Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Mediaș Cupa Campionilor Mini AmaTur - 04.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Mediaș Cupa Campionilor Mini AmaTur - 04.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România: Cupa Campionilor", Concurs național de Tenis de Masă Mediaș Mini AmaTur - Miercuri 04.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Medias, str. Gravorilor, nr. 6;
    DATA: Miercuri 4 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
     Copii până la 10 ani (fete/băieţi)
     Minicadeţi 11-12 ani (fete/băieţi)
     Cadeţi 13-15 ani (fete/băieţi)
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 08.45 – validare înscrieri, la 9,00 încep meciurile;
    SALA: Tenis de masa Romgaz Medias;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: fără taxă;
    Se asigură apă plată;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - fişele de înscriere se trimit la adresa de e-mail clubul.copiilor.medias@gmail.com sau la nr.de fax 0269845353 pana în data de 30 martie 2018, ora 12;
    - nu se acceptă înscrieri după termenul de înscriere!
    - la înscriere vă rugăm să treceţi denumirea clubului/unitatii scolare, numele, prenumele, şi data naşterii elevilor sportivi, şi să menţionaţi categoria de vârstă la care vor participa (conform fişei de înscriere de mai jos);
    - fişa de înscriere trebuie să fie vizată de medicul unităţii de învățământ;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii, Mini Cadeți, Cadeți (F/B) – maxim 120 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Un sportiv are dreptul de a participa doar la o singură categorie.

    ORGANIZATOR:
    - Clubul Copiilor Mediaș:
    - Prof. Rusu Marian tel.0742.175.968;
    - Prof. Pinzar Raisa tel. 0747.043.448;

    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    PARTENERI LOCALI:
    Primăria Municipiului Mediaș;
    Direcția Municipală pentru Cultură, Sport, Turism şi Tineret Mediaş;
    C.S. Romgaz Mediaș - tenis de masă;
    CSM Mediaş;
    Asociaţia Mediasch Sport & Education.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Fișă înscriere

    fisainsc.tenis.pdf
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Înscrieri

      8-10 ani
      1.Enea Andreea CSM Vatra Dornei
      2.Pintescu Emilia CSM Vatra Dornei
      3.Vrasmasu Ilinca CSM Vatra Dornei
      4.Anca Ana Maria CCLudus

      5.Melinceanu Denis CSM Vatra Dornei
      6.Anca Valentin CCLudus
      7.Bogdan CCLudus
      8.Rozsnyai Magor PC Tg. Mures
      9.Nemes Alexandru PC Tg. Mures

      11-12 ani
      10.Pintescu Teodora CSM Vatra Dornei
      11.Vieriu Teodora CSM Vatra Dornei
      12.Teglas Andrea CCLudus
      13.Moldovan Szidonia CCLudus
      14.Vlad Maria Bucuresti

      15.Ambrus Szilard CCLudus
      16.Hancu Nectarie PC Tg. Mures
      17.Rozsnyai Nimrod PC Tg. Mures
      18.Pescarus Robert PC Tg. Mures

      13-15 ani
      19.Vacariuc Mariana CSM Vatra Dornei
      20.Bucur Delia CCLudus

      21.Buzila Robert CSM Vatra Dornei
      22.Campean Andrei PC Tg. Mures
      23.Barna Andrei PC Tg. Mures
      24.Orha Andrei PC Tg. Mures
      "Winners never quit and quitters never win."
      Vince Lombardi

      Comentariu


      • #4
        Din Mediaș se înscriu
        Moca Mara
        Moca Alina
        Herciu Gabriela
        Moga Madalina
        Hila Beatrice
        Candea Cristian
        Pinzar Andrei
        Seceta Andreas
        Vasilache Andrei
        Vasilache Valentin
        Blajan Razvan
        Muntean Octavian
        Vandor Alin
        Popescu Bogdan
        Cernica Tudor
        "Winners never quit and quitters never win."
        Vince Lombardi

