Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini AmaTur - 15.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Incepatori :
    Anghel Flavius

    Comentariu


    • #17
      Cu parere de regret,se retrage Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,din cauza ca Turneul B+ din Miercurea-Ciuc s-a amanat tot pe data de 15.04.2018(Duminica).

      Comentariu


      • #18
        Open :
        Dicu Darius
        Turcescu Stefan - F.C. Arges

        Comentariu


        • #19
          Langa Matei - Pitesti - Incepatori

          Comentariu


          • #20
            Iordan Marc Gabriel- Bucuresti


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #21
              Surpriză mare făcută copiilor de la Şcoala Gimnazială “ Matei Basarab” din Piteşti , de domnul Leandro Olvech - ITTF Foundation

              Happy World Table Tennis Day!
              #WTTD, #ITTF, #6APRIL, #ITTFFOUNDATION, #AmaTurRomania

              CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VIII–a 15 Aprilie 2018


              Rezultate pentru turneul de DUBLU :

              Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
              Loc II – Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
              Loc III – Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
              Loc IV – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct


              Începători :
              Loc I - Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
              Loc II - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
              Loc III – Luca Ştefan – Piteşti – 8 pct
              Loc IV - Furduescu Matei - FC Arges – 7 pct
              5. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
              6. Gabriela Podina – FC Arges – 5 pct
              7 - Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
              8. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
              9. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
              10. Langă Matei – Piteşti – 2 pct
              11. Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
              12. Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
              13. Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
              14. Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct


              Avansaţi :

              Loc I - Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
              Loc II. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
              Loc III– Marc Iordan – TTT Bucureşti – 8 pct
              Loc IV – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
              5. Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
              6 - Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct



              Open :

              Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
              Loc II. Cristina Rizea – FC Argeş – 9 pct
              Loc III. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 8 pct
              Loc IV. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 7 pct
              5. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
              6. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 5 pct
              7. Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –4 pct
              8. Ştefan Turcescu – FC Arges – 3 pct

              Comentariu


              • #22










                Comentariu


                • #23
















                  Comentariu


                  • #24


















                    Comentariu


                    • #25
















                      Comentariu


                      • #26


















                        Comentariu


                        • #27














                          Comentariu


                          • #28








                            Comentariu


                            • #29
                              Mr. Leandro Olvech - ITTF Foundation

                              Mulțumim frumos Claudiu, pentru primirea făcută oaspetelui nostru. A fost incantat de concursul copiilor și de tehnica unora dintre ei.
                              Succes tuturor copiilor!

















                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu


                              • #30
                                Mulţumesc familiei „Amatur” !

                                Copiii au fost foarte încântaţi

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X