Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini AmaTur - 15.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini AmaTur - 15.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini AmaTur - Duminică 15.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Pitești, str. Gheorghe Ionescu Gion, nr. 5;
    DATA: Duminică 15 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
    Începatori;
    Avansati;
    Open;
    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti între anii 2011 - 1999
    ORA DE ÎNCEPERE:
    12.00 - 12.30 – validare înscrieri, la 12,30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale Matei Basarab (fostă 19);
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 10 mese;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: fără taxă;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 4-7 jucatori;
    - eliminatorii;
    - toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi;
    ORGANIZATOR:
    - Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05
    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de marcelgiosan; 26.mar.2018, 11:03.

  • #2
    Surpriză mare făcută copiilor de la Şcoala Gimnazială “ Matei Basarab” din Piteşti , de domnul Leandro Olvech - ITTF Foundation

    Happy World Table Tennis Day!

    #WTTD, #ITTF, #6APRIL, #ITTFFOUNDATION, #AmaTurRomania

    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VIII–a 15 Aprilie 2018


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct


    Începători :
    Loc I - Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc II - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc III – Luca Ştefan – Piteşti – 8 pct
    Loc IV - Furduescu Matei - FC Arges – 7 pct
    5. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Gabriela Podina – FC Arges – 5 pct
    7 - Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    10. Langă Matei – Piteşti – 2 pct
    11. Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    12. Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
    13. Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
    14. Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct


    Avansaţi :

    Loc I - Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc II. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc III– Marc Iordan – TTT Bucureşti – 8 pct
    Loc IV – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    5. Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6 - Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct



    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cristina Rizea – FC Argeş – 9 pct
    Loc III. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 8 pct
    Loc IV. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 7 pct
    5. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    6. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 5 pct
    7. Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –4 pct
    8. Ştefan Turcescu – FC Arges – 3 pct
    Ultima editare de pribeagu; 16.apr.2018, 17:39.

    Comentariu


    • #3
      Open :
      Pribeagu Sebastian - Pitesti
      Dima Alexia - Pitesti

      Comentariu


      • #4
        Open :
        Corbu Cosmin
        Bucuroiu Alin

        Comentariu


        • #5
          Din Pitesti la Open :
          Leanca Delia
          Nuta Mario

          Comentariu


          • #6
            Din Pitesti la Open :
            Stancu Ana Maria
            Dumitru Raluca

            Comentariu


            • #7
              Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc.

              Comentariu


              • #8
                Din Pitesti la Open :

                1. Rizea Cristina
                2. Mihaescu Nicola

                Comentariu


                • #9
                  Avansati
                  1. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                  2. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
                  3. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab”

                  Comentariu


                  • #10
                    Avansati :
                    1. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
                    2. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab”
                    3. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab”

                    Comentariu


                    • #11
                      Avansati :
                      1. Serbanel Bianca - Pitesti

                      Comentariu


                      • #12
                        Începători :

                        1. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
                        2. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”
                        Ultima editare de pribeagu; 27.mar.2018, 14:06.

                        Comentariu


                        • #13
                          Începători :
                          1.Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
                          2. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”

                          Comentariu


                          • #14
                            Începători :
                            1. Gabriela Podina – FC Arges
                            2. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab”
                            3. Furduescu Matei - FC Arges

                            Comentariu


                            • #15
                              Începători :
                              1. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”
                              2. Petrescu Ştefania - FC Arges
                              3. Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab”

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X