Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu copii - "Cupa PRIMAVERII" Ed. a IV-a, Vatra Dornei - 11.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu copii - "Cupa PRIMAVERII" Ed. a IV-a, Vatra Dornei - 11.03.2018

    Turneu copii - "Cupa PRIMAVERII" Ed. a IV-a, Vatra Dornei - 11.03.2018


    LOCALITATEA: VATRA DORNEI

    DATA: [COLOR="#FF0000"]11.03.2018 ora 10.00

    SALA: Sala de sport a liceului ION LUCA

    TIP MESE: JOOLA 2000 S

    NR. MESE: 4

    SUPRAFATA DE JOC: foarte buna, caldura, vestiare, dus.

    NUMAR MAXIM DE JUACATORI: 32

    TIMPUL ALOCAT: 10:00 - nelimitat.

    TAXA PARTICIPARE: - 15,00 RON;
    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.
    - taxa 1,00 ron va fi achitata in contul Amatur.

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare (4 jucatori), grupe superioare si eliminatorii (3/5), valabil pentru 32 de participanti;i
    - grupe inferioare de 5/6 jucatori, superioare de 4 si eliminatorii (3/5), valabil pentru 24 participanți;

    MATERIALE DE PREMIERE: cupe, diplome si medalii

    SE ASIGURA: cafea, apa plata, o palinca sau afinata pentru sustinatori.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 09.03.2018, ora 20,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.

    ORGANIZATORI:
    - Clubul Sportiv Municipal Vatra Dornei;
    - Marcu Vasile, tel. 0756.258.169;

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Corneanu Sorin

    PARTENER NELIPSIT LA NICI O COMPETITIE - PRIMARIA VATRA DORNEI

    Va rog sa-mi comunicati daca doriti sa va rezerv camera la hotel.

    Asistenta medicala va fi asigurata de: MARCU TATIANA si BOICU GABRIEL


    VA MULTUMESC SI VA ASTEPT CU DRAG!
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    Rezervat inscrieri:



    Inscrieri copii 6-8 ani - on 06.03.2018 at 13:15:58

    1. Andrei Irina, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    2. Boicu Stefan, Vatra Dornei, 5002 - 0 - A
    3. Groza Denisa, Vatra Dornei, 5003 - 0 - A
    4. Hint Mara, Vatra Dornei, 5004 - 0 - A
    5. Paval Sergiu, Vatra Dornei, 5005 - 0 - A
    6. Preda Sofia Maria, Vatra Dornei, 5006 - 0 - A
    7. Tabarcea Victor, Vatra Dornei, 5007 - 0 - A
    8. Tiganetea Veronica, Vatra Dornei, 5008 - 0 - A



    Inscrieri copii 9-10 ani - on 06.03.2018 at 13:13:35

    1. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1094 - 5,33 - AF
    2. Chiruta Vlad, Vatra Dornei, 3090 - 5 - A
    3. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2168 - 4,67 - AF
    4. Boiarinof Andrei, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    5. Forfota Andrei, Vatra Dornei, 5002 - 0 - A
    6. Irimescu Cosmin, Vatra Dornei, 5003 - 0 - A
    7. Macovei Maria, Vatra Dornei, 5004 - 0 - A
    8. Morosan Dana, Vatra Dornei, 5005 - 0 - A
    9. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 5006 - 0 - A
    10. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 5007 - 0 - A
    11. Melinceanu Denis, Vatra Dornei, 5008 - 0 - A




    Inscrieri copii 11-12 ani - on 10.03.2018 at 18:11:42

    1. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 662 - 15,5 - AJF
    2. Pavlenko Iustina Cristina, Ucraina, 1059 - 14,65 - AF
    3. Kurennoi Andrei, Moldova, 2017 - 13,2 - A
    4. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 874 - 12,68 - A
    5. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 987 - 9,95 - AJF
    6. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1194 - 9,5 - AJF
    7. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1062 - 9 - AJF
    8. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1338 - 6,08 - AJ
    9. Enea Andrea, Vatra Dornei, 2010 - 5,83 - AF
    10. Ciubotaru Raluca, Vatra Dornei, 3886 - 4 - AF
    11. Boiarinof Andra, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    Ultima editare de sorin_client; 10.mar.2018, 17:12.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament:


