Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017
    TURNEU COPII – Duminica 28 Mai 2017 - PITESTI

    Continuam cu GRAND PRIX-UL - Septembrie - Iunie 2017
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2016-2017.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: Duminica 28 Mai 2017

    ORA: 13.00 (Atentie la ora.)

    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10
    Taxa : 10 Lei

    SE VOR ORGANIZA 6 CATEGORII :
    Fete clasa 0 - clasa II (an nastere 2008 si mai mici )
    Baieti clasa 0 si clasa II (an nastere 2008 si mai mici )
    Fete cls III-V - (an nastere 2005-2007 )
    Baieti cls III-V - (an nastere 2005-2007 )
    Incepatori - maxim cls XI - ( an nastere 1999 si mai mici )
    Avansati - maxim cls XI - ( an nastere 1999 si mai mici )

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Continuam si cu turneul de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Vă așteptăm cu drag !

  • #2
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :
    Loc I - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 10 pct
    Loc II - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 8 pct
    Loc III - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 6 pct
    Loc IV – Ciocan Denisa (Filipesti de Targ) – Ghita Sofia (Ploiesti)- 4 pct
    Loc V – Rizoiu Claudiu – Mocanu Luca (Filipesti de Targ) - 2 pct
    Loc VI – Apostol Maria – Modrisan Miruna (Filipesti de Targ) – 1 pct
    Loc VII – Stoian Rares (Filipesti de Targ) – Eparu Matei (Ploiesti) – 1 pct
    Loc VIII – Dascalescu Edi (Filipesti de Targ) – Pruna Stefan (Pitesti) – 1 pct
    Clasament individual :
    Baieti clasa 0-II
    Loc 1 – Eparu Matei – Ploiesti – 10 pct
    Loc 2 – Rizoiu Claudiu - Filipesti de Targ – Prahova – 9 pct
    Loc 3 – Mocanu Luca - Filipesti de Targ – Prahova – 8 pct
    Loc 4 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 7 pct
    5 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 6 pct
    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Modrisan Miruna - Filipesti de Targ – Prahova – 10 pct
    Loc 2 – Ghita Sofia – Ploiesti – 9 pct
    Loc 3 – Coarna Ioana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    Loc 4 – Velescu Ioana - 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 7 pct
    5 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 6 pct
    6 - Smaranda Diana - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    Baieti clasa III-V
    Loc 1 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc 2 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc 3 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4 – Stoian Rares Filipesti de Targ = 7 pct
    5 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 6 pct
    6 – Ionescu Alexandru – 2007 – 5 pct
    7 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    8 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 3 pct
    9 – Nuta Mario - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    10 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    11 – Dascalescu Edi – Filipesti de Targ – Prahova – 2 pct
    12 – Ionescu David – 2007 – 2 pct
    Fete clasa III – V
    Loc 1 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc 2. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 9 pct
    Loc 3 – Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti - 7 pct
    5 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    6 – Apostol Maria -(Filipesti de Targ) - Prahova – 5 pct
    7 – Ciocan Denisa - (Filipesti de Targ) – Prahova = 4 pct
    Incepatori : (clasele VI-XI )
    Loc I – Negescu Alexandru – Sc Gimn. „Mircea cel Batran” Pitesti – 10 pct
    Loc II - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc III – Stan Gabriel – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc III – Dobrin Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 7 pct
    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )
    Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc II - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc III - Stanescu Raluca – 2003 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti – 8 pct
    Clasamentul dupa cele 8 editii arata astfel :
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :
    Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 70 pct
    Loc II - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 54 pct
    Loc III - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 34 pct
    Loc IV - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 28 pct
    5 - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 26 pct
    6 - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 24 pct
    7 - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 19 pct
    8 - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 14 pct
    9 – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 11 pct
    10 – Ciocan Denisa (Filipesti de Targ) – Ghita Sofia (Ploiesti)- 4 pct
    10 - Mihaescu Nicola - Matei Alexandra ( Pitesti ) - 4 pct
    12 - Ciuca Gabriel - Macarie Alexandru ( Mioveni ) - 2 pct
    12 - Serbanel Bianca - Badarau David ( Pitesti / Mioveni ) - 2 pct
    12 - Serban Byanca - Rada Eliza - 2 pct
    12 – Rizoiu Claudiu – Mocanu Luca (Filipesti de Targ) - 2 pct
    16 – Apostol Maria – Modrisan Miruna (Filipesti de Targ) – 1 pct
    16 – Stoian Rares (Filipesti de Targ) – Eparu Matei (Ploiesti) – 1 pct
    16 – Dascalescu Edi (Filipesti de Targ) – Pruna Stefan (Pitesti) – 1 pct
    16 - Coman Vladut - Ungureanu Vladimir ( Mioveni ) - 1 pct
    16 – Ilie Alexandru – Gaman Carmina (CSS Craiova) – 1 pct
    Clasament individual :
    Baieti clasa 0-II
    Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 84 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 66 pct
    Loc 3 – Rapeanu Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 18 pct
    Loc 4 – Dumitru Albert – 2007 – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ – 17 pct
    5 – Postolache Igor – 2009 – CSS Slatina - 10 pct
    5 – Eparu Matei – Ploiesti – 10 pct
    7 – Rizoiu Claudiu - Filipesti de Targ – Prahova – 9 pct
    7 – Mondoaca Matteo – 2008 – CSS Slatina – 9 pct
    9 – Mocanu Luca - Filipesti de Targ – Prahova – 8 pct
    9 – Moldovan Catalin – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
    9 – Aluculesei Costin – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    12 – Sofica Cosmin - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
    13 – Lazar Vlad – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ Pitesti 6 pct
    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 59 pct
    Loc 2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 39 pct
    Loc 3 – Coarna Ioana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 38 pct
    Loc 4 – Velescu Ioana 2008 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 21 pct
    5 - Jantea Serena – 2008 – Ramnicu Sarat – 10 pct
    5 – Lazar Eva – 2008 – CSS Craiova – 10 pct
    5 – Modrisan Miruna - Filipesti de Targ – Prahova – 10 pct
    8 – Ghita Sofia – Ploiesti – 9 pct
    8 – Jifcu Andreea – 2008 – CSS Slatina = 9 pct
    10 – Pepene Ana – 2009 – CSS Slatina – 8 pct
    11 – Florescu Alecsia – 2008 – CSS Slatina – 7 pct
    12 – Urdes Florentina – 2008 – Tulcea – 6 pct
    13 – Gusbeth Tatomir Silvia – Sc. Gimn. „I. Pillat” Pitesti – 5 pct
    13 - Smaranda Diana - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    15 – Stroe Liana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    Baieti clasa III-V
    Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 84 pct
    Loc 2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 82 pct
    Loc 3 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 77 pct
    Loc 4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 47 pct
    5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 32 pct
    6 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 21 pct
    7 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 20 pct
    8 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 18 pct
    9 – Ionescu Alexandru – 2007 –Bascov - 14 pct
    10 - Ungureanu Vladimir – 2007 – Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 13 pct
    10 – Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 13 pct
    12 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
    12 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
    14 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    15 - Coman Vlad – 2007 – Sc. Gimn. „ I. Zamfirescu” Mioveni - 7 pct
    15 - Badarau David – 2009 - Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 7 pct
    15 – Grigore Cosmin 2006 – CSS Slatina - 7 pct
    15 – Schuster Albert – 2005 – Curtea de Arges – 7 pct
    15 – Stoian Rares Filipesti de Targ = 7 pct
    20 – Cretu Eduard 2007 - Sc Gimn. Äl Davila „ Pitesti– Pitesti - 6 pct
    20 - Olariu Octavian - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    22 – Stroe Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    22 - Botezan Raul - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
    24 - Scopos Luca - 2006 - Sc. "I. Pillat" Pitesti - 4 pct
    24 - Predoi Florin – 2005 Sc. Gimn. Ä. Paunescu” Pitesti – 4 pct
    24 – Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 4 pct
    24 - Nuta Mario - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    24 - Ionescu David – 2007 – Bascov - 4 pct
    29 – Ionescu Mihnea - 2005 - Pitesti – 3 pct
    30 – Dascalescu Edi – Filipesti de Targ – Prahova – 2 pct
    30 – Stefanescu Dimitrie - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    32 – Ionescu Bogdan – 2005 –Pitesti - 1 pct
    Fete clasa III - V
    Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 83 pct
    Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 82 pct
    Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = 63 pct
    Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 59 pct
    5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 51 pct
    6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 31 pct
    7 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 16 pct
    8 - Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 15 pct
    9 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 13 pct
    10 - Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    10 – Ionita Alexandra 2006 – CSS Slatina – 10 pct
    12 - Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    12 - Gaina Daniela 2005 – CSS Slatina – 8 pct
    14 - Serban Byanca – 2006 - Sc. Gimn. Nr. 6 Curtea de Arges = 7 pct
    14 – Popescu Maria 2006 – CSS Slatina 7 pct
    16 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    17 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
    17 – Apostol Maria -(Filipesti de Targ) - Prahova – 5 pct
    19 – Ciocan Denisa - (Filipesti de Targ) – Prahova = 4 pct
    20 – Craciun Iulia – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
    20 - Ionica Stefania – 2007 – 2 pct
    20 – Radu Luiza - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    20 – Szabo Lenke - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    Incepatori : (clasele VI-XI )
    Loc 1 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 71 pct
    Loc 2 -Stan Gabriel - 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 45 pct
    Loc 3 - Negescu Alexandru – Sc Gimn. „Mircea cel Batran” Pitesti – 20 pct
    Loc 4 – Weiss Nicholas - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 18 pct
    5 – Dobrin Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 17 pct
    6 - Toma Stefania - 2001 – CSS Slatina – 10 pct
    6 – Iepure Teodor - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    8 – Cristea Andrei - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 9 pct
    8 – Coarna Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct
    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )
    Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 85 pct
    Loc 2 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 61 pct
    Loc 3 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti – 58 pct
    Loc 4 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 41 pct
    5 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 30 pct
    5 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic Ď. Cantacuzino” Pitesti - 30 pct
    7 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic Ď. Cantacuzino” Pitesti - 28 pct
    8 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 24 pct
    9. Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 22 pct
    10 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic Ď. Cantacuzino” Pitesti – 21 pct
    11 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 16 pct
    12- Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni – 15 pct
    13 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 12 pct
    14 – Stanescu Raluca – 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 8 pct
    15 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
    16 – Nedelcu Maria – 2005 – CSS Craiova – 4 pct
    16 - Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 4 pct
    18 – Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova –2pct
    18 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti – 2 pct
    18 - Macarie Alexandru –2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 2 pct
    18 – Sirbu George - 1999 Pitesti – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 28.mai.2017, 21:24.

    Comentariu


    • #3
      Clasamentul dupa cele 8 editii arata astfel :

      Rezultate pentru turneul de DUBLU :
      Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 70 pct
      Loc II - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 44 pct
      Loc III - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 34 pct
      Loc IV - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 28 pct
      5 - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 26 pct
      6 - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 24 pct
      7 – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 11 pct
      7 - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 11 pct
      9 - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 8 pct
      10 - Mihaescu Nicola - Matei Alexandra ( Pitesti ) - 4 pct
      11 - Ciuca Gabriel - Macarie Alexandru ( Mioveni ) - 2 pct
      11 - Serbanel Bianca - Badarau David ( Pitesti / Mioveni ) - 2 pct
      11 - Serban Byanca - Rada Eliza - 2 pct
      14 - Coman Vladut - Ungureanu Vladimir ( Mioveni ) - 1 pct
      14 – Ilie Alexandru – Gaman Carmina (CSS Craiova) – 1 pct

      Clasament individual :

      Baieti clasa 0-II
      Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 77 pct
      Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 60 pct
      Loc 3 – Rapeanu Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 18 pct
      Loc 4 – Dumitru Albert – 2007 – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ – 17 pct
      5 – Postolache Igor – 2009 – CSS Slatina - 10 pct
      6 – Mondoaca Matteo – 2008 – CSS Slatina – 9 pct
      7 – Moldovan Catalin – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
      7 – Aluculesei Costin – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
      9 – Sofica Cosmin - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
      10 – Lazar Vlad – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ Pitesti 6 pct


      Fete clasa 0-II
      Loc 1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 53 pct
      Loc 2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 39 pct
      Loc 3 – Coarna Ioana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 30 pct
      Loc 4 – Velescu Ioana 2008 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 14 pct
      5 - Jantea Serena – 2008 – Ramnicu Sarat – 10 pct
      5 – Lazar Eva – 2008 – CSS Craiova – 10 pct
      7 – Jifcu Andreea – 2008 – CSS Slatina = 9 pct
      8 – Pepene Ana – 2009 – CSS Slatina – 8 pct
      9 – Florescu Alecsia – 2008 – CSS Slatina – 7 pct
      10 – Urdes Florentina – 2008 – Tulcea – 6 pct
      11 – Gusbeth Tatomir Silvia – Sc. Gimn. „I. Pillat” Pitesti – 5 pct
      12 – Stroe Liana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct

      Baieti clasa III-V
      Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 76 pct
      Loc 2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 72 pct
      Loc 3 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 68 pct
      Loc 4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 41 pct
      5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 32 pct
      6 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 18 pct
      6 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 18 pct
      8 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 17 pct
      9 - Ungureanu Vladimir – 2007 – Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 13 pct
      9 – Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 13 pct
      11 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
      12 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct
      12 – Ionescu Alexandru – 2007 –Bascov - 9 pct
      14 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
      15 - Coman Vlad – 2007 – Sc. Gimn. „ I. Zamfirescu” Mioveni - 7 pct
      15 - Badarau David – 2009 - Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 7 pct
      15 – Grigore Cosmin 2006 – CSS Slatina - 7 pct
      15 – Schuster Albert – 2005 – Curtea de Arges – 7 pct
      19 – Cretu Eduard 2007 - Sc Gimn. Äl Davila „ Pitesti– Pitesti - 6 pct
      19 - Olariu Octavian - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
      21 – Stroe Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
      21 - Botezan Raul - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
      23 - Scopos Luca - 2006 - Sc. "I. Pillat" Pitesti - 4 pct
      23 - Predoi Florin – 2005 Sc. Gimn. Ä. Paunescu” Pitesti – 4 pct
      23 – Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 4 pct
      26 – Ionescu Mihnea - 2005 - Pitesti – 3 pct
      27 - Nuta Mario - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
      27 - Ionescu David – 2007 – Bascov - 2 pct
      27 – Stefanescu Dimitrie - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
      30 – Ionescu Bogdan – 2005 –Pitesti - 1 pct

      Fete clasa III - V
      Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 74 pct
      Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 72 pct
      Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = 56 pct
      Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 53 pct
      5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 43 pct
      6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 31 pct
      7 - Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 15 pct
      8 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 13 pct
      9 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 16 pct
      10 - Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
      10 – Ionita Alexandra 2006 – CSS Slatina – 10 pct
      12 - Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
      12 - Gaina Daniela 2005 – CSS Slatina – 8 pct
      14 - Serban Byanca – 2006 - Sc. Gimn. Nr. 6 Curtea de Arges = 7 pct
      14 – Popescu Maria 2006 – CSS Slatina 7 pct
      16 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
      17 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
      18 – Craciun Iulia – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
      18 - Ionica Stefania – 2007 – 2 pct
      18 – Radu Luiza - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
      18 – Szabo Lenke - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct

      Incepatori : (clasele VI-XI )
      Loc 1 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 62 pct
      Loc 2 -Stan Gabriel - 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 37 pct
      Loc 3 – Weiss Nicholas - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 18 pct
      Loc IV – Dobrin Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct
      Loc IV - Negescu Alexandru – Sc Gimn. „Mircea cel Batran” Pitesti – 10 pct
      Loc IV - Toma Stefania - 2001 – CSS Slatina – 10 pct
      Loc IV – Iepure Teodor - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
      8 – Cristea Andrei - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 9 pct
      8 – Coarna Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct

      Avansati : ( maxim clasa a XI -a )
      Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 75 pct
      Loc 2 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti – 58 pct
      Loc 3 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 52 pct
      Loc 4 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 41 pct
      5 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 30 pct
      5 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic Ď. Cantacuzino” Pitesti - 30 pct
      7 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic Ď. Cantacuzino” Pitesti - 28 pct
      8 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 24 pct
      9. Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 22 pct
      10 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic Ď. Cantacuzino” Pitesti – 21 pct
      11 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 16 pct
      12- Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni – 15 pct
      13 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 12 pct
      14 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
      15 – Nedelcu Maria – 2005 – CSS Craiova – 4 pct
      15 - Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 4 pct
      17 – Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova –2pct
      17 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti – 2 pct
      17 - Macarie Alexandru –2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 2 pct
      17 – Sirbu George - 1999 Pitesti – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        Se înscrie la băieți clasa 0-II
        Eparu Matei 2009-Școala Grigore Moisil-Ploiești

        Comentariu


        • #5
          Se înscrie la fete clasa 0-II
          Ghiță Sofia 2009-Școala Grigore Moisil-Ploiești

          Comentariu


          • #6
            Din Pitesti la cls III-V :
            Sebastian Pribeagu

            Comentariu


            • #7
              Din Pitesti la cls 0 - II
              Teodose Cristina

              Cls III - V
              Leanca Delia
              Stancu Ana Maria

              Comentariu


              • #8
                Din Pitesti la cls III - V
                Prună George
                Dicu Darius

                Comentariu


                • #9
                  Din Pitesti la cls III - V
                  DIMA ALEXIA
                  DUMITRU RALUCA
                  MIHAESCU NICOLA

                  Comentariu


                  • #10
                    La Avansati : Raluca Stanescu - Pitesti

                    Comentariu


                    • #11
                      La clasele 0 - II
                      Piha Matei - Pitesti
                      Pruna Stefan - Pitesti

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Pitesti la cls III - V :
                        Dobrin Alexandru
                        Nuta Mario
                        Georgescu Ionut

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Pitesti cls 0 II
                          Velescu Ioana
                          Coarna Ioana

                          Comentariu


                          • #14
                            La Incepatori , din Pitesti :
                            Virla Antonio
                            Stan Gabriel

                            Comentariu


                            • #15
                              Baieti clasa 0-II
                              Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti
                              Rapeanu Stefan - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X