Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18 Februarie 2018 - Editia a VI-a

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 18 Februarie 2018
    ORA: 12.30 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  • #2
    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VI – a 18.II.2018

    În primul rând mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu în ultimul rând doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Târg - Prahova)


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Cristina Rizea – George Prună (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    7. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct


    Începători :

    Loc I – Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc II - Alexandru Orosanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc III – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 8 pct
    Loc IV – Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    5. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    11. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct



    Avansaţi :

    Loc I - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –10 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    Loc III- Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
    Loc IV - Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
    5. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 4 pct
    8. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
    10. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 7 pct
    5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
    6. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    8. Cristina Rizea – FC Argeş – 3 pct
    9. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    12. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 2 pct
    14. Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct


    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - VI

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 56 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 38 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    8. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    11 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    11. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    11. Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct


    Începători :

    Loc I - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc II. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc III. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    Loc III - Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    5. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    6 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
    8. Stan Gabriel - Sc. Gimn " M Basarab - 13 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 12 pct
    11. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    11– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    13. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    14. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct
    14. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    16. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    16. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    18.
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    11. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    12. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Avansati :

    Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 42 pct
    Loc II. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    Loc IV –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 27 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    6. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    7. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    9 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    10. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 13 pct
    11. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    12. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    12. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    14 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    14 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    16. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    17. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    18. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    19.
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 56 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 52 pct
    Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 34 pct
    Loc IV – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 33 pct
    Loc IV. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    6. Cristina Rizea – FC Arges – 32 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 32 pct
    6. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 32 pct
    9 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 30 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 25 pct
    11. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    12. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 22 pct
    13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
    14. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 19 pct
    15. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    16. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    17. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    17. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    19. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    20. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    21.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 19.feb.2018, 13:42.

    Comentariu


    • #3
      CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - V

      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
      Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 32 pct
      Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
      Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
      Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
      6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
      6 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
      8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
      8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
      9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
      10. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct

      Începători :

      Loc I. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
      Loc II - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
      Loc III. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
      Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
      5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
      6. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
      7. Mihai Diaconu – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 11 pct
      8. Gabriela Podina – FC Arges – 10 pct
      9. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
      10. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
      10 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
      12. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
      13. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct

      14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
      14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
      14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
      17.
      Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
      Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
      Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
      Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
      Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
      Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
      Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
      Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
      Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
      Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct

      Avansati :

      Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
      Loc II. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 30 pct
      Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
      Loc IV. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
      5. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
      6 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
      7. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 17 pct
      8 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
      9 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 13 pct
      10. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
      10. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
      12 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
      12 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
      14. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
      15. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
      15. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
      15. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
      18. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
      19. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
      20.
      Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
      Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
      Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
      Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
      Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
      Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
      Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
      Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


      Open :

      Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 46 pct
      Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 43 pct
      Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 32 pct
      Loc IV. Cristina Rizea – FC Arges – 29 pct
      5 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 28 pct
      6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
      6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 26 pct
      8. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
      9. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
      10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
      11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 20 pct
      12. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
      13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 11 pct
      14. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
      15. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
      15. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
      17. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
      18. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
      19
      Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
      Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
      Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
      Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
      Alexandru Negescu – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        La Open :
        1.Sebastian Pribeagu
        2. Cosmin Corbu

        Dublu :
        Sebastian Pribeagu - Cosmin Corbu

        Comentariu


        • #5
          La Open :
          1. Alexia Dima
          2. Delia Leanca

          Dublu :
          Alexia Dima - Delia Leanca

          Comentariu


          • #6
            La Open :
            1. Raluca Dumitru
            2. Ana Maria Stancu

            Dublu :
            Raluca Dumitru - Ana Maria Stancu

            Comentariu


            • #7
              Din Pitesti la Open :
              Bucuroiu Alin

              La avansati :
              Nuta Mario

              Comentariu


              • #8
                Din Pitești la Open :
                Cristina Rizea
                Nicola Mihăescu

                Comentariu


                • #9
                  Open :
                  Stefan Turcescu

                  Comentariu


                  • #10
                    Open :
                    Raluca Stănescu

                    Comentariu


                    • #11
                      Open :
                      Varla Antonio
                      Pruna George
                      Dicu Darius

                      Comentariu


                      • #12
                        Avansati :
                        Nuta Mario
                        Dobrin Alexandru
                        Costin Alexandru
                        Serbanel Bianca
                        Negescu Alexandru

                        Comentariu


                        • #13
                          Incepatori :
                          Vlad Gabriel
                          Elena Georgescu
                          Ana Costache
                          Orosanu Alexandru
                          Podina Gabriela

                          Comentariu


                          • #14
                            Incepatori :
                            Ion Ana
                            Furduescu Matei
                            Stan Gabriel
                            Petrescu Stefania
                            Pirvan Andrei
                            Negescu Mihai

                            Comentariu


                            • #15
                              CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VI – a 18.II.2018

                              În primul rând mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu în ultimul rând doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Târg - Prahova)

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X