Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Mini-AmaTur "Cupa 1 Decembrie", Dumbrăvița - 01.12.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu Mini-AmaTur "Cupa 1 Decembrie", Dumbrăvița - 01.12.2017

    Turneu MINIAmaTur "CUPA 1 DECEMBRIE" ,DUMBRAVITA - VINERI 01.12.2017



    LOCALITATEA: Dumbravita str.Kos Karoly;
    DATA:VINERI 01 DECEMBRIE 2017;
    CATEGORII: Copii;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    10.00 - 10.15 – validare înscrieri, la 10.30 încep meciurile;
    SALA: SALA POLIVALENTA;
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 20 mese (Joola);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: JOOLA FLASH ;
    SPAȚIU DE JOC: 3000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Teraflex;
    FACILITĂȚI: vestiare dusuri etc.;
    TAXA: - 15 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată,si multe dulciuri,si produse de patiserie , Dozator;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 + medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:Cu ocazia zilei de 1 Decembrie si cu sprijinul sponsorilor toti copii se vor bucura de un cadou.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti 2007-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    A: Avansati
    B; Incepatori
    (La acasta categorie rugam antrenori sa ne comunice nivelul copiilor)


    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2004 2006
    Nr participanti .Nelimitat



    3.Turneu Categoria Copii 13-14 ani –Nascuti 2003-2000
    Nr participanti .Nelimitat

    SISTEMUL DE JOC:


    - Copii nelimitat participanți per categorie

    ORGANIZATOR:
    -Nicoleta Huszar tel 072266312.;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - EMI, tel.0747630959;

    SPONSOR OFICIAL: SELGROS Timisoara ,PRIMARIA DUMBRAVITA si EMI-TT

    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    Ultima editare de Zosim1; 19.nov.2017, 17:22.

  • #2
    Rezervat inscrieri si Clasament

    Comentariu


    • #3
      Grupe inferioare Copii 2007-2010

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
      2 BERINDE LUCA DUMBRAVITA
      3 POLITZKI GIULIA DUMBRAVITA
      4 SZILAGHI BENCE DUMBRAVITA
      5 MOCAN DRAGOS TIMISOARA
      6 ACRITEI MOCAN ROBERT DUMBRAVITA
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GAJTA MARIO VARSET
      2 SZABO TIMEA DUMBRAVITA
      3 CRISAN CARINA TIMISOARA
      4 MOCAN RADU TIMISOARA
      5 DAHWA ALEXANDRU TIMISOARA
      6 SEIN LUKAS TIMISOARA

      Comentariu


      • #4
        Grupe inferioare Copii 2004-2006

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 KORNYA ADAM SALONTA
        2 KORNYA TAMAS SALONTA
        3 PAPP ATTILA SALONTA
        4 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
        5 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA
        6 FEKETE MELINDA DUMBRAVITA

        Comentariu


        • #5
          Grupe inferioare Copii 2003-2000

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ORBAN MADALINA TIMISOARA
          1-3
          0-3
          0
          3
          2 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
          3-1
          1-3
          1
          2
          3 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
          3-0
          3-1
          2
          1
          4
          5
          6
          Clasament Copii 2003-2000

          1. Moldovan Daniel - Dumbravita
          2. Tarhuna Alin - Dumbravita
          3 -- 0v gr.inf.
          Orban Madalina - Timisoara

          Comentariu


          • #6
            Grupe inferioare Copii 2004-2006

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 KORNYA ADAM SALONTA
            1-3
            3-0
            0-3
            3-0
            3-0
            3
            3
            2 KORNYA TAMAS SALONTA
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            3 PAPP ATTILA SALONTA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            5
            4 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
            3-0
            0-3
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            5 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA
            0-3
            0-3
            3-0
            0-3
            3-0
            2
            4
            6 FEKETE MELINDA DUMBRAVITA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            6
            Clasament Copii 2004-2006

            1. Kornya Tamas - Salonta
            2. Stanusila Oana - Dumbravita
            3 -- 4
            Kornya Adam - Salonta
            Politzki Giorgia - Dumbravita
            5 -- 5
            Papp Attila - Salonta
            6 -- 0v gr.inf.
            Fekete Melinda - Dumbravita

            Comentariu


            • #7
              Grupe inferioare Copii 2007-2010

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
              3-1
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              5
              1
              2 BERINDE LUCA DUMBRAVITA
              1-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 POLITZKI GIULIA DUMBRAVITA
              0-3
              0-3
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              4
              4 SZILAGHI BENCE DUMBRAVITA
              0-3
              0-3
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              3
              5 MOCAN DRAGOS TIMISOARA
              0-3
              0-3
              2-3
              1-3
              3-0
              1
              6 ACRITEI MOCAN ROBERT DUMBRAVITA
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 GAJTA MARIO VARSET
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              5
              1
              2 SZABO TIMEA DUMBRAVITA
              0-3
              3-1
              3-1
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 CRISAN CARINA TIMISOARA
              0-3
              1-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              3
              4 MOCAN RADU TIMISOARA
              0-3
              1-3
              0-3
              3-0
              3-1
              2
              4
              5 DAHWA ALEXANDRU TIMISOARA
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 SEIN LUKAS TIMISOARA
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              Eliminatorii Copii 2007-2010
              1. Moldovan Dora
              -------------------- Moldovan Dora 3-0
              8. Bye
              ---------------------------------------- -
              5. Bye
              -------------------- Szabo Timea 3-0
              4. Szabo Timea
              ------------------------------------------------------------ -
              3. Berinde Luca
              -------------------- Berinde Luca 3-0
              6. Bye
              ---------------------------------------- -
              7. Bye
              -------------------- Gajta Mario 3-0
              2. Gajta Mario

              Eliminatorii Copii 2007-2010
              1. Moldovan Dora
              -------------------- Moldovan Dora 3-0
              8. Bye
              ---------------------------------------- Moldovan Dora 3-0
              5. Bye
              -------------------- Szabo Timea 3-0
              4. Szabo Timea
              ------------------------------------------------------------ Moldovan Dora 3-1
              3. Berinde Luca
              -------------------- Berinde Luca 3-0
              6. Bye
              ---------------------------------------- Berinde Luca 3-1
              7. Bye
              -------------------- Gajta Mario 3-0
              2. Gajta Mario
              Clasament Copii 2007-2010

              1. Moldovan Dora - Dumbravita
              2. Berinde Luca - Dumbravita
              3 -- 4
              Szabo Timea - Dumbravita
              Gajta Mario - Varset
              5 -- 6 3v gr.inf.
              Szilaghi Bence - Dumbravita
              Crisan Carina - Timisoara
              7 -- 8 2v gr.inf.
              Mocan Radu - Timisoara
              Politzki Giulia - Dumbravita
              9 -- 10 1v gr.inf.
              Sein Lukas - Timisoara
              Mocan Dragos - Timisoara
              11 -- 12 0v gr.inf.
              Dahwa Alexandru - Timisoara
              Acritei Mocan Robert - Dumbravita
              Ultima editare de Zosim1; 01.dec.2017, 12:27.

              Comentariu

              Cine a citit topicul
              Procesare...
              X