      Clasament copii 9-10 ani

      1. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
      2. Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
      3 -- 4
      Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
      Melinceanu Denis - Vatra Dornei
      5 -- 6 1v gr.sup.
      Chiruta Vlad - Vatra Dornei
      Morosan Dana - Vatra Dornei
      7 -- 8 0v gr.sup.
      Forfota Andrei - Vatra Dornei
      Macovei Maria - Vatra Dornei
      9 -- 1v gr.inf.
      Boiarinof Andrei - Vatra Dornei
      10 -- 11 0v gr.inf.
      Irimescu Cosmin - Vatra Dornei
      Pintescu Emilia - Vatra Dornei








      Clasament copii 11-12 ani

      1. Muraru Ioana - Vatra Dornei
      2. Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
      3 -- 4
      Vieru Teodora - Vatra Dornei
      Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
      5 -- 6 1v gr.sup.
      Kurennoi Andrei - Moldova
      Buzila Robert - Vatra Dornei
      7 -- 8 0v gr.sup.
      Enea Andrea - Vatra Dornei
      Ciubotaru Raluca - Vatra Dornei
      9 -- 1v gr.inf.
      Boiarinof Andra - Vatra Dornei
      10 -- 11 0v gr.inf.
      Cracana Lucian - Vatra Dornei
      Pintescu Teodora - Vatra Dornei
      Ultima editare de sorin_client; 11.mar.2018, 21:40.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        La incepatori 6-8ani

        ANDREI IRINA 6ani
        BOICU STEFAN 6ani
        GROZA DENISA 7ani
        HINT MARA 7ani
        PAVAL SERGIU 8ani
        PREDA SOFIA MARIA 8ani
        TABARCEA VICTOR 6ani
        TIGANETEA VERONICA 8ani

        9-10 ani

        BOIARINOF ANDREI-9ani
        FORFOTA ANDREI-9ani
        CHIRUTA VLAD-9ani
        IRIMESCU COSMIN-9ani
        MACOVEI MARIA -8ani
        MOROSAN DANA-8ani
        PINTESCU EMILIA -8ani
        VRASMASU ILINCA-8ani
        VAIDEANU FABIANA-8ani
        MELINCEANU DENIS-9ani

        11-12 ani

        BUZILA ROBERT-12ani
        CIUBOTARU RALUCA-12 ani
        CRACANA LUCIAN-12 ani
        ENEA ANDREEA -10ani
        MURARU IOANA-11 ani
        PINTESCU TEODORA-12ani
        VACARIUC MARIANA-12ani
        VIERIU TEODORA-12 ani
        BOIARINOF ANDRA-12ani
        Ultima editare de marcu vasile; 02.mar.2018, 16:46.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,9 ani.

          Comentariu


          • #6
            Grupe inferioare copii 9-10 ani

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 BOIARINOF ANDREI VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            0-3
            1
            3 FORFOTA ANDREI VATRA DORNEI
            0-3
            3-0
            1-3
            3-0
            0-3
            2
            4
            4 MOROSAN DANA VATRA DORNEI
            0-3
            3-0
            3-1
            3-0
            1-3
            3
            3
            5 PINTESCU EMILIA VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            6 MELINCEANU DENIS VATRA DORNEI
            0-3
            3-0
            3-0
            3-1
            3-0
            4
            2
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CHIRUTA VLAD VATRA DORNEI
            2-3
            3-0
            3-0
            0-3
            2
            3
            2 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI
            3-2
            3-0
            3-0
            0-3
            3
            2
            3 IRIMESCU COSMIN VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 MACOVEI MARIA VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            3-0
            0-3
            1
            4
            5 VAIDEANU FABIANA VATRA DORNEI
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            6







            Grupe superioare copii 9-10 ani

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            3 CHIRUTA VLAD VATRA DORNEI
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            4 FORFOTA ANDREI VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 VAIDEANU FABIANA VATRA DORNEI
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 MELINCEANU DENIS VATRA DORNEI
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 MOROSAN DANA VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4 MACOVEI MARIA VATRA DORNEI
            0-3
            0-3
            0-3
            0

            -----------------------------------------------------




            Eliminatorii copii 9-10 ani
            1. Tamas Vivien
            --------------- Tamas Vivien 3-0
            8. Bye
            ------------------------------ Tamas Vivien 3-0
            5. Bye
            --------------- Melinceanu Denis 3-0
            4. Melinceanu Denis
            --------------------------------------------- Tamas Vivien 3-0
            3. Vrasmas Ilinca
            --------------- Vrasmas Ilinca 3-0
            6. Bye
            ------------------------------ Vaideanu Fabiana 3-1
            7. Bye
            --------------- Vaideanu Fabiana 3-0
            2. Vaideanu Fabiana



