Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Copii ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?- Cupa Dumbravita 05 Martie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu Copii ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?- Cupa Dumbravita 05 Martie 2016

    Turneu Copii ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?- Cupa Dumbravita 05 Martie 2016

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 05 Martie 2016

    LOGISTICA: 12 JOOLA DUOMAT .Mingi *** Plastic

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria pana la 11 ani (In cazul in care nr de copii sub 8 ani este suficient vom mai face o categorie.)
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 10.30
    Anul Nasterii Dupa 1.01 2006

    2.Turneu Categoria 11-13 Ani
    Nr participanti Nelimitat
    Ora de incepere 11.00
    Anul Nasterii Intre 1.01.2003 si 31.12 2005

    3.Turneu Categoria 13-15 Ani
    Nr participanti Nelimitat
    Ora de incepere 11.00

    Anul Nasterii Intre 1.01.2000 si 31.12 2002



    TAXA PARTICIPARE .-15 lei copii
    FACILITATI. Patiserie, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi


    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-5 Diploma




    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita
    Ultima editare de Zosim1; 05.mar.2016, 11:43.

  • #2
    Rezervat InscrieriInscrieri Copii Pana la 8 ani - on 3/5/2016 at 11:41:39 AM

    1. Badea Teodora, Dumbravita, 1772 - 3 - AF
    2. Stanusila Alexia, Dumbravita, 2052 - 2 - AF
    3. Baloi Iustin, Dumbravita, 3092 - 0.75 - A
    4. Berinde Luca, Dumbravita, 3093 - 0.75 - A
    5. Vartaci Darius, Arad, 3349 - 0 - A
    6. Szilaghi Bence, Timisoara, 3350 - 0 - A
    7. Demjen Kata, Zalau, nou - -
    8. Pop Matei, Zalau, nou - -
    9. Szabo Timeea, Dumbravita, nou - -

    Inscrieri Copii 8-10 ani - on 05/03/2016 at 11:57:16

    1. Moca Mara, Medias, 1979 - 8.75 - AJF
    2. Sferlea Alesia, Oradea, 716 - 8.04 - AJF
    3. Cindea Cristian, Medias, 1274 - 6 - AJ
    4. Herciu Gabriela, Medias, 2276 - 5.75 - AJF
    5. Tanacs Nora, Ungaria, 2382 - 4.75 - AF
    6. Stanusila Oana, Dumbravita, 1633 - 4 - AF
    7. Moldovan Dora, Dumbravita, 1708 - 3.5 - AF
    8. Lei Balazs, Ungaria, 2856 - 2.75 - A
    9. Muller Evelin, Ungaria, 2857 - 2.75 - A
    10. Pauliuc Alesia, Timisoara, 2913 - 1.75 - AF
    11. Iova Alexandru, Dumbravita, 2585 - 0.75 - A
    12. Stiuca Maria , Arad, 3344 - 0 - A
    13. Batranut Deian, Arad, 3345 - 0 - A
    14. Severinco Sara, Arad, 3346 - 0 - A
    15. Craiu Andreea, Arad, 3347 - 0 - A
    16. Boca Norbert, Arad, 3350 - 0 - A
    17. Hila Beatrice, Medias, nou - -
    18. Demjen Ester, Zalau, nou - -
    19. Iacob Briana, Zalau, nou - -





    Inscrieri Copii 11-15 Ani - on 05/03/2016 at 12:00:50

    1. Dumitrescu Cristina, Medias, 589 - 25.5 - OLJF
    2. Moldovan Daniel, Dumbravita, 948 - 20 - O
    3. Tanasa Antonio, Dumbravita, 1067 - 16 - A
    4. Badea Bogdan, Dumbravita, 1068 - 14.5 - A
    5. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1169 - 13.5 - A
    6. Lei Ester, Ungaria, 2381 - 4.75 - AF
    7. Stanusila Razvan, Dumbravita, 1697 - 4.5 - A
    8. Bobin Andra, Dumbravita, 2045 - 3.5 - AF
    9. Orban Madalina, Timisoara, 2144 - 3 - AF
    10. Lascu Mihai, Dumbravita, 2460 - 1.75 - A
    11. Struna Ionut, Arad, 2058 - 0 - A
    12. Neamtu Andreea, Arad, 2239 - 0 - AF
    13. Oancea Eduard, Arad, 2240 - 0 - A
    14. Struna Adela, Arad, 2306 - 0 - AF
    15. Moca Alina, Medias, 2467 - 0 - AF
    16. Sarb Ana Maria, Arad, 3344 - 0 - A
    17. Orosz Andras, Temerin, 3345 - 0 - A
    18. Puhacsa Maden, Temerin, 3346 - 0 - A
    19. Orosz Nicolet, Temerin, 3347 - 0 - A
    20. Pop Stefan., Zalau, 3349 - 0 - A
    21. Iosif Patriciu, Zalau, 3350 - 0 - A
    22. Sav David, Zalau, nou - -
    Ultima editare de Zosim1; 05.mar.2016, 12:01.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu din Arad urmatorii copii la categoria Pana in 11 Ani

        1. Stiuca Maria , Arad, 2006
        2. Batranut Deian, Arad, 2006
        3. Severinco Sara, Arad, 2007
        4. Craiu Andreea, Arad, 2007
        5. Boca Mordenet, Arad, 2007
        6. Vartaci Darius, Arad, 2008

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu di Arad la cat copii 11-13 Ani urmatorii.

