Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pribeagu
    a răspuns












    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns


















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns


















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns


















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns


















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns


















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
















    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Va asteptam cu drag oricand !

    Lasă un comentariu:


  • Tamas Vivien
    a răspuns
    Buna ziua
    Multumim si noi,ca am putut sa fim prezenti la acest turneu extraordinar.
    Cu tot respectul pentru Domnul Pribeagu,pentru acesta organizare superba,jos palaria.

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Pozele sunt postate pe FACEBOOK pe pagina TENIS DE MASA PITESTI.

    Se posteaza foarte greu aici.

    Multumesc de intelegere !

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Ediţia I + II + III +IV

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 36 pct
    Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 24 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    5 – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 14 pct
    6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 3 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct

    Īncepători :

    Loc 1 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc 2. Costin Alexandru – Pitesti – 21 pct
    Loc 3. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    Loc 4. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
    5 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    7. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    8. Gabriela Podina – FC Arges – 8 pct
    9. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    10. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    11 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    12. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    12. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    14. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    18. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    18. Furduescu Matei - FC Arges – 2 pct
    18. Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    18. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    18. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    18. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    18. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    18. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    18.Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    18. Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    18. Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct


    Avansati :

    Loc 1 - Stefan Turcescu – FC Arges – 30 pct
    Loc 2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc 2 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc 4. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
    5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 21 pct
    6 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    7 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 11 pct
    8. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    9 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    9 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    9 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    12. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    14. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    15. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    16. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    16. Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    16. Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    16. Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    16. Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    16. Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    16. Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct

    Open :

    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 36 pct
    Loc 1. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 36 pct
    Loc 3 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
    Loc 4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
    5 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 24 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 21 pct
    7. Cristina Rizea – FC Arges – 20 pct
    8. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
    9. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 15 pct
    10. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 15 pct
    12. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    13. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    14. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    15. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    16. Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    16. Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 18.dec.2017, 16:20.

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc 3. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Cristina Rizea – FC Argeş – 7 pct
    5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
    6. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 4 pct
    8 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 3 pct
    9. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    10 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Avansati :

    Loc 1 – Tamaş Vivien – Miercurea Ciuc ( legitimată la LTNM Tārgu Secuiesc) – 10 pct
    Loc 2. Ştefan Turcescu – FC Arges – 9 pct
    Loc 3. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4. Serbanel Bianca – F.C. Argeş - Pitesti – 7 pct
    5. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Beşliu Daniel – Şc Gimn. „ Mircea cel Bătrān” Piteşti – 4 pct
    8. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X