Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 12 Noiembrie 2017 Editia a III-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 12 Noiembrie 2017 Editia a III-a

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a III -a 12.XI.2017
    TURNEU COPII - DUMINICA 12 NOIEMBRIE 2017 - PITESTI

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 12 Noiembrie 2017
    ORA: 13.00 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. G?mn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  • #2
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a III – a 21.XI.2017

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 1 pct
    Loc VII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct

    Incepatori :

    Loc 1. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc 2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc 3 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 6 pct
    6. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    9. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    11. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    12. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    13 – 16
    Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 10 pct
    Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 9 pct
    Loc 3. – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    Loc 4. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 7 pct
    5. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    6. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    7. Stefan Turcescu – FC Arges – 4 pct
    8. – Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    9 – 17
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct


    Open :

    Loc I. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc 3. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 7 pct
    5. Cristina Rizea – FC Arges – 6 pct
    6. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 4 pct
    8. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    9 – 14
    Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct



    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I + II + III

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 18 pct
    Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 18 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    Loc VII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 3 pct
    Loc VIII – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct

    Incepatori :


    Loc 1. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    Loc 2. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    Loc 3 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 4. Costin Alexandru – Pitesti – 11 pct
    Loc 4. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 11 pct
    6 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    7. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    7. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    9. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    9. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    9. Gabriela Podina – FC Arges – 6 pct
    12 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    13. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    13. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    15. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    15. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    17. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    17. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    17. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    17. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    17. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    17. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    17.Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    17. Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    17. Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 23 pct
    Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 22 pct
    Loc 3 - Stefan Turcescu – FC Arges – 21 pct
    Loc 4 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 13 pct
    6 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 11 pct
    7 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    7 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    7 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    10 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    13. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    14. – Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    15. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    15. Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    15. Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    15. Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    15. Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    15. Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    15. Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct

    Open :

    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 27 pct
    Loc 2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc 3. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
    Loc 4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 17 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 15 pct
    6. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 14 pct
    7. Cristina Rizea – FC Arges – 13 pct
    7. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 13 pct
    9. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    9. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    10. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    11. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    12. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    13. Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    13. Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:14.

    Comentariu


    • #3
      CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I + II

      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
      Loc II – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
      Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
      Loc IV – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
      Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
      Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 3 pct
      Loc VII – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
      Loc VIII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 2 pct

      Clasament :

      Incepatori :

      Loc 1 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
      Loc 1 - Stefan Turcescu – FC Arges – 17 pct
      Loc 3. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 11 pct
      Loc 4 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
      Loc 4 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
      6 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 9 pct
      7. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
      8. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
      8. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
      10 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
      10. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
      10. Costin Alexandru – Pitesti – 5 pct
      13. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
      13. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
      15. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
      16. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
      16. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
      18. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 1 pct
      18. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 1 pct

      Avansati :
      Loc 1 – Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct
      Loc 2 - Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 10 pct
      Loc 3 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
      Loc 3 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
      5 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct
      5 - Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct

      Open :

      Loc 1. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
      Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
      Loc 3. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 15 pct
      Loc 4 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 13 pct
      Loc 4 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 13 pct
      6. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct
      7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 11 pct
      8. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
      8. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
      10. Cristina Rizea – FC Arges – 7 pct

      Comentariu


      • #4
        Open :
        Pribeagu Sebastian
        Pruna George

        Comentariu


        • #5
          Din Pitesti la Open :
          Corbu Cosmin
          Nicola Mihaescu

          Comentariu


          • #6
            Buna seara,

            Se inscrie Ghita Sofia- Ploiesti.

            Multumim!

            Comentariu


            • #7
              CSS Craiova :
              Florea Eduard(2007);
              Preda Erik (2009); Lungu Alexandru (200
              Preda Sonya (2007)

              Comentariu


              • #8
                Din Pitesti :
                Dobrin Alrxandru
                Stefan Turcescu
                Mario Nuta

                Comentariu


                • #9
                  Din Pitești la Începători :
                  Prună Stefan

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Pitesti:
                    Alexandru Georgescu
                    Antonio Varla
                    Gabriel Vlad
                    Costin Alexandru
                    Elena Georgescu

                    Comentariu


                    • #11
                      La Începători :
                      Gabriela Podina

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Pitești :
                        Delia Leanca
                        Ana Maria Stancu
                        Badea Alexandru
                        Serbanel Bianca

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Pitești :
                          Raluca Dumitru
                          Darius Dicu
                          Alin Bucuroiu
                          Alexia Dima
                          Cristina Rizea

                          Comentariu


                          • #14
                            La Începători :
                            Petrescu Stefania
                            Teodose Cristina
                            Costache Ana
                            Costin Alexandru

                            Comentariu


                            • #15
                              De la CSS Slatina

                              Incepatori :
                              1. Dondea Razvan
                              2. Chirita Mircea
                              3. Ignat Alexandra
                              4.Mecesanu Miruna
                              5.Calin Bianca
                              6.Predut Erika

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X