Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    In primul rand multumesc domnului Stanescu Paul pentru premierea copiilor !
    Multumesc domnului antrenor Kerekes Barnabas si domnului Tamas de la Miercurea Ciuc pentru prezenta la acest turneu !

    Comentariu


    • #17
      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
      Loc I – George Prună - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
      Loc II – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
      Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
      Loc VI – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct

      Comentariu


      • #18
        Incepatori :

        Loc 1. Costin Alexandru – F.C. Argeş - Pitesti – 10 pct
        Loc 2. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
        Loc 3 - Prună Ştefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
        Loc 4. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
        5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
        6. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
        7. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
        8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
        9. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
        10. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
        11. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
        12. Furduescu Matei - FC Arges – 2 pct
        13. Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct

        Comentariu


        • #19
          Avansati :

          Loc 1 – Tamaş Vivien – Miercurea Ciuc ( legitimată la LTNM Târgu Secuiesc) – 10 pct
          Loc 2. Ştefan Turcescu – FC Arges – 9 pct
          Loc 3. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
          Loc 4. Serbanel Bianca – F.C. Argeş - Pitesti – 7 pct
          5. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
          6. Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
          7. Beşliu Daniel – Şc Gimn. „ Mircea cel Bătrân” Piteşti – 4 pct
          8. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct

          Comentariu


          • #20
            Open :

            Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
            Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
            Loc 3. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
            Loc 4. Cristina Rizea – FC Argeş – 7 pct
            5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
            6. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
            7. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 4 pct
            8 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 3 pct
            9. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
            10 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct

            Comentariu


            • #21
              CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Ediţia I + II + III +IV

              Rezultate pentru turneul de DUBLU :

              Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 36 pct
              Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
              Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 24 pct
              Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
              5 – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 14 pct
              6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
              7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 3 pct
              8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
              9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct

              Începători :

              Loc 1 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
              Loc 2. Costin Alexandru – Pitesti – 21 pct
              Loc 3. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
              Loc 4. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
              5 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
              5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
              7. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
              8. Gabriela Podina – FC Arges – 8 pct
              9. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
              10. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
              11 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
              12. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
              12. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
              14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
              14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
              14. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
              14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
              18. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
              18. Furduescu Matei - FC Arges – 2 pct
              18. Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
              18. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
              18. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
              18. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
              18. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
              18. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
              18.Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
              18. Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
              18. Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct


              Avansati :

              Loc 1 - Stefan Turcescu – FC Arges – 30 pct
              Loc 2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
              Loc 2 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
              Loc 4. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
              5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 21 pct
              6 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
              7 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 11 pct
              8. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
              9 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
              9 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
              9 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
              12. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
              13. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
              14. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
              15. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
              16. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
              16. Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
              16. Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
              16. Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
              16. Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
              16. Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
              16. Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct

              Open :

              Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 36 pct
              Loc 1. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 36 pct
              Loc 3 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
              Loc 4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
              5 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 24 pct
              6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 21 pct
              7. Cristina Rizea – FC Arges – 20 pct
              8. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
              9. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
              10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 15 pct
              10. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 15 pct
              12. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
              13. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
              14. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
              15. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
              16. Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
              16. Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
              Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:20.

              Comentariu


              • #22
                Pozele sunt postate pe FACEBOOK pe pagina TENIS DE MASA PITESTI.

                Se posteaza foarte greu aici.

                Multumesc de intelegere !

                Comentariu


                • #23
                  Buna ziua
                  Multumim si noi,ca am putut sa fim prezenti la acest turneu extraordinar.
                  Cu tot respectul pentru Domnul Pribeagu,pentru acesta organizare superba,jos palaria.

                  Comentariu


                  • #24
                    Va asteptam cu drag oricand !

                    Comentariu


                    • #25
















                      Comentariu


                      • #26
















                        Comentariu


                        • #27


















                          Comentariu


                          • #28


















                            Comentariu


                            • #29


















                              Comentariu


                              • #30


















                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X