Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Cristina Rizea – George Prună (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    7. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct

    Comentariu


    • #17
      Avansaţi :

      Loc I - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –10 pct
      Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
      Loc III- Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
      Loc IV - Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
      5. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
      6. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
      7. Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 4 pct
      8. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
      9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
      10. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct

      Comentariu


      • #18
        Open :

        Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
        Loc II –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
        Loc III - George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
        Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 7 pct
        5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
        6. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
        7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
        8. Cristina Rizea – FC Argeş – 3 pct
        9. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
        10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
        11. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
        12. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
        13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 2 pct
        14. Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct

        Comentariu


        • #19


















          Comentariu


          • #20
















            Comentariu


            • #21














              Comentariu


              • #22


















                Comentariu


                • #23


















                  Comentariu


                  • #24


















                    Comentariu


                    • #25
















                      Comentariu


                      • #26








                        Comentariu


                        • #27
                          CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VI – a 18.II.2018

                          Īn primul rānd mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu īn ultimul rānd doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Tārg - Prahova)


                          Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                          Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
                          Loc II – Cristina Rizea – George Prună (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
                          Loc III – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
                          Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                          Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
                          6. Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
                          7. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct


                          Īncepători :

                          Loc I- Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
                          Loc II – Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
                          Loc III – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 8 pct
                          Loc IV – Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
                          5. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
                          6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
                          7. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
                          8. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
                          9. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
                          10. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
                          11. Giurea Mihaela - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
                          11. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct



                          Avansaţi :

                          Loc I - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –10 pct
                          Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
                          Loc III- Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
                          Loc IV - Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
                          5. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
                          6. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
                          7. Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 4 pct
                          8. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
                          9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
                          10. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


                          Open :

                          Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
                          Loc II –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
                          Loc III - George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
                          Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 7 pct
                          5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
                          6. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
                          7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                          8. Cristina Rizea – FC Argeş – 3 pct
                          9. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
                          10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
                          11. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
                          12. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
                          13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 2 pct
                          14. Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct


                          CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - VI

                          Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                          Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 56 pct
                          Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 38 pct
                          Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
                          Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
                          5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
                          6. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
                          7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
                          8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
                          8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
                          8. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
                          11 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
                          11. Vīrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
                          11. Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct


                          Īncepători :

                          Loc I - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
                          Loc II. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
                          Loc III. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
                          Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
                          5. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
                          6 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
                          7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
                          8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
                          8. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
                          10. Gabriela Podina – FC Arges – 12 pct
                          11. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
                          11– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
                          13. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
                          14. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct
                          14. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
                          16. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
                          16. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
                          18.
                          Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
                          Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
                          Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
                          Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
                          Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
                          Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
                          Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
                          Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
                          Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
                          11. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
                          12. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


                          Avansati :

                          Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 42 pct
                          Loc II. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
                          Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
                          Loc IV –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 27 pct
                          5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
                          6. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
                          7. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
                          8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
                          9 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
                          10. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 13 pct
                          11. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
                          12. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
                          12. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
                          14 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
                          14 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
                          16. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
                          17. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
                          18. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
                          19.
                          Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
                          Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
                          Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
                          Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
                          Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
                          Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
                          Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


                          Open :

                          Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 56 pct
                          Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 52 pct
                          Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 34 pct
                          Loc IV – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 33 pct
                          Loc IV. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
                          6. Cristina Rizea – FC Arges – 32 pct
                          6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 32 pct
                          6. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 32 pct
                          9 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 30 pct
                          10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 25 pct
                          11. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
                          12. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 22 pct
                          13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
                          14. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 19 pct
                          15. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
                          16. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
                          17. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
                          17. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
                          19. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
                          20. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
                          21.
                          Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
                          Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
                          Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
                          Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
                          Alexandru Negescu – 2 pct
                          Ultima editare de pribeagu; 19.feb.2018, 14:26.

                          Comentariu

                          Cine a citit topicul
                          Procesare...
                          X