Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Lugoj Mini Amatur, 14.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Lugoj Mini Amatur, 14.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Lugoj Mini Amatur - Sâmbătă, 14.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Lugoj, str. Cuza Vodă nr. 10;
    DATA: Sâmbătă, 14.04.2018;
    CATEGORII: copii până la 12 ani, copii 12-16 ani;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    09:30 - 09:55 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Şcoalii Creştine Harul din Lugoj;
    INDICAȚII DE ACCES:



    LOGISTICĂ: 4 mese ITTF;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    TAXA: fără taxă de înscriere, fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4: medalii + diplome;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare;
    - tablou eliminatoriu;

    ORGANIZATORI:
    - Ignat Cristian, 0744.598.884;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    Prosoft Management,
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Durdun Pro Services
    www.pingpongshop.ro
    PARTENER:
    TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    PARTENER:
    Androgir SRL,
    www.tenismasa.ro;


    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    www.vivasportshop.ro
    PARTENER:
    Emi TT,
    www.mesedetenis.ro;

  • #2
    rezervat inscrieri

    Comentariu


    • #3










      Comentariu


      • #4
        Inscrieri 2003-2006 - on 22.04.2018 at 21:45:59

        1. Dragan Andrei, Lugoj, 5020 - 0 - A
        2. Neidoni David, Lugoj, 5021 - 0 - A
        3. Jurjoni Raul, Lugoj, 5022 - 0 - A
        4. Bugari Fabian, Lugoj, 5023 - 0 - A
        5. Szucsek Ianis, Lugoj, 5024 - 0 - A
        6. Burcea Daniel, Lugoj, 5025 - 0 - A
        7. Neidoni Tudor, Lugoj, 5026 - 0 - A
        8. Fornadie Amalia, Lugoj, 5027 - 0 - A
        9. Florea Patrick, Lugoj, 5028 - 0 - A
        10. Svalecz Alex, Lugoj, 5029 - 0 - A


        Grupe inferioare 2003-2006

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 DRAGAN ANDREI LUGOJ
        2-3
        0-3
        3-0
        3-1
        2
        2 NEIDONI DAVID LUGOJ
        3-2
        2-3
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 JURJONI RAUL LUGOJ
        3-0
        3-2
        3-0
        3-0
        4
        1
        4 BUGARI FABIAN LUGOJ
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        5 SZUCSEK IANIS LUGOJ
        1-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BURCEA DANIEL LUGOJ
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        2 NEIDONI TUDOR LUGOJ
        3-2
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        3 FORNADIE AMALIA LUGOJ
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        4 FLOREA PATRICK LUGOJ
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        5 SVALECZ ALEX LUGOJ
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        6
        Eliminatorii 2003-2006
        1. Jurjoni Raul
        ------------------------- Jurjoni Raul 3-0
        8. Bye
        -------------------------------------------------- Jurjoni Raul 3-1
        5. Bye
        ------------------------- Burcea Daniel 0-3
        4. Burcea Daniel
        --------------------------------------------------------------------------- Neidoni Tudor 0-3
        3. Neidoni David
        ------------------------- Neidoni David 3-0
        6. Bye
        -------------------------------------------------- Neidoni Tudor 2-3
        7. Bye
        ------------------------- Neidoni Tudor 0-3
        2. Neidoni Tudor


        Finala mica - 2003-2006

        Burcea Daniel
        ------------------------- Burcea Daniel 3-2
        Neidoni David


        Clasament 2003-2006

        1. Neidoni Tudor - Lugoj
        2. Jurjoni Raul - Lugoj
        3 -- 4
        Burcea Daniel - Lugoj
        Neidoni David - Lugoj
        5 -- 6 2v gr.inf.
        Dragan Andrei - Lugoj
        Fornadie Amalia - Lugoj
        7 -- 8 1v gr.inf.
        Bugari Fabian - Lugoj
        Florea Patrick - Lugoj
        9 -- 10 0v gr.inf.
        Szucsek Ianis - Lugoj
        Svalecz Alex - Lugoj

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri 2007-2010 - on 22.04.2018 at 21:52:43

          1. Pop Alexia, Lugoj, 5030 - 0 - A
          2. Koos Nathan, Lugoj, 5031 - 0 - A
          3. Bugariu Teodora, Lugoj, 5032 - 0 - A
          4. Florea Ianis, Lugoj, 5033 - 0 - A
          5. Gherman Mihai, Lugoj, 5034 - 0 - A
          6. Constantin Alessia, Lugoj, 5035 - 0 - A
          7. Bernhardt Iasmina, Lugoj, 5036 - 0 - A


          Grupe inferioare 2007-2010

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GHERMAN MIHAI LUGOJ
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CONSTANTIN ALESSIA LUGOJ
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 BERNHARDT IASMINA LUGOJ
          0-3
          0-3
          0
          4
          5
          6
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 POP ALEXIA LUGOJ
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 KOOS NATHAN LUGOJ
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          3 BUGARIU TEODORA LUGOJ
          0-3
          1-3
          2-3
          0
          4 FLOREA IANIS LUGOJ
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          5
          6
          Eliminatorii 2007-2010
          1. Gherman Mihai
          ------------------------- Gherman Mihai 3-0
          8. Bye
          -------------------------------------------------- Gherman Mihai 3-0
          5. Bye
          ------------------------- Koos Nathan 0-3
          4. Koos Nathan
          --------------------------------------------------------------------------- Gherman Mihai 3-1
          3. Constantin Alessia
          ------------------------- Constantin Alessia 3-0
          6. Bye
          -------------------------------------------------- Pop Alexia 1-3
          7. Bye
          ------------------------- Pop Alexia 0-3
          2. Pop Alexia


          Finala mica - 2007-2010

          Koos Nathan
          ------------------------- Constantin Alessia 2-3
          Constantin Alessia


          Clasament 2007-2010

          1. Gherman Mihai - Lugoj
          2. Pop Alexia - Lugoj
          3 -- 4
          Constantin Alessia - Lugoj
          Koos Nathan - Lugoj
          5 -- 1v gr.inf.
          Florea Ianis - Lugoj
          6 -- 7 0v gr.inf.
          Bugariu Teodora - Lugoj
          Bernhardt Iasmina - Lugoj

          Comentariu

          Cine a citit topicul
          Procesare...
          X