          1. Neamtu Andreea, Arad, 2004
          2. Struna Adela, Arad, 2004
          3. Sarb Ana Maria, Arad, 2004

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu din Medias

            Dumitrescu Cristina 2002
            Moca Alina 2005
            Moca Mara 2007
            Herciu Gabi 2006
            Hila Beatrice 2006
            Cindea Cristian 2006

            Comentariu


            • #7
              Se inscrie din Ungaria

              Muller Evelin 2007
              Tanacs Nora 2006
              Lei Ester 2003
              Lei Balazs 2007

              Comentariu


              • #8
                Turneul a inceput cu 3 categorii Pana la 8 ani,8-11 ani si 11 -15 ani,in total 50 de copii .Alaturi de copii din zona mai participa si copii din Ungaria si Serbia carora le uram un bun venit in Miniamatur.

                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                Rezervat InscrieriInscrieri Copii Pana la 8 ani - on 3/5/2016 at 11:41:39 AM

                1. Badea Teodora, Dumbravita, 1772 - 3 - AF
                2. Stanusila Alexia, Dumbravita, 2052 - 2 - AF
                3. Baloi Iustin, Dumbravita, 3092 - 0.75 - A
                4. Berinde Luca, Dumbravita, 3093 - 0.75 - A
                5. Vartaci Darius, Arad, 3349 - 0 - A
                6. Szilaghi Bence, Timisoara, 3350 - 0 - A
                7. Demjen Kata, Zalau, nou - -
                8. Pop Matei, Zalau, nou - -
                9. Szabo Timeea, Dumbravita, nou - -

                Inscrieri Copii 8-10 ani - on 05/03/2016 at 11:57:16

                1. Moca Mara, Medias, 1979 - 8.75 - AJF
                2. Sferlea Alesia, Oradea, 716 - 8.04 - AJF
                3. Cindea Cristian, Medias, 1274 - 6 - AJ
                4. Herciu Gabriela, Medias, 2276 - 5.75 - AJF
                5. Tanacs Nora, Ungaria, 2382 - 4.75 - AF
                6. Stanusila Oana, Dumbravita, 1633 - 4 - AF
                7. Moldovan Dora, Dumbravita, 1708 - 3.5 - AF
                8. Lei Balazs, Ungaria, 2856 - 2.75 - A
                9. Muller Evelin, Ungaria, 2857 - 2.75 - A
                10. Pauliuc Alesia, Timisoara, 2913 - 1.75 - AF
                11. Iova Alexandru, Dumbravita, 2585 - 0.75 - A
                12. Stiuca Maria , Arad, 3344 - 0 - A
                13. Batranut Deian, Arad, 3345 - 0 - A
                14. Severinco Sara, Arad, 3346 - 0 - A
                15. Craiu Andreea, Arad, 3347 - 0 - A
                16. Boca Norbert, Arad, 3350 - 0 - A
                17. Hila Beatrice, Medias, nou - -
                18. Demjen Ester, Zalau, nou - -
                19. Iacob Briana, Zalau, nou - -





                Inscrieri Copii 11-15 Ani - on 05/03/2016 at 12:00:50

                1. Dumitrescu Cristina, Medias, 589 - 25.5 - OLJF
                2. Moldovan Daniel, Dumbravita, 948 - 20 - O
                3. Tanasa Antonio, Dumbravita, 1067 - 16 - A
                4. Badea Bogdan, Dumbravita, 1068 - 14.5 - A
                5. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1169 - 13.5 - A
                6. Lei Ester, Ungaria, 2381 - 4.75 - AF
                7. Stanusila Razvan, Dumbravita, 1697 - 4.5 - A
                8. Bobin Andra, Dumbravita, 2045 - 3.5 - AF
                9. Orban Madalina, Timisoara, 2144 - 3 - AF
                10. Lascu Mihai, Dumbravita, 2460 - 1.75 - A
                11. Struna Ionut, Arad, 2058 - 0 - A
                12. Neamtu Andreea, Arad, 2239 - 0 - AF
                13. Oancea Eduard, Arad, 2240 - 0 - A
                14. Struna Adela, Arad, 2306 - 0 - AF
                15. Moca Alina, Medias, 2467 - 0 - AF
                16. Sarb Ana Maria, Arad, 3344 - 0 - A
                17. Orosz Andras, Temerin, 3345 - 0 - A
                18. Puhacsa Maden, Temerin, 3346 - 0 - A
                19. Orosz Nicolet, Temerin, 3347 - 0 - A
                20. Pop Stefan., Zalau, 3349 - 0 - A
                21. Iosif Patriciu, Zalau, 3350 - 0 - A
                22. Sav David, Zalau, nou - -

                Comentariu


                • #9
                  Grupe inferioare Copii 11-15 Ani

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DUMITRESCU CRISTINA MEDIAS
                  2 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
                  3 LASCU MIHAI DUMBRAVITA
                  4 STRUNA ADELA ARAD
                  5 PUHACSA MADEN TEMERIN
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
                  2 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
                  3 STRUNA IONUT ARAD
                  4 SARB ANA MARIA ARAD
                  5 OROSZ NICOLET TEMERIN
                  6 SAV DAVID ZALAU
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
                  2 LEI ESTER UNGARIA
                  3 NEAMTU ANDREEA ARAD
                  4 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                  5 MOCA ALINA MEDIAS
                  6 POP STEFAN. ZALAU
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
                  2 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
                  3 OANCEA EDUARD ARAD
                  4 OROSZ ANDRAS TEMERIN
                  5 IOSIF PATRICIU ZALAU
                  6

                  Comentariu


                  • #10
                    Forza, Emi!
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #11
                      Va urmarim cu mare interes !

                      Comentariu


                      • #12
                        Grupe inferioare Copii 11-15 Ani

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 DUMITRESCU CRISTINA MEDIAS
                        3-2
                        3-0
                        3-1
                        2-3
                        3
                        2
                        2 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        3 LASCU MIHAI DUMBRAVITA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4 STRUNA ADELA ARAD
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        1-3
                        1
                        5 PUHACSA MADEN TEMERIN
                        3-2
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        3
                        3
                        6
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        1-3
                        3-1
                        4
                        2
                        2 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        3 STRUNA IONUT ARAD
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        0-3
                        3-0
                        3
                        3
                        4 SARB ANA MARIA ARAD
                        0-3
                        3-1
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        2
                        5 OROSZ NICOLET TEMERIN
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        6 SAV DAVID ZALAU
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        5
                        1
                        2 LEI ESTER UNGARIA
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        2-3
                        3-0
                        3
                        2
                        3 NEAMTU ANDREEA ARAD
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        2-3
                        0-3
                        1
                        4 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        5 MOCA ALINA MEDIAS
                        1-3
                        3-2
                        3-2
                        3-0
                        2-3
                        3
                        3
                        6 POP STEFAN. ZALAU
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-2
                        3
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        1
                        2 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0
                        3 OANCEA EDUARD ARAD
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        2
                        4 OROSZ ANDRAS TEMERIN
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        3-0
                        2
                        3
                        5 IOSIF PATRICIU ZALAU
                        0-3
                        3-2
                        0-3
                        0-3
                        1
                        6

                        Comentariu


                        • #13
                          Grupe superioare Copii 11-15 Ani

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          2 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          3 MOCA ALINA MEDIAS
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 OROSZ NICOLET TEMERIN
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 LEI ESTER UNGARIA
                          0-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 OROSZ ANDRAS TEMERIN
                          0-3
                          2-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
                          3-2
                          1-3
                          1
                          2
                          2 OANCEA EDUARD ARAD
                          2-3
                          0-3
                          0
                          3 PUHACSA MADEN TEMERIN
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          4
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 DUMITRESCU CRISTINA MEDIAS
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          3 STRUNA IONUT ARAD
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4

                          Comentariu


                          • #14
                            Eliminatorii Copii 11-15 Ani
                            1. Moldovan Daniel
                            ------------------------- Moldovan Daniel 3-0
                            8. Tanasa Antonio
                            -------------------------------------------------- Moldovan Daniel 3-1
                            5. Lei Ester
                            ------------------------- Badea Bogdan 0-3
                            4. Badea Bogdan
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            3. Puhacsa Maden
                            ------------------------- Dumitrescu Cristina 2-3
                            6. Dumitrescu Cristina
                            -------------------------------------------------- Tarhuna Alin 0-3
                            7. Tarhuna Alin
                            ------------------------- Tarhuna Alin 3-1
                            2. Orosz Nicolet

                            Comentariu


                            • #15
                              Grupe inferioare Copii 8-10 ani

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 MOCA MARA MEDIAS
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              2 LEI BALAZS UNGARIA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 CRAIU ANDREEA ARAD
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4 BOCA NORBERT ARAD
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              5
                              6
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 SFERLEA ALESIA ORADEA
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              2 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
                              3-2
                              0-3
                              3-0
                              0-3
                              2
                              3 MULLER EVELIN UNGARIA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              2-3
                              3
                              2
                              4 SEVERINCO SARA ARAD
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5 HILA BEATRICE MEDIAS
                              3-0
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              4
                              1
                              6
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 CINDEA CRISTIAN MEDIAS
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              0-3
                              3
                              2
                              2 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              0-3
                              2
                              3 PAULIUC ALESIA TIMISOARA
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              4 BATRANUT DEIAN ARAD
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5 DEMJEN ESTER ZALAU
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              6
                              Gr.inferioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 HERCIU GABRIELA MEDIAS
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              2 TANACS NORA UNGARIA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-2
                              4
                              1
                              3 IOVA ALEXANDRU DUMBRAVITA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4 STIUCA MARIA ARAD
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              5 IACOB BRIANA ZALAU
                              0-3
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              6

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X