        Comentariu


        • #5
          Din Odorheiu-Secuiesc se inscriu
          BALÁZS BARNA
          SEBŐK MÁRTON
          TORÓ DÁVID
          KOVACS LÓRÁNT
          SZENTANNAI DÁNIEL
          BEDŐ BÁLINT
          KISS BENCE
          BÁLINT ZSOLT
          BIRÓ BALÁZS
          JENEI BARNABÁS
          VETÉSY NORBERT
          KARÁCSONY DÁNIEL
          GERÉB ATTILA
          MÓZES BOTOND
          BÁNDI TAMÁS

          Din Medias, Sc. Gimn. Mihai Eminescu, se inscriu
          Rau Adriana
          Hancu Casian
          Boda Ana
          Szabo Noemi
          Bucur Denisa
          Manica Sebastian
          Botoc Ovidiu
          Nistor Ionut
          Ultima editare de andrei_2004; 29.mar.2018, 17:24.
          "Winners never quit and quitters never win."
          Vince Lombardi

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie din Tg Secuiesc:
            Fete 8-10
            Canea-Kocsis Abigel 2010
            Balazs Boglarka 2010
            Bejan Hanna 2009
            Tamas Vivien 2008

            Baieti 8-10 ani
            Fekete Tamas 2008
            Handra Mark 2010
            Kozman Balazs 2010

            Baieti 11-12 ani
            Burnichi Marian 2006
            Sterczer Zalan 2007

            Fete 13-15 ani
            Papp Rebeka 2003
            Olah Kriszta 2004

            Baieti 13-15
            Popov Szabolcs 2004

            Comentariu


            • #7
              Css Tg-Mures

              13-14 ani
              Fete
              Grif Maria 2005
              Baieti
              Kovács Tihamér. 2005

              11-12ani
              Fete
              Adorjáni Andrea 2007
              Kerekes Éva 2006
              Baieti
              Cuesdean Rares 2007
              Pap Tétény 2007
              Zajzon Pál 2007

              8-10 ani
              Fete
              György Nikolett 2008
              Lukács Avarkát 2009
              Kantár Adrienn 2008
              Baieti
              Faluvégi Eduárd 2008
              Szilágyi Bence 2010
              Papp Hunor 2010
              "Winners never quit and quitters never win."
              Vince Lombardi

              Comentariu


              • #8
                Bardas Patrick ,Dumbraveni ,cat . 11-12 ani.

                Comentariu


                • #9
                  Castigatori:
                  Fete 8-10 ani
                  Locul I
                  Enea Andrea -Vatra Dornei
                  Locul II
                  Tamas Vivien- Tg. Secuiesc
                  Locul III
                  Canea Kocsis Abigel-Tg. Secuiesc,
                  Gyorgy Nikolett-Tg. Mures

                  Baieti 8-10 ani
                  Locul I
                  Balazs Barna- Odorheiu Secuiesc
                  Locul II
                  Anca Valentin- Ludus
                  Locul III
                  Toro David-Odorheiu Secuiesc
                  Sebok Marton-Odorheiu Secuiesc

                  Minicadete
                  Locul I
                  Hila Beatrice- Medias
                  Locul II
                  Herciu Gabriela- Medias
                  Locul III
                  Moca Mara-Medias
                  Vieriu Teodora- Vatra Dornei

                  Minicadeti
                  Locul I
                  Cindea Cristian- Medias
                  Locul II
                  Cuesdean Rares-Tg.Mures
                  Locul III
                  Bedo Balint-Odorheiu Secuiesc
                  Pap Teteny-Tg.Mures

                  Cadete
                  Locul I
                  Moga Madalina- Medias
                  Locul II
                  Teglas Andrea-Ludus
                  Locul III
                  Moca Alina-Medias
                  Olah Kriszta- Tg. Secuiesc

                  Cadeti incepatori
                  Locul I
                  Vasilache Valentin-Medias
                  Locul II
                  Buzila Robert- Vatra Dornei
                  Locul III
                  Blajan Razvan-Medias
                  Vandor Alin-Medias

                  Cadeti avansati
                  Locul I
                  Pinzar Andrei-Medias
                  Locul II
                  Karacsony Daniel -Odorheiu Secuiesc
                  Locul III
                  Vetesy Norbert-Odorheiu Secuiesc
                  Gereb Attila-Odorheiu Secuiesc

                  Felicitări tuturor!
                  "Winners never quit and quitters never win."
                  Vince Lombardi

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X