            Finala mica - copii 9-10 ani

            Melinceanu Denis
            -------------------- Vrasmas Ilinca 3-0
            Vrasmas Ilinca



            ================================================



            Clasament copii 9-10 ani

            1. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
            2. Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
            3 -- 4
            Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
            Melinceanu Denis - Vatra Dornei
            5 -- 6 1v gr.sup.
            Chiruta Vlad - Vatra Dornei
            Morosan Dana - Vatra Dornei
            7 -- 8 0v gr.sup.
            Forfota Andrei - Vatra Dornei
            Macovei Maria - Vatra Dornei
            9 -- 1v gr.inf.
            Boiarinof Andrei - Vatra Dornei
            10 -- 11 0v gr.inf.
            Irimescu Cosmin - Vatra Dornei
            Pintescu Emilia - Vatra Dornei
            Ultima editare de sorin_client; 11.mar.2018, 14:05.
            Blade: lemn off...ce lemn !
            Bh: cu tepi
            Fh: fara tepi

            Comentariu


            • #7
              Grupe inferioare copii 11-12 ani

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 MURARU IOANA VATRA DORNEI
              2-3
              3-0
              3-0
              3-1
              3
              2
              2 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              3 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              4 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
              0-3
              0-3
              3-0
              3-0
              2
              3
              5 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
              1-3
              0-3
              3-0
              0-3
              1
              4
              6
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
              3-0
              3-0
              1-3
              3-0
              3-0
              4
              2
              2 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              3 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
              0-3
              3-0
              3-1
              3-1
              3-0
              4
              3
              4 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
              3-1
              3-0
              1-3
              3-1
              3-0
              4
              1
              5 CIUBOTARU RALUCA VATRA DORNEI
              0-3
              3-0
              1-3
              1-3
              3-1
              2
              4
              6 BOIARINOF ANDRA VATRA DORNEI
              0-3
              3-0
              0-3
              0-3
              1-3
              1






              Grupe superioare copii 11-12 ani

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              2 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
              3-0
              2-3
              3-0
              2
              2
              3 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
              3-1
              3-2
              3-0
              3
              1
              4 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              2 MURARU IOANA VATRA DORNEI
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              1
              3 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
              0-3
              1-3
              3-1
              1
              4 CIUBOTARU RALUCA VATRA DORNEI
              0-3
              0-3
              1-3
              0



              -------------------------------------------------------



              Eliminatorii copii 11-12 ani
              1. Vacariuc Mariana
              --------------- Vacariuc Mariana 3-0
              8. Bye
              ------------------------------ -
              5. Bye
              --------------- Vieru Teodora 3-0
              4. Vieru Teodora
              --------------------------------------------- -
              3. Pavlenko Iustina Cristina
              --------------- Pavlenko Iustina Cristina 3-0
              6. Bye
              ------------------------------ -
              7. Bye
              --------------- Muraru Ioana 3-0
              2. Muraru Ioana
              Ultima editare de sorin_client; 11.mar.2018, 13:40.
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • #8
                Eliminatorii copii 11-12 ani
                1. Vacariuc Mariana
                --------------- Vacariuc Mariana 3-0
                8. Bye
                ------------------------------ Vacariuc Mariana 3-0
                5. Bye
                --------------- Vieru Teodora 3-0
                4. Vieru Teodora
                --------------------------------------------- Muraru Ioana 3-0
                3. Pavlenko Iustina Cristina
                --------------- Pavlenko Iustina Cristina 3-0
                6. Bye
                ------------------------------ Muraru Ioana 3-1
                7. Bye
                --------------- Muraru Ioana 3-0
                2. Muraru Ioana







                Finala mica - copii 11-12 ani

                Vieru Teodora
                -------------------- Vieru Teodora 3-0
                Pavlenko Iustina Cristina






                Clasament copii 11-12 ani

                1. Muraru Ioana - Vatra Dornei
                2. Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
                3 -- 4
                Vieru Teodora - Vatra Dornei
                Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
                5 -- 6 1v gr.sup.
                Kurennoi Andrei - Moldova
                Buzila Robert - Vatra Dornei
                7 -- 8 0v gr.sup.
                Enea Andrea - Vatra Dornei
                Ciubotaru Raluca - Vatra Dornei
                9 -- 1v gr.inf.
                Boiarinof Andra - Vatra Dornei
                10 -- 11 0v gr.inf.
                Cracana Lucian - Vatra Dornei
                Pintescu Teodora - Vatra Dornei
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • #9
                  Felicitari Organizatorilor,si Participantilor,a fost un turneu de nota 10+++.

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X