” – 0+0+0+10 = 10 pct
                              Loc 9 - Petreanu Catalin - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1+3+3+0 = 7 pct
                              Loc 10 – Velicu Bogdan – Sc Gimn Nr. 133 Bucuresti – 0+6+0+0 = 6 pct
                              Loc 11 - Bisoi Petrut - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5+0+0+0 = 5 pct
                              Loc 12 – Ionica Andrei- Sc Gimn "Negru Voda" Pitesti – 0+2+2+0 = 4 pct
                              Loc 13 - Litra Valentin- Sc Gimn "Nicolae Balcescu" Pitesti – 3+0+0+0 = 3 pct
                              Loc 14 - Diaconu Mihai - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2+0+0+0 = 2 pct
                              Loc 15 – Vasile Jordi - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 0+0+0+2 = 2 pct
                              Loc 16 - Lutu Stefan- Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 0+1+0+0 = 1 pct

                              Fete clasele V-VIII
                              Loc 1 - Ionica Maria - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti -10+10+10+10 = 40 pct
                              Loc 2 - Rizea Cristina - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 6+9+8+9 = 32 pct
                              Loc 3 - Ene Diana - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 7+7+7+7 = 28 pct
                              Loc 4 - Iordache Ioana - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 9+0+9+8 = 26 pct
                              Loc 5 - Oprea Ionela - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 8+8+0+0 = 16 pct
                              Loc 6 - Brebu Alexandra - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 3+0+0+6 = 9 pct
                              Loc 7 - Gheoghiescu Madalina - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 5+0+0+0 = 5 pct
                              Loc 8 - Gheoghiescu Manuela - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 4+0+0+0 = 4 pct
                              Loc 9 - Zamfir Alexandra - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 2+0+0+2 = 2 pct

                              Baieti cls V-VIII
                              Loc 1 - Dragan Valentin - Sc Gimn "Liviu Rebreanu" Mioveni – 10+10+10+10 = 40 pct
                              Loc 2 - Gheorghe Alexandru - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 8+9 +9+9= 35 pct
                              Loc 3 - Ionica Teodor- Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 7+8+8+0 = 23 pct
                              Loc 4 - Corbu Cosmin - Sc Gimn "Tudor Vladimirescu" Pitesti – 9+0+0+0 = 9 pct
                              Loc 5 - Voinopol Cosmin - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 6+0+0+0 = 6 pct
                              Loc 6 - Cita George - Sc Gimn "Matei Basarab" Pitesti – 5+0+0+0 = 5 pct

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X