Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Salcea (Sv) Mini AmaTur - 06.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Salcea (Sv) Mini AmaTur - 06.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Salcea (Sv) Mini AmaTur - Vineri 06.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Salcea, str. Principală, județul Suceava;
    DATA: Sâmbătă 14 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
    - Elevi cls. I - VIII;
    - Elevi cls. IX - XII;
    ORA DE ÎNCEPERE: 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport Scolii generale Aurel Stanciu;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 mese (Joola, Giant Dragon, Sponeta);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    TAXA: fărăr taxă;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Se asigură apă plată - 2 l și ceva de rontzăit;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elevi – maxim 24 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători - se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Locurile II se așează automat pe tablou;
    ORGANIZATORI:
    - Moroșan Marian, tel. 0747.168.713;
    - Husarciuc Beniamin, tel. 0741.272.094;
    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 27.mar.2018, 18:41.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Happy World Table Tennis Day 2018

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Va salut , incerc sa mai adaug ceva fotografii din timpul zilei .




      Comentariu


      • #4
        Grupe inferioare Elevi
        1 Miron Sara Galan Andrei Stefanuca Victor Baies Bogdan
        2 Lazar Lavinia Miron Ruben Ungureanu Sabina Baies Misu
        3 Hanza Daniel Iosub Miriam Ciobanu Georgiana Puscasu Calin
        4 Ifrim Oni Vacariu Ecaterina Maxinesi Alin Leonte Iosif
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Grupe inferioare Elevi

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MIRON SARA PRELIPCA
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          1
          2 GALAN ANDREI DUMBRAVENI SV
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          4
          3 STEFANUCA VICTOR DUMBRAVENI SV
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          2
          4 BAIES BOGDAN DUMBRAVENI SV
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          3
          5
          6
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 LAZAR LAVINIA SALCEA
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          1
          2 MIRON RUBEN PRELIPCA
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          4
          3 UNGUREANU SABINA SUCEAVA
          1-2
          2-1
          0-2
          1
          3
          4 BAIES MISU DUMBRAVENI SV
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          2
          5
          6
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 HANZA DANIEL PRELIPCA
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          4
          2 IOSUB MIRIAM PRELIPCA
          2-0
          0-2
          0-2
          1
          3
          3 CIOBANU GEORGIANA PRELIPCA
          2-0
          2-0
          0-2
          2
          2
          4 PUSCASU CALIN BOTOSANI
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          1
          5
          6
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 IFRIM ONI DUMBRAVENI SV
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          1
          2 VACARIU ECATERINA PRELIPCA
          2-1
          1-2
          2-0
          2
          2
          3 MAXINESI ALIN PRELIPCA
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          4 LEONTE IOSIF SUCEAVA
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          4
          5
          6
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            Grupe superioare Elevi
            1 Lazar Lavinia Stefanuca Victor Iosub Miriam Leonte Iosif
            2 Miron Sara Ciobanu Georgiana Maxinesi Alin Miron Ruben
            3 Puscasu Calin Vacariu Ecaterina Ungureanu Sabina Galan Andrei
            4 Ifrim Oni Baies Misu Baies Bogdan Hanza Daniel
            Ultima editare de marcelgiosan; 06.apr.2018, 21:33.
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #7
              Grupe superioare Elevi

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 LAZAR LAVINIA SALCEA
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 STEFANUCA VICTOR DUMBRAVENI SV
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              3 IOSUB MIRIAM PRELIPCA
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              4 LEONTE IOSIF SUCEAVA
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 MIRON SARA PRELIPCA
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 CIOBANU GEORGIANA PRELIPCA
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              3 MAXINESI ALIN PRELIPCA
              1-3
              1-3
              3-0
              1
              4 MIRON RUBEN PRELIPCA
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 PUSCASU CALIN BOTOSANI
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 VACARIU ECATERINA PRELIPCA
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              3 UNGUREANU SABINA SUCEAVA
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              4 GALAN ANDREI DUMBRAVENI SV
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 IFRIM ONI DUMBRAVENI SV
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 BAIES MISU DUMBRAVENI SV
              0-3
              2-3
              2-3
              0
              3 BAIES BOGDAN DUMBRAVENI SV
              0-3
              3-2
              0-3
              1
              4 HANZA DANIEL PRELIPCA
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              2
              Ultima editare de marcelgiosan; 06.apr.2018, 21:35.
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                Eliminatorii Elevi V-VIII

                1. Lazar Lavinia
                --------------- Lazar Lavinia 3-0
                8. Hanza Daniel
                ------------------------------ Ifrim Oni 3-0
                5. Ifrim Oni
                --------------- Ifrim Oni 3-0
                4. Iosub Miriam
                --------------------------------------------- Puscasu Calin 3-0
                3. Miron Sara
                --------------- Miron Sara 3-0
                6. Vacariu Ecaterina
                ------------------------------ Puscasu Calin 3-0
                7. Puscasu Calin
                --------------- Puscasu Calin 3-0
                2. Ciobanu Georgiana
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #9
                  Clasament Elevi

                  1. Puscasu Calin - Botosani
                  2. Ifrim Oni - Dumbraveni Sv
                  3 -- 4
                  Miron Sara - Prelipca
                  Lazar Lavinia - Salcea
                  5 -- 8
                  Ciobanu Georgiana - Prelipca
                  Iosub Miriam - Prelipca
                  Vacariu Ecaterina - Prelipca
                  Hanza Daniel - Prelipca
                  9 -- 12 1v gr.sup.
                  Maxinesi Alin - Prelipca
                  Stefanuca Victor - Dumbraveni Sv
                  Baies Bogdan - Dumbraveni Sv
                  Ungureanu Sabina - Suceava
                  13 -- 0v gr.sup.
                  Baies Misu - Dumbraveni Sv
                  14 -- 16 0v gr.inf.
                  Miron Ruben - Prelipca
                  Leonte Iosif - Suceava
                  Galan Andrei - Dumbraveni Sv
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X