Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 21 Ianuarie 2018 - Editia a V-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Bună ziua!
    Se înscrie Eparu Matei-C.S Petrolul Ploiești-Avansați
    Vă mulțumesc!

    Comentariu


    • #17
      Inscrieri DUBLU :

      1– Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      2 – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      3 – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      4 – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      5 – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      6 – Mario Nuta – Bucuroiu Alin ( Sc Gimn „ M. Basarab”- F.C. Arges)
      7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti)
      8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab”

      Începători :

      1 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      2. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
      3. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”
      4. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”
      5. Gabriela Podina – FC Arges
      6. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
      7. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab”
      8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab”
      9. Furduescu Matei - FC Arges
      10. Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab”

      Avansati :

      1. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab”
      2 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab”
      3. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
      4. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
      5 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti
      6. Costin Alexandru – Pitesti
      7. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
      8. Gonciarenco Mihai - Pitesti
      9. Calin Remus - Pitesti
      10. Diaconu Mihai - Pitesti
      11. Eparu Matei - Petrolul Ploiesti

      Open :

      1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      3 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      5 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      6. Alin Bucuroiu – FC Arges
      7. Cristina Rizea – FC Arges
      8. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      9. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
      12. Stefan Turcescu – FC Arges
      13. Negescu Alexandru
      14. Stanescu Raluca

      Comentariu


      • #18
        În primul rând mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu în ultimul rând doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Târg- Prahova)

        Comentariu


        • #19
          Rezultate pentru turneul de DUBLU :

          Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
          Loc II – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
          Loc III – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
          Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
          5 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
          6. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
          7. Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct

          Au mai jucat ( Nu intră în clasament pentru că nu au începuyt în această echipă cum am stabilit în regulament ) :
          - Modrişan Miruna ( Filipesti de Targ -Prahova) - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
          - Oroşanu Alexandru – Diaconu Mihai - ( Sc Gimn „ M. Basarab” )
          - Mario Nuta – Alin Bucuroiu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) – F.C. Argeş
          - Stoian Rareş – Eparu Matei – ( Filipeşti de Târg - Petrolul Ploieşti (Prahova))
          - Ciocan Denisa – Dăscălescu Eduard - ( Filipeşti de Târg - Petrolul Ploieşti (Prahova))
          - Georgescu Alexandru – Stănescu Raluca – F.C. Argeş

          Comentariu


          • #20
            Începători :

            Loc I - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
            Loc II – Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
            Loc III – Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
            Loc IV – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
            5. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
            6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 5pct
            7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
            8. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
            9. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
            10. Furduescu Matei - FC Arges – 2 pct
            11. Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct

            Comentariu


            • #21
              Avansaţi :

              Loc I –Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 10 pct
              Loc II - Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
              Loc III –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
              Loc IV - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –7 pct
              5. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
              6. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 5 pct
              7. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
              8. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
              Loc 9-13
              Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 2 pct
              Costin Alexandru – F.C. Argeş - Pitesti – 2 pct
              Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
              Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
              Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct

              Comentariu


              • #22
                Open :

                Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
                Loc II. Cristina Rizea – FC Argeş – 9 pct
                Loc III – Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
                Loc IV –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 7 pct
                5. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
                6. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 5 pct
                7. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 4 pct
                8 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 3 pct
                Loc 9 – 16
                Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
                Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
                Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
                Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
                Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct
                Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
                Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
                Alexandru Negescu – 2 pct

                Comentariu


                • #23
                  CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - V

                  Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                  Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
                  Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 32 pct
                  Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
                  Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
                  Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
                  6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
                  6 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
                  8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
                  8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
                  9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
                  10. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct

                  Începători :

                  Loc I. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
                  Loc II - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
                  Loc III. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
                  Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
                  5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
                  6. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
                  7. Mihai Diaconu – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 11 pct
                  8. Gabriela Podina – FC Arges – 10 pct
                  9. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
                  10. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
                  10 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
                  12. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
                  13. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct

                  14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
                  14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
                  14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
                  17.
                  Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
                  Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
                  Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
                  Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
                  Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
                  Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
                  Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
                  Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
                  Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
                  Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct

                  Avansati :

                  Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
                  Loc II. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 30 pct
                  Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
                  Loc IV. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
                  5. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
                  6 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
                  7. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 17 pct
                  8 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
                  9 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 13 pct
                  10. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
                  10. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
                  12 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
                  12 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
                  14. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
                  15. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
                  15. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
                  15. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
                  18. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
                  19. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
                  20.
                  Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
                  Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
                  Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
                  Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
                  Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
                  Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
                  Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
                  Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


                  Open :

                  Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 46 pct
                  Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 43 pct
                  Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 32 pct
                  Loc IV. Cristina Rizea – FC Arges – 29 pct
                  5 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 28 pct
                  6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
                  6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 26 pct
                  8. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
                  9. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
                  10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
                  11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 20 pct
                  12. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
                  13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 11 pct
                  14. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
                  15. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
                  15. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
                  17. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
                  18. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
                  19
                  Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
                  Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
                  Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
                  Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
                  Alexandru Negescu – 2 pct

                  Comentariu


                  • #24








                    Comentariu


                    • #25


















                      Comentariu


                      • #26




















                        Comentariu


                        • #27




















                          Comentariu


                          • #28
















                            Comentariu


                            • #29








                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X