Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitesti - 19 Februarie 2017 Editia a VI-a

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitesti - 19 Februarie 2017 Editia a VI-a

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a VI-a - 19.II.2017

    Continuam cu GRAND PRIX-UL - Septembrie ? Iunie 2017
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2016-2017.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: Duminica 19 Februarie 2017

    ORA: 13.30 (Atentie la ora.)

    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. G?mn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 14.00 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10
    Taxa : 10 Lei

    SE VOR ORGANIZA 6 CATEGORII :
    Fete clasa 0 - clasa II (an nastere 2008 si mai mici )
    Baieti clasa 0 si clasa II (an nastere 2008 si mai mici )
    Fete cls III-V ? (an nastere 2005-2007 )
    Baieti cls III-V ? (an nastere 2005-2007 )
    Incepatori ? maxim cls XI ? ( an nastere 1999 si mai mici )
    Avansati - maxim cls XI ? ( an nastere 1999 si mai mici )

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Continuam si cu turneul de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Vă așteptăm cu drag !

  • #2
    In primul rand multumesc domnului antrenor de la CSS Craiova – Nicoli Liviu, dar si copiilor din Curtea de Arges si Pitesti pentru prezenta de la aceasta editie

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :
    Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 10 pct
    Loc II - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 8 pct
    Loc III - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 6 pct
    Loc IV - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 4 pct
    5 – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 2 pct
    6 - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 1 pct
    7 - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 1 pct
    8 – Ilie Alexandru – Gaman Carmina (CSS Craiova) – 1 pct
    9 - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 1 pct


    Clasament individual :

    Baieti clasa 0-II
    Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 10 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct
    Loc 3 – Rapeanu Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct

    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Coarna Ioana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct
    Loc 2 – Teodose Cristina – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct
    Loc 3 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    Loc 4 – Velescu Ioana 2008 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 7 pct

    Baieti clasa III-V
    Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc 2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc 3 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4 – Schuster Albert – 2005 – Curtea de Arges – 7 pct
    5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 6 pct
    6 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 5 pct
    7 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    8 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 3 pct
    9 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    10 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct
    11 – Ionescu Mihnea - 2005 - Pitesti – 1 pct
    12 – Coarna Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct
    13 – Ionescu Alexandru – 2007 – 1 pct
    14 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct
    15 – Ionescu Bogdan – 2005 –Pitesti - 1 pct
    16 – Dobrin Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct
    17 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct

    Fete clasa III - V
    Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 10 pct
    Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc 3 – 4
    Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti
    Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    5 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 5 pct
    7 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 4 pct

    Incepatori : (clasele VI-XI )
    Loc 1 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc 1 –Weiss Nicholas - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 9 pct

    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )
    Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc 2 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 9 pct
    Loc 3 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 8 pct
    Loc 4 - Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 7 pct
    5 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti –6 pct
    6 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 5 pct
    7 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 4 pct
    8 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 3 pct
    9 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti – 2 pct
    10 - Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova – 1 pct
    11 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 1 pct




    Clasamentul dupa cele 6 editii arata astfel :

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :
    Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 52 pct
    Loc II - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 30 pct
    Loc III - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 24 pct
    Loc III - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 24 pct
    Loc V - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 20 pct
    Loc VI - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 18 pct
    7 – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 11 pct
    8 - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 8 pct
    9 - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 7 pct
    10 - Mihaescu Nicola - Matei Alexandra ( Pitesti ) - 4 pct
    11 - Ciuca Gabriel - Macarie Alexandru ( Mioveni ) - 2 pct
    11 - Serbanel Bianca - Badarau David ( Pitesti / Mioveni ) - 2 pct
    11 - Serban Byanca - Rada Eliza - 2 pct
    14 - Coman Vladut - Ungureanu Vladimir ( Mioveni ) - 1 pct
    14 – Ilie Alexandru – Gaman Carmina (CSS Craiova) – 1 pct

    Clasament individual :

    Baieti clasa 0-II
    Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 57 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 42 pct
    Loc 3 – Dumitru Albert – 2007 – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ – 17 pct
    Loc 4 – Rapeanu Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct
    Loc 4 – Postolache Igor – 2009 – CSS Slatina - 10 pct
    6 – Mondoaca Matteo – 2008 – CSS Slatina – 9 pct
    7 – Moldovan Catalin – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
    7 – Aluculesei Costin – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    9 – Sofica Cosmin - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
    10 – Lazar Vlad – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ Pitesti 6 pct


    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 37 pct
    Loc 2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 21 pct
    Loc 3 – Coarna Ioana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct
    Loc 3 - Jantea Serena – 2008 – Ramnicu Sarat – 10 pct
    Loc 3 – Lazar Eva – 2008 – CSS Craiova – 10 pct
    6 – Jifcu Andreea – 2008 – CSS Slatina = 9 pct
    7 – Pepene Ana – 2009 – CSS Slatina – 8 pct
    8 – Velescu Ioana 2008 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 7 pct
    8 – Florescu Alecsia – 2008 – CSS Slatina – 7 pct
    10 – Urdes Florentina – 2008 – Tulcea – 6 pct
    11 – Gusbeth Tatomir Silvia – Sc. Gimn. „I. Pillat” Pitesti – 5 pct
    12 – Stroe Liana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct


    Baieti clasa III-V
    Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 57 pct
    Loc 2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 53 pct
    Loc 3 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 52 pct
    Loc 4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 27 pct
    5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 22 pct
    6 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 17 pct
    7 - Ungureanu Vladimir – 2007 – Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 13 pct
    7 – Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 13 pct
    7 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 13 pct
    10 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
    11 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    12 - Coman Vlad – 2007 – Sc. Gimn. „ I. Zamfirescu” Mioveni - 7 pct
    12 - Badarau David – 2009 - Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 7 pct
    12 – Grigore Cosmin 2006 – CSS Slatina - 7 pct
    12 – Schuster Albert – 2005 – Curtea de Arges – 7 pct
    12 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 7 pct
    17 – Cretu Eduard 2007 - Sc Gimn. Äl Davila „ Pitesti– Pitesti - 6 pct
    17 - Olariu Octavian - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    19 – Stroe Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    19 - Botezan Raul - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
    19 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    22 - Scopos Luca - 2006 - Sc. "I. Pillat" Pitesti - 4 pct
    22 - Predoi Florin – 2005 Sc. Gimn. Ä. Paunescu” Pitesti – 4 pct
    22 – Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 4 pct
    25 – Ionescu Mihnea - 2005 - Pitesti – 3 pct
    26 – Stefanescu Dimitrie - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    26 – Coarna Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct
    26 – Ionescu Alexandru – 2007 – 1 pct
    26 – Ionescu Bogdan – 2005 –Pitesti - 1 pct
    26 – Dobrin Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 1 pct

    Fete clasa III - V
    Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 56 pct
    Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 52 pct
    Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = pct
    Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 37 pct
    5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = pct
    6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 20 pct
    7 - Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 15 pct
    8 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 13 pct
    9 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 12 pct
    10 - Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    10 – Ionita Alexandra 2006 – CSS Slatina – 10 pct
    12 - Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    12 - Gaina Daniela 2005 – CSS Slatina – 8 pct
    14 - Serban Byanca – 2006 - Sc. Gimn. Nr. 6 Curtea de Arges = 7 pct
    14 – Popescu Maria 2006 – CSS Slatina 7 pct
    16 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    17 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
    18 – Craciun Iulia – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
    18 - Ionica Stefania – 2007 – 2 pct
    18 – Radu Luiza - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    18 – Szabo Lenke - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct

    Incepatori : (clasele VI-XI )
    Loc 1 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 46 pct
    Loc 2 -Stan Gabriel - 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 37 pct
    Loc 3 - Toma Stefania - 2001 – CSS Slatina – 10 pct
    Loc 3 – Iepure Teodor - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    5 –Weiss Nicholas - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 9 pct
    5 – Cristea Andrei - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 9 pct


    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )
    Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 55 pct
    Loc 2 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti –42 pct
    Loc 3 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 37 pct
    Loc 4 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 32 pct
    5 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 30 pct
    6 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 24 pct
    7 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 23 pct
    8 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 17 pct
    9 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 16 pct
    10- Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni – 15 pct
    10 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti – 15 pct
    10. Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 15 pct
    13 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 12 pct
    14 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
    15 – Nedelcu Maria – 2005 – CSS Craiova – 4 pct
    15 - Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 4 pct
    17 – Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova –2pct
    17 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti – 2 pct
    17 - Macarie Alexandru –2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 2 pct
    17 – Sirbu George - 1999 Pitesti – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 19.feb.2017, 21:19.

    Comentariu


    • #3
      Clasamentul dupa cele 5 editii arata astfel :

      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 42 pct
      Loc II - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 24 pct
      Loc III - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 24 pct
      Loc IV - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 20 pct
      Loc V - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 19 pct
      Loc VI - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 10 pct
      7 – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 9 pct
      8 - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 7 pct
      9 - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 6 pct
      10 - Mihaescu Nicola - Matei Alexandra ( Pitesti ) - 4 pct
      11 - Ciuca Gabriel - Macarie Alexandru ( Mioveni ) - 2 pct
      11 - Serbanel Bianca - Badarau David ( Pitesti / Mioveni ) - 2 pct
      11 - Serban Byanca - Rada Eliza - 2 pct
      12 - Coman Vladut - Ungureanu Vladimir ( Mioveni ) - 1 pct

      Clasament individual :

      Baieti clasa 0-II

      Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 47 pct
      Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 33 pct
      Loc 3 – Dumitru Albert – 2007 – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ – 17 pct
      Loc 4 – Postolache Igor – 2009 – CSS Slatina - 10 pct
      Loc 5 – Mondoaca Matteo – 2008 – CSS Slatina – 9 pct
      Loc 6 – Moldovan Catalin – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
      Loc 3 – Aluculesei Costin – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
      Loc 7 – Sofica Cosmin - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
      Loc 8 – Lazar Vlad – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ Pitesti 6 pct

      Fete clasa 0-II
      Loc 1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 29 pct
      Loc 2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
      Loc 3 - Jantea Serena – 2008 – Ramnicu Sarat – 10 pct
      Loc 3 – Lazar Eva – 2008 – CSS Craiova – 10 pct
      5 – Jifcu Andreea – 2008 – CSS Slatina = 9 pct
      6 – Pepene Ana – 2009 – CSS Slatina – 8 pct
      7 – Florescu Alecsia – 2008 – CSS Slatina – 7 pct
      8 – Urdes Florentina – 2008 – Tulcea – 6 pct
      9 – Gusbeth Tatomir Silvia – Sc. Gimn. „I. Pillat” Pitesti – 5 pct
      10 – Stroe Liana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct


      Baieti clasa III-V

      Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 47 pct
      Loc 2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 44 pct
      Loc 2 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 44 pct
      Loc 4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 22 pct
      5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 16 pct
      6 - Ungureanu Vladimir – 2007 – Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 13 pct
      6 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 13 pct
      6 – Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 13 pct
      9 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
      10 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct
      11 - Coman Vlad – 2007 – Sc. Gimn. „ I. Zamfirescu” Mioveni - 7 pct
      11 - Badarau David – 2009 - Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 7 pct
      11 – Grigore Cosmin 2006 – CSS Slatina - 7 pct
      14 – Cretu Eduard 2007 - Sc Gimn. Äl Davila „ Pitesti– Pitesti - 6 pct
      14 - Olariu Octavian - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
      14 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 6 pct
      17 – Stroe Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
      17 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
      17 - Botezan Raul - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
      20 - Scopos Luca - 2006 - Sc. "I. Pillat" Pitesti - 4 pct
      20 - Predoi Florin – 2005 Sc. Gimn. Ä. Paunescu” Pitesti – 4 pct
      20 – Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 4 pct
      20 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
      24 – Stefanescu Dimitrie - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
      24 – Ionescu Mihnea - Pitesti – 2 pct
      24 – Rapeanu Stefan - 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct

      Fete clasa III - V

      Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 46 pct
      Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 43 pct
      Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = 35 pct
      Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 31 pct
      5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 29 pct
      6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 15 pct
      6 - Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 15 pct
      8 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 13 pct
      9 - Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
      9 – Ionita Alexandra 2006 – CSS Slatina – 10 pct
      11 - Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
      11 - Gaina Daniela 2005 – CSS Slatina – 8 pct
      11 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 8 pct
      14 - Serban Byanca – 2006 - Sc. Gimn. Nr. 6 Curtea de Arges = 7 pct
      14 – Popescu Maria 2006 – CSS Slatina 7 pct
      16 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
      17 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
      18 – Craciun Iulia – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
      18 - Ionica Stefania – 2007 – 2 pct
      18 – Radu Luiza - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
      18 – Szabo Lenke - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct


      Incepatori : (clasele VI-XI )

      Loc 1 -Stan Gabriel - 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 37 pct
      Loc 2 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 36 pct
      Loc 3 - Toma Stefania - 2001 – CSS Slatina – 10 pct
      Loc 4 – Iepure Teodor - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
      5 – Cristea Andrei - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 9 pct


      Avansati : ( maxim clasa a XI -a )

      Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 45 pct
      Loc 2 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti –36 pct
      Loc 3 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 34 pct
      Loc 4 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 32 pct
      5 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 30 pct
      6 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 18 pct
      7 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 16 pct
      8- Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni – 15 pct
      9 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti – 13 pct
      9 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 13 pct
      11 - 12 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 12 pct
      12. Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 8 pct
      13 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 7 pct
      14 – Nedelcu Maria – 2005 – CSS Craiova – 4 pct
      14 - Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 4 pct
      15 – Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
      15 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti – 2 pct
      15 - Macarie Alexandru –2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 2 pct
      15 – Sirbu George - 1999 Pitesti – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        Baieti clasa III-V

        1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
        2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
        3 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

        Comentariu


        • #5
          Baieti cls III - V :
          Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
          Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
          Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
          Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
          Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

          Comentariu


          • #6
            Baieti cls III - V :
            Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
            Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
            Ionescu Mihnea - Pitesti
            Rapeanu Stefan - 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

            Comentariu


            • #7
              Baieti Cls III - V :
              Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti

              Comentariu


              • #8
                Fete clasa III - V

                1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab"
                2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti

                Comentariu


                • #9
                  Fete cls III - V :
                  Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                  Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                  Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti
                  Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                  Ionica Stefania – 2007 –

                  Comentariu


                  • #10
                    Baieti clasa 0-II

                    1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti
                    2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

                    Comentariu


                    • #11
                      Fete clasa 0-II
                      1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                      2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

                      Comentariu


                      • #12
                        Incepatori : (clasele VI-XI )

                        1 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti

                        Comentariu


                        • #13
                          Avansati : ( maxim clasa a XI -a )

                          1 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti
                          2 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                          3 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
                          4 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
                          5 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
                          6 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Buzau :
                            Potarniche Bianca -2005 (cls a V a)

                            Comentariu


                            • #15
                              Coarna Ioana - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                              Velescu Ioana – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X