Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 21 Octombrie 2017 Editia a II-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 21 Octombrie 2017 Editia a II-a

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a II -a 21.X.2017
    TURNEU COPII - SAMBATA 21 OCTOMBRIE 2017 - PITESTI

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: SAMBATA 21 Octombrie 2017
    ORA: 13.00 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. G?mn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  • #2
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a II - a 21.X.2017

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    Loc VI – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct

    Clasament :

    Incepatori :

    Loc 1 – Stefan Turcescu – FC Arges – 10 pct
    Loc 2 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc 3 – Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4 - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    5. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Costin Alexandru – Pitesti – 5 pct
    7. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 1 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 2 - Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 9 pct
    Loc 3 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    Loc 4 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct

    Open :

    Loc 1. Prună George - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 2. Corbu Cosmin - ( F.C. Arges) – 9 pct
    Loc 3 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4 - Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
    5. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 6 pct
    6. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    9. Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 4 pct
    10. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 3 pct

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I + II

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    Loc II – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc IV – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 3 pct
    Loc VII – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Loc VIII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 2 pct

    Clasament :

    Incepatori :

    Loc 1 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
    Loc 1 - Stefan Turcescu – FC Arges – 17 pct
    Loc 3. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 11 pct
    Loc 4 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 4 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    6 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 9 pct
    6. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    8. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    8. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    8. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    11 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    11. Costin Alexandru – Pitesti – 5 pct
    11. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    14. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    15. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    16. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    16. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    16. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    16. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct

    Avansati :
    Loc 1 – Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct
    Loc 2 - Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 11 pct
    Loc 3 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    Loc 3 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    5 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct
    5 - Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct

    Open :

    Loc 1. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 3. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 15 pct
    Loc 4 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 13 pct
    Loc 4 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 13 pct
    6. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 11 pct
    8. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    8. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    10. Cristina Rizea – FC Arges – 7 pct

    La urmatoarea editie , primii doi avanseaza la categoria superioara , iar ultimii doi retrogradeaza la grupa inferioara
    Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:12.

    Comentariu


    • #3
      La Open :
      Pribeagu Sebastian -Pitesti
      Prună George -Pitesti

      Comentariu


      • #4
        Din Pitesti la Incepatori :
        Pruna Stefan
        Velescu Ioana

        Comentariu


        • #5
          La Incepatori din Pitesti :
          Georgescu Elena
          Georgescu Alexandru

          Comentariu


          • #6
            La Incepatori din Pitesti :
            Nuta Mario
            Vlad Gabriel
            Virla Antonio

            Comentariu


            • #7
              La Incepatori din Pitesti :
              Podina Gabriela
              Turcescu Stefan

              Comentariu


              • #8
                Open :
                Cosmin Corbu
                Cristina Rizea
                Darius Dicu

                Comentariu


                • #9
                  Open :
                  Alin Bucuroiu
                  Alexia Dima
                  Raluca Dumitru
                  Nicola Mihaescu
                  Badea Alexandru

                  Comentariu


                  • #10
                    Avansati :
                    1. Delia Leanca
                    2. Ana Maria Stancu

                    Comentariu


                    • #11
                      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                      Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
                      Loc II – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
                      Loc III – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
                      Loc IV – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                      Loc V – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
                      Loc VI – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct

                      Comentariu


                      • #12
                        Incepatori :

                        Loc 1 – Stefan Turcescu – FC Arges – 10 pct
                        Loc 2 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
                        Loc 3 – Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
                        Loc 4 - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
                        5. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
                        6. Costin Alexandru – Pitesti – 5 pct
                        7. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
                        8. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
                        9. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
                        10. Gabriela Podina – FC Arges – 1 pct

                        Comentariu


                        • #13
                          Avansati :

                          Loc 1 – Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
                          Loc 2 - Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 9 pct
                          Loc 3 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
                          Loc 4 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct

                          Comentariu


                          • #14
                            Open :

                            Loc 1. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
                            Loc 2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
                            Loc 3 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
                            Loc 4 - Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
                            5. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 6 pct
                            6. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
                            7. Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 4 pct
                            8. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 3 pct

                            Comentariu


                            • #15
















                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X