Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitesti - Editia I-a - 30 Septembrie 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Din Pitesti - Turcescu Stefan

    Comentariu


    • #17
      Le multumesc tuturor copiilor , dar nu in ultimul rand Biancai din Buzau , domnilor antrenori Iuliana Caloianu si domnului Florin Mos

      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
      Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
      Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
      Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
      Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
      Loc VI – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
      Loc VII – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 1 pct
      Loc VIII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct
      Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:10.

      Comentariu


      • #18
        Incepatori :

        Loc 1 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
        Loc 2 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 9 pct
        Loc 3 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
        Loc 4 - Stefan Turcescu – FC Arges – 7 pct
        5. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
        6. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
        7. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
        8. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
        9 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
        10. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
        11. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
        12. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
        13. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
        14. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
        15. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
        Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:10.

        Comentariu


        • #19
          Avansati :

          Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 10 pct
          Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 9 pct
          Loc 3 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
          Loc 4 - Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
          5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
          6 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct

          Comentariu


          • #20
            Open :

            Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
            Loc 2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
            Loc 3. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
            Loc 4. Cristina Rizea – FC Arges – 7 pct
            5. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 6 pct
            6. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 5 pct
            7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 4 pct
            8 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 3 pct
            9. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
            10. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 2 pct

            Primii doi avanseaza la categoria superioara , iar ultimii doi retrogradeaza la grupa inferioara
            Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:10.

            Comentariu


            • #21














              Comentariu

              Cine a citit topicul
              Procesare...
              X