Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitesti - Editia I-a - 30 Septembrie 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitesti - Editia I-a - 30 Septembrie 2017

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I - ii 30.IX.2017
    TURNEU COPII - SAMBATA 30 SEPTEMBRIE 2017 - PITESTI

    Incepind cu acest turneu, organizam un GRAND PRIX - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.

    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară

    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: SAMBATA 30 Septembrie 2017
    ORA: 13.00 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open
    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Daca este timp vom incerca sa facem si un turneu de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de pribeagu; 29.sep.2017, 05:51.

  • #2
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    Loc VI – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Loc VII – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 1 pct
    Loc VIII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct

    Clasament :

    Incepatori :

    Loc 1 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    Loc 2 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 9 pct
    Loc 3 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    Loc 4 - Stefan Turcescu – FC Arges – 7 pct
    5. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    6. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    8. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    11. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    12. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    13. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    14. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    15. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Avansati :

    Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 10 pct
    Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 9 pct
    Loc 3 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    Loc 4 - Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    6 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct

    Open :

    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc 3. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    Loc 4. Cristina Rizea – FC Arges – 7 pct
    5. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 6 pct
    6. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 5 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 4 pct
    8 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 3 pct
    9. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 2 pct

    Primii doi avanseaza la categoria superioara , iar ultimii doi retrogradeaza la grupa inferioara
    Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:09.

    Comentariu


    • #3
      Pruna George - Open - 11 ani - Pitesti
      Pruna Stefan - Incepatori - 7 ani - Pitesti

      Comentariu


      • #4
        Din Pitești la Open :
        Dicu Darius

        Comentariu


        • #5
          Din Pitesti la Avansati :
          Dumitru Raluca

          Comentariu


          • #6
            Din Pitesti la Avansati :
            Stancu Ana Maria

            Comentariu


            • #7
              Din Pitesti la Open :
              Delia Leanca
              Alexia Dima

              Comentariu


              • #8
                Open :
                1. Cristina Rizea
                2. Raluca Stanescu

                Comentariu


                • #9
                  Avansati:
                  1. Nicola Mihaescu
                  2. Ana Maria Stancu

                  Comentariu


                  • #10
                    Incepatori :
                    1. Stefan Pruna
                    2. Ioana Velescu

                    Comentariu


                    • #11
                      Incepatori :
                      Alexandru Dobrin
                      Mario Nuta
                      Antonio Varla

                      Comentariu


                      • #12
                        Incepatori :
                        Gabriel Stan
                        Gabriela Podina
                        Alexandru georgescu
                        Elena Georgescu
                        Gabriel Vlad

                        Comentariu


                        • #13
                          Eparu Matei și Ghiță Sofia -Avansați/Începători

                          Comentariu


                          • #14
                            Bucuroiu Alin din Pitești la Open

                            Trimis de pe al meu V2_Viper_S folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Potarniche Bianca - 12 ani Buzau. Open. Multumesc.

                